Kiekvieną dieną su ryto aušra delfinai pasirodo Lovinos įlankoje, o tradicinės valtys su ilgomis šoninėmis kojomis bando juos pavyti.

Apie 3 valandą ryte išvykstate į Loviną. Saulei bekylant sėsite į tradicinę valtį ir išplauksite gainiotis delfinų. Gyvos gamtos vaizdai dovanos Jums daug džiaugsmo akimirkų. Pasiplaukiojimas trunka apie valandą ir po jo turite laisvą laiką paplūdimyje. Gidas parodys jums ramią vietą pasimaudyti ir pavalgyti pietus. O jei norite stebėti povandeninį pasaulį, tai Lovinos paplūdimys tam puiki vieta. Gidas jums padės išsinuomoti reikiamą paviršinio nardymo įrangą. Po pietų Jūsų lauks Git Git kriokliai ir jų gaiva. Būtinai atsivėsinkite! Pavakary kupini įspūdžių grįšite į viešbutį.

TURO PRADŽIA 03.00 ryto
JŪS GRĮŠITE Į VIEŠBUTĮ apie 19.00
MIN. KELIAUTOJŲ SKAIČIUS 2 asmenys
TURO PRADŽIOS VIETA Jūsų viešbutis
TURO KAINA 70 € 15 € asmeniui mokama Balinėtojams pavedimu už programos sudarymą ir rezervavimą pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą.

55 € asmeniui mokama Balyje programą vykdančiam paslaugos teikėjui. Norint, kad programos gidas būtų rusakalbis kaina 60 €.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA
Paėmimas iš viešbučio, kuras, automobilis (su kondicionieriumi); Anglakalbio/  rusakalbio vairuotojo-gido lydėjimas;
Delfinų turas; vanduo; Parvežimas atgal į viešbutį;
Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA
Asmeninės išlaidos;
Bilietai į lankytinas vietas, paviršinio nardymo įranga;

Jei dar neturite apsistojimo vietos, neapsisprendėte dėl turų, nežinote tikslių datų ar turite klausimų dėl savo kelionės plano, parašykite mums:Paslaugos užsakymo sąlygos

1. Šios paslaugos užsakymo sąlygos nustato Užsakovo, įsigyjančio paslaugas per internetinę platformą  www.balinetojai.lt teises ir pareigas, paslaugų įsigijimo ir apmokėjimo už jas sąlygas, Užsakovo ir Konsultanto atsakomybę bei kitas su paslaugų įsigijimu internetinėje platformoje www.balinetojai.lt susijusias nuostatas.

2. Konsultantas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip MB „Balinėtojai“, juridinio asmens kodas 304438586, registracijos adresas Užupio g. 16-23, Vilnius.

3. Užsakovas (Klientas) pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip paslaugų Bali sąloje įgijėjas.

4. Naudos gavėjas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip asmuo, besinaudojantis užsakytomis paslaugomis kartu su jas užsakiusiu asmeniu (Užsakovu).

5. Konsultantas nėra kelionių organizatorius ir iš anksto organizuotų turistinių kelionių, taip kaip jos suprantamos pagal LR civilinio kodekso 6.474 str. bei LR turizmo įstatymą, neorganizuoja ir nevykdo.

Konsultantas taip pat neorganizuoja ir nevykdo vežimo ir ar apgyvendinimo paslaugų. Nuvykimo į Bali salą bei apgyvendinimo paslaugomis rūpinasi pats Užsakovas.

6. Konsultantas pagal Kliento pageidavimą ir jo pasirinktu laikotarpiu užsako paslaugą Bali saloje, o Klientas  įsipareigoja už konsultavimo paslaugas Konsultantui sumokėti po 50 Eur atlygį už Užsakovą ir kiekvieną naudos gavėją, kuriam(-iems) bus teikiama įgyta paslauga.

Nurodytas atlygis sumokamas užsakymo metu per internetinę platformą www.balinetojai.lt arba per Užsakovo pasirinktą mokėjimo įstaigą į Konsultanto atsiskaitomąją sąskaitą.

Paslaugos teikėjui patvirtinus užsakymą, Klientas apie tai yra informuojamas jo nurodytu elektroniniu pašto adresu. Paslaugos teikėjui nepatvirtinus užsakymo, Kliento Konsultantui sumokėti pinigai grąžinami bankiniu pavedimu ne vėliau kaip per 3 darbo dienas.

7. Kliento užsakytos ir Bali saloje teikiamos paslaugos kainą Klientas sumoka nuvykęs į Bali salą faktiškai paslaugas teiksiančiam asmeniui. Konsultanto atlygis nėra įskaičiuotas į įsigytos paslaugos kainą.

8. Jei Kliento įsigytos paslaugos užsakyme nenurodyta kitaip, visos įgytos paslaugos teikiamos ne tik paslaugą įgijusiam Klientui, bet ir kitiems tretiesiems asmenims, įsigijusiems analogiškas paslaugas.  (grupinis paslaugų teikimas).

9. Po Paslaugos teikėjo  užsakymo patvirtinimo, Užsakovas ir/ar kiti Naudos gavėjai gali būti keičiami tik gavus išankstinį Paslaugų teikėjo sutikimą. Apie Paslaugų teikėjo sutikimą arba nesutikimą Konsultantas informuoja Klientą jo nurodytu elektroninio pašto adresu.

Negavus Paslaugų teikėjo sutikimo, Užsakovas ir/ar Naudos gavėjai negali būti keičiami. Užsakovui ir/ar Naudos gavėjams atsisakius užsakytų ir patvirtintų paslaugų, Užsakovas Konsultantui privalo atlyginti visus tiesioginius ir netiesioginius Konsultanto patirtus nuostolius.

10. Konsultantas neorganizuoja įsigytų paslaugų ir už jos organizavimo kokybę neatsako, bet kokio pobūdžio pretenzijos dėl paslaugų gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui.

11. Konsultantas įsipareigoja nedelsiant informuoti Užsakovą, jei pasikeičia įgytų paslaugų sudedamosios dalys arba įgytų paslaugų negalima vykdyti, nedelsiant kai apie tai sužino. Užsakovas tokiu atveju gali atsisakyti nuo įgytų paslaugų, tik tuomet, kai toks pakeitimas padarytų Užsakovui esminę žalą.

12. Užsakovas prisiima visą riziką dėl dokumentų reikalingų vykti į Bali salą turėjimo, jų neturėjimas ir/ar neatitikimas keliamiems reikalavimas, neužtraukia jokios Konsultanto atsakomybės. Užsakovas įsipareigoja susipažinti su visomis vizų gavimo, valiutų keitimo ir valstybių sienų perėjimo tvarka bei sąlygomis.

Užsakovui yra žinoma ir suprantama, kad iš Konsultanto įgyja tik šioje Sutartyje nurodytas paslaugas, o nuvykimo į Bali salą bei kitomis paslaugomis rūpinasi Užsakovas savarankiškai arba jo pasitelkti tretieji asmenys.

13. Užsakovas, pagrindinė šios sutarties šalis, privalo informuoti kitus Naudos gavėjus, kad paslaugos teikiamos tik pagal šias sąlygas ir visi Naudos gavėjai privalo jas vykdyti.

14. Užsakovas turi teisę bet kuriuo metu atsisakyti patvirtinto užsakymo žemiau nurodytomis sąlygomis. Užsakymo atsisakymas įsigalioja nuo jo pareiškimo momento. Jeigu Užsakovas atsisako patvirtinto užsakymo dėl aplinkybių, už kurias jis atsako (t.y. kai aplinkybės, kurios yra pagrindas atsisakyti užsakymo, atsirado dėl paties Užsakovo ir/ar Naudos gavėjų kaltės, t.y. dėl jo tyčinių veiksmų ar neatsargumo) arba dėl aplinkybių, už kurias jis neatsako (t.y. liga ar pan.), Užsakovui nėra grąžinamas Konsultantui sumokėtas atlygis. Konsultantui sumokėtas atlygis vertinamas kaip minimalūs Konsultanto nuostoliai, kurie papildomai neturi būti įrodinėjami.

15. Kliento teises gina LR civilinis kodeksas, LR vartotojų teisių apsaugos įstatymas, kiti įstatymai ir poįstatyminiai teisės aktai bei šios sąlygos.

16. Dėl Konsultanto netinkamai atliktų veiksmų pretenzijos nedelsiant turi būti pareiškiamos Konsultantui raštu per 15 darbo dienų nuo veiksmų atlikimo/neatlikimo. Nepavykus konflikto išspręsti, Konsultantas privalo raštu atsakyti į pretenzijas per 15 darbo dienų nuo pretenzijos gavimo Ginčai sprendžiami derybų būdu, o nepavykus Šalims susitarti, Klientas turi teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba tiesiogiai į teismą Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

17. Pretenzijos dėl netinkamo užsakytų paslaugų teikimo/neteikimo gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui tiesiogiai.

Mūsų keliautojų atsiliepimai


Siandien paskutine musu dienele Balyje ir jauciame begalini dekinguma 😊🙏 uz galimybe pamatyti siltuosius krastus, 🏖egzotika,🌴🐒🍹visalaik svieciancia saule ☀️😍 na tiesa buvo pora valandu tokio lengvo lietucio  🌦😜
Ispudziu sukaupeme nemazai, bet labiausiai istrigo naktinis kopimas i ugnikalni 🌋Lengva nebuvo, nes naktis ir nieko nematyti 🔦zmoniu daug. Sakiau koks cia medaus menuo jei tiek man reikia vargti 😂😂😂 Bet del vaizdelio verta 😻🌄 Dar vienas ekstremalus issukis🙈 tai giluminis nardymas 🐠 prie Menjagan salos. Tikrai idomi patirtis, panerti su visa nardymo iranga, o apie vaizdelius jau nekalbu 🦈😲
Busimiems keliatojams rekomenduoju rytini delfinu🐬 🌅pasitikima Lovinoje 😍 Vien jau su valtele smagu paplaukti juroje o dar delfinai salia ir net kartais pasoka i virsu kaip delfinariume 🤗👏 Raftingas upe – labai grazus vaizdai plaukiant upe ❤️ Virgin beach super vietele 😍🏝 🌊
Labai dekojame musu gidui Wayanui 🙏 Draugiskas, nuosirdus ir paslaugus zmogus 👌 Visada stengiasi paaiskinti, papasakoti kuo daugiau ir issamiau. Mokino valgyti savo salies vaisiu 😂 nes tikrai pirma karta maciau snake skin fruit, tai kaip zinot kaip valgyti? 😂🍒 Smagu, kad turejome pagalbininka svetimoj saly ir viskas Balinetoju deka 😊👌Aciu jums labai uz patarimus ir rupinimasi 👏🙏🤗

KAROLINA IR GIEDRIUS


Labai labai labai jums dekojame uz nuostabia diena. Tevams tai iki siol buvo pati nuostabiausia diena Bali 🙂Sekmes jums visur ir visada 🙂

IEVA SUTKIENĖ


Ačiū Balinėtojai už nuostabų laiką …kvapai,garsai,pojūčiai ,jausmai,skoniai ir meilė.Jūsų pagalba padėjo tai pajausti.Labai labai ačiū❤

RAIMONDA AKULAVIČĖ

Atsiliepimai

Atsiliepimai apie šią programą

Parašykite atsiliepimą