12 dienų/ 11 naktų pažintinė programa.

Keliaukite kartu su Balinėtoja Ieva ir pažinkite Balio salą vietinių gyventojų akimis!

Programos data:

Kovo 23 d. – Balandžio 3 d. 2020 m. GRUPĖ ATŠAUKTA. Grupę lydi Ieva.

Kitos “Balio sala su Balinėtojais” programos:

Spalio 29 d. – Lapkričio 9 d. 2020 m. GRUPĖ RENKAMA. Grupę lydi Ieva arba Leo.

Lapkričio 15 – 26 d. 2020 m. GRUPĖ RENKAMA. Grupę lydi Ieva arba Leo.

Programos kaina*: 1290 eur.

1

Pirma diena. Atvykimas į Balio salą

Atskridus į Denpasaro oro uostą jus pasitiks Balinėtojų komanda ir perveš į salos kultūrinį centrą Ubudą. Apsistosime jaukiame viešbutyje, kurį pamilsta visi mūsų keliautojai.

2

Antroji diena.Tikras Balio gyvenimas ir nuotykiai upėje

Po pusryčių pasuksime link kalnų, kur mūsų lauks įspūdingas 9 kilometrų leidimasis guminėmis valtimis gražiausia salos Ajungo upe. Tai nėra sudėtingas maršrutas, nereikia jokios patirties, užtenka klausyti gido nurodymų kaip irkluoti ir mėgautis purslų gaiva bei šokinėti per putojančius upės slenksčius. Net neabejojame, kad pasikrausite puikios energijos jūsų laukiančiam ne mažiau įspūdingam kulinariniam turui, kur gaminsime gardžius balietiškus patiekalus kartu su vietine baliečių šeima. Dienos pabaigoje patirsite ir pamatysite tai, dėl ko žmonės specialiai atvyksta į Balį. Ogo-Ogo šventė būna tik kartą metuose.

Ištisas savaites vietiniai meistrai iš popieriaus ir lengvų konstrukcijų gamina milžiniškas, spalvotas baidykles Ogo–Ogo, o naujųjų metų išvakarėse, lydimi garsios gamelanų ir bugnų muzikos, išneša jas į gatves. Pasigrožėti neįprastu reginiu susirenka minios vietinių ir svečių. Vietiniai tiki, jog taip kratydami ir triukšmingai palydėdami Ogo-Ogo, jie išbaido visus demonus, o pabaigoje eitynių jas sudeginę atsikrato saloje susikaupusio blogio.

Po įspūdžių kupino vakaro naktį grįšime į viešbutį. Nakvynė Ubude.

3

Trečioji diena. Nyepi - tylos diena

Šią dieną visa sala bus paskendusi tyloje, tik kur ne kur išgirsime šunį sulojant. Rimčiai palaikyti 24 val. visoje saloje bus atjungtas mobilusis internetas, televizija, neveiks Denpasar oro uostas, bus uždarytos visos įstaigos, kavinės, parduotuvės, žmonės negalės išeiti į gatvę ar įsijungti šviesos, gamintis maisto… Baliečiai šią dieną skiria meditacijai, apmastymui apie praeities nuodėmes ir suplanavimui geresnei ateičiai. Poilsis prie baseino. Nakvynė Ubude.

4

Ketvirtoji diena. Balio kultūros ir istorijos diena

Papusryčiavę keliausime į šventąjį Beždžionių mišką, kuris sužavės žaismingomis bedžionėlėmis – būkite pasiruošę jų netikėtoms išdaigoms!

Vėliau aplankysime vieną iš Balio „vizitinių kortelių“ – žaliąsias ryžių terasas. Savo gražias nuotraukas su visais žalios spalvos atspalviais galėsite pasidaryti prie garsiausių – Tegalalango terasų – kurios yra ne tik įtrauktos į UNESCO paveldą, bet ir puikiai iliustruoja bendruomenišką Balio gyvenimą, kai kaimynai visada turi rasti kompromisą, kaip drėkinti skirtingus laukus, kad visiems užtektų drėgmės.

Pietauti važiuosime „su vaizdu“. Skanaudami balietiškus patiekalus grožėsimės Baturo ugnikalniu ir ežeru, susiformavusiu iš kito, dar didesnio ugnikalnio kalderos. Po pietų – laikas išgerti kavos, tad važiuosime išbandyti garsiosios Kopi Luwak kavos, kurios gamybos procese aktyviai dalyvauja mangustų šeimos gyvūnėliai civetos.

Po kavos pertraukėlės mūsų laukia pažintis su dar viena įdomia šventykla – Tirta Empul – ji skirta visoms blogoms įtakoms išvalyti, joje yra šaltinis, kur tiek vietiniai, tiek ir keliautojai gali nusiplauti visas negandas. Tai, kad ši vieta ypatinga patvirtina ir tai, kad greta jos stovi Indonezijos prezidento rezidencija. Po kupinos įspūdžių dienos grįžtame į Ubudą. Nakvynė Ubude.

5

Penktoji diena. Ubudas – kopimas į Baturo ugnikalnį ir karštosios versmės

Tiems, kas pasiryžę kopti, ši diena prasidės labai anksti. Apie 2 -3 val. ryto išvažiuosime link Baturo ugnikalnio ir per dvi valandas užkopsime į viršų, kad pamatytume galbūt nuostabiausią savo gyvenimo saulėtekį.

Neišsigąskite – padirbėti teks, bet užkopti gali bet kuris sveikas, bent šiek tiek aktyviau judantis žmogus. Nusileidę žemyn savo raumenis pailsinsime natūralių šiltų versmių baseine.

Suprantame, kad ne kiekvienas per savo atostogas nori tokios aktyvios veiklos, tad nenorintys galės likti Ubude ir savarankiškai pasivaikščioti po gražiausias jo vietas. Rekomenduosime ką dar įdomaus galite nuveikti ar pamatyti: karaliaus rūmai, muziejai, pasivaikščiojimas po Ubudo gatveles ir suvenyrų paieškos, o gal tiesiog laikas sustabdyti akimirką ir pasimėgauti ką tik išspaustų mango sulčių stikline. Nakvynė Ubude.

6

Šeštoji diena. Šiaurinio Balio grožis – Lovina

Šiandien paliksime Ubudo miestelį ir trauksime tyrinėti salos vidurio. Lydimi gido ir jo nesibaigiančių pasakojimų apie ryžių auginimo tradicijas Balyje, vaikščiojate UNESCO sąraše besipuikuojančių Jatiluwih ryžių terasų takeliais.

Nuo tropikų karščio atsivėsinate besigrožėdami kalnų ežere esančia Ulun Danu šventykla. Aplankote Taman Ayun – šventyklą pastatytą apie 1634 m. Tvenkinio juosiamos šventyklos sodų terasos su kiemeliais išdėstytos skirtinguose lygiuose, o vandenyje žydi daugybė lelijų. Tai išties įspūdinga šventovė.

Apsistosime Lovinoje, salos šiaurėje esančiame kurorte, kuris ypatingas savo pilkais paplūdimiais.

Smėlis čia vulkaninės kilmės, tad tikrai nutolsta nuo idiliškų baltų paplūdimių vaizdų, tačiau ne mažiau žavus. Nakvynė “boutiq” stiliaus viešbutyje ant jūros kranto.

7

Septintoji diena. Lovina – delfinai, kriokliai ir šventyklos

Ryte prieš pusryčius plauksime gainiotis delfinų. Praktiškai kiekvieną rytą delfinai atplaukia į įlanką, o tradicinės valtys su ilgomis šoninėmis „kojomis“ bando juos pavyti. Papusryčiavę leisimės į kelionę tyrinėti Lovinos apylinkių, labai mėgstamų kuprinėtojų ir geriau Balį pažįstančių keliautojų.

Leisimės džiunglių takeliais link garsiųjų Aling Aling krioklių, kur savo jėgas ir drąsą galėsime išmėginti ir mes. Čiuošime natūraliai susidariusia krioklio čiuožykla, o drąsiausi galės šokti į natūraliai susiformavusį baseiną nuo uolos. Neišsigąskite, tai saugi ir labai smagi pramoga! Atsigaivinę krioklio vėsiu vandeniu, vyksime aplankyti vienintelės Balyje budistinės šventyklos. Brahmavihara – Arama budistinė šventykla yra didžiausias budistų vienuolynas Balyje. Čia tik įžengus pro vartus užlieja ramybė. Vakarieniauti pasiūlysime mūsų mylimame pajūrio restorane. Nakvynė Lovinoje.

Pastaba. Šią dieną galima rinktis ir ne tokią intensyvią programą. Po delfinų turo galima pasilikti viešbutyje ir mėgautis ramia poilsio diena su masažais.

8

Aštuntoji diena. Lovina – Sanuras – Nusa Lembongano sala

Lėtai pasimėgavę skaniais pusryčiais ir jūra vyksime į Balio pietuose esantį Sanuro pajūrio kurortą. Nors Balio sala nedidelė, vos 200 kilometrų ilgio ir 150 kilometrų pločio, iš šiaurės į pietus važiuosime apie 3 valandas. Kelionė neprailgs stebint pro langą panoraminius vaizdus, ryžių laukus, vietinį Balio gyventojų gyvenimą ir besiklausant nesibaigiančių gido pasakojimų. Atvykę į Sanuro kurortą, greitaeigiu kateriu persikelsime į greta esančią Nusa Lembongano salą. Norime ją jums parodyti – čia traukia tie, kurie nori pailsėti nuo Balio šurmulio ir patirti povandeninio pasaulio grožį. Apsistosime viešbutyje su atsiveriančiu įspūdingu vaizdu į vandenyną ir Agung ugnikalnį.

9

Devintoji diena. Nusa Lembonganas – Povandeninio pasaulio grožis

Kurie nori aktyvaus ir turiningo laiko, už papildomą mokestį, pasiūlysime pamatyti povandeninio pasaulio grožį paviršinio nardymo turo metu. O ramesnio poilsio mėgėjams ši diena skirta poilsiui prie jūros arba savarankiškam salos tyrinėjimui. Nakvynė Lembongane.

10

Dešimtoji diena. Nusa Lembonganas – Sanuras – Tanah Lot – Sanuras

Po pusryčiu greituoju kateriu grįšime į Balį ir apsigyvensime mūsų viešbutyje Sanure. Po pietų važiuosime į dar vieną šventyklą –  Tanah Lot. Tanah Lot pavadinimas, išvertus iš baliečių kalbos, reiškia žemę jūroje. Ši dievų rezidencija iškilusi ypatingoje vietoje – ant uolos, skalaujamos Indijos vandenyno bangų. Tanah Lot svarbi ir tuo, kad tai viena iš 7 Balio šventyklų, kurios, tarsi karolių vėrinys, puošia pietvakarinę salos dalį, ir būnant vienoje šventykloje galima pamatyti kitą. Apsistosime balietiško stiliaus viešbutyje ant jūros kranto Sanure. 

11

Vienuoliktoji diena. Sanuras – poilsis

Laisva diena poilsiui prie jūros ir lauktuvių apsispirkimui. Nakvynė Sanure.

12

Dvyliktoji diena. Poilsis ir skrydis namo

Po pusryčių – laisvas laikas pasimėgauti paskutine diena Dievų saloje.

Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.


Jums netiko kelionės datos ir norėtumėte keliauti po salą individualiai?

Leiskite mums tuo pasirūpinti. Atsižvelgę į Jūsų individualius poreikius, mes suplanuosime visą kelionę nuo A iki Z ir Jūsų svajones paversime realybe! Parašykite mums dėl Individualaus kelionės plano.

Mūsų balinėtojų pamiltos pažintinės programos:

  1. Balio Harmonija. Pirma pažintis su Balio sala
  2. Tikro Balio pažinimas. Programa grupėms
  3. Balis su vaikais. Programa šeimoms
  4. Laukinis Rojus Nusa Penida
  5. Moteriškos atostogos kūnui ir sielai

Norėdami daugiau sužinoti apie Balio sala su Balinėtojais Leo ir Ieva kelionę, parašykite:


PROGRAMOS DATA Kovo 23 d. – Balandžio 3 d.
KITOS DATOS Jei Jums šios datos netiko Balinėtojai gali suplanuoti Jūsų atostogas tokiu pat maršrutu Jums patogia data (visos programos metu Jus lydės vietinis Balinėtojų gidas kalbantis rusų arba anglų kalba).
MOKĖJIMO SĄLYGOS
100   mokama MB Balinėtojai pavedimu už programos suplanavimą ir rezervavimą pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą.
1190 € mokama Balyje programą vykdančiam paslaugos teikėjui
Į KAINĄ ĮTRAUKTA
11 nakvynių su pusryčiais mūsų kruopščiai atrinktuose viešbučiuose dviviečiuose kambariuose. Visuose esame buvę ir mums ten patiko; Visi pervežimai ir ekskursijos su vietiniu angliškai arba rusiškai kalbančiu gidu (pagal grupės pageidavimą);
Perplukdymai  į/iš Lembongan salos;

Delfinų turas;

Plaukimas upe – raftingas ir kulinarinė pamoka;
Visi bilietai į lankytinas vietas; Su Jumis visą laiką keliaus Ieva.
Visi turai pažymėti programoje;
Į KAINĄ NEĮTRAUKTA
Skrydžio bilietas;

Kopimas į ugnikalnį (70 eur/asm.);

Arbatpinigiai vietiniams gidams;

Pervežimai į/iš oro uosto, jeigu atskrendama ne su pagrindine grupe;

Paviršinis nardymas Lembongane (35 eur/asm.);

Pietūs ir vakarienės (išskyrus pietūs kurinarinės pamokos ir raftingo metu); Kelionės draudimas ir asmeninės išlaidos;
Kitos pasirenkamos pramogos; masažai; 300 € už vienvietį kambarį visos programos metu.

Pastaba. Dėl skrydžio bilietų rašykite mums, rekomenduosime geriausio skrydžio variantą  (Orientacinė bilieto kaina 700 Eur).

Norėdamos daugiau sužinoti apie šią kelionę, parašykite:


Mūsų keliautojų atsiliepimai apie programą “Balio sala su Balinėtojais”

Sveiki, visi 🙂. Labai apgailestauju dėl vakar vakaro – Labai norėjau prisijungti prie jūsų. Deja sveikatos tam neliko – pakilo temperatūra, krėtė šaltis ir jėgų net paeiti neturėjau. Noriu padėkoti Ievai ir Leo už nuostabų laiką Balyje, apgalvotas visas smulkmenas, išieškotus viešbučius ir dar daug ką, ką sunku aprašyti žodžiais. Jei sugalvosite kitoje šalyje aktyvų poilsį – nedvejodama prisijungčiau. Dar kartą didelis nuoširdus ačiū. Kompanijai atsira padėka už pozityvų nusiteikimą, už geras emocijas. Jei ne jūs, niekada nebūčiau išdrįsusi nučiuožti kriokliu :)). Visiems likusio smagaus laiko Balyje. Kas žino – galbūt susitiksime kitoje kelionėje! Ačiū visiems ir iki pasimatymo!

AUŠRA, 2019 kovas


Prieš savaitę grįžom iš Bali salos, tais tiek nerealių įspūdžių, gerų emocijų, jog toks jausmas, kas kūnas vaikšto Lietuvoj, o siela dar Baly šmirinėja ;D Labai dėkui Balinėtojams, nes be jų tų atostogų neįsivaizduoju. Mano nuomone,kodėl tikrai verta keliauti su Balinėtojais:
1)nėra jausmo, jog keliauji su kelionių agentūra,o jauties tiesiog gerų draugų šutvėj,kurie pataria, kai reikia ištiesia pagalbos ranką, padrąsina: ,,tai aišku, kad užkopsit į Baturą, šimtamečiai užkopia” ;D Ir koks žiauriai geras jausmas pasitikt saulėtekį ant ugnikalnio, išbandyti plaukimą sraunia upe, ar lyst į plyšelį uolose,kad pamatyti unikalią šventyklą.
2)sumanus kelionės maršrutas, kur pamatoma ne tik gražiojo, įstabaus Bali, bet ir to tikro, alkano, skurdaus,su šiukšlėmis,nenublizginto(kai vietiniai prausiasi, ne šiaip maudosi upėje…)
3)superinė komanda: vadovas Leo, kuris savo šypsena ir optimizmu užrečia turbūt net didžiausius niurzgalius; gidas Agus, moka įdomiai ir visapusiškai pristatyti savo šalį bei vairuotojas Katut,kuriam nereikia jokių navigacijų, ne tik saugiai veža,bet dar iššsilaipint padeda!
Darkart dėkui!!!

AKVILĖ


Sveiki mieli Balinetojai, kazkiek ir mes tokie jauciames nes neseniai galejome prisiglausti prie Balio silumos, jaukumo, spalvu ir grozio. Dekojame jums uz kartu praleista nuostabia diena. Uz emocijas, nuosirduma, atviruma. Mes turejome progos is daug arciau susipazinti su daug dalyku kuriu be jusu butume nei zinoje nei pajute. Nenusakomas jausmas pas sventike…

Linkime Jums didziausios sekmes tolimesniuose pasirinkimuose ir darbuose ir kasdienybeje. Prasymas- nuosirdziausi linkejimai Wayanui.

Ačiū Ievute ir Leo už puikias atostogas.Jūs nepakartojami. Mokate dirbti su žmonėmis iš visos širdies. Siūlai visiems vykti pas Balinėtojus,geriau nerasite….Šiandiena pirmoji diena namuose,o nuotraukos vėl gražino pas jus…

LUKRECIJA


Mano Mokytojau..
Ačiū už laiką skirtą mums – Jis sustojo.
Ačiū už rūpestį mumis visais – tuo metu Jūs atidvėte dalį savęs. Stebėjau Jus tyliai, sėmiausi ir mokiausi.
Ačiū už džiaugsmo akimirkas – mokėmės džiaugtis kaip vaikai..
Ačiū už tyrą Jūsų sielą – žavėjausi tuo. Visą kelionę jaučiau ir mačiau, kaip jūs dalinatės su visais, ką esate pats pamatęs, paragavęs, patyręs, kad visi tai pajustų..
Jūs atvėrėte giliai savo širdį ir mūsų širdys užsipildė Jūsų tyru džiaugsmu ir rūpesčiu mumis. Jūsų matymas kiekvieno mūsų, Jūsų atsidavimas yra Jums energija eiti į priekį! Visada pasikliaukite savo nuojauta – jūs jaučiate viską.
Balio sala paveikė Jus, o jūs paveikėte mane. Nesutikau tokių žmonių savo kelyje.
DAIVA, 2018 kovas


Kelionės metu patyrėme daug džiaugsmo, šilumos, vėjavaikiškumo, nuoširdžių šypsenų, pagalbos rankos, Jūs savo pavyzdžiu užtvirtinate sentenciją “brangiausių dalykų neįmanoma nusiprikti, juos tenka sukurti pačiam. Dažnai net ne rankomis, o širdim! ” Sėkmės visur ir visada!!!!

DALIJA, 2018 kovas


Ačiū už Zen patirtį, už Lovinos delnų skaitytoją :), už neįkainojamą patyrimą su delfinais. Ačiū už jūsų nuoširdumą, už tą Meilę, kurią skleidėt visos kelionės metu. Labai buvo smagu pasijusti silpnai, turinčiai “vedinėtojus”, buvo miela jausti, kad yra kas manimi rūpinasi. Ačiū už šypseną, kuri atsirado mano veide ir svarbiausia ją pastebėjo mano dukros..Jei Dievai bus maloningi, tikiuosi kad tokių žmonių mano gyvenime dar atsiras šalia manęs..Pačiam linkiu daug Meilės ir patyrimų kelionėje į Save. Lai šviesos jėgos saugo Jus!

Su meile, VIRGINIJA, 2018 kovas


Didelis ačiū už nuostabų, nors ir trumpą, bet labai turiningą ir prasmingą laiką Balyje. Neįmanoma žodžiuose sutalpinti jausmų ir emocijų, patirtų šioje vietoje, bet noriu, kad žinotumei, kad viskas buvo nepakartojama..Dėkoju už dėmesį ir atsidavimą visiems ir kiekvienam, už gerą žodį, padrąsinimą gyvenimo pokyčiams ir už…Baturo kalną. Palinkėsiu Jums ir Ievai kuo didesnės sėkmės, kad atiduota šiluma ir dėmesys žmonėms Jums sugrįžtu su kaupu, Visokeriopos sėkmės prasmingame Jūsų gyvenime. P.S. Balis NUOSTABUS.

EDITA, 2018 kovas


O, Leo, net neįsivaizduoji, kokia esu dėkinga už šį laiką kartu. Džiaugiasi mano širdis matant vėl pražydusią Mamą. Kasdien žiūrėdama į tave didžiavausi, kaip moki būti savimi, kaip džiaugiesi gyvenimu ir įkvėpi tai daryti kitus. Kiekviena diena buvo nuostabi, nekeisčiau nieko. Tu savo žodžiais ir veiksmais pavertei šias atostogas Neįtikėtinomis! Ačiū tau už suburtus žmones, kurie netikėtai tapo Šeima ir kartu su tavimi pripildė mane pozityvumu, noru keliauti ir dalintis. Tu puikus 🙂

EGLĖ, 2018 kovas


Atsiliepimai

Atsiliepimai apie šią programą

Parašykite atsiliepimą