Balio sala su Balinėtojais

Mes suplanavome 11 d.  unikalių patirčių ir nuotykių kupiną maršrutą su Balio salos ekspertais Balinėtojais, o jį išpildys mūsų parneriai Balyje. Su balinėtojų mylimais baliečiais gidais pajausite tikrą Balio dvasią!Jūsų laukia nepakartojamas laikas su šaunia grupe ir visų balinėtojų pamiltu gidu ir kelionės vadovu Agus, kalbančiu angliškai ir rusiškai! Pamatysite, patirsite ir pajausite Balio salą tikro baliečio akimis, kuris jus lydės visos programos metu.

Kviečiame Jus į Gyvenimo nuotykį Rojaus saloje PATIRTI:

 • Švenčiausias Balio vietas bei kampelius
 • Šventyklas, krioklius, paplūdimius, kalnus ir upes
 • Neapsakomo grožio saulėtekį Baturo ugnikalnio viršūnėje
 • Užmiršime kasdienybės rūpesčius vaikščiodami žaliuojančiomis ryžių terasomis
 • Gydomąją šventų Balio šaltinių energiją
 • Egzotiškų vaisių ir balietiškus patiekalų skonį
 • Balio ir Lembongan salų grožį
 • Unikalias apsistojimo vietas

Programos data Balyje:

Rugsėjo 15-25 d., 2023 m. Programos kaina*: 1110 eur. registruojantis iki birželio 1d. Vėliau 1200 eur. Vaikui 400 eur. GRUPĖ RENKAMA! 

1

Pirma diena. Atvykimas į Balio salą. Pervežimas į Ubudą

Atskridus į Denpasaro oro uostą jus pasitiks Balinėtojų komanda ir perveš į salos kultūrinį centrą Ubudą. Vakarėjantis Balio kultūros centras Ubudas pasveikins jus nuoširdžiomis šypsenomis, atvers duris kitoniškos kultūros pažinimui ir pakvies aplankyti švenčiausias vietas bei kampelius.  Nakvynė Ubude.

2

Antroji diena. Balio kultūros ir istorijos diena

Papusryčiavę keliausime į šventąjį Beždžionių mišką, kuris sužavės žaismingomis bedžionėlėmis – būkite pasiruošę jų netikėtoms išdaigoms!

Savo gražias nuotraukas su visais žalios spalvos atspalviais galėsite pasidaryti prie garsiausių – Tegalalango terasų – kurios yra ne tik įtrauktos į UNESCO paveldą, bet ir puikiai iliustruoja bendruomenišką Balio gyvenimą, kai kaimynai visada turi rasti kompromisą, kaip drėkinti skirtingus laukus, kad visiems užtektų drėgmės.

Pietauti važiuosime „su vaizdu“. Skanaudami balietiškus patiekalus grožėsimės Baturo ugnikalniu ir ežeru, susiformavusiu iš kito, dar didesnio ugnikalnio kalderos. Po pietų – laikas išgerti kavos, tad važiuosime išbandyti garsiosios Kopi Luwak kavos, kurios gamybos procese aktyviai dalyvauja mangustų šeimos gyvūnėliai civetos.

Po kavos pertraukėlės mūsų laukia pažintis su dar viena įdomia šventykla – Tirta Empul. Joje yra šaltinis, kur tiek vietiniai, tiek ir keliautojai gali išsivalyti nuo visų blogų energijų. Tai, kad ši vieta ypatinga patvirtina ir tai, kad greta jos stovi Indonezijos prezidento rezidencija. Po kupinos įspūdžių dienos grįžtame į Ubudą. Nakvynė Ubude.

3

Trečioji diena. Nuotykiai upėje

Po pusryčių pasuksime link kalnų, kur mūsų lauks įspūdingas 9 kilometrų leidimasis guminėmis valtimis gražiausia salos Ajungo upe. Tai nėra sudėtingas maršrutas, nereikia jokios patirties, užtenka klausyti gido nurodymų kaip irkluoti ir mėgautis purslų gaiva bei šokinėti per putojančius upės slenksčius. Net neabejojame, kad pasikrausite puikios energijos. Po įspūdžių kupinos dienos grįšime į viešbutį. Nakvynė Ubude.

Suteiksime rekomendacijas laisvam laikui Ubude.

4

Ketvirtoji diena. Tikro Balio dvasios pažinimas

Ryte mūsų kelias pasuks link turistų dar neatrasto giliai tarpeklyje šniokščiančio krioklio. Po jo vandens srautu atsivėsinę nuo tropikų karščio, pasivaikščioję Balio džiunglių takeliais, leisitės į kulinarinę Balio patirtį.  Mūsų lauks tradicinio organinio maisto ruošimo pamoka Bangli kaimelyje ekologinį gyvenimą puoselėjančioje baliniečių šeimoje. Jos metu susipažinsime su balinietiškos virtuvės subtilybėmis, tradicinio gėrimo receptu, stebėsime kaip gaminamas kokoso aliejus, o vedami patyrusių tradicinės balietiškos virtuvės šeimininkų, išbandysime net 7 patiekalų receptus. Vėlyviems pietums mėgausitės tuo, ką patys pasigaminsime! Pavakary atsisveikinę su balietiška šeima, grįšime į viešbutį.

Kokio amžiaus jūs bebūtumėt, kiek Jūsų bekeliautų, šią dieną pamilsta visi, nes ji kupina juoko ir bendravimo su vietiniais džiaugsmo. Nakvynė Ubude.

5

Penktoji diena. Ubudas – Bedugul – Lovina

Šiandien paliksime Ubudo miestelį ir trauksime tyrinėti salos vidurio. Užsuksime į dar vienas ryžių terasas – Jatiliwih, nes šio vaizdo tikrai negana. Aplankysime karališką Ulun Danu ežero šventyklą, esančią ant Beratano ežero ir tikriausiai tapusią viena iš labiausiai fotografuojamų vietų saloje. Sustosime aplankyti šventą, vietinių vadinamą “Baltąjį medį”, kurio amžius virš 1000m., jis yra didžiausias visoje saloje, bei aplankysime šalia esantį mažą vietinį kaimelį kalnuose, kur pasižvalgysime po vietinę architektūrą.
Patyrus Balio vakarinės dalies grožį, pasuksime į Loviną, salos šiaurėje esantį kurortą, kuris ypatingas savo pilkais lavos paplūdimiais. Smėlis čia vulkaninės kilmės, tikrai nutolsta nuo idiliškų baltų paplūdimių vaizdų, tačiau tuo jis ne mažiau žavus. Nakvynė “boutiq” stiliaus viešbutyje ant jūros kranto.

6

Šeštoji diena. Rytas su delfinais, Balio kriokliai ir šventyklos

Su ryto aušra išplauksime gainiotis delfinų(pasirinktinai). Praktiškai kiekvieną rytą delfinai atplaukia į įlanką, o tradicinės valtys su ilgomis šoninėmis „kojomis“ bando juos pavyti. Papusryčiavę leisimės į kelionę tyrinėti Lovinos apylinkių, labai mėgstamų kuprinėtojų ir geriau Balį pažįstančių keliautojų. Užsuksime pasigrožėti ir pasimaudyti Aling Aling kriokliuose, apsilankysime Brahmavihara – Arama budistiniame vienuolyne. Didžiausia budistinė šventykla Balyje šiek tiek primenana garsųjį Borobuduro kompleksą Javos saloje. Pilni dienos įspūdžių sugrįšime į viešbutį. Suprantame, jog ne kiekvienam tinka tokia intensyvi diena, todėl norintiems poilsio, pasiūlysime pasimėgauti laisva popiete viešbutyje. Nakvynė Lovinoje.

7

Septintoji diena. Lovina – Sanuras – Nusa Lembongano sala

Šiandien užsibaigia mūsų viešnagė Šiaurės Balyje ir vyksime į Balio pietus. Nors Balio sala nedidelė, vos 200 kilometrų ilgio ir 150 kilometrų pločio, iš vieno salos krašto į kitą važiuosime apie 3 valandas. Kelionė neprailgs stebint pro langą panoraminius vaizdus, ryžių laukus ir vietinį Balio gyventojų gyvenimą. Atvykę į Sanuro kurortą, greitaeigiu kateriu persikelsime į greta esančią Nusa Lembongano salą. Norime ją jums parodyti – čia traukia tie, kurie nori pailsėti nuo Balio šurmulio ir patirti mažos salos gyvenimą. Apsistosime viešbutyje su atsiveriančiu įspūdingu vaizdu į vandenyną ir Agung ugnikalnį.

8

Aštuntoji diena.Nusa Lembonganas - Povandeninio pasaulio grožis arba motorolerių turas po salą

Laisva diena jūsų ramiam poilsiui prie jūros. Na o tiems, kurie nori aktyvaus ir turiningo laiko, už papildomą mokestį, pasiūlysime išbandyti paviršinį nardymą, banglentes, irklentes arba su gidu turėti motorolerių turą po salą . Nakvynė Lembongane.

9

Devintoji diena. Nusa Lembonganas – Sanuras

Po pusryčių greituoju kateriu grįšime į Balį ir apsistosime Sanure. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje ant jūros kranto Sanure.

10

Dešimtoji diena. Poilsio diena

Laisva diena poilsiui prie jūros ir lauktuvių apsispirkimui.

Norintiems aktyvesnio laiko, už papildomą mokestį pasiūlysime :

Kopti į ugnikalnį BATUR . Tiems, kas pasiryžę kopti, ši diena prasidės labai anksti. Apie 2 val. ryto išvažiuosime link Baturo ugnikalnio ir per dvi valandas užkopsime į viršų, kad pamatytume galbūt nuostabiausią savo gyvenimo saulėtekį. Neišsigąskite – padirbėti teks, bet užkopti gali bet kuris sveikas, bent šiek tiek aktyviau judantis žmogus. Nusileidę žemyn savo raumenis pailsinsime natūraliose karštosiose versmėse, olimpinio dydžio baseine. Nakvynė Sanure.

ARBA

 Aplankyti Tanah Lot šventyklą. Tanah Lot pavadinimas, išvertus iš baliečių kalbos, reiškia žemę jūroje. Ši dievų rezidencija iškilusi ypatingoje vietoje – ant uolos, skalaujamos Indijos vandenyno bangų. Tanah Lot svarbi ir tuo, kad tai viena iš 7 Balio šventyklų, kurios, tarsi karolių vėrinys, puošia pietvakarinę salos dalį, ir būnant vienoje šventykloje galima pamatyti kitą. Nakvynė Sanure. 

11

Vienuoliktoji diena. Poilsis ir skrydis namo

Po pusryčių – laisvas laikas pasimėgauti paskutine diena Dievų saloje.

Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.

*Programos eiga gali kisti atsižvelgiant į orus, bei šventes ir ceremonijas.

**Minimalus keliautojų skaičius papildomiems turams 8 asm.


Jums netiko kelionės datos ir norėtumėte keliauti po salą individualiai?

Leiskite mums tuo pasirūpinti. Atsižvelgę į Jūsų individualius poreikius, mes suplanuosime visą kelionę nuo A iki Z ir Jūsų svajones paversime realybe! Parašykite mums dėl VIP Individualaus kelionės plano.

Norėdami daugiau sužinoti apie Balio sala su Balinėtojais kelionę, parašykite:



  PROGRAMOS DATOSRugsėjo 15-25 d., 2023 m. Balyje.
  KITOS DATOSJei Jums šios datos netiko Balinėtojai gali suplanuoti Jūsų atostogas tokiu pat maršrutu Jums patogia data (visos programos metu Jus lydės vietinis Balinėtojų gidas kalbantis rusų arba anglų kalba).
  MOKĖJIMO SĄLYGOS*
  200   mokama MB Balinėtojai pavedimu už programos suplanavimą ir rezervavimą pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą.
  910 € (registruojantis iki birželio 1d.) arba 1000€  mokama Balyje programą vykdančiam paslaugos teikėjui
  Į KAINĄ ĮTRAUKTA
  10 nakvynių su pusryčiais mūsų kruopščiai atrinktuose viešbučiuose dviviečiuose kambariuose. Visuose esame buvę ir mums ten patiko;Visi pervežimai ir ekskursijos su vietiniu angliškai arba rusiškai kalbančiu gidu (pagal grupės pageidavimą);
  Perplukdymai  į/iš Lembongan salos;

  Visi bilietai į lankytinas vietas;

  Visi turai pažymėti programoje;

  Su Jumis visą laiką keliaus gidas Agus.

  Plaukimas upe – raftingas

  Pirmos dienos pietūs; raftingo metu pietūs; Tikro Balio dienoje pietūs; pakeliui į Loviną – pietų dėžutė;

  Į KAINĄ NEĮTRAUKTA
  Skrydžio bilietas;Viza į Indoneziją;

  Kopimas į ugnikalnį (70 eur/asm.); Karšti baseinai (20 Eur/asm)

  Arbatpinigiai vietiniams gidams;

  Motorolerių turas Lembongan saloje (30 eur/asm.);

  Tanah Lot turas (40 eur/asm.);

  Supynės ( 10-20 Eur)

  Delfinų turas ( 15 Eur/asm)

  Pietūs ir vakarienės;

  Grupinės 2 vakarienės ( apie 45Eur)

  Kelionės draudimas ir asmeninės išlaidos;
  Kitos pasirenkamos pramogos; masažai;

  Pervežimai į/iš oro uosto (apie 30 Eur) atskrendant ne programos datomis;

  Luwak kava nuo 3 eur.

  400 € už vienvietį kambarį visos programos metu.

  **Minimalus keliautojų skaičius papildomiems turams 8 asm.

  Norėdami daugiau sužinoti apie šią kelionę, parašykite:


   Paslaugos užsakymo sąlygos

   1. Šios paslaugos užsakymo sąlygos nustato Užsakovo, įsigyjančio paslaugas per internetinę platformą  www.balinetojai.lt teises ir pareigas, paslaugų įsigijimo ir apmokėjimo už jas sąlygas, Užsakovo ir Konsultanto atsakomybę bei kitas su paslaugų įsigijimu internetinėje platformoje www.balinetojai.lt susijusias nuostatas.

   2. Konsultantas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip MB „Balinėtojai“, juridinio asmens kodas 304438586, registracijos adresas Užupio g. 16-23, Vilnius.

   3. Užsakovas (Klientas) pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip paslaugų Bali sąloje įgijėjas.

   4. Naudos gavėjas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip asmuo, besinaudojantis užsakytomis paslaugomis kartu su jas užsakiusiu asmeniu (Užsakovu).

   5. Paslaugų teikėjas pagal šias užsakymo sąlygas yta suprantamas kaip vietinis paslaugų teikėjas Bali saloje. 

   6. Konsultantas nėra kelionių organizatorius ir organizuotų turistinių kelionių, taip kaip jos suprantamos pagal LR civilinio kodekso 6.747 str. bei LR turizmo įstatymą, neorganizuoja ir nevykdo.

   Konsultantas taip pat neorganizuoja ir nevykdo vežimo ir ar apgyvendinimo paslaugų. Nuvykimo į Bali salą bei apgyvendinimo paslaugomis rūpinasi pats Užsakovas.

   7. Konsultantas pagal Kliento pageidavimą ir jo pasirinktu laikotarpiu užsako paslaugą Bali saloje, o Klientas  įsipareigoja už konsultavimo paslaugas Konsultantui sumokėti po 60 Eur atlygį už Užsakovą ir kiekvieną naudos gavėją, kuriam(-iems) bus teikiama įgyta paslauga.

   Nurodytas atlygis sumokamas užsakymo metu per internetinę platformą www.balinetojai.lt arba per Užsakovo pasirinktą mokėjimo įstaigą į Konsultanto atsiskaitomąją sąskaitą.

   Paslaugos teikėjui patvirtinus užsakymą, Klientas apie tai yra informuojamas jo nurodytu elektroniniu pašto adresu. Paslaugos teikėjui nepatvirtinus užsakymo, Kliento Konsultantui sumokėti pinigai grąžinami bankiniu pavedimu ne vėliau kaip per 3 darbo dienas.

   8. Kliento užsakytų ir Bali saloje vietinių paslaugų teikėjų teikiamų paslaugų kainą Klientas sumoka nuvykęs į Bali salą faktiškai paslaugas teiksiančiam asmeniui. Klientui pageidaujant, jei vietiniai paslaugų teikėjai Balyje numato tokią galimybę, vietinių paslaugų teikėjų išankstinės sąskaitos gali būti apmokamos pavedimu. Konsultanto atlygis nėra įskaičiuotas į įsigytos paslaugos kainą.

   9. Jei Kliento įsigytos paslaugos užsakyme nenurodyta kitaip, visos įgytos paslaugos teikiamos ne tik paslaugą įgijusiam Klientui, bet ir kitiems tretiesiems asmenims, įsigijusiems analogiškas paslaugas (grupinis paslaugų teikimas).

   10. Po Paslaugos teikėjo  užsakymo patvirtinimo, Užsakovas ir/ar kiti Naudos gavėjai gali būti keičiami tik gavus išankstinį Paslaugų teikėjo sutikimą. Apie Paslaugų teikėjo sutikimą arba nesutikimą Konsultantas informuoja Klientą jo nurodytu elektroninio pašto adresu.

   Negavus Paslaugų teikėjo sutikimo, Užsakovas ir/ar Naudos gavėjai negali būti keičiami. Užsakovui ir/ar Naudos gavėjams atsisakius užsakytų ir patvirtintų paslaugų, Užsakovo  Konsultantui sumokėtas atlygis nėra grąžinamas. Užsakovui ir/ar Naudos gavėjams atsisakius užsakytų ir patvirtintų paslaugų, Užsakovas atlygina visus vietinių paslaugų teikėjų Balyje nuostolius, jei tokie būtų patirti. 

   11. Konsultantas neorganizuoja įsigytų paslaugų ir už jos organizavimo kokybę neatsako, bet kokio pobūdžio pretenzijos dėl paslaugų kokybės gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui.

   12. Konsultantas įsipareigoja nedelsiant informuoti Užsakovą, jei pasikeičia įgytų paslaugų sudedamosios dalys arba įgytų paslaugų negalima vykdyti, nedelsiant kai apie tai sužino. Užsakovas tokiu atveju gali atsisakyti nuo įgytų paslaugų, tik tuomet, kai toks pakeitimas padarytų Užsakovui esminę žalą.

   13. Užsakovas prisiima visą riziką dėl dokumentų reikalingų vykti į Bali salą turėjimo, jų neturėjimas ir/ar neatitikimas keliamiems reikalavimas, neužtraukia jokios Konsultanto atsakomybės. Užsakovas įsipareigoja susipažinti su visomis vizų gavimo, valiutų keitimo ir valstybių sienų perėjimo tvarka bei sąlygomis.

   Užsakovui yra žinoma ir suprantama, kad iš Konsultanto įgyja tik šioje Sutartyje nurodytas paslaugas, o nuvykimo į Bali salą bei kitomis paslaugomis rūpinasi Užsakovas savarankiškai arba jo pasitelkti tretieji asmenys.

   14. Užsakovas, pagrindinė šios sutarties šalis, privalo informuoti kitus Naudos gavėjus, kad paslaugos teikiamos tik pagal šias sąlygas ir visi Naudos gavėjai privalo jas vykdyti.

   15. Užsakovas turi teisę bet kuriuo metu atsisakyti patvirtinto užsakymo žemiau nurodytomis sąlygomis. Užsakymo atsisakymas įsigalioja nuo jo pareiškimo momento. Užsakovui nėra grąžinamas Konsultantui sumokėtas atlygis. Konsultantui sumokėtas atlygis vertinamas kaip minimalūs Konsultanto nuostoliai, kurie papildomai neturi būti įrodinėjami. Užsakovui atsisakius sutarties, jis atlygina visus vietinių Paslaugų teikėjų Balyje nuostolius, jei tokie būtų patirti.

   16. Kliento teises gina LR civilinis kodeksas, LR vartotojų teisių apsaugos įstatymas, kiti įstatymai ir poįstatyminiai teisės aktai bei šios sąlygos.

   17. Dėl Konsultanto netinkamai atliktų veiksmų, pretenzijos nedelsiant turi būti pareiškiamos Konsultantui. Nepavykus konflikto išspręsti, Konsultantas privalo raštu atsakyti į pretenzijas per 14 kalendorinių dienų nuo pretenzijos gavimo. Ginčai sprendžiami derybų būdu, o nepavykus Šalims susitarti, Klientas turi teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt, el. paštas: [email protected], tel. Nr. +370 5 262 67 51) arba tiesiogiai į teismą Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka. Elektroniniu būdu prašymą galima pateikti per EGS platformą http://ec.europa.eu/odr/.

   18. Pretenzijos dėl netinkamo užsakytų paslaugų Bali saloje teikimo/neteikimo gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui tiesiogiai.