Trijų dienų programa iš Sanur miesto

Be gero gido pažinti Balį, kaip pro pyragėlių vitriną praeiti. Gražu, spalvinga, bet nei skonio, nei kvapo per stiklą nepajausi…

Visiems tiems, kurie įsigijo tik poilsinę kelionę, bet nenori visų dienų leisti paplūdimyje ar prie baseino ir nenori švaistyti pinigų nuo objekto iki objekto nuvežantiems vairuotojams, o nori pažinti tikrą Balį, mes siūlome mūsų draugų išbandytą pažintinę Balio salos programą iš Sanur miesto!

Atraskite Balio salą su vietiniu gidu, kuris su didžiausia meile parodys Jums tikrą Balį!

1

Balio dvasia ir istorija

Šį rytą pradėsite grožėdamiesi Tegalalang ryžių terasomis – vienu įspūdingiausių vaizdų saloje. Čia turėsite galimybę pasisupti “dangaus” supynėmis ir pasimėgauti nuostabiu jausmu pakilus aukštai virš ryžių terasų. Leiskite sau pasijusti paukščiu! Po įspūdingų pasivaikščiojimų pietausite kalvotose Kintamani apylinkėse, kur mėgausitės vaizdu į šventąjį Baturo kalną. Po sočių pietų vyksite į ypatingą vietą, Tirta Empul šventyklą, kur kiekvieną dieną šimtai baliečių dalyvauja amžių glūdumas siekiančioje šventoje vandens ceremonijoje. Švento vandens galias galėsite patirti ir Jūs – tai žodžiais nenusakoma Balio dvasios ir harmonijos patyrimas. Apsivalius sielą ir kūną, niekur neskubėdami, aplankysite Goa Gojah šventyklą, žinomą kaip “Dramblio ola” . Dar 11 amžiuje ji buvo pastatyta meditacijoms ir lyg šiol užėjus į ją galima pajausti stiprią šios ypatingos vietos energiją.

Pavakary gidas Jus palydi iki Jūsų viešbučio.

2

Balio atvirukai ir beždžionių miškas

Šią dieną pamatysite žymiausias Balio vietas, kurios puikuojasi visose reklaminėse nuotraukose pristatančiose Balį. Dieną pradėsite Tanah Lot šventykloje. Tanah Lot pavadinimas, išvertus iš baliečių kalbos, reiškia žemę jūroje. Ši dievų rezidencija iškilusi ypatingoje vietoje – ant uolos, skalaujamos Indijos vandenyno bangų. Tanah Lot svarbi ir tuo, kad tai viena iš 7 Balio šventyklų, kurios, tarsi karolių vėrinys, puošia pietvakarinę salos dalį ir būnant vienoje šventykloje galima pamatyti kitą. Čia atoslūgio metu galima perbristi iki šventyklos ir gauti palaiminimą. Gidas jums papasakos šios vietos saugotojos istoriją prie kurios galėsite prisiliesti tamsiame urve. Vėliau kelias ves į Alas Kedaton šventą beždžionių mišką, kur gyvena šimtai makakų. Joms patinka žmonių dėmesys, tačiau labiausiai mėgsta blizgančius daiktus, tad būkite atsargūs. Vėliau vaikščiosite UNESCO sąraše besipuikuojančių Jatiluwih ryžių terasų takeliais ir pamatysite tikrą vietinių baliečių gyvenimą ir jų pagrindinį amatą. Grožėsitės Ulun Danu šventykla, esančia Beratan ežere, atsivėsinsite nuo tropikų karščio bevaikščiodami ją supančiame parke. Tai ypatinga vieta, kurią būtina pamatyti lankantis Balyje. Vakare grįšite į viešbutį.

3

Pietinio Balio turtai

Po pusryčių keliausite į Balio salos pietinę dalį, kur banglentininkai atranda geriausias bangas ir kur slepiasi gražiausi Balio paplūdimiai. Vieną iš jų Padang Padang paplūdimį aplankysite ir Jūs. Čia galėsite pasimėgauti baltu smėliu ir gaivia jūra. Po pietų aplankysite uolų aukštybėse įsikūrusią Uluwatu šventyklą. Čia galėsite pasigrožėti ir tradiciniu balietišku ugnies šokiu “Kecak”. Vakaras Jus pasitiks su nuostabiu saulėlydžiu. Palydėję saulę grįšite į viešbutį Sanure.

PROGRAMOS DATA Priderinsime individualiai prie jūsų atostogų laiko
PROGRAMOS KAINA 150 €  40 € asmeniui mokama Balinėtojams pavedimu už programos sudarymą ir rezervavimą pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą.

110 € asmeniui mokama Balyje programą vykdančiam paslaugos teikėjui.

YPATINGOS SĄLYGOS Grupėms nuo 4 asmenų į programos kainą įskaičiuoti bilietai į lankomus objektus visos programos metu.
Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA
Paėmimas iš viešbučio Sanur mieste;

Anglakalbis arba rusakalbis gidas – vairuotojas;

Pervežimas atgal į viešbutį;

Automobilis su kondicionieriumi; kuras; parkingo bilietai.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA
Bilietai į lankomus objektus;

Asmeninės išlaidos;

Maitinimas nepažymėtas programoje;

Kecak šokio pasirodymas (~7 Eur).

Informacija: programos eiga ir turinys gali kisti atsiželgiant į individualius jūsų poreikius. Programa gali būti išskirstyta, nebūtinai tris dienas iš eilės.

Programos užsakymo forma: 

Mūsų keliautojų atsiliepimai

Ačiū Balinėtojams už pažintį su dievų sala, už puikų ir labai savą gidą Sudi, kuris ne tik su kaupu išpildė dviejų dienų programą, bet ir supažindino su Balio augalėliais, vaisiais, gėlėmis ir medžiais 🙂 Tiesiog norėjosi pasilikti Ubude jaukiuose, smilkalais kvepiančiuose svečių namuose pas Wayan, kuri buvo rūpestinga kaip mama 🙂 Na, o didžiausią įspūdį paliko Tegalalang ir Jati Luwih ryžių terasos, Tirta Empul (visiems rekomenduoju pasinerti po tais šaltinėliais) ir Tanah Lot šventyklos, bei plačios Balio gyventojų šypsenos ir gyvenimo būdas.

KRISTINA STRASEVICIUTE

Sveiki mieli Balinetojai 😊, kazkiek ir mes tokie jauciames nes neseniai galejome prisiglausti prie Balio silumos, jaukumo, spalvu ir grozio. Dekojame jums uz kartu praleista nuostabia diena. Uz emocijas, nuosirduma, atviruma. Mes turejome progos is daug arciau susipazinti su daug dalyku kuriu be jusu butume nei zinoje nei pajute 😊. Nenusakomas jausmas pas sventike…

Linkime Jums didziausios sekmes tolimesniuose pasirinkimuose ir darbuose ir kasdienybeje. Prasymas- nuosirdziausi linkejimai Wayanui. Ir kvietimas masazui Siauliuose galioja 🙂

DAINA KAZLAUSKIENE

Ieva, nuoširdus Tau ačiū už mūsų nuostabias atostogas! Be Tavo pagalbos tikrai nebūtume pajutę visos Balio dvasios ir sutikę reikiamų žmonių! Ačiū už nuoširdų ir neatlygintiną rūpestį, kuris mus lydėjo visą pasiruošimo laiką ir atostogų metu! Gavome žymiai daugiau, negu buvai žadėjusi 🙂 Galime drąsiai teigti, kad esi nuostabi LIETUVIŠKOS (operatyvi, sąžininga, patikima ) BALIETĖS (draugiška, rūpestinga, mokanti derėtis (sutaupei mums daug milijonų 😀 !) PAVYZDYS! Sėkmės, kūrybinio įkvėpimo Tau darbuose ir tikimės greitu metu vėl susitikti Balyje Linkėjimai nuostabiajam Wayanui! Su artėjančiais naujaisiais 2016-ais metais! Aurelija ir Tomas

AURELIJA IR TOMAS

Sveiki Balinėtojai! Ačiū už puikią Harmony of Bali programą, už rekomendacijas ir pagalbą! ☺🌸 Lanksti programa, puikus gidas!

Ačiū! 🌸

SIMONA POPAITE

Labas Ieva. Tik vakar grįžom į Lietuvą. Ačiū dar kartą už pagalbą organizuojant atostogas Balyje. Gidas Agus labai patiko. Pamatėm viską ką planavom, dar papildomai ką siūlė gidas. Matėm, kad labai nusimimė, kad nevalgėm kiaulės, bet juk ten vien riebalai ir kepta oda — ko tai nesusižavėjom….

JOLITA SABAITE

Sveiki Ieva, aciu, puikiai. Dabar Gili Trawangane. Tiesiog ilsimes. Bet planavau parasyti del balinetoju programos. Viskas buvo labai labai saunu! Gidas tikrai nepakartojamas, labai atsakingas, demesingas ir paslaugus. I buk balinueciu diena pati geriausia! Jums reikia pavystyti sia tema, ji tikrai isskirtine ir nereali 🙂

RASA AUSTRONIENE

Brangieji, ačiū Jums už I Wayan!!! Neapsakoma ir fantastiška patirtis. Esam kelyje į Sanur, linkėjimai! Ir dar kartą ačiū:)

LINAS SIAUTKULIS

Sveiki, Balinėtojai,

Prieš porą dienų grįžome namo ir dar vis gyvename kelionės įspūdžiais. Vienareikšmiškai – tai buvo geriausios, turiningiausios mūsų atostogos. Labai džiaugiamės, kad kreipėmės į jus. Didelis ačiū už puikias atostogas! Pačius geriausius linkėjimus siunčiame gidui Agus, tokio gero, įdomaus gido neteko sutikti. Gera kelionė, kai norisi į tą šalį sugrįžti. Ačiū jūsų komandai ir išskirtinai Agus!

GIEDRE IR TADAS

Paslaugos užsakymo sąlygos

1. Šios paslaugos užsakymo sąlygos nustato Užsakovo, įsigyjančio paslaugas per internetinę platformą  www.balinetojai.lt teises ir pareigas, paslaugų įsigijimo ir apmokėjimo už jas sąlygas, Užsakovo ir Konsultanto atsakomybę bei kitas su paslaugų įsigijimu internetinėje platformoje www.balinetojai.lt susijusias nuostatas.

2. Konsultantas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip MB „Balinėtojai“, juridinio asmens kodas 304438586, registracijos adresas Užupio g. 16-23, Vilnius.

3. Užsakovas (Klientas) pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip paslaugų Bali sąloje įgijėjas.

4. Naudos gavėjas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip asmuo, besinaudojantis užsakytomis paslaugomis kartu su jas užsakiusiu asmeniu (Užsakovu).

5. Konsultantas nėra kelionių organizatorius ir iš anksto organizuotų turistinių kelionių, taip kaip jos suprantamos pagal LR civilinio kodekso 6.747 str. bei LR turizmo įstatymą, neorganizuoja ir nevykdo.

Konsultantas taip pat neorganizuoja ir nevykdo vežimo ir ar apgyvendinimo paslaugų. Nuvykimo į Bali salą bei apgyvendinimo paslaugomis rūpinasi pats Užsakovas.

6. Konsultantas pagal Kliento pageidavimą ir jo pasirinktu laikotarpiu užsako paslaugą Bali saloje, o Klientas  įsipareigoja už konsultavimo paslaugas Konsultantui sumokėti po 60 Eur atlygį už Užsakovą ir kiekvieną naudos gavėją, kuriam(-iems) bus teikiama įgyta paslauga.

Nurodytas atlygis sumokamas užsakymo metu per internetinę platformą www.balinetojai.lt arba per Užsakovo pasirinktą mokėjimo įstaigą į Konsultanto atsiskaitomąją sąskaitą.

Paslaugos teikėjui patvirtinus užsakymą, Klientas apie tai yra informuojamas jo nurodytu elektroniniu pašto adresu. Paslaugos teikėjui nepatvirtinus užsakymo, Kliento Konsultantui sumokėti pinigai grąžinami bankiniu pavedimu ne vėliau kaip per 3 darbo dienas.

7. Kliento užsakytos ir Bali saloje teikiamos paslaugos kainą Klientas sumoka nuvykęs į Bali salą faktiškai paslaugas teiksiančiam asmeniui. Konsultanto atlygis nėra įskaičiuotas į įsigytos paslaugos kainą.

8. Jei Kliento įsigytos paslaugos užsakyme nenurodyta kitaip, visos įgytos paslaugos teikiamos ne tik paslaugą įgijusiam Klientui, bet ir kitiems tretiesiems asmenims, įsigijusiems analogiškas paslaugas (grupinis paslaugų teikimas).

9. Po Paslaugos teikėjo  užsakymo patvirtinimo, Užsakovas ir/ar kiti Naudos gavėjai gali būti keičiami tik gavus išankstinį Paslaugų teikėjo sutikimą. Apie Paslaugų teikėjo sutikimą arba nesutikimą Konsultantas informuoja Klientą jo nurodytu elektroninio pašto adresu.

Negavus Paslaugų teikėjo sutikimo, Užsakovas ir/ar Naudos gavėjai negali būti keičiami. Užsakovui ir/ar Naudos gavėjams atsisakius užsakytų ir patvirtintų paslaugų, Užsakovas Konsultantui privalo atlyginti visus tiesioginius ir netiesioginius Konsultanto patirtus nuostolius.

10. Konsultantas neorganizuoja įsigytų paslaugų ir už jos organizavimo kokybę neatsako, bet kokio pobūdžio pretenzijos dėl paslaugų gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui.

11. Konsultantas įsipareigoja nedelsiant informuoti Užsakovą, jei pasikeičia įgytų paslaugų sudedamosios dalys arba įgytų paslaugų negalima vykdyti, nedelsiant kai apie tai sužino. Užsakovas tokiu atveju gali atsisakyti nuo įgytų paslaugų, tik tuomet, kai toks pakeitimas padarytų Užsakovui esminę žalą.

12. Užsakovas prisiima visą riziką dėl dokumentų reikalingų vykti į Bali salą turėjimo, jų neturėjimas ir/ar neatitikimas keliamiems reikalavimas, neužtraukia jokios Konsultanto atsakomybės. Užsakovas įsipareigoja susipažinti su visomis vizų gavimo, valiutų keitimo ir valstybių sienų perėjimo tvarka bei sąlygomis.

Užsakovui yra žinoma ir suprantama, kad iš Konsultanto įgyja tik šioje Sutartyje nurodytas paslaugas, o nuvykimo į Bali salą bei kitomis paslaugomis rūpinasi Užsakovas savarankiškai arba jo pasitelkti tretieji asmenys.

13. Užsakovas, pagrindinė šios sutarties šalis, privalo informuoti kitus Naudos gavėjus, kad paslaugos teikiamos tik pagal šias sąlygas ir visi Naudos gavėjai privalo jas vykdyti.

14. Užsakovas turi teisę bet kuriuo metu atsisakyti patvirtinto užsakymo žemiau nurodytomis sąlygomis. Užsakymo atsisakymas įsigalioja nuo jo pareiškimo momento. Jeigu Užsakovas atsisako patvirtinto užsakymo dėl aplinkybių, už kurias jis atsako (t.y. kai aplinkybės, kurios yra pagrindas atsisakyti užsakymo, atsirado dėl paties Užsakovo ir/ar Naudos gavėjų kaltės, t.y. dėl jo tyčinių veiksmų ar neatsargumo) arba dėl aplinkybių, už kurias jis neatsako (t.y. liga ar pan.), Užsakovui nėra grąžinamas Konsultantui sumokėtas atlygis. Konsultantui sumokėtas atlygis vertinamas kaip minimalūs Konsultanto nuostoliai, kurie papildomai neturi būti įrodinėjami.

15. Kliento teises gina LR civilinis kodeksas, LR vartotojų teisių apsaugos įstatymas, kiti įstatymai ir poįstatyminiai teisės aktai bei šios sąlygos.

16. Dėl Konsultanto netinkamai atliktų veiksmų pretenzijos nedelsiant turi būti pareiškiamos Konsultantui raštu per 15 darbo dienų nuo veiksmų atlikimo/neatlikimo. Nepavykus konflikto išspręsti, Konsultantas privalo raštu atsakyti į pretenzijas per 15 darbo dienų nuo pretenzijos gavimo Ginčai sprendžiami derybų būdu, o nepavykus Šalims susitarti, Klientas turi teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba tiesiogiai į teismą Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

17. Pretenzijos dėl netinkamo užsakytų paslaugų teikimo/neteikimo gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui tiesiogiai.

Balio