Šešių dienų programa

Neatrasti gamtos grožiai visai netoli Balio salos…

Išsvajotieji balto smėlio paplūdimiai, skaidrus it krištolas vanduo, neįprasto grožio kriokliai, turistų neatrastos mažos salelės aplink kurias povandeninis pasaulis atims žadą…Visa tai programoje Neatrastas Lombok salos grožis

Musulmoniškos Lombok salos stebuklai su anglakalbiu vairuotoju-gidu!

1

Pasitikimo diena

Šią dieną Lombok vairuotojas Jus pasitiks tarptautiniame Lombok oro uoste ir nuveš iki viešbučio Kutoje. Jei atvyksite į Lombok salos vakarinę dalį su greitaeigiu kateriu iš Padang Bay uosto arba iš Gili salų, galimas pasitikimas Bangsal laivų uoste.

2

Svajonių paplūdimiai

Diena skirta visų išsvajotųjų Lombok paplūdimių lankymui. Aplankysite banglentininkų pamėgtą Selong Belanak paplūdimį. Medaus mėnesiui keliaujantys renkasi Mawun paplūdimį. Po gardžių pietų vietiniame restoranėlyje keliausite link Kuta paplūdimio. Rytinėje Kutos dalyje aplankysite Tanjung A’an paplūdimį su supynėmis vandenyje. Nuo Merese kalvų viršūnių atsivers vaizdinga paplūdimių panorama. Ši vieta pamėgta tarp fotografų. Vakarėjant keliausite link Seger paplūdimio, kuriame palydėsite saulę.

3

Lombok kriokliai

Rytą po pusryčių Jūsų kelias pasuks link Rinjani kalno papėdėje esančio Stokel krioklio. Šio krioklio pavadinimas reiškia “verptas vanduo”, nes krintantis vanduo atrodo tarytum iš verpstės besidriekiantys siūlai. Atsigaivinę šiame krioklyje, vyksite prie kito, Kelambun krioklio, kurį sudaro trys platformos. Krioklys apaugęs gražia augmenija, o tekantis vanduo apgaubia uolą tarsi tinkleliu. ​

Jeigu norėsite intensyvesnės dienos, ją (už papildomą mokestį) galėsite pradėti nuo raftingo kalnų upe. Leidimasis per tropines džiungles ir vaizdingus slėnius truks pusantros vanados. Baigę plaukti per upės slenksčius, pailsėsite tęsdami ramesniu ruožu. Galėsite stebėti egzotiškus paukščius ir grožėtis kriokliais, o vikrieji gal spėsite nufotografuoti ir keletą beždžionių. Po pietų (pietų dėžutė) aplankysite Lombok krioklius.

4

Atrask povandeninį pasaulį

Šiandien Jūs aplankysite labai unikalias ir turizmo dar nepaliestas Lombok Gili salas. Populiariosios, Gili Trawangan, Meno ir Air salos, turistų jau gerokai nualintos, o šios trys – Gili Nanggu, Sudak ir Kedis – dar visai laukinės. Gražūs balto smėlio paplūdimiai, skaidrus vanduo ir visiškas privatumas. Nardymo metu pamatysite daug gražių žuvyčių, koralų ir kitus povandeninių gyventojų. Praalkus gidas pasiūlys jums pietų dėžutę. Ši diena bus nepamirštama visą gyvenimą!

5

Vietinių amatų diena

Ryte po pusryčių gidas Jus pasiims iš viešbučio ir aplankysite kalnų kaimelį Ende, kuriame susipažinsite su jų vietine kultūra bei autentiška architektūra. Po to Jūsų kelias ves į Sukarara kaimą, kuris garsėja savo auksarankėmis audėjomis. Taip pat lankysitės Banyumulek kaime, kuris garsėjo puodžiais. Molis – tai kaimelio auksas. Šiuose kaimeliuose galėsite įsigyti smulkių dirbinių lauktuvėms. O Mataram miestelyje galėsite įsigyti dirbinių su jūros perlais. Praalkus gidas jums pasiūlys pietų dėžutę. Po turiningos dienos apsilankysite Gunung Pengsong šventykloje. Ji ypatinga savo vieta ir atsiveriančiu gražiu vaizdu. Palydėję saulę paplūdimyje, sugrįšite į viešbutį.

6

Atsisveikinimo diena

Jus vairuotojas pasiims iš viešbučio ir nuveš iki oro uosto arba iki laivų uosto ir išlydės iš Lombok salos.

*Programos dienų eiliškumas gali keistis

PROGRAMOS DATA Priderinsime individualiai prie jūsų atostogų laiko
PROGRAMOS KAINA  6 dienų pažintinė programa – 290 €; galima ir trumpesnė programa – min 2 turai – 80 Eur; 3 turai – 150 Eur; 4 turai – 220 Eur. Mokama Balyje programą vykdančiam paslaugos teikėjui.
KONSULTAVIMO MOKESTIS 60 €asmeniui mokama Balinėtojams pavedimu už programos sudarymą ir konsultavimo paslaugas pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą.
 2 asmenys
Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA
6 dienų pažintinė programa su visais pažymėtais turais;

Anglakalbis gidas-vairuotojas;

Automobilis su kondicionieriumi; kuras; visi bilietai į objektus ir parkingo bilietai;
1 pietūs ir 4 pietų dėžutės;

Nardymo įranga;

 Pasitikimas ir pervežimas iš/į oro uostą/uostą.
Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA
Bilietai į Lombok salą; Raftingas kalnų upe (40 Eur);
Arbatpinigiai gidui;

Kiti reikalingi pervežimai;

Asmeninės išlaidos.
Maistas nepažymėtas programoje;

Informacija: Programa yra privati, programoje dalyvausite tik Jūs.

Jei neturite laiko kelionės planavimui, skrydžių ar viešbučių paieškai, rekomenduojame užsisakyti Individualų kelionės planą.

Parašykite mums dėl programos rezervacijos ir mes su jumis susisieksime:Mūsų keliautojų atsiliepimai apie programą Neatrastas Lombok salos grožis


Lombokas paliko labai gera ispudi! Sala nepaliesta dar per daug turistu, labai ramu, labai daug autentikos!!! Cia gerokai karsciau nei Balyje . Viesbutis puikus. Nesinori iseiti . Be galo paslaugus personalas. Trys restoranai. Nuostabus baseinas. Pirma diena pajuryje, kol vyras surfino, vaisinomes vandeniu ir kola, o veliau mus nuveze i vietini restoraneli, kur musu lauke keliu patiekalu tradicinis maistas! Kuris buvo fantastiskas!!! Vakar gidams uzsiminiau apie perlus bei ranku drbo krepselius, tai siandien jau buvo viskuo pasidomeje ir aprode ka galejo. Siandien vaikinai turejo pilna deze vaisiu ir sumustiniu, bet judejome visa diena, tai deja nieko nevalgeme . O dienos pabaigoje dar i vietini prekybos centra nuveze. Ju anglu kalba tokia basic, bet mes nereiklus, susikalbeti tikrai galima . O musu vienas is gidu dar ir surfingo instruktorius buvo!

KELIAUTOJAI


Paslaugos užsakymo sąlygos

1. Šios paslaugos užsakymo sąlygos nustato Užsakovo, įsigyjančio paslaugas per internetinę platformą  www.balinetojai.lt teises ir pareigas, paslaugų įsigijimo ir apmokėjimo už jas sąlygas, Užsakovo ir Konsultanto atsakomybę bei kitas su paslaugų įsigijimu internetinėje platformoje www.balinetojai.lt susijusias nuostatas.

2. Konsultantas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip MB „Balinėtojai“, juridinio asmens kodas 304438586, registracijos adresas Užupio g. 16-23, Vilnius.

3. Užsakovas (Klientas) pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip paslaugų Bali sąloje įgijėjas.

4. Naudos gavėjas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip asmuo, besinaudojantis užsakytomis paslaugomis kartu su jas užsakiusiu asmeniu (Užsakovu).

5. Konsultantas nėra kelionių organizatorius ir iš anksto organizuotų turistinių kelionių, taip kaip jos suprantamos pagal LR civilinio kodekso 6.747 str. bei LR turizmo įstatymą, neorganizuoja ir nevykdo.

Konsultantas taip pat neorganizuoja ir nevykdo vežimo ir ar apgyvendinimo paslaugų. Nuvykimo į Bali salą bei apgyvendinimo paslaugomis rūpinasi pats Užsakovas.

6. Konsultantas pagal Kliento pageidavimą ir jo pasirinktu laikotarpiu užsako paslaugą Bali saloje, o Klientas  įsipareigoja už konsultavimo paslaugas Konsultantui sumokėti po 60 Eur atlygį už Užsakovą ir kiekvieną naudos gavėją, kuriam(-iems) bus teikiama įgyta paslauga.

Nurodytas atlygis sumokamas užsakymo metu per internetinę platformą www.balinetojai.lt arba per Užsakovo pasirinktą mokėjimo įstaigą į Konsultanto atsiskaitomąją sąskaitą.

Paslaugos teikėjui patvirtinus užsakymą, Klientas apie tai yra informuojamas jo nurodytu elektroniniu pašto adresu. Paslaugos teikėjui nepatvirtinus užsakymo, Kliento Konsultantui sumokėti pinigai grąžinami bankiniu pavedimu ne vėliau kaip per 3 darbo dienas.

7. Kliento užsakytos ir Bali saloje teikiamos paslaugos kainą Klientas sumoka nuvykęs į Bali salą faktiškai paslaugas teiksiančiam asmeniui. Konsultanto atlygis nėra įskaičiuotas į įsigytos paslaugos kainą.

8. Jei Kliento įsigytos paslaugos užsakyme nenurodyta kitaip, visos įgytos paslaugos teikiamos ne tik paslaugą įgijusiam Klientui, bet ir kitiems tretiesiems asmenims, įsigijusiems analogiškas paslaugas (grupinis paslaugų teikimas).

9. Po Paslaugos teikėjo  užsakymo patvirtinimo, Užsakovas ir/ar kiti Naudos gavėjai gali būti keičiami tik gavus išankstinį Paslaugų teikėjo sutikimą. Apie Paslaugų teikėjo sutikimą arba nesutikimą Konsultantas informuoja Klientą jo nurodytu elektroninio pašto adresu.

Negavus Paslaugų teikėjo sutikimo, Užsakovas ir/ar Naudos gavėjai negali būti keičiami. Užsakovui ir/ar Naudos gavėjams atsisakius užsakytų ir patvirtintų paslaugų, Užsakovas Konsultantui privalo atlyginti visus tiesioginius ir netiesioginius Konsultanto patirtus nuostolius.

10. Konsultantas neorganizuoja įsigytų paslaugų ir už jos organizavimo kokybę neatsako, bet kokio pobūdžio pretenzijos dėl paslaugų gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui.

11. Konsultantas įsipareigoja nedelsiant informuoti Užsakovą, jei pasikeičia įgytų paslaugų sudedamosios dalys arba įgytų paslaugų negalima vykdyti, nedelsiant kai apie tai sužino. Užsakovas tokiu atveju gali atsisakyti nuo įgytų paslaugų, tik tuomet, kai toks pakeitimas padarytų Užsakovui esminę žalą.

12. Užsakovas prisiima visą riziką dėl dokumentų reikalingų vykti į Bali salą turėjimo, jų neturėjimas ir/ar neatitikimas keliamiems reikalavimas, neužtraukia jokios Konsultanto atsakomybės. Užsakovas įsipareigoja susipažinti su visomis vizų gavimo, valiutų keitimo ir valstybių sienų perėjimo tvarka bei sąlygomis.

Užsakovui yra žinoma ir suprantama, kad iš Konsultanto įgyja tik šioje Sutartyje nurodytas paslaugas, o nuvykimo į Bali salą bei kitomis paslaugomis rūpinasi Užsakovas savarankiškai arba jo pasitelkti tretieji asmenys.

13. Užsakovas, pagrindinė šios sutarties šalis, privalo informuoti kitus Naudos gavėjus, kad paslaugos teikiamos tik pagal šias sąlygas ir visi Naudos gavėjai privalo jas vykdyti.

14. Užsakovas turi teisę bet kuriuo metu atsisakyti patvirtinto užsakymo žemiau nurodytomis sąlygomis. Užsakymo atsisakymas įsigalioja nuo jo pareiškimo momento. Jeigu Užsakovas atsisako patvirtinto užsakymo dėl aplinkybių, už kurias jis atsako (t.y. kai aplinkybės, kurios yra pagrindas atsisakyti užsakymo, atsirado dėl paties Užsakovo ir/ar Naudos gavėjų kaltės, t.y. dėl jo tyčinių veiksmų ar neatsargumo) arba dėl aplinkybių, už kurias jis neatsako (t.y. liga ar pan.), Užsakovui nėra grąžinamas Konsultantui sumokėtas atlygis. Konsultantui sumokėtas atlygis vertinamas kaip minimalūs Konsultanto nuostoliai, kurie papildomai neturi būti įrodinėjami.

15. Kliento teises gina LR civilinis kodeksas, LR vartotojų teisių apsaugos įstatymas, kiti įstatymai ir poįstatyminiai teisės aktai bei šios sąlygos.

16. Dėl Konsultanto netinkamai atliktų veiksmų pretenzijos nedelsiant turi būti pareiškiamos Konsultantui raštu per 15 darbo dienų nuo veiksmų atlikimo/neatlikimo. Nepavykus konflikto išspręsti, Konsultantas privalo raštu atsakyti į pretenzijas per 15 darbo dienų nuo pretenzijos gavimo Ginčai sprendžiami derybų būdu, o nepavykus Šalims susitarti, Klientas turi teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba tiesiogiai į teismą Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

17. Pretenzijos dėl netinkamo užsakytų paslaugų teikimo/neteikimo gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui tiesiogiai.

Neatrastas Lombok salos grožis

Atsiliepimai

Atsiliepimai apie šią programą

Parašykite atsiliepimą