10 dienų/ 9 naktų programa. Išskirtinis pasiūlymas vertinančioms kokybę, puikią kompaniją, sveiką maistą, dvasines praktikas ir laiką sau.

Programos datos:

Spalio 29 – Lapkričio 8 d., 2019. Daugiau informacijos

Kovo 6 – 16 d., 2020 m.

Kaina: 1190 Eur*

1

Pirma diena. Pasitikimas oro uoste ir pirma pažintis su Balio sala

Atskridus į  Denpasaro oro uostą, vyksime į vieną gražiausių ir jaukiausių Balyje miestelių, pilną meno galerijų, autentiškų rūbų parduotuvėlių, muziejų, šventyklų. Atrodo, kad Ubudas tarsi talpina savyje visą Balio kultūrą, papročius, tradicijas, religiją. Ir visa tai tikra, ne dėl turistų akių. O nuo visų pasaulio virtuvių, jaukių restoranėlių ir kavinukių galva sukasi.

Apsistosime prabangiame Spa viešbutyje, įsikūrusiame pačioje miestelio širdyje, netoli jaukių senamiesčio kavinukių ir restoranėlių. Nuo čia prasidės mūsų Moteriškos atostogos. Nakvynė Ubude.

2

Tikro Balio diena ir Balto smėlio paplūdimys

Kokia gi kelionė be pažinties su vietiniais gyventojais ir jų gyvenimo būdu, tradicijomis bei maistu?

Šiandien patirsime tikrą Balio salos svetingumą, susipažinsime su tradicinės balietiškos šeimos gyvenimu. Bangli kaimelyje mūsų lauks organinio maisto ruošimo pamoka, išbandysime net 7 tradicinius baliečių virtuvės receptus. Stebėsime, kaip namuose gaminamas kokoso aliejus, o panorusios galėsite pačios pasigaminti šviežio kokoso aliejaus, nuostabaus jaunystės ir sveikatos eliksyro. Kursime tradicinius aukų krepšelius, Balyje vadinamus canang, kurie yra neatsiejama jų kasdieninio gyvenimo dalis ir vidinės ramybės šaltinis.

Po pietų saulę palydėsime balto smėlio paplūdimyje, o atsigaivinusios ir pasimaudžiusios žydroje jūroje grįšime į Ubudą.

3

Balio dvasia ir istorija

Ši diena skirta Balio istorijos ir dvasios pažinimui. Anksti ryte aplankysime šventą Ubud beždžionių mišką. Grožėsimės  Tegalalango ryžių terasomis – vienu įspūdingiausių vaizdų saloje. Prie tikros Balio dvasios ir istorijos prisiliesime apsilankiusios akmeninėje Gunung Kawi šventykloje. O po sočių pietų užsuksime į tradicinę kavos plantaciją paskanauti Luwak kavos. Vakarėjant aplankysime Tirta Empul šventyklą. Ši vieta žymi švento šaltinio vandens baseinais ir žydinčiais lotosais. Patyrusio gido vedamos patirsime švento vandens galias ir mes – žodžiais nenusakoma Balio dvasios ir harmonijos patirtis. Apsivaliusios sielą ir kūną, ramiai ir niekur neskubėdamos grįšime į viešbutį Ubude.

4

Šiaurės Balio grožis - Lovina

Šiandien atsisveikinsime su rojaus kampeliu Ubudu ir leisimės į pažintį su Šiaurinio Balio grožiu. Ši diena skirta sielos atgaivai. Pasivaikščiosime vingiuotais Jatiluwih ryžių terasų takeliais. Aplankysime Wanagiri slaptas kalvas ir pasisupsime dangaus supynėmis aukštai virš džiunglių. Pakeliui į Loviną aplankysime žymiuosius Git Git krioklius, o atsivėsinusios jų gaiva, pasuksime link mūsų jaukios vilos ant jūros kranto. Vakarieniausime apsuptos bangų ir žvaigždžių. Nakvynė Lovinoje.

5

Poilsio diena

Visi mūsų rytai prasidės su sveikais pusryčiais, niekur neskubant, besimėgaujant maudynėmis jūroje ar baseine, su saule ir gamtos garsais. Ši diena skirta mūsų kūnams ir sieloms palepinti. Mūsų lauks masažai ir užburianti Balio ramybė. Laikas sustos mūsų sukurtoje taikos oazėje. Vakarieniausime apsuptos jūros ir žvaigždžių.

6

Povandeninis Menjangan salos grožis

Šiandien ryte norinčios patirti povandeninio pasaulio grožį keliaus į Menjangan salą. Ši vieta garsėja spalvotais koraliniais rifais ir daugybe retų bei spalvotų žuvyčių. Ji traukia povandeninio pasaulio gerbėjus iš viso pasaulio. Išsilaipinusios saloje galėsime sutikti vienintelius šios salos gyventojus, besikaitinančius saulėje elnius.
Bus suteikta visą paviršinio nardymo įrangą, instruktažas, o pietus valgysime laivelyje. Po dienos pilnos nepakartojamų įspūdžių grįšime į viešbutį poilsiui. Vakarieniausime apsuptos jūros ir žvaigždžių.

7

Aling Aling kriokliai ir Budha šventykla

Ryte Jūsų lauks gaivi pramoga. Leisimės džiunglių takeliais link garsiųjų Aling Aling krioklių, kur savo jėgas ir drąsą galėsime išmėginti ir mes. Čiuošime natūraliai susidariusia krioklio čiuožykla, o drąsiausios galės šokti į natūraliai susiformavusį baseiną nuo uolos. Neišsigąskite, tai saugi ir labai smagi pramoga! Atsigaivinusios krioklio vėsiu vandeniu vyksime aplankyti vienintelės Balyje budistinės šventyklos. Brahmavihara – Arama budistinė šventykla yra didžiausias budistų vienuolynas Balyje. Čia tik įžengus pro vartus užlieja ramybė.

Vakarieniauti pasiūlysime mūsų mylimame pajūrio restorane.

8

Sielos atgaiva. Lovina - Ubudas

Atsisveikinsime su mūsų vila, pasimėgausime pusryčiais ir keliausime link nuostabių dviejų ežerų Kintamani apylinkėse su vaizdu į šventąjį Baturo kalną. Šiandien apsistosime vienoje iš nuostabių vietų, kur ramybė grįš vien apsidairius. Pasakiški ryžių laukai ir mistikos pripildyta atmosfera.

9

Lempuyang vartai ir šventykla

Toms, kurios pasiryžusios kopti ir įveikti daug laiptelių, ši diena prasidės labai anksti. Apie 4 valandą nakties išvažiuosime link Lempuyang kalno ir per keturias valandas praeisime patį nuostabiausią maršrutą, o patyrimai pakeliui ir nuostabūs vaizdai užgniauš kvapą. Neišsigąskite – padirbėti teks, bet šį turą įveikti gali bet kuris sveikas, bent šiek tiek aktyviau judantis žmogus. Nusileidusios nuo Lempuyang kalno pasuksime link Ubudo.

Norinčios ne tokios aktyvios veiklos (kopimas nėra lyg lengvas pasivaikščiojimas) galės likti viešbutyje mėgautis ramaus ryto malonumais.

10

Vandens šventinimo ceremonija ir atsisveikinimas su Dievų sala

Po pusryčių atsisveikinimas su Dievų sala. Paskutinės valandos sustos pasinėrus į ypatingą sielos apsivalymo ceremoniją. Tai tikrai neturistinė pramoga, o dalis balietiško gyvenimo. Patirtis nenusakoma, reikia viską pajusti pačioms, kaip užburia sanskrito kalba sakomos maldos ir varpelio skambėjimas.

Nušvitusios, nuskaidrėjusios vyksime link oro uosto.

 

Visos programos metu daug improvizacijos ir malonių netikėtumų.

 

PROGRAMOS DATA Kovo 6 – 16 d., 2020
KITOS DATOS Jei esate draugių kompanija, daugiau nei 4 moterys, Balinėtojai gali suplanuoti Jūsų atostogas tokiu pat maršrutu Jums patogia data (visos programos metu Jus lydės vietinis Balinėtojų gidas kalbantis rusų arba anglų kalba).
MOKĖJIMO SĄLYGOS*
990 € mokama Balyje programą vykdančiam paslaugos teikėjui.
200   mokama MB Balinėtojai pavedimu už programos suplanavimą ir rezervavimą pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą.
Į KAINĄ ĮTRAUKTA
4 nakvynės prabangioje viloje Lovinoje, 5 nakvynės Spa viešbutyje Ubude; Visi pervežimai ir ekskursijos su vietiniu angliškai kalbančiu gidu;

Visi bilietai į lankytinas vietas;

Visi pažintiniai turai numatyti programoje;

Maitinimas kelionės metu (9 pusryčiai, 5 pietūs, 3 vakarienės);

Vietiniai mokesčiai ir rinkliavos;

Su Jumis Balyje keliaus balinėtoja Ieva.

Į KAINĄ NEĮTRAUKTA
Kopimas į Lempuyang (50 Eur); Kitos pasirenkamos pramogos; masažai (nuo 7 iki 20 Eur);
Pietūs ir vakarienės, neįtrauktos į programą; Paviršinis nardymas Menjangan saloje (60 Eur);
Arbatpinigiai vietiniams gidams; Kelionės draudimas; asmeninės išlaidos.
300 € už vienvietį kambarį visos programos metu.

Pastaba. Dėl skrydžio bilietų rekomenduojame kreiptis į mūsų patikimus partnerius “Baltic Tours”. Aleksandra +370 5 2661616, [email protected]  (Orientacinė bilieto kaina 660 Eur).

Norėdamos daugiau sužinoti apie šią kelionę, parašykite:


Mūsų keliautojų atsiliepimai apie programą


Grįžusi po kelionių dar kurį laiką gyvenu tais įspūdžiais, žiūriu nuotraukas ir išgyvenu visas patirtas emocijas. Balis mano širdyje liks ilgam, o taip visi ten sutikti žmonės. Jaučiuosi be galo dėkinga visiems. Gerda už pagalbą ir nuoširdų rūpestį sprendžiant organizacinius klausimus; Ieva Sabane už tai, kad parodė Bali salą pačiais gražiausiais būdais, už padovanotą dėmesį ir šilumą kiekvienai dalyvei, už lepinimą ir staigmenas, už širdies pamokas ir už tai, kad laikei už rankos, kai kovojau su savo baimėmis, už prijaukintą bedugnę ir gylį; Ačiū gražiosioms deivėms, sesėms už pačias puikiausias emocijas ir nuotaiką kelionės metu, už Jūsų kiekvienos nuoširdumą ir gerumą, ačiū Ale ir Sandra už skambų juoką, Rasa už trykštančią energiją ir už Pakmaną, Lolita už moteriškumo pamokas ir fotosesijas, Daiva ir Gustė už draugiškumą; Jone už plaukų kaukių suokalbį, Gabija už nerealias nuotraukas, “už brangiai” ir moteriškos išminties perlus; Vilma už širdies šilumą ir jautrumą; Ačiū Ramintai, Violetai ir Vaivai už moteriškus plepesius ir gerą laiką. Ačiū Aušrytei mūsų jogos mokytojai, už jos nuoširdumą, pamokėles ir šypseną. Ačiū Leo Pobedonoscevas už nepamirštamą kelionę motoroleriu triauškiant riešutus po plastikiniais lietpalčiais ir įdomius pokalbius.

Thank you Wayan for being our guardian and guide during all the trip! Thank you for your care and showing us the best places in Bali, thank you for introducing us to Bali culture and telling so many interesting stories. Thank you for having us at your home for cooking class and for all your family: Janik, your mom who taught us to make coconut oil, your girls who danced so nicely and all the others who contributed to our wonderful experience.

Thank you Anshu for the amazing cacao ceremony with so much love and magic. Thank you for sharing all your love with us. I’m so happy to have your book and currently reading it with a great interest and pleasure ❤️

Thank you all Balinese people who showed their kindness and effort to make our Bali experience unforgettable: girls in Lovina villa who cooked us delicious food everyday, girls who made us massages and beauty treatments, our drivers and instructors, those who guided us in blessing rituals and many others who smiled and showed their kindness.

May they all be happy, healthy and loved ❤️

DOVILĖ, 2019 kovas


Taip, ši kelionė buvo kitokia nei mano ankstesnės kelionės. Net
nežinau, kaip tai vertinti, kaip apsakyti. Tiesiog tai buvo ne
kelionė, o reiškinys…Negaliu suprasti kas mane, racionalią moterį,
sunkiai patikinčią tuo, ko protas negali paaiškinti, taip paveikė.
Šiandien man atrodo, kad buvau lyg sapne. Ievos, kuriai esu be galo be
galo dėkinga, sukurta nuotaika panardino į kažkokią man nepažįstamą
būseną. Nuolatinis rūpinimasis kaip savo artimu, nuolatinis dėkojimas,
džiaugimasis viskuo, taip stipriai veikė, kad  jaučiausi lyg būčiau
kažkokioje šventėje.
Protas dažnai klausė „kas tai “?
Kas čia per verslas?
Juk čia būna daug grupių.
Iš kur pas Ievą tiek galėjimo dalinti, iš kur tokia galia suburti
svetimas moteris į vieną? Iš kur tiek nuoširdumo? Ar čia taip visada?
Ar nesunku?
Patapome lyg seserimis. Man rodos, kad su kiekviena diena mūsų
nuoširdumas augo. Gėris dalinosi…
Atsakymo neturiu į daugybę mano proto keliamų klausimų, bet žinau tai
buvo kažkas tokio. Taip visiems ir sakau.
Tiek daug gėrio per 10 dienų nesu patyrusi. Per 10 dienų tik gera
nuotaika aplinkui, jokios įtampos nei tarp mūsų nei aplinkui. Čia jau
ir Balis prisidėjo. Nerealu! Sapnas!
Ir atsibusti sunku…
AČIŪ!VIOLETA, 2019 kovas

Labas rytas. Kelionė iš tikrųjų prabėgo be galo greitai , bet įspūdžiai išliko patys nuostabiausi ir manau dar ilgai grįšiu mintimis , o gal ne tik , į šią nuostabią šalį. 🏝🌋🏖  Dar ir dabar matau – Vilniaus oro uosto salėje  besišypsančią Gerdą ❣️su užrašu “Balinetojai”, kuri išlydėjo mus į šią nuostabią kelionę. Ačiū Tau už kantrybę , atsakinėjant į visus iškilusius klausimus , besiruošiant kelionei  .  Tikrai užbūrė Balio gamta , visada besišypsantys ir padeti pasiruošę vietiniai gyventojai . Be galo didelis AČIŪ Ievai už Jos nuoširdumą , šiltumą ir žinoma be galo nuostabiai suorganizuotą laiką , kurį teko praleisti kartu. Taip pat ir Leo , kuris dalinosi savo patirtim ir įspūdžiais .
AČIŪ Jums visiem , kurių dėka tiek pamačiau ir patyriau Balyje. Dideles sėkmės ir kantrybes Jums ir toliau darant tai ką darot ..
AČIŪ , Jūs NUOSTABŪS ❤️❤️❤️❤️

ALĖ, 2019 kovas

Begalinis ačiū už kiekvieną patirtą akimirką keliaujant po Balį. Tobulai suorganizuota kelionė kupina atradimų, kurie praturtina gyvenimą. Tai ne turistinė kelionė, tai dvasinė kelionė. Rekomenduoju visiems atrasti, tai kas neatrasta, patirti ir džiaugtis kiekviena akimirka praleidžiama Balyje su balinėtojais. Leiskitės užvaldomi Balio dvasios.

JONĖ, 2019 kovas

Griztu namo begalo laiminga. Atradus daug nuostabiu dalyku, susipažinus su savo vidinia jėga ir susidraugavusi su savim ir supančia aplinka. Dabar galiu drąsiai sakyti esu begalo laimingas žmogus!!! Ačiū Jums kad buvot iki susitikimo LT❤

RASA, 2019 kovas

Tris metus iš eilės Bali sala mane kvietė, pradžioje net nesupratau kodėl ši sala, nes į Aziją keliauti nesiruošiau, tačiau šis šauksmas buvo vis stipresnis kol peraugo į spontanišką sprendimą susirasti Balinėtojus bei vykti ČIA ir DABAR. Kas įdomiausia vietų Balinėtojų grupėje jau nebuvo, tačiau Visata sudėliojo taip kaip turi būti. Vykau su nepažįstama merginų grupe – 13 Deivių, kurios diena po dienos tapo mano pačios savasties dalimi. Visos skirtingos ir kartu panašios. Dalinomės, keitėmės moteriška energija, juokėmės, verkėme apsikabinę, buvome gilios kaip Jūra ir tuo pačiu lengvos kaip Vėjas, globėjiškos ir draugiškos kaip Žemė ir aistringos nuotykiams bei potyriams kaip Ugnis. Visos stichijos persipynė į nuostabų Balansą ir Pusiausvyrą, kurios ašimi tapo Ieva Sabane. Intuityvus pojūtis ir buvimas nuolatinėje Tėkmėje sukūrė Nuotykį, būseną, kurioje jaučiausi Laiminga, jaučiausi Čia ir Dabar. Gerda – ačiū už puikią organizaciją ir draugiškumą. Ieva Sabane – apkabinu Tave Sese, už tai, kad gera kartu Tylėti, gera kartu džiaugtis, gera kartu juoktis, gera kartu jausti, už tai, kad Gera… jausti Harmoniją ir būti Tėkmėje, už tai, kad geriau už žodžius kalba Širdis. Ačiū, už Širdies muziką, kuri buvo visaapimanti.

SANDRA, 2019 kovas

“Jeigu rojus zemeje egzistuoja tai jo vieta yra Balyje. Si kelione buvo nepakartojama. Kaip sapnas is kurio nesinorejo pabusti. Aciu tau Ieva ir visai Balinetoju komandai kad visos akimirkos buvo nepakartojamos ir nuostabiai suplanuotos. Kad turejau galimybe pamatyti Bali tikru balieciu akimis. Kad jautesi tavo noras ir uzsidegimas perkteiti tikraja sios zemes kampelio dvasia. Patirti daugybe dalyku ir dar daugiau emociju. Tureti laiko pabuti su savimi ar tiesiog grozetis neitiketinomis saulelydzio spalvomis. Aciu tavo komandai uz pozytivuma ir visiska dedikacija. Aciu kad sia kelione padarete neivertinama pinigais nes as grizau tokia turtinga savo viduje ir suprantanti kiek daug mes galetumem ismokti is Balio zmoniu. Tai ypatinga vieta. Su dar ypatingesne energija. Kuria tiesiog jauti. Kuri priverčia tave sypsotis, svajoti, kurti, matyti kokia nepakartojama yra gamta. Atrodo kad Balyje sustoja laikas ir ten viskas imanoma. Zmones visa laika sypsosi ir yra laimingi. Tad aciu dar karta Balinetojai uz visas nuostabias akimirkas. Uz ta ilga sapna kuri sapnavau budama tenai ir uz naujus ikvepimus, planus ir svajones. As dar ten sugrisiu. Tad musu issiskitimas tik laikinas Ir tikrai visiems linkiu tenai apsilankyti. Pajusti ta dvasia ir pamatyti ta grozi”.
LAURA


“Aciu Tau, Ieva!!! Kai pamačiau skelbimą “Moteriškos atostogo kūnui ir sielai” net nenutokiau, kad tai galėtų būti realybę. Kaip įprasta rūpinausi namais, vaikais ir apie važiavimą vienai į kelionę (be vyro, šeimos) anksčiau net minties nebuvo. Tačiau nuolat kirbėjo jausmas, kad sielai reikia tokių pokyčių, nusprendžiau atsiklausti vyro, ką jis mano apie tai…Nuoširdžiai labai nustebau, jis pajautė, kad turiu važiuoti į Balį ir palauždamas savo įsitikinimus ramiu balsu pasakė “tau to reikia, jau iš anksto bandyk planuoti savo laiką ir pailsėk kelionėje”. Tai buvo nuostabiausias įvykis mano gyvenime, kai dar kartą įsitikinau, kad šalia turiu supratinga ir Nuostabų Vyrą. Kelionė į Balį padėjo man suprasti koks glaudus ryšis gali būti su mylimu žmogumi, ir net nesvarbu, kad buvau tolimiausiame taške nuo Lietuvos. Teko perlipti savo komforto zonos ribas, kelionės metu išbandyti surfinimą, snorklinimą, kopimą į ugnikaulį naktyje, raftingą… Bendravimas vien su moterimis atskleidė nuostabų moteriško bendravimo ryšį ir dėka šių moterų suprasti save… o bendravimas Balyje su vietiniais žmonėmis padėjo suprasti dabarties akimirkos svarba. Dauguma žmonių Lietuvoje gyvena nuolat mąstydami apie ateitį, vis tikisi kada nors laimingai gyventi. Iš tikrųjų tokiu būdu jaustis laimingais yra neįmanoma, nes toks žmogus nesugeba įvertinti dabarties momento. Gyventi šia diena reiškia mokėti džiaugtis teigiamais, kasdieniais įvykiais – rytiniu arbatos ar kavos puodeliu, dienos veikla, vakariniu paplepėjimu su artimiausiais ir mylimiausiais žmonėmis – va tai ko tikrai galima pasimokyti Balyje. Dėkoju Ievai Šabanei už nuostabiai suplanuotas Moteriškas atostogas!!! Tu stebuklinga, mistinė Moteris, gera buvo pažinti Tave!!!”
MARIJA


“Kai tik prisimenu Bali ir akimirka griztu ten, mano kuna apima neapsakoma palaima. Nerimas, ilgesys, troskimas, noras, meile, laime, dziaugsmas, svajones.. jauciu visus siuos jausmus vienu kartu, todel mano kune begaline palaima ir energija. per sia kelione Ismokau jausti save, isiklausyti i gamtovaizdi, ragauti neregeto ir nezinomo skonio, susipazinti su kitokiais zmonemis, SUSTOTI AKIMIRKA del saves. Si kelione neapsakoma zodziais, kad ir kaip stengciausi.. Tai kazkas YPATINGA. ten yra vieta kur tu neegzistuoji, o GYVENI. …. !!!!!! nekantrauju grizti, nes gyventi noriu…. ‪Aaaaciuuuu! Zaviuosi ‪Ieva Sabane organizuotumu, aciu aciu aciu tau ir visom kitom buvusiom. Patyreme labai daug! Tikiuosi tai dar ne pabaiga!”
ŠARŪNĖ


“Ačiū, Ieva, Tau! Atostogos buvo nerealios tik Tavo ir visų merginų dėka! Drąsiai galiu sakyti, kad tai įspūdingiausios mano gyvenimo atostogos!”
‪VALDONĖ


“Ačiū tūkstantį kartú, ir tau Ieva, šita kelionė kosmosas!!!!”
‪RASA


“Labai aciu uz nerealia galimybe naujiems potyriams”.
KRISTINA


“Nuosirdziausias aciu tau, Ieva tai nerealiausios atostogos kunui ir sielai pacia tikriausia prasme! aciu uz tiek pirmu kartu!!! Net sunku suvokt, kiek patyrem emociju! Oda siurpsta…
Tai suvoksim tik dar po kazkiek laiko…
ir dar aciu labai paciom nerealiausiom merginom, su kuriomis per sias dvi savaites mes tapom tikra komanda Sekmes visom is sirdies!”
JOLANTA


“Ačiū, tau, Ieva Sabane už tai, kad pasidalinai savo pasauliu kartu su mumis. Jis toks šviesus, stebuklingas, įkvepiantis, gilus, užburiantis, kartais bauginantis ir lemtingas, kartais tviskantis ir visada prasmingas…Tai daugiau nei atostogos, tai kelionė apie tai, kai pradedi regėti toliau už horizonto, skuosti greičiau už bangas, jausti visatos jėga, regėti visaapimantį saulėtekį, ir jausti nepaliaujama nuoširduma…Nuostabu, nepakartojama ir labai labai prasminga! Ačiū Tau!!!”
RENATA


“Šioje kelionėje leidau sau tiesiog buti, stebejau save, viska emiau be nusistatymu ir vertinumu, tiesiog atsidaviau, pasineriau i balio aplinka…
kaip lengva buvo…
zavejausi balieciu paprastumu, kuri sau primenu cia…
balio siluma ir grozis, svetingumas ir jaukumas, keliones lengvumas…tavo, Ieva, energija ir jaunatviskumas, visa tai kelionei suteike zavesio…
svytejo mano akys, kuteno padukus, spinduliavau balio virpesiais grizus ir pasakojant visiems linkejau tokios keliones:)
aciu tau…jei ne tu kelione butu visai kitokia…tu man ten taip tinki, taip puikiai isilieji į ta aplinka, net susimasciau kaip tu cia gyveni:)
stai trumpai apie nuostabia kelione…net rasant jauciu sirdutes virpesius:)”
ALINA, VILNIUS


“Man ši kelione – į kitą pasaulio kraštą, kitą kultūrą, rojų. Kartu tai kelionė gilyn į save, savęs pažinimą per kitas moteris, savo ribų pajautimą, praplėtimą, moteriškos bendrystes pojūtis, mokymasis leisti sau jausti kylančius visus jausmus, daug pirmų kartų, sakymas Taip, ką siūlė Balis. Palikus buitį ir rutiną Lietuvoje, atsiveriant naujom spalvom, pojūčiams, bendravimui, gamtos stichijoms, nuoširdumui. Ir visa tai tereikia sugerti, isileisti, priimti.
Susigundziau į šią kelionę iš dalies dar ir dėl to, kad viskas suorganizuota ir nereikia atlikti jokių namų darbų dėl to, kaip nuvykti, ką pamatyti, kur apsistoti. Balinetoja Ieva viskuo pasirūpino: pradedant nuostabiomis vilomis su baldakimais, baigiant neturistinių salos vietų aprodymu. Daug šypsenų, geros nuotaikos, energijos, kantrybės, įsiklausimo i nuolat kintančius moteriškus norus ir pageidavimus. Man ši kelionė buvo dovana sau..”
EDITA, VILNIUS


“Noriu padėkoti už nepaprastą laiką praleistą Balyje. Viskas buvo puikiai suorganizuota, kelionės programa 100 % atitiko mano poreikius, Vilos buvo UAAAAUUU, bet svarbiausia – tavo energija, drąsa, optimizmas ir kantrybė mane labai įkvėpė didesniems darbams grįžus į Lietuvą. Ta ypatingoji Balio atmosfera, puiki moterų kompanija ir tavo rūpestis bei kompanija buvo labai šiltas, malonus ir nuoširdus nuotykis. Žinau, kad aplankėmė apie 70 % salos, bet planuoju dar grįžti aplankyti likusią salos dalį. Taigi iki susitikimo, ir dar kartą ačiū Ievut už viską. (Už kaprizus mūsų, kuriuos taip ramiai toleravau irgi labai ačiū :)))))”
AURELIJA, VILNIUS


“Balis yra vadinamas „Dievų sala“. Vietiniai nuoširdžiai tiki kažkuo didesniu už save, karma ir balanso dėsniu, bei gyvena vadovaudamiesi šiais principais. Neišvengiamai būdama ten to persisėmiau ir aš, o kartu – ir mano kelionės draugės. Ačiū Ieva Sabane – ne už tai, ką mums parodei (nes tai – lyg ir darbas), bet už tai, kaip – su meile, energija ir grožiu – tai padarei ir ilgam įkvėpei. Kas važiuosit į Balį, važiuokit su Balinėtojais!”
LINA


“Viskas labai patiko, kai tik ką įdomaus ar naujo suplanuosit norėčiau gauti info būtinai, gal tik pasiūlymas – galėtų būti vieną diena Singapūre apžvalga, skrendant kokį ilga kelią,
Jums sėkmės darbuose ir poilsyje , pavydžiu saulės ir to natūralumo. Iki malonaus siusitikimo”.
IRENA, 2017 VILNIUS


Ieva, tu buvai ir esi visiskai teisi del emociju aplankius Balio sala. Tai yra ramybes, nuosirdumo, savo vietos po saule supratimas. Nustoji ieskoti ko nepametes ir yra be galo gera isgerti puodeli kavos rojuje 😍
Rasau ir trinu, rasau ir vel trinu… 😊 tiek daug man dave sios atostogos, kad nezinau ar iseis perkelti jausmus rasytiniu budu 😄 labiausiai noriu padekoti uz galimybe sugryzti i gyvenimo nuostabiausia etapa – vaikyste 🤗 kai nerupejo kokia siandien diena ir kiek valandu, galejai megautis akimirka cia ir dabar. Kai pietus budavo patiekti tuo paciu metu ir tereikedavo juos su pasimegavimu suvalgyti. Kai nereikedavo «skenuoti» zmoniu, nes Balyje yra nuostabus zmones! As ju sypsenas ir akis, pilnas nuosirdumo prisiminsiu dar ilgai. Labiausiai istrigo ju sirdziu atvirumas, jie prieme mus kaip tolimus draugus, jie parode kaip myli ir brangina savo tikejima, tradicijas, kultura. Ir visu tuo dalinosi is sirdies, maciau kaip ziba ju akys pasakojant Balio istorija. Man tai buvo kazkas tobulo 😍
Be galinis aciu tau, Ieva uz rupesti, uz suteikta proga pazinti Bali taip kaip mes ir pamateme! Taip pat dekoju visai Balinetoju komandai. Jus nerealus, linkiu Jums kuo daugiau keliautoju ne tik is Lietuvos, bet ir is viso pasaulio 👍
Jusu pagalba ruosiantis kelionei buvo neikainojama 🙏
Mergaitems is musu grupes Aciu uz gerai praleista laika 🤗
Tikiuosi dar iseis susitikti kur nors siame pasaulyje 😋
Linkejimai nuo Juditos 😘😘😘
P.S. Aciu uz visus pirmus kartus 🤗 miegas princeses lovoje Lovinoje tikrai buvo saldesnis ✨💫
JUDITA


Aciu, Ieva Sabane, kad taip svelniai mus vis isjudini is savu kiautu 😉😊🤗
As dar dabar negaliu sugrizt i realybe, nes laikas magiskame Balyje tarsi uzbure, itrauke. Ta subtili energija tvyranti visur ir viskame labai atpalaidavo, pazadino vaizduote ir kazka labai giliai paliko, pakeite manyje. Laikas viska sudelios 😃
Gera buvo pazint tiek daug nuostabiu moteru ir isiliet i visa atostogu ritma su surmuliu, juoku, moteriskais pokalbiais, kuno lepinimais, nuostabiais vaizdais ir Dievisku maistu 🙏❤
Su svelnumu visas dar ilgai prisiminsiu ir sirdyje nesiosiuos, o su kitom gal dar ir pavyks pasimatyt?
Aciu visoms uz draugyste ❤🤗🌊
AISTĖ


Kasdien mintyse dėlioji sakinius po kelionės ir tikiesi, jog ryt jau bus lengviau sudėti mintis į viską aprėpiantį tekstą. Neįmanoma, nes pasakoti reikėtų valandų valandas. Kaip viskuo pasirūpinta, apie viską pagalvota, viskas pastebėta ir kiek daug nuoširdumo tame laike su Balinėtojais. Pati sala nuostabi, taip, bet ji gali ir likti.. tiesiog graži sala. Didysis džiaugmas įvyksta, kai tu visiškoje geros energijos/emocijos apsuptyje imi pažinti, pamatyti, patirti. Ir visa tai sukuria jie – BALINĖTOJAI. Kokia milžiniška žmonių armija liko už mūsų atostogų nugaros. Kiekvienas aptarnaujančio personalo žmogus, kaip dovana. Jie kūrė mūsų pasakiškas atostogas ir leido jaustis savais. Žinoma, viskas prasideda nuo pačių mūsų ir mūsų noro pastebėti, būti dėkingiems ir nuolankiems tame laike. Todėl aš nerandu žodžių kurie apibūdintų jausmus, patirtis ir emocija. Jei klausite ar verta? Ar noriu ten grįžti? Ar “apsimoka”? ŽINOMA! Balinėtojai žino ką daro, tiesiog patikėk jais! Jei leistų kas laiką atsukti… pasistengčiau dar lėčiau ir atidžiau mėgautis. Prisiminimai verčia šypsotis nuolatos. Ačiū Ievai, Leo, Wayanui ir jo šeimai, vairuotojui Putu ir t.t. Kiekvienam sutiktam ten!
AUGA


Nuo pat pirmojo prašymo paskutinės vakarienės metu iki šiandien labai daug galvojau ką reikės parašyti šitame laiške. Bet ne todėl,kad nežinau ką rašyti, bet todėl, kad yra tiek daug minčių ir emocijų, kad tikslingai laukiau kol praeis šiek tiek laiko kol jos susigulės. Šiandien jau lygiai savaitė kai grįžome į realybę iš neaužmirštamos salos, gaila, nes tos 10 dienų praėjo kaip viena neužmirštama akimirka. Visų atostogų metu supo įvairiausi išgyvenimai, mintys, emocijos ir nuotaikos. Nuo užstrigimo oro uostose skrendant į Balį iki įlipant į lėktuvą atgal namo. Ieva, esu dėkinga Tau ir visai komandai už nepamirštamą nuotikį. Ačiū už rūpestį, kantrybę, gerą nuotaiką, nuoširdumą ir visad besišypsančias akis 🙂 Kiekviena diena buvo pilna įspūdžių, naujų potyrių ir išbandymų, už kuriuos sakau AČIŪ visai komandai. Taip pat didelis ačiū Wayan, tai nuostabiausias mano sutiktas gidas 🙂 Taip pat ačiū vairuotojams, su kuriais jautėmės saugios visų kelionių metu 🙂 Po atostogų grįžau labiau susidėliojusi savo mintis, ramesnė vidumi, labiau pasitikinti savimi. Tikiuosi, kad tos teigiamos emocijos išsilaikys dar ilgą laiką 🙂 Tikiuosi, kad tai nebuvo pirmas ir paskutinis mano apsilankymas Balyje 🙂 Linkėjimai 😉
RAIMONDA


Kartais mums idėjos ateina iš aukščiau, aš labai džiaugiuosi, kad jūs esat. Šita kelionė mane privertė atsisukti į save, pajusti tai ką jaučia širdis ir pleisti vaiką iš savo vidaus. Aš manau, kad šioje kelionėje aš radau save. Didžiausią įspūdį paliko Baturas (toks jausmas, kad ten mano lopšys, aš ten jaučiausi laisva, saugi, laiminga. Labai patiko nardymas Menjangane, baimės nugalėjimas nardymui ir tas grožis kuris tave įtraukia. Nors kartais ateina mintis, kad viso to nebūčiau pajutus, jei nebūčiau sutikus ajurvedinio daktaro. Turbūt ten pasiliko viskas ką aš norėjau paleisti. Taiką aš patyriau per šias atostogas neįmanoma nupirkti už jokius pinigus. Prieš šią kelionę mano kredo buvo kuo daugiau pažystu žmones, tuo labiau myliu gyvūnus. Dabar galiu drąsiai rėkti, ne AŠ MYLIU VISUS.

Ačiū Jums ir Jūsų stipriai komandai už visas akimirkas. Myliu Jus.

P.S. Ievute, neįmanoma surašyti ant lapo tai ką jaučiu aš. Apie tuos jausmus galima išsakyti. Aš nesu rašytoja. Bet tai ką pajutau Balyje tai yra nuostabu. Ir manau, kad pajutau Balio dvasią. Ačiū
DEIVĖ


Miela Ieva,

Ačiū tau!!! Ačiū tau už Balį – ne už šalį, ne už salą, bet už tą Balį, kurį atradau savyje…už moteriškumą, už gėrį, už grožį, už ramybę, aistrą, meilę. Ši kelionė, tai buvo kažkas nerealaus – jos metu aš tiek išmokau, tiek daug supratau, kad nežinau kaip tą visą jausmą išsivežti su savimi į savo kasdienį gyvenimą. Vieną dalyką žinau tikrai, kad šioje kelionėje prasidėjo labai didelė ir labai tikra mano transformacija, mano kelionė į tikrąjį gyvenimą, į savojo “Balio” atradimą. Taip pat, ačiū tau už inspiraciją būti laisvai – tu esi toks laisvas žmogus, tokia dvasiškai graži moteris, kad tikiu ir aš vieną dieną tokia tasiu ir išskrisiu į savąjį “kosmosą”…toli, toli, kur visus supa meilė, ramybė, gerumas. Linkiu tau toliau dalinti savo gerumą ir grožį žmonėms ir organizuoti dar daugiau tokių nerealių kelionių – aš su tavim nors ir į pasaulio kraštą važiuosiu!

Mano Balio įsimintiniausios akimirkos: Kai mus pasitikot Sanur viešbutyje, vakarienė resorte, diena pas Wayaną, pirmas įspūdis atvykus į Ubudo viešbutį, filmas kartu su merginom, pokalbiai po žvaigždėtu dangum, Baturas, kakavos ceremonija, snorklingas, pasivaikščiojimai po ryžių terasas, juokas, Wayano rūpestis ir juokeliai, vandens ceremonija ir tavo, Ieva, begalinis gerumas ir rūpestiskiekvieną šios kelionės minutę!

Ačiū! Myliu! Šypsausi visa širdimi!
ŠARŪNĖ


Mieloj, Ieva,

Noriu padėjoti už pačią nuostabiausią kelionę, už patirtis, už begalę pirmų kartų. Tiek daug pirmų kartų per tokį trumpą laiką aš dar neturėjau 🙂

Iš šios kelionės tikėjausi pasisemti ramybės sau ir pasikrauti moteriškos energijos. Visą tai ir gavau, bet nesitikėjau, kad gausiu su kaupu. Ačiū tau ir merginoms už tai. Nesitikėjau, kad viskas bus taip puikiai suorganizuotair aukščiausios klasės. Nebuvo nė vienos akimirkos , kad kažkas nepatiktų ar suerzintų. Pamačiau ir dar kartą įsitikinau, kad kai viskas daroma iš širdies, žmonės pasikrauna tik pozityvu. Net jei ir būna trūkumų, jie nepastebimi, nes meilė ir gėris perspjauna. Linkiu tau klestėti, plėstis ir dovanoti dar daugiau žmonių tiek gėrio ir laimės. Ačiū tau
GABRIELA


DĖKUI BALIUI! DĖKUI TAU

Atsiprašau! Nes labai nemėgstu rašyti 🙂 Bandau…Dėkui už stebuklus, kurie vyko čia! Juk kartais tereikia atsimerkti, pajausti, norėti ir pamatyti juos aplink save ir savyje. Dėkui už ramybę, tikrumą ir meilę! Tai ypatinga vieta būti sau ir su savimi. Čia sunku pamiršti kas tu esi. Tu tiesiog esi! Esi gamtos ir visatos dalis. TU ESI VISKS ir VISKAS ESI TU!

Dėkui, Ieva, už supratimą ir pajautimą, kad mes moterys – deivės. Esame ypatingos. Mūsų meilės energija gali padaryti pasaulį geresniu, gražesniu…Taip gera mylėti!!!

Dėkui už kelionę link didesnės meilės SAU! IEVA, Tu tas žmogus, kuris padėrė mus laimingas Myliu! Dėkui!
RŪTA S.


Ši kelionė man dar kartą įrodė, kad galiu būti kantri ir prisitaikanti 🙂 Labai patiko nedidelė grupė, kelios artimos sielos, nuostabūs viešbučiai, tobulas maistas, tobulas oras, mieli vietiniai gventojai, Wayanas!!!

Patiko pažintis su vietine kultūra, tradicijomis, gyvenimo būdu. Pirmą kartą išbandžiau snorkelingą ir raftingą – žinau, kad atradau naujus pomėgius. O svarbiausia pamatyti save tarp kitų ir suvokti, kad ramybę su savimi esu jau seniai atradusi!!! 🙂 AČIŪ!!!
DEIVĖ


Miela Ievute,

Noriu padėkoti tau tik už vieną, bet man labai svarbų dalyką – atsiradusį, t.y. sugrįžusį norą gyventi. Du metai kaip kūnas išgijo, bet siela ne! Kiekvieną dieną kankinu ir graužiu save. Netikėjau ateitim, nekenčiau savo kūno (vaistai subjaurojo). Bet vakar šventykloje supratau, kad viskas išsiplovė, išėjo iš mano kūno ir sielos. Po to teliko tik atsiverti – mazgelių terapija! Nuostabus dalykas. Labai tau ačiū už viską. Tai buvo tikra kelionė į save. Su meile ir pagarba
TIESIOG RITA


Mieloji Ieva,

Parašysiu tau vieną istoriją iš vienos daugiausia man davusių knygų, parašytą moters, įkvepiančios mane kiekvieną dieną.

“I was walking into the forest with my grndmother one morning. It was so beautiful and peaceful. I was only four years old, a tiny little one. And I saw something very strange – a straight line across the road. I was so curious when I went over it; I just wanted to touch it. Then my grandmother screamed so loud. I remember it so strongly. It was a huge snake.

That was the first moment in my life that I really felt fear, but I had no idea what I should be affraid of. Actually, it was my grandmother’s voice that frightened nme. And then the snake slightered away, fast.

It is incredible how fear is built into you, by your parents and others surrounding you. You’re so innocent in the beggining; you don’t know.”

Marina Abromovic “Walk through walls”.

Pasaulis man dažnai liepia būti atsargiai, per daug nepasitikėti žmonėmis, nebūti tokia atvira, mąstyti kritiškai, žodžiu – bijoti. Aš visad noriu protestuoti prieš šitą mums įdiegiamą baimę ir nepamiršt, kad visas pasaulis yra man atviras, jeigu aš esu jam atvira. Šita kelionė man buvo milžiniškas mano protestavimo pateisinimas, liepimas nebijoti, net jei bijoti liepia kiekvienas aplink esantis. Tu kuri stebuklus – ačiū. Su meile,
MELITA


Ieva, miela, fantastiška, nereali!

Labai norėčiau parašyti patį gražiausią savo laišką, bet neišmokau popieriuje išlieti tai ką jaučiu. Susitikimas su tavimi man stipriai priminė, kad gyvenimas šiame pasaulyje gali būti toks gražus, dovaojant aplink geras emocijas, supratimą, nuoširdų bendravimą, džiaugsmą ir grožį. Esi kaip fėja 🙂 tarp palmių, tarp besišypsančių baliečių ir visos šios nuostabios salos skleidžiančios magijas. Čiū tau už šį nuostabų laiką šalia tavęs. Linkiu būti visada tokia laiminga šio pasaulio gyventoja kai tave pažinau. Stipriai stipriai apkabinu, nuoširdžiai tikiuosi dar pasidžiaugti tavo bendrija. Su meile,
LAIMĖ


Miela, Ievute,

Prieš važiuodama į Balį tave pamačiau ir įsivaizdavau besidžiaugiančia gyvenimu, mylinčia save, spinduliuojančia energija, atradusią save 🙂 Tačiau tikrai nė neįsivaizdavau, tai, kad žmogu gali taip giliai”išeiti į kosmosą” 🙂 Nuoširdžiai pavydžiu ir tikiuosi kada nors pati taip “išeiti į kosmosą” 🙂 P.S. Dėkoju už karalienės titulą. Be galo nuoširdu ir malonu 🙂

Iki kitų susitikimų 🙂
HENRETA


Kelionė į Balį man davė daug patyrimų pačiai sau… Esu dėkinga už tai, jog supratau, kaip reikia rūpintis savimi, mylėti save ir džiaugtis, jog turi save, mylimą šeimą, turi viską, tik reikia išmokti pradėti tą matyti ir nukreipti negatyvias mintis šalin, kuo toliau. AČIŪ!
DEIVĖ


Miela Ieva,

Ačiū Tau 🙂 Už rūpestį, lengvumą, atradimus ir potyrius. Labai buvo gera matyti nesuvaidintą atsipalaidavimą ir didelį rūpesti kieviena iš mūsų. Mokėjimą džiaugtis tuo, ką matai ir jauti ne pirmą kartą. Atrodė, kad atkeliavai kartu su mumis ir taip pat nieko nesi patyrusi 🙂 Buvo labai gera stebėti tave, mokytis iš tavęs pajausti.

Atostogos nurovė stogą 🙂 Nėra buvę taip gerai niekados, patyriau tai, ko nesu patyrusi niekada ir niekur kitur. Myliu mus visas ir kiekvieną atskirai. Tikiu, kad Balio patyrimai keis mano gyvenimą ir leis pajusti bent kruopelę to lengvumo kasdienėje rutinoje. Kaip gera būti moterimi 🙂 Esu dėkinga sau, kad atvykau, kad ryžausi. Šiandien rami skrendu namo mylėti gyvenimo. Ačiū, Ievute. Ačiū, Bali. Ačiū, Deivės. MYLIU
SONATA


Paslaugos užsakymo sąlygos

1. Šios paslaugos užsakymo sąlygos nustato Užsakovo, įsigyjančio paslaugas per internetinę platformą  www.balinetojai.lt teises ir pareigas, paslaugų įsigijimo ir apmokėjimo už jas sąlygas, Užsakovo ir Konsultanto atsakomybę bei kitas su paslaugų įsigijimu internetinėje platformoje www.balinetojai.lt susijusias nuostatas.

2. Konsultantas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip MB „Balinėtojai“, juridinio asmens kodas 304438586, registracijos adresas Užupio g. 16-23, Vilnius.

3. Užsakovas (Klientas) pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip paslaugų Bali sąloje įgijėjas.

4. Naudos gavėjas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip asmuo, besinaudojantis užsakytomis paslaugomis kartu su jas užsakiusiu asmeniu (Užsakovu).

5. Konsultantas nėra kelionių organizatorius ir iš anksto organizuotų turistinių kelionių, taip kaip jos suprantamos pagal LR civilinio kodekso 6.474 str. bei LR turizmo įstatymą, neorganizuoja ir nevykdo.

Konsultantas taip pat neorganizuoja ir nevykdo vežimo ir ar apgyvendinimo paslaugų. Nuvykimo į Bali salą bei apgyvendinimo paslaugomis rūpinasi pats Užsakovas.

6. Konsultantas pagal Kliento pageidavimą ir jo pasirinktu laikotarpiu užsako paslaugą Bali saloje, o Klientas  įsipareigoja už konsultavimo paslaugas Konsultantui sumokėti po 50 Eur atlygį už Užsakovą ir kiekvieną naudos gavėją, kuriam(-iems) bus teikiama įgyta paslauga.

Nurodytas atlygis sumokamas užsakymo metu per internetinę platformą www.balinetojai.lt arba per Užsakovo pasirinktą mokėjimo įstaigą į Konsultanto atsiskaitomąją sąskaitą.

Paslaugos teikėjui patvirtinus užsakymą, Klientas apie tai yra informuojamas jo nurodytu elektroniniu pašto adresu. Paslaugos teikėjui nepatvirtinus užsakymo, Kliento Konsultantui sumokėti pinigai grąžinami bankiniu pavedimu ne vėliau kaip per 3 darbo dienas.

7. Kliento užsakytos ir Bali saloje teikiamos paslaugos kainą Klientas sumoka nuvykęs į Bali salą faktiškai paslaugas teiksiančiam asmeniui. Konsultanto atlygis nėra įskaičiuotas į įsigytos paslaugos kainą.

8. Jei Kliento įsigytos paslaugos užsakyme nenurodyta kitaip, visos įgytos paslaugos teikiamos ne tik paslaugą įgijusiam Klientui, bet ir kitiems tretiesiems asmenims, įsigijusiems analogiškas paslaugas.  (grupinis paslaugų teikimas).

9. Po Paslaugos teikėjo  užsakymo patvirtinimo, Užsakovas ir/ar kiti Naudos gavėjai gali būti keičiami tik gavus išankstinį Paslaugų teikėjo sutikimą. Apie Paslaugų teikėjo sutikimą arba nesutikimą Konsultantas informuoja Klientą jo nurodytu elektroninio pašto adresu.

Negavus Paslaugų teikėjo sutikimo, Užsakovas ir/ar Naudos gavėjai negali būti keičiami. Užsakovui ir/ar Naudos gavėjams atsisakius užsakytų ir patvirtintų paslaugų, Užsakovas Konsultantui privalo atlyginti visus tiesioginius ir netiesioginius Konsultanto patirtus nuostolius.

10. Konsultantas neorganizuoja įsigytų paslaugų ir už jos organizavimo kokybę neatsako, bet kokio pobūdžio pretenzijos dėl paslaugų gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui.

11. Konsultantas įsipareigoja nedelsiant informuoti Užsakovą, jei pasikeičia įgytų paslaugų sudedamosios dalys arba įgytų paslaugų negalima vykdyti, nedelsiant kai apie tai sužino. Užsakovas tokiu atveju gali atsisakyti nuo įgytų paslaugų, tik tuomet, kai toks pakeitimas padarytų Užsakovui esminę žalą.

12. Užsakovas prisiima visą riziką dėl dokumentų reikalingų vykti į Bali salą turėjimo, jų neturėjimas ir/ar neatitikimas keliamiems reikalavimas, neužtraukia jokios Konsultanto atsakomybės. Užsakovas įsipareigoja susipažinti su visomis vizų gavimo, valiutų keitimo ir valstybių sienų perėjimo tvarka bei sąlygomis.

Užsakovui yra žinoma ir suprantama, kad iš Konsultanto įgyja tik šioje Sutartyje nurodytas paslaugas, o nuvykimo į Bali salą bei kitomis paslaugomis rūpinasi Užsakovas savarankiškai arba jo pasitelkti tretieji asmenys.

13. Užsakovas, pagrindinė šios sutarties šalis, privalo informuoti kitus Naudos gavėjus, kad paslaugos teikiamos tik pagal šias sąlygas ir visi Naudos gavėjai privalo jas vykdyti.

14. Užsakovas turi teisę bet kuriuo metu atsisakyti patvirtinto užsakymo žemiau nurodytomis sąlygomis. Užsakymo atsisakymas įsigalioja nuo jo pareiškimo momento. Jeigu Užsakovas atsisako patvirtinto užsakymo dėl aplinkybių, už kurias jis atsako (t.y. kai aplinkybės, kurios yra pagrindas atsisakyti užsakymo, atsirado dėl paties Užsakovo ir/ar Naudos gavėjų kaltės, t.y. dėl jo tyčinių veiksmų ar neatsargumo) arba dėl aplinkybių, už kurias jis neatsako (t.y. liga ar pan.), Užsakovui nėra grąžinamas Konsultantui sumokėtas atlygis. Konsultantui sumokėtas atlygis vertinamas kaip minimalūs Konsultanto nuostoliai, kurie papildomai neturi būti įrodinėjami.

15. Kliento teises gina LR civilinis kodeksas, LR vartotojų teisių apsaugos įstatymas, kiti įstatymai ir poįstatyminiai teisės aktai bei šios sąlygos.

16. Dėl Konsultanto netinkamai atliktų veiksmų pretenzijos nedelsiant turi būti pareiškiamos Konsultantui raštu per 15 darbo dienų nuo veiksmų atlikimo/neatlikimo. Nepavykus konflikto išspręsti, Konsultantas privalo raštu atsakyti į pretenzijas per 15 darbo dienų nuo pretenzijos gavimo Ginčai sprendžiami derybų būdu, o nepavykus Šalims susitarti, Klientas turi teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba tiesiogiai į teismą Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

17. Pretenzijos dėl netinkamo užsakytų paslaugų teikimo/neteikimo gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui tiesiogiai.

Moteriškos atostogos

Atsiliepimai

2018-11-20

Sveiki
norėčiau registruotis kovo 7-17 moteriškom atostogom.
lauksiu tolimesnių nurodymų

Parašykite atsiliepimą