11 dienų/ 10 naktų pažintinė programa.

Kviečiame Jus į Gyvenimo nuotykį Balyje! Su nerealia grupe ir su Balio salos ekspertais Balinėtojais Ieva ar Leo!! Jūsų laukia 11 įprasmintų dienų mistiškoje Balio saloje pilnų asmeninių išgyvenimo akimirkų, neišdildomų įspūdžių, kvapą gniaužiančių vaizdų, autentiškų skonių!

 • Lankysime švenčiausias Balio vietas bei kampelius!
 • Keliausime per šventyklas, krioklius, paplūdimius, kalnus ir upes!
 • Patirsime neapsakomo grožio saulėtekį Baturo ugnikalnio viršūnėje!
 • Užmiršime kasdienybės rūpesčius vaikščiodami žaliuojančiomis ryžių terasomis!
 • Gyvai pajusime gydomąją šventų Balio šaltinių energiją!
 • Skanausime pačius egzotiškiausius vaisius ir balietiškus patiekalus!
 • Kelionės metu pakeisime 4 apsistojimo vietas!
 • Aplankysime 2 salas – Bali ir Lembongan!
 • Gyvensime 4 žv. viešbučiuose!

Programos data Balyje:

Kovo 18 – 28 d., 2021 m. GRUPĖ RENKAMA!

Spalio 30 d. – lapkričio 9 d., 2021 m.  GRUPĖ RENKAMA!

Programos kaina*: 1290 eur.

1

Pirma diena. Atvykimas į Balio salą. Pervežimas į Ubudą

Atskridus į Denpasaro oro uostą jus pasitiks Balinėtojų komanda ir perveš į salos kultūrinį centrą Ubudą. Vakarėjantis Balio kultūros centras Ubudas pasveikins jus nuoširdžiomis šypsenomis, atvers duris kitoniškos kultūros pažinimui ir pakvies aplankyti švenčiausias vietas bei kampelius.  Apsistosite jaukiame 4* resorte pačiame miesto centre su vaizdu į ryžių laukus.

2

Antroji diena. Balio kultūros ir istorijos diena

Papusryčiavę keliausime į šventąjį Beždžionių mišką, kuris sužavės žaismingomis bedžionėlėmis – būkite pasiruošę jų netikėtoms išdaigoms!

Savo gražias nuotraukas su visais žalios spalvos atspalviais galėsite pasidaryti prie garsiausių – Tegalalango terasų – kurios yra ne tik įtrauktos į UNESCO paveldą, bet ir puikiai iliustruoja bendruomenišką Balio gyvenimą, kai kaimynai visada turi rasti kompromisą, kaip drėkinti skirtingus laukus, kad visiems užtektų drėgmės.

Pietauti važiuosime „su vaizdu“. Skanaudami balietiškus patiekalus grožėsimės Baturo ugnikalniu ir ežeru, susiformavusiu iš kito, dar didesnio ugnikalnio kalderos. Po pietų – laikas išgerti kavos, tad važiuosime išbandyti garsiosios Kopi Luwak kavos, kurios gamybos procese aktyviai dalyvauja mangustų šeimos gyvūnėliai civetos.

Po kavos pertraukėlės mūsų laukia pažintis su dar viena įdomia šventykla – Tirta Empul – ji skirta visoms blogoms įtakoms išvalyti, joje yra šaltinis, kur tiek vietiniai, tiek ir keliautojai gali nusiplauti visas negandas. Tai, kad ši vieta ypatinga patvirtina ir tai, kad greta jos stovi Indonezijos prezidento rezidencija. Po kupinos įspūdžių dienos grįžtame į Ubudą. Nakvynė Ubude.

3

Trečioji diena. Tikras Balio gyvenimas ir nuotykiai upėje

Po pusryčių pasuksime link kalnų, kur mūsų lauks įspūdingas 9 kilometrų leidimasis guminėmis valtimis gražiausia salos Ajungo upe. Tai nėra sudėtingas maršrutas, nereikia jokios patirties, užtenka klausyti gido nurodymų kaip irkluoti ir mėgautis purslų gaiva bei šokinėti per putojančius upės slenksčius. Net neabejojame, kad pasikrausite puikios energijos jūsų laukiančiam ne mažiau įspūdingam kulinariniam turui, kur gaminsime gardžius balietiškus patiekalus kartu su vietine baliečių šeima. Po įspūdžių kupino vakaro naktį grįšime į viešbutį. Nakvynė Ubude.

4

Ketvirtoji diena.Ubudas – kopimas į Baturo ugnikalnį ir karštosios versmės

Tiems, kas pasiryžę kopti, ši diena prasidės labai anksti. Apie 2 val. ryto išvažiuosime link Baturo ugnikalnio ir per dvi valandas užkopsime į viršų, kad pamatytume galbūt nuostabiausią savo gyvenimo saulėtekį. Neišsigąskite – padirbėti teks, bet užkopti gali bet kuris sveikas, bent šiek tiek aktyviau judantis žmogus. Nusileidę žemyn savo raumenis pailsinsime natūraliose karštosiose versmėse, olimpinio dydžio baseine.

Suprantame, kad ne kiekvienas per savo atostogas nori tokios aktyvios veiklos, tad nenorintys galės likti Ubude ir savarankiškai pasivaikščioti po gražiausias jo vietas. Nakvynė Ubude.

5

Penktoji diena. Ubudas – Taman Ayun – Bedugul – Lovina

Šiandien paliksime Ubudo miestelį ir trauksime tyrinėti salos vidurio. Užsuksime į dar vienas ryžių terasas – Jatiliwih, nes šio vaizdo tikrai negana. Aplankysime karališką Taman Ayun ir Ulun Danu ežero šventyklą, esančią ant Beratano ežero ir tikriausiai tapusią viena iš labiausiai fotografuojamų vietų saloje. Patyrus Balio vakarinės dalies grožį, pasuksime į Loviną, salos šiaurėje esantį kurortą, kuris ypatingas savo pilkais lavos paplūdimiais. Smėlis čia vulkaninės kilmės, tikrai nutolsta nuo idiliškų baltų paplūdimių vaizdų, tačiau tuo jis ne mažiau žavus. Nakvynė 4 žv. “boutiq” stiliaus viešbutyje ant jūros kranto.

6

Šeštoji diena. Rytas su delfinais, Balio kriokliai ir šventyklos

Su ryto aušra išplauksime gainiotis delfinų. Praktiškai kiekvieną rytą delfinai atplaukia į įlanką, o tradicinės valtys su ilgomis šoninėmis „kojomis“ bando juos pavyti. Vėliau važiuosime tyrinėti Lovinos apylinkių, labai mėgstamų kuprinėtojų ir geriau Balį pažįstančių keliautojų. Papusryčiavę leisimės į kelionę tyrinėti Lovinos apylinkių, labai mėgstamų kuprinėtojų ir geriau Balį pažįstančių keliautojų. Užsuksime pasigrožėti ir pasimaudyti Aling Aling kriokliuose, apsilankysime Brahmavihara – Arama budistiniame vienuolyne. Didžiausia budistinė šventykla Balyje šiek tiek primenana garsųjį Borobuduro kompleksą Javos saloje. Pilni dienos įspūdžių sugrįšime į viešbutį. Suprantame, jog ne kiekvienam tinka tokia intensyvi diena, todėl norintiems poilsio, pasiūlysime pasimėgauti laisva popiete viešbutyje. Nakvynė Lovinoje.

7

Septintoji diena. Lovina – Sanuras – Nusa Lembongano sala

Šiandien užsibaigia mūsų viešnagė Šiaurės Balyje ir vyksime į Balio pietus. Nors Balio sala nedidelė, vos 200 kilometrų ilgio ir 150 kilometrų pločio, iš vieno salos krašto į kitą važiuosime apie 3 valandas. Kelionė neprailgs stebint pro langą panoraminius vaizdus, ryžių laukus ir vietinį Balio gyventojų gyvenimą. Atvykę į Sanuro kurortą, greitaeigiu kateriu persikelsime į greta esančią Nusa Lembongano salą. Norime ją jums parodyti – čia traukia tie, kurie nori pailsėti nuo Balio šurmulio ir patirti mažos salos gyvenimą. Apsistosime 3 žv. viešbutyje su atsiveriančiu įspūdingu vaizdu į vandenyną ir Agung ugnikalnį.

8

Aštuntoji diena.Nusa Lembonganas - Povandeninio pasaulio grožis

Laisva diena jūsų ramiam poilsiui prie jūros. Na o tiems, kurie nori aktyvaus ir turiningo laiko, už papildomą mokęstį, pasiūlysime išbandyti paviršinį nardymą. Nakvynė Lembongane.

9

Devintoji diena.Nusa Lembonganas – Sanuras – Tanah Lot – Sanuras

Po pusryčių greituoju kateriu grįšime į Balį ir apsistosime Sanure. Popiet vyksime aplankyti žymiąją Tanah Lot šventyklą. Tanah Lot pavadinimas, išvertus iš baliečių kalbos, reiškia žemę jūroje. Ši dievų rezidencija iškilusi ypatingoje vietoje – ant uolos, skalaujamos Indijos vandenyno bangų. Tanah Lot svarbi ir tuo, kad tai viena iš 7 Balio šventyklų, kurios, tarsi karolių vėrinys, puošia pietvakarinę salos dalį, ir būnant vienoje šventykloje galima pamatyti kitą. Nakvynė 4 žv. viešbutyje ant jūros kranto Sanure.

10

Dešimtoji diena. Poilsio diena

Laisva diena poilsiui prie jūros ir lauktuvių apsispirkimui. Nakvynė Sanure.

11

Vienuoliktoji diena. Poilsis ir skrydis namo

Po pusryčių – laisvas laikas pasimėgauti paskutine diena Dievų saloje.

Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.


Jums netiko kelionės datos ir norėtumėte keliauti po salą individualiai?

Leiskite mums tuo pasirūpinti. Atsižvelgę į Jūsų individualius poreikius, mes suplanuosime visą kelionę nuo A iki Z ir Jūsų svajones paversime realybe! Parašykite mums dėl Individualaus kelionės plano.

Mūsų balinėtojų pamiltos pažintinės programos:

 1. Balio Harmonija. Pirma pažintis su Balio sala
 2. Tikro Balio pažinimas. Programa grupėms
 3. Balis su vaikais. Programa šeimoms
 4. Laukinis Rojus Nusa Penida
 5. Moteriškos atostogos kūnui ir sielai

Norėdami daugiau sužinoti apie Balio sala su Balinėtojais Leo ir Ieva kelionę, parašykite:


PROGRAMOS DATOS Kovo 18 – 28 d., 2021 m. Balyje.

Spalio 30 d. – lapkričio 9 d., 2021 m. Balyje.

KITOS DATOS Jei Jums šios datos netiko Balinėtojai gali suplanuoti Jūsų atostogas tokiu pat maršrutu Jums patogia data (visos programos metu Jus lydės vietinis Balinėtojų gidas kalbantis rusų arba anglų kalba).
MOKĖJIMO SĄLYGOS*
100   mokama MB Balinėtojai pavedimu už programos suplanavimą ir rezervavimą pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą.
1190 € mokama Balyje programą vykdančiam paslaugos teikėjui
Į KAINĄ ĮTRAUKTA
10 nakvynių su pusryčiais mūsų kruopščiai atrinktuose viešbučiuose dviviečiuose kambariuose. Visuose esame buvę ir mums ten patiko; Visi pervežimai ir ekskursijos su vietiniu angliškai arba rusiškai kalbančiu gidu (pagal grupės pageidavimą);
Perplukdymai  į/iš Lembongan salos;

Delfinų turas;

Plaukimas upe – raftingas ir kulinarinė pamoka;
Visi bilietai į lankytinas vietas; Su Jumis visą laiką keliaus Ieva arba Leo.
Visi turai pažymėti programoje;
Į KAINĄ NEĮTRAUKTA
Skrydžio bilietas (03 17-28);

Kopimas į ugnikalnį (70 eur/asm.);

Arbatpinigiai vietiniams gidams;

Paviršinis nardymas Lembongane (40 eur/asm.);
Pietūs ir vakarienės (išskyrus pietūs kurinarinės pamokos ir raftingo metu); Kelionės draudimas ir asmeninės išlaidos;
Kitos pasirenkamos pramogos; masažai;

Pervežimai į/iš oro uosto, jeigu atskrendama ne su pagrindine grupe;

300 € už vienvietį kambarį visos programos metu.

Norėdamos daugiau sužinoti apie šią kelionę, parašykite:


Mūsų keliautojų atsiliepimai apie programą “Balio sala su Balinėtojais”

Sveiki, visi 🙂. Labai apgailestauju dėl vakar vakaro – Labai norėjau prisijungti prie jūsų. Deja sveikatos tam neliko – pakilo temperatūra, krėtė šaltis ir jėgų net paeiti neturėjau. Noriu padėkoti Ievai ir Leo už nuostabų laiką Balyje, apgalvotas visas smulkmenas, išieškotus viešbučius ir dar daug ką, ką sunku aprašyti žodžiais. Jei sugalvosite kitoje šalyje aktyvų poilsį – nedvejodama prisijungčiau. Dar kartą didelis nuoširdus ačiū. Kompanijai atsira padėka už pozityvų nusiteikimą, už geras emocijas. Jei ne jūs, niekada nebūčiau išdrįsusi nučiuožti kriokliu :)). Visiems likusio smagaus laiko Balyje. Kas žino – galbūt susitiksime kitoje kelionėje! Ačiū visiems ir iki pasimatymo!

AUŠRA, 2019 kovas


Prieš savaitę grįžom iš Bali salos, tais tiek nerealių įspūdžių, gerų emocijų, jog toks jausmas, kas kūnas vaikšto Lietuvoj, o siela dar Baly šmirinėja ;D Labai dėkui Balinėtojams, nes be jų tų atostogų neįsivaizduoju. Mano nuomone,kodėl tikrai verta keliauti su Balinėtojais:
1)nėra jausmo, jog keliauji su kelionių agentūra,o jauties tiesiog gerų draugų šutvėj,kurie pataria, kai reikia ištiesia pagalbos ranką, padrąsina: ,,tai aišku, kad užkopsit į Baturą, šimtamečiai užkopia” ;D Ir koks žiauriai geras jausmas pasitikt saulėtekį ant ugnikalnio, išbandyti plaukimą sraunia upe, ar lyst į plyšelį uolose,kad pamatyti unikalią šventyklą.
2)sumanus kelionės maršrutas, kur pamatoma ne tik gražiojo, įstabaus Bali, bet ir to tikro, alkano, skurdaus,su šiukšlėmis,nenublizginto(kai vietiniai prausiasi, ne šiaip maudosi upėje…)
3)superinė komanda: vadovas Leo, kuris savo šypsena ir optimizmu užrečia turbūt net didžiausius niurzgalius; gidas Agus, moka įdomiai ir visapusiškai pristatyti savo šalį bei vairuotojas Katut,kuriam nereikia jokių navigacijų, ne tik saugiai veža,bet dar iššsilaipint padeda!
Darkart dėkui!!!

AKVILĖ


Sveiki mieli Balinetojai, kazkiek ir mes tokie jauciames nes neseniai galejome prisiglausti prie Balio silumos, jaukumo, spalvu ir grozio. Dekojame jums uz kartu praleista nuostabia diena. Uz emocijas, nuosirduma, atviruma. Mes turejome progos is daug arciau susipazinti su daug dalyku kuriu be jusu butume nei zinoje nei pajute. Nenusakomas jausmas pas sventike…

Linkime Jums didziausios sekmes tolimesniuose pasirinkimuose ir darbuose ir kasdienybeje. Prasymas- nuosirdziausi linkejimai Wayanui.

Ačiū Ievute ir Leo už puikias atostogas.Jūs nepakartojami. Mokate dirbti su žmonėmis iš visos širdies. Siūlai visiems vykti pas Balinėtojus,geriau nerasite….Šiandiena pirmoji diena namuose,o nuotraukos vėl gražino pas jus…

LUKRECIJA


Mano Mokytojau..
Ačiū už laiką skirtą mums – Jis sustojo.
Ačiū už rūpestį mumis visais – tuo metu Jūs atidvėte dalį savęs. Stebėjau Jus tyliai, sėmiausi ir mokiausi.
Ačiū už džiaugsmo akimirkas – mokėmės džiaugtis kaip vaikai..
Ačiū už tyrą Jūsų sielą – žavėjausi tuo. Visą kelionę jaučiau ir mačiau, kaip jūs dalinatės su visais, ką esate pats pamatęs, paragavęs, patyręs, kad visi tai pajustų..
Jūs atvėrėte giliai savo širdį ir mūsų širdys užsipildė Jūsų tyru džiaugsmu ir rūpesčiu mumis. Jūsų matymas kiekvieno mūsų, Jūsų atsidavimas yra Jums energija eiti į priekį! Visada pasikliaukite savo nuojauta – jūs jaučiate viską.
Balio sala paveikė Jus, o jūs paveikėte mane. Nesutikau tokių žmonių savo kelyje.
DAIVA, 2018 kovas


Kelionės metu patyrėme daug džiaugsmo, šilumos, vėjavaikiškumo, nuoširdžių šypsenų, pagalbos rankos, Jūs savo pavyzdžiu užtvirtinate sentenciją “brangiausių dalykų neįmanoma nusiprikti, juos tenka sukurti pačiam. Dažnai net ne rankomis, o širdim! ” Sėkmės visur ir visada!!!!

DALIJA, 2018 kovas


Ačiū už Zen patirtį, už Lovinos delnų skaitytoją :), už neįkainojamą patyrimą su delfinais. Ačiū už jūsų nuoširdumą, už tą Meilę, kurią skleidėt visos kelionės metu. Labai buvo smagu pasijusti silpnai, turinčiai “vedinėtojus”, buvo miela jausti, kad yra kas manimi rūpinasi. Ačiū už šypseną, kuri atsirado mano veide ir svarbiausia ją pastebėjo mano dukros..Jei Dievai bus maloningi, tikiuosi kad tokių žmonių mano gyvenime dar atsiras šalia manęs..Pačiam linkiu daug Meilės ir patyrimų kelionėje į Save. Lai šviesos jėgos saugo Jus!

Su meile, VIRGINIJA, 2018 kovas


Didelis ačiū už nuostabų, nors ir trumpą, bet labai turiningą ir prasmingą laiką Balyje. Neįmanoma žodžiuose sutalpinti jausmų ir emocijų, patirtų šioje vietoje, bet noriu, kad žinotumei, kad viskas buvo nepakartojama..Dėkoju už dėmesį ir atsidavimą visiems ir kiekvienam, už gerą žodį, padrąsinimą gyvenimo pokyčiams ir už…Baturo kalną. Palinkėsiu Jums ir Ievai kuo didesnės sėkmės, kad atiduota šiluma ir dėmesys žmonėms Jums sugrįžtu su kaupu, Visokeriopos sėkmės prasmingame Jūsų gyvenime. P.S. Balis NUOSTABUS.

EDITA, 2018 kovas


O, Leo, net neįsivaizduoji, kokia esu dėkinga už šį laiką kartu. Džiaugiasi mano širdis matant vėl pražydusią Mamą. Kasdien žiūrėdama į tave didžiavausi, kaip moki būti savimi, kaip džiaugiesi gyvenimu ir įkvėpi tai daryti kitus. Kiekviena diena buvo nuostabi, nekeisčiau nieko. Tu savo žodžiais ir veiksmais pavertei šias atostogas Neįtikėtinomis! Ačiū tau už suburtus žmones, kurie netikėtai tapo Šeima ir kartu su tavimi pripildė mane pozityvumu, noru keliauti ir dalintis. Tu puikus 🙂

EGLĖ, 2018 kovas


Atsiliepimai

2018-01-23

Sveiki,
Ar dar turite dvi laisvas vietas šiai kelionei?

2018-01-23

Sveiki,
Ar dar turite dvi laisvas vietas šiai kelionei? Kelionės data: vasario 24 d. – kovo 7 d.
Ingrida

2018-01-24

Sveiki, Ingrida,

į Jūsų komentarą atsakiau paštu iš [email protected] 🙂

Balinėtoja Gerda

2018-01-28

Sveiki, norejau pasiteirauti ar organizuojate gruodzio menesi kelione? Kaledom ir naujiem metam?

Aciu,

Jusu kristina 🙂

2018-02-08

Suplanuotos atostogos balandžio antroje pusėje,norėčiau paklausti ar jūs planuojate kelionę balandžio mėnesiui,keliautume dviese,ačiū

2018-08-13

Sveiki, mes noretume prisijungti prie sios keliones tik is Londono, nes cia gyvename. Ar imanoma?

Parašykite atsiliepimą