12 dienų/ 10 naktų pažintinė programa.

Keliaukite kartu su Balinėtoja Ieva ir pažinkite Balio salą vietinių gyventojų akimis.

Programos data: spalio 28 d. – lapkričio 9 d.

Programos kaina:  1290 eur.

1-2

Pirma - antra dienos. Skrydis į Balį

Atskridus į Denpasaro oro uostą jus pasitiks Balinėtojų komanda ir perveš į salos kultūrinį centrą Ubudą. Apsistosime jaukiuose svečių namuose, kuriuos pamilsta visi mūsų keliautojai.

3

Trečioji diena. Balio kultūros ir istorijos diena

Papusryčiavę keliausime į šventąjį Beždžionių mišką, kuris sužavės džiunglių tankuma ir netikėtoms bedžionėlių išdaigoms! Savo gražias nuotraukas su visais žalios spalvos atspalviais galėsite pasidaryti prie garsiausių, įtrauktų į UNESCO paveldą, Tegalalango ryžių terasų. Pietausime su panoraminiu vaizdu į Baturo ugnikalnį, susiformavusio iš kito, dar didesnio ugnikalnio kalderos. Po pietų susipažįnsime su balietiškos kavos gaminimo procesu. Galėsite paragauti brangiausios pasaulyje Kopi Luwak kavos. Vėliau mūsų laukia Tirta Empul šventykla. Joje yra šventas šaltinis, kur tiek vietiniai, tiek ir keliautojai atvyksta čia atlikti vandens ceremonija ir pasikrauti gydomosios Balio energijos. Tai, kad ši vieta ypatinga patvirtina ir tai, kad greta jos stovi Indonezijos prezidento rezidencija. Po pirmos pažintinės dienos grįžtame į Ubudą.

Nakvynė  svečių namuose Ubude.

4

Ketvirtoji diena. Tikrasis Balio gyvenimas ir nuotykiai upėje

Po pusryčių pasuksime link kalnų, kur mūsų lauks įspūdingas 9 kilometrų leidimasis guminėmis valtimis gražiausia salos Ajungo upe. Tai nėra sudėtingas maršrutas, nereikia jokios patirties, užtenka klausyti gido nurodymų kaip irkluoti ir mėgautis purslų gaiva bei šokinėti per putojančius upės slenksčius. Net neabejojame, kad pasikrausite puikios energijos jūsų laukiančiam ne mažiau įspūdingam turui pas Balio gyventojus, kur gaminsime gardžius balietiškus patiekalus kartu su vietine šeima.

Nakvynė svečių namuose Ubude.

5

Penktoji diena. Ubudas – kopimas į Baturo ugnikalnį ir karštosios versmės

Tiems, kas pasiryžę kopti, ši diena prasidės labai anksti. Apie 2 -3 val. ryto išvažiuosime link Baturo ugnikalnio ir per dvi valandas užkopsime į viršų, kad pamatytume galbūt nuostabiausią savo gyvenimo saulėtekį. Neišsigąskite – padirbėti teks, bet užkopti gali bet kuris sveikas, bent šiek tiek aktyviau judantis žmogus. Nusileidę žemyn savo raumenis pailsinsime natūraliose karštosiose versmėse, olimpinio dydžio baseine. Vandenyje esantys mineralai naudingi jūsų sveikatai, na o dar labiau ją pagerinti galėsite grįžę į Ubudą, kur mes parodysime geriausias vietas masažams ar kitoms Spa procedūroms.

Suprantame, kad gal ne kiekvienas per savo atostogas nori tokios aktyvios veiklos (kopimas nebus lyg lengvas pasivaikščiojimas), tad nenorintys galės likti Ubude ir savarankiškai pasivaikščioti po gražiausias jo vietas. Rekomenduosime ką dar įdomaus galite nuveikti ar pamatyti: vietinis vaisų ir daržovių turgus, karaliaus rūmai, tradiciniai šokiai, muziejai, pasivažinėjimas motoroleriais ar dviračiais, pasivaikščiojimas po Ubudo gatveles ir suvenyrų paieškos, o gal tiesiog laikas sustabdyti akimirką ir pasimėgauti ką tik išspaustų mango sulčių stikline.

Nakvynė svečių namuose Ubude.

6

Šeštoji diena. Vakarinio Balio grožis ir Lovina

Šiandien paliksime Ubudo miestelį ir trauksime tyrinėti salos vidurio. Užsuksime į dar vienas ryžių terasas – Jatiliwih, nes šio vaizdo tikrai negana. Aplankysime karališką Taman Ayun ir Ulun Danu ežero šventyklą, esančią ant Beratano ežero ir tikriausiai tapusią viena iš labiausiai fotografuojamų vietų saloje. Patyrus Balio vakarinės dalies grožį, pasuksime į Loviną, salos šiaurėje esantį kurortą, kuris ypatingas savo pilkais lavos paplūdimiais. Smėlis čia vulkaninės kilmės, tikrai nutolsta nuo idiliškų baltų paplūdimių vaizdų, tačiau tuo jis ne mažiau žavus.

Nakvynė viešbutyje ant jūros kranto Lovinoje.

7

Septintoji diena. Lovina – delfinai, kriokliai ir šventyklos

Tik saulei pakilus, išplauksime į jūrą pagainioti delfinų. Praktiškai kiekvieną rytą delfinai atplaukia į įlanką, o tradicinės valtys su ilgomis šoninėmis „kojomis“ bando juos pavyti. Papusryčiavę leisimės į kelionę tyrinėti Lovinos apylinkių, labai mėgstamų kuprinėtojų ir geriau Balį pažįstančių keliautojų. Užsuksime pasigrožėti ir pasimaudyti Git Git kriokliuose, apsilankysime reto grožio Beji šventyklėlėje ir Brahmavihara – Arama budistiniame vienuolyne. Didžiausia budistinė šventykla Balyje šiek tiek primenana garsųjį Borobuduro kompleksą Javos saloje. Palydėję saulę karštuose gydomuosiuose šaltiniuose, pilni dienos įspūdžių sugrįšime į viešbutį.

Nakvynė viešbutyje ant jūros kranto Lovinoje.

8

Aštuntoji diena. Lovina – Sanuras – Nusa Lembongano sala

Lėtai pasimėgavę skaniais pusryčiais ir jūra vyksime į Balio pietuose esantį Sanuro pajūrio kurortą. Kelionė neprailgs stebint pro langą panoraminius vaizdus, ryžių laukus, vietinį Balio gyventojų gyvenimą ir besiklausant nesibaigiančių gido pasakojimų. Atvykę į Sanuro kurortą, greitaeigiu kateriu persikelsime į greta esančią Nusa Lembongano salą. Norime ją jums parodyti – čia traukia tie, kurie nori pailsėti nuo Balio šurmulio ir patirti povandeninio pasaulio grožį.

Nakvynė viešbutyje Lembongane.

9

Devintoji diena. Nusa Lembonganas – poilsis

Laisva diena jūsų ramiam poilsiui prie jūros. Na o tiems, kurie nori aktyvaus ir turiningo laiko, pasiūlysime išbandyti paviršinį nardymą ir persikelti į šalia esančią laukinę Nusa Penidos salą. Keliausime į milžiniškoje oloje esančią Giri Putri šventyklą. Į ją patenkama per labai siaurą plyšį oloje, o užėjus vidun, vaizdas užgniaužia kvapą. Išsimaudysime balto smėlio Atuh paplūdimyje, kur mėgausimės įspūdingu kraštovaizdžiu ir vietinių gyventojų atviromis šypsenomis.

Nakvynė viešbutyje Lembongane.

10

Dešimtoji diena. Nusa Lebonganas – Sanuras

Po pusryčiu greituoju kateriu grįšime į Balį ir apsistosime viešbutyje Sanure ant jūros kranto.

Popiet vyksime aplankyti žymiąją Tanah Lot šventyklą. Tanah Lot pavadinimas, išvertus iš baliečių kalbos, reiškia žemę jūroje. Ši dievų rezidencija iškilusi ypatingoje vietoje – ant uolos, skalaujamos Indijos vandenyno bangų. Tanah Lot svarbi ir tuo, kad tai viena iš 7 Balio šventyklų, kurios, tarsi karolių vėrinys, puošia pietvakarinę salos dalį, ir būnant vienoje šventykloje galima pamatyti kitą.

Nakvynė viešbutyje Sanure.

11

Vienuoliktoji diena. Sanuras – poilsis

Laisva diena poilsiui. Na, o jei norite išnaudoti savo atostogas maksimaliai – už papildomą mokestį galėsime vykti į mistikos apgaubtą upės kanjoną jei pakankamai ekstremaliam ėjimui upės lygis bus palankus.

Nakvynė viešbutyje Sanure.

12

Dvyliktoji diena. Poilsis ir skrydis namo

Po pusryčių – laisvas laikas pasimėgauti paskutine diena Dievų saloje. Po pietų – pervežimas į oro uostą ir skrydis namo. Lietuvą pasieksite kitą dieną (11 04).


Norėdami daugiau sužinoti apie šią kelionę, parašykite:


PROGRAMOS DATA  Spalio 28 d. – lapkričio 9 d.
KITOS DATOS Jei esate draugų kompanija, daugiau nei 6 žmonės, Balinėtojai gali suplanuoti Jūsų atostogas tokiu pat maršrutu Jums patogia data (visos programos metu Jus lydės vietinis Balinėtojų gidas kalbantis rusų arba anglų kalba).
PROGRAMOS KAINA
1290 €
Į KAINĄ ĮTRAUKTA
10 nakvynių su pusryčiais mūsų kruopščiai atrinktuose viešbučiuose ir svečių namuose. Visuose esame buvę ir mums ten patiko; Visi pervežimai ir ekskursijos su vietiniu angliškai arba rusiškai kalbančiu gidu (pagal grupės pageidavimą);
Perplukdymai  į/iš Lembongan salos;

Delfinų turas;

Plaukimas upe – raftingas ir kulinarinė pamoka;
Visi bilietai į lankytinas vietas;

Visi turai pažymėti programoje;

Su Jumis visą laiką bus Balinėtoja Ieva.
Į KAINĄ NEĮTRAUKTA
Skrydžio bilietas;

Arbatpinigiai vietiniams gidams;

Upės kanjono turas (40 eur/asm.);
Pietūs ir vakarienės (išskyrus pietūs kurinarinės pamokos ir raftingo metu); Kitos pasirenkamos pramogos; masažai;
Kopimas į ugnikalnį (70 eur/asm.);

Paviršinis nardymas Lembongane ir Nusa Penida pažintinis turas (60 eur/asm.);

Kelionės draudimas ir asmeninės išlaidos.

Mūsų keliautojų atsiliepimai apie programą


Aš ir mano šeima jau patyrėme šią Balio magiją su kelionės vadove Ieva ir gidu Agusu!!!

Tai buvo daugiau negu magija, tai buvo tikras gyvenimo stebuklas ir dovana!!! Iš visos širdies linkiu visiems visiems tai patirti!!! O Ieva ir Leo Jums padės sukurti neišblėstančias atostogas!!!

INGRIDA PEČIULIENĖ SU ŠEIMA


Kelionėje labai svarbu kas palydi į pažintį su kita kultūra, papročiais, gyvenimo būdu.
Ačiū kelionės vadovei Ievutei ir nuostabam gidui kurie visos kelionės metu spinduliavo gerą nuotaiką, dalijosi žiniomis ir patarimais, sugebėjo visą grupę suburti į vieną šeimą.

Savaitė praleista Gili salose- leido atsipūsti, vėliau prisijungę prie grupės apkeliavom visą salą. Programa, viešbučiai, transportas, parinkti puikiai. Intensyvumą kiekvienas pasirenka pagal savo norus ir poreikius.

Balis sužavėjo – šiluma, maistas, žmonės, masažai – tarsi įtraukiai ir apsvaigina. Salos aromatai dar ilgai namuose primins nuostabias atostogas.

Dar kartelį ačiū nuostabiam kolektyvui  už rūpestį, nuoširdumą, begalinę kantrybę nuoširdžiai stengiantis išpildyti visus mūsų norus :). Jūs NUOSTABŪS!!!

RŪTA KAZAKEVIČIENĖ


To nuostabaus jausmo gal nebūtų, jei ne Balinėtojai.
Lietuvą atkeliavo žiema… vakarai ilgi…nusprendžiau susitvarkyti kelionės po Balį nuotraukas. Laikas bėga greit…jau mėnuo kai grįžusi iš Balio??!! Peržiūrint nuotraukas vėl užplūdo šilti prisiminimai apie lankytas vietas, kaitrią saulę, smaragdo spalvos jūrą, žmonių šypsenas, užburiančią gamtą, skanų maistą ir puikius sutiktus naujus draugus…to nuostabaus jausmo gal nebūtų, jei ne Balinėtojai t.y. mūsų nuostabioji gidė Ieva ir jos pastangos, kad pažintis su Baliu paliktų tik gerus ir gražius prisiminimus…didelis Ačiū, Ievute, tau visos grupės vardu ir linkime, kad ir toliau kelionės su Balinėtojais būtų tokios nepakartojamos, kaip buvo mūsų.

VIOLETA LIDEIKYTĖ


Balinėtojai.lt sukurtą dinamišką koncepciją būtų galima įvardinti tiesiog nuotykiu, kuris gali turėti tęsinį tik …. reikia vėl sugrįžti į Balį! Tačiau beveik dvi savaitės nėra tik smagus nuotykis – šį nuotykį lydi bendruomeniškumas (nes balinėtojų grupė palaipsniui tampa šeima, apgaubta Balio teigiamos energijos). Balinėtojų šeimos teigiama karma yra svarbi aplinkybė, padedanti Baliui dosniau apdovanoti balinėtojus savo mistika ir gausiomis dovanomis. Sala subtiliai patikrina keliautojo santykį su gamta ir jos gyvybingumu, santykį su sutiktais pakeleiviais, santykį su aukojimu…už visas gaunamas gėrybes….

Dėkojame Daivai už nuostabias mintis. Jeigu norite paskaityti visą atsiliepimą, paspauskite ČIA.


Sveiki, as samoningai nenorejau rasyti is karto, norejau, kad nusistovetu ispudziai

Po grizimo praejus beveik 2 savaitem ir aistroms nurimus galiu pasakyti, kad man kelione be galo patiko.

Si egzotine kelione man buvo pirma, tad neturiu su kuo palyginti, bet manau, kad daugumai pavyko pajusti ypatinga Balio dvasia. Aciu Ievai ir Agusui, kad mokejo tai perduoti!Bunant ten man miegas buvo tik laiko svaistymas ir, jeigu kunas butu sutikes, buciau jo tikrai atsisakiusi Norejosi kiekviena minute “gerti” i save ta dvasia, fiksuoti ir megautis kiekviena akimirka!! Todel be galo dekoju merginoms, kurios fotkino, o po to dalinosi nuotraukomis, nes as galejau sau leisti neissitraukti telefono ir “sugerti” kuo daugiau. Tai prisipildziau tiek, kad jauciasi dar ir dabar

Norejau padekoti organizatoriams uz sklandu organizavima! o “seimai” uz puikia atmosfera!

Aciu Ausrei ir Ritai, kad dar karta irode, kad metai – tik skaiciai…

Aciu Ingridai uz optimizma, krizenima ir nuotraukas!

Aciu Eglei ir Mildai uz irodyma, kad yra tyru, svelniu merginu

Aciu Rasai uz parodyta jojimo unikaluma ir aistra..

Aciu Agnei uz smaikscius komentarus, inesusius gyvasties i diskusijas

Aciu Ingai uz vertejos paslaugas ir idomias istorijas!

Aciu Arnui uz humoro jausma

Aciu Martynai uz nuotraukas. Tavo socialinio gyvenimo ivaizdis slepia labai jautria ir gera sirdi O bebaimei ekstremalei Ernestai linkiu atrasti vidine ramybe

Valdui ir Tomai noriu padekoti uz draugyste ir diskusijas..

Na, o Neriukui padekosiu asmeniskai ))

Linkiu visiems patirti kazka panasaus dar ir dar karta!!

NERIJUS IR VIRGINIJA, 2018 spalis/lapkritis


Laba:) dar vis gyvenu Balio nuotaikom, relax viskas, niekur neskubu… atostogos buvo nerealios, viskas patiko.. ir drieziukai, rekiantys naktim, ir pasiklydimas saloje ant motoroleriu viskas buvo 10 balu!

RASA, 2018 spalis/lapkritis


Sveiki , kelionė buvo puiki, įspūdžių begalybė. Svarbiausia , kad mes buvom šeima Visiems rekomenduosiu balinėtojus. Ačiū.

AUŠRĖ, 2018 spalis/lapkritis


Aciu uz puikiai suorganizuota kelione. Rasau 9,5.

P.S. Nesitikejau, kad kas nors mane galetu sugundyti plaukti raftinge…

RITA, 2018 spalis/lapkritis


Labas.. Skaiciuojant jau berods trecia savaite grizus po pasakisku Balio atostogu, turbut daug kas pagalvosite..kad jau spejom viska pamirsti.. rudeniski britiski vejai jau viska uzgniauze ir prasidejo ta pati tamsi, juoda rutina.. Ne!! Manes ir dar dabar visi klausia… Ingriduk, tai kaip tavo atostogos?? …kai praleidi dvi savaites rojuje..zinokit, baterijos taip pasikrauna, kad turbut to ikrovimo uzteks net labai ilgam.. Sios atostogos man buvo kazkoks kosmosas!!.. tiesiogine ta zodzio prasme.. Sirdingai didelis Aciu musu balieciui gidui Agus, kuris rupinosi mumis visos keliones metu..Viskas sudeliota, suplanuota iki paskutinio taskelio…nuo pasitikimo oro uoste..ir su palydejimo, nuvezimo atgal.. Toks rupestis, nuosirdumas..rupinimasis zmogumi.. nelabai kur sutiksi..O apie musu gide Ievute net nekalbu.. tai moteris Angelas.. tokia artima ir silta siela.. musu mazas stebuklelis!! Zmogutis, is kurios alsuoja ramybe bei nuosirdumas.. Jos meile ir rupestis yra neikainojamas!! Visada pasidomes kaip tu? ar tu gerai jautiesi.. Tokia silta..artima..Visai kaip Mama! nes mes ir buvome visai kaip didele, stipri seima.. Jau pirma vakara su ja susipazinus..pagalvojau, kad tokiu zmoniu ne visur sutiksi.. Labai dziaugiuosi ir dekoju likimui…man labai pasiseke..kad butent jis mane atvede butent ten..laiku…ir i reikiama vieta.. Aciu uz miela pazinti Jai ! xx Esu labai laiminga kad turejau viena geriausiu kelioniu savo gyvenime..Esu daug kur keliavusi..bet sitiek ispudziu, tiek gerumo ir nuosirdumo niekur negavau. Be proto dekoju ir musu nuostabiai kompanijai…zmonems, be kuriu nebutu tokiu isimintinu ispudziu.. nebutu sitiek daug neikainojamu potyriu..po kuriu dar ir dabar sirdele nenustoja dainavusi.. be jusu visu nebutu buve tokio smagaus kopimo i Batur’o kalna.. Rafting’o kur visi kaip mazi vaikai valtyse seliojom kalnu upe.. o kur dar beprotisko aukscio supynes virs ryziu lauku… su galinga palaikymo ir skandavimu pagalba…Vakariniu maudyniu…naktiniu pokalbiu palydint saule.. taip pat be jusu nebutu tooookio skanaus juoko…kuriuo ir bandziau uzkresti jus visus.. Su tokia nuotaikinga ir nuosirdzia kompanija, keliauti nors ir i pasaulio krasta.. Dziaugiuosi visus suradus ir atradus.. Tikiuosi tai buvo ne paskutine kelione..labai tikiuosi kad musu rysys nenutruks..bus smagu po kiek laiko vel susimatyti..Be proto laukiu ir kitu Ievutes organizuojamu kelioniu..Mielai, net nedvejodama prisijungciau.. Linkiu daug daug nauju planu issipildymo..nauju darbu igyvendinimo! Rekomendacijos tik pacios silciausios is mano pacios lupu..Iki kitu siltu susitikimu..xxx

INGRIDA, 2018 spalis/lapkritis


Ši kelionė mums su Arnu buvo pirmoji tokia tolima ir pirmoji su grupe. Supratau, kad mums visgi su grupe ne itin patinka keliauti, nes visuomet gana skirtingi žmonės susirenka, su skirtingomis vertybėmis ir poreikiais.

Bet nepaisant skirtumų, manau, kad visų poreikiai buvo patenkinti. Mūsų tai tikrai, man patiko viskas, kur lankėmės ir ką veikėme, buvau netgi nustebusi, jog viskas vyko taip sklandžiai ir taip laiku – kaip kokioje Vokietijoje.

Mažiausiai įdomus objektas buvo tie baseinai prie ežero, bet suprantu, kad kitiems tai buvo geriausia dalis. Gerai, kad ilgai neužsibuvome Man kur kas labiau patiko tos paprastesnės versmės, kuriose maudėsi vietiniai gyventojai.

Aš asmeniškai būčiau norėjusi daugiau sąlyčio su vietiniais gyventojais, daugiau apsilankymų varunguose, galbūt daugiau patyrimo, kaip vietiniai gyventojai gyvena, ypač kaimiškose vietovėse. Tas kiaulienos patiekalas tikrai buvo įsimintina patirtis

Kai buvome pas kitą gidą maisto gaminimo pamokoje, mes su Agusu nuėjome pažiūrėti, kaip atrodo tradiciniai namai kaime – tai labai įdomu, nes visiškai kitaip nei pas mus Tad jei tokią patirtį būtų įmanoma įpaišyti į kelionės programą, manau, kad daug kam ji būtų įdomi.

Ačiū už puikią kelionę, aš ją jau dabar reklamuoju visiems.

Linkėjimai ir sėkmės!

INGA, 2018 spalis/lapkritis


Noriu padėkoti Balinėtojams už NUOSTABIĄ kelionę į Balį! Už profesionalumą, paprastumą, gerumą, nuoširdumą ir puikia nuotaiką! Mūsų atostogos buvo malonios, įspūdingos, šiltos, skanios, smagios. Buvo pasirūpinta net įvairiomis smulkmenomis.

O čia mūsų matytas vėžlys. Šis vazdas ir daugelis kitų pirmų kartų išliks ilgai širdyse. Didingas ugnikalnis, debesyse besislapstantis saulėtekis, įkyrios bezdžionėlės, paslaptingos šventyklos, gėlėmis nusėti keliai, žaismingi delfinai, baimės kupinos supynės, išskirtiniai driežų garsai, cikadų koncertai, vaisių įvairovė, šilta saulė, žalia aplinka, aplink alsuojanti ramybė ir žmonių paprastumas.

Kai pastrigome parai Singapūre, Valdas sako: čia per tave likome, nes tu labai norėjai dar pabūti taip tikrai norėjau! Bet negalvojau kad pavyks. O gal dažniau turime svajoti?!

Ačiū už bendravimą, už paslaugumą, už daugybę įdomios informacijos ir už meilę šiai nuostabiai salai, už svajonę sugrįžti!

Ačiū visai šeimai už buvimą kartu. Sėkmės visiems ir gražių būsimų kitų kelionių!

VALDAS IR TOMA, 2018 spalis/lapkritis


Balio sala su Ieva

Atsiliepimai

Atsiliepimai apie šią programą

Parašykite atsiliepimą