12 dienų/ 10 naktų gyvenimo nuotykis su neturistinio Balio patirtimis ir daugybė pirmų kartų tiek Jums, tiek ir mums!

ATPALAIDUOTI KŪNĄ…NURAMINTI PROTĄ…APSIVALYTI SIELĄ

Programos data: Vasario 21 – kovo 4 d., 2019 m.

Programos kaina: 1290 Eur.

Patyriminės programos metu tavęs laukia:

– patyriminė-poilsinė programa pilna netikėtumų, atradimų, susitikimų, ceremonijų vedama patyrusių balinėtojų Agus (visų mylimo vietinio vedlio), Leo ir Ievos.

– 3 dienos sąmoningumo ugdymo paskaitų, aktyvios praktikos, individualūs ir grupiniai užsiėmimai su pasaulinio garso lektoriumi/koučeriu gyvenančiu Balyje Peter Wrycza http://www.transformationalacademy.com/peter-wrycza-phd/

– 3 naktys kalnų miestelyje Sidemene “Nirarta sąmoningos gyvensenos centre” su vegetarišku maistu ruošiamu 3 kartus per dieną.

– 7 naktys autentiškuose viešbučiuose Ubude ir Lovinoje, su meile atrinktuose balinėtojų komandos.

Visos programos Balyje metu Jūsų patogumu rūpinsimės mes, Balinėtojų komanda – nuo pasitikimo oro uoste iki išlydėjimo į namus.

1-2

Vasario 21 d. - Vasario 22 d. Skrydis į Balį

Atskridus į Denpasaro oro uostą jus pasitiks Balinėtojų komanda ir perveš į salos kultūrinį centrą Ubudą. Atvykimo vaišės jaukiuose svečių namuose.

3

Vasario 23 d.

Pusryčiai. Raftingas Telaga Waja kalnų upėje, šokinėsite per slenksčius ir mėgausitės purslų gaiva bei atsiveriančiais gamtos vaizdais. Net neabejojame, kad pasikrausite puikios energijos jūsų laukiančiam ne mažiau įspūdingam kulinariniam turui, kur gaminsime gardžius balietiškus patiekalus kartu su vietine baliečių šeima. Nakvynė Ubude jaukiuose svečių namuose.

4

Vasario 24 d.

Pusryčiai. Vandens šventinimo ceremonija Sebatu šaltinių šventykloje, kur vietinio šventiko vedami sudalyvausite sielos apsivalymo ceremonijoje. Visai nesvarbu kuo jūs tikite, šioje vietoje svarbiausia intencija. Baliečiai tiki, jog ko paprašysite, tas ir ateis į Jūsų gyvenimą, tačiau apsivalymas reikalingas, jog būtumėte pasiruošę savo norui. Laisva popietė. Nakvynė Ubude jaukiuose svečių namuose.

5

Vasario 25 d.

Pusryčiai. Kopsime pasitikti savosios saulės Lempuyang šventykloje, kuri dar žinoma kaip “Rojaus vartai”. O čia atsiveriantis vaizdas užburia kiekvieną. Apsistojimas kalnų miestelyje Sidemen, tikroje ramybės oazėje. Pietūs. Įvadinė Peter Wrycza vedama transformacinės praktikos paskaita, meditacija. Vakarienė. Nakvynė Sidemen, Nirarta centre.

6

Vasario 26 d.

Meditacija. Pusryčiai. Transformacinės praktikos. Pietūs. Transformacinės praktikos. Vakarienė. Nakvynė Sidemen, Nirarta centre.

7

Vasario 27 d.

Meditacija. Pusryčiai. Transformacinės praktikos. Pietūs. Transformacinės praktikos. Vakarienė. Nakvynė Sidemen, Nirarta centre.

8

Vasario 28 d.

Meditacija. Pusryčiai. Transformacinės praktikos. Pietūs. Išvykimas į Loviną, pakeliui aplankant gražiausius Balyje krioklius Sekumpul. Kelionė iki jų netrumpa, bet čia beveik nesutiksite žmonių ir jūsų laukia neužmirštami gamtos vaizdai. Nakvynė Lovinoje, viešbutyje ant jūros kranto.

9

Kovo 1 d.

Pusryčiai. Norintys galės pasitikti saulę gaudydami delfinus balietiškuose laiveliuose. Maudynės karštuose gydomuosiuose šaltiniuose, Brahmavihara budistinės šventyklos lankymas, vandens šventinimo ceremonija pas aukščiausią Balio šventiką. Tai ne turistams skirta pramoga, o dalis baliečių harmoningo gyvenimo, prie kurio galėsime prisiliesti ir mes. Nakvynė Lovinoje, viešbutyje ant jūros kranto.

10

Kovo 2 d.

Naktinis kopimas į Ijen sieros ugnikalnį Javos saloje arba į Baturo ugnikalnį ir maudynės krioklyje. Nakvynė Lovinoje, viešbutyje ant jūros kranto.

11

Kovo 3 d.

Pusryčiai. Poilsio diena prie jūros. Norintys, gali patirti povandeninio pasaulio grožį Menjangan saloje. Ši vieta tikras gamtos stebuklas. Išskirtinio grožio koraliniai rifai ir daugybė retų bei spalvotų žuvyčių traukia povandeninio pasaulio gerbėjus iš viso pasaulio. O išsilaipinę saloje galėsime sutikti vienintelius šios salos gyventojus, besikaitinančius saulėje elnius.

12

Kovo 4 d.

Pusryčiai. Atsisveikinimas su sala…

Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo. Lietuvą pasieksite kitą dieną (03 05).

 

Dėl salos oro sąlygų ir Balio dievų programos eiga gali nežymiai keistis 🙂

PROGRAMOS DATOS Vasario 28 d. – kovo 4 d., 2019 m.
MOKĖJIMO SĄLYGOS Registracijos mokestis pagal pateiktą sąskaitą-faktūrą – 400 Eur.
PROGRAMOS KAINA
1290 €
Į KAINĄ ĮTRAUKTA
3 dienų patyriminiai sąmoningumo mokymai su pasaulinio garso lktoriumi/koučeriu Peter Wrycza; Bilietai į visus lankytinus objektus;

Vietinis anglakalbis gidas;

3 naktys svečių namuose Ubude; 3 naktys Nirarta resorte, Sidemene; 4 naktys pajūrio viešbutyje ant jūros kranto Lovinoje;

10 pusryčių, 5 pietūs, 4 vakarienės;

Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į Ubudą (kurie atskrenda su pagrindine grupe);

AC autobusas; Kuras; Parkavimo mokesčiai;

Nuvežimas į oro uostą (kurie išskrenda su pagrindine grupe) Visos programos metu Jus lydės kelionės vadovas ir Leo su Ieva.
Raftingas kalnų upe (pietūs); Kopimas į ugnikalnį (pusryčiai); Šventinimo ceremonija;
Į KAINĄ NEĮTRAUKTA
Skrydžio bilietas;

Pasitikimas ir palydėjimas į/iš oro uosto (atskrendantiems ne su pagrindine grupe);

Delfinų turas (10 Eur);

Menjangan salos ir paviršinio nardymo turas (50 Eur);

Arbatpinigiai vietiniams gidams;

Papildomas maistas nepaminėtas programoje (70 Eur už 6 vakarienes ir 5 pietus (laisvo laiko metu); Kelionės draudimas ir asmeninės išlaidos.
Kitos pasirenkamos pramogos; masažai;

Norėdami daugiau sužinoti apie šią kelionę, parašykite:


Mūsų keliautojų atsiliepimai

Prieš savaitę grįžom iš Bali salos, tais tiek nerealių įspūdžių, gerų emocijų, jog toks jausmas, kas kūnas vaikšto Lietuvoj, o siela dar Baly šmirinėja ;D Labai dėkui Balinėtojams, nes be jų tų atostogų neįsivaizduoju. Mano nuomone,kodėl tikrai verta keliauti su Balinėtojais:
1)nėra jausmo, jog keliauji su kelionių agentūra,o jauties tiesiog gerų draugų šutvėj,kurie pataria, kai reikia ištiesia pagalbos ranką, padrąsina: ,,tai aišku, kad užkopsit į Baturą, šimtamečiai užkopia” ;D Ir koks žiauriai geras jausmas pasitikt saulėtekį ant ugnikalnio, išbandyti plaukimą sraunia upe, ar lyst į plyšelį uolose,kad pamatyti unikalią šventyklą.
2)sumanus kelionės maršrutas, kur pamatoma ne tik gražiojo, įstabaus Bali, bet ir to tikro, alkano, skurdaus,su šiukšlėmis,nenublizginto(kai vietiniai prausiasi, ne šiaip maudosi upėje…)
3)superinė komanda: vadovas Leo, kuris savo šypsena ir optimizmu užrečia turbūt net didžiausius niurzgalius; gidas Agus, moka įdomiai ir visapusiškai pristatyti savo šalį bei vairuotojas Katut,kuriam nereikia jokių navigacijų, ne tik saugiai veža,bet dar iššsilaipint padeda!
Darkart dėkui!!!

AKVILĖ


Sveiki mieli Balinetojai, kazkiek ir mes tokie jauciames nes neseniai galejome prisiglausti prie Balio silumos, jaukumo, spalvu ir grozio. Dekojame jums uz kartu praleista nuostabia diena. Uz emocijas, nuosirduma, atviruma. Mes turejome progos is daug arciau susipazinti su daug dalyku kuriu be jusu butume nei zinoje nei pajute. Nenusakomas jausmas pas sventike…

Linkime Jums didziausios sekmes tolimesniuose pasirinkimuose ir darbuose ir kasdienybeje. Prasymas- nuosirdziausi linkejimai Wayanui.

Ačiū Ievute ir Leo už puikias atostogas.Jūs nepakartojami. Mokate dirbti su žmonėmis iš visos širdies. Siūlai visiems vykti pas Balinėtojus,geriau nerasite….Šiandiena pirmoji diena namuose,o nuotraukos vėl gražino pas jus…

LUKRECIJA


Mano Mokytojau..
Ačiū už laiką skirtą mums – Jis sustojo.
Ačiū už rūpestį mumis visais – tuo metu Jūs atidvėte dalį savęs. Stebėjau Jus tyliai, sėmiausi ir mokiausi.
Ačiū už džiaugsmo akimirkas – mokėmės džiaugtis kaip vaikai..
Ačiū už tyrą Jūsų sielą – žavėjausi tuo. Visą kelionę jaučiau ir mačiau, kaip jūs dalinatės su visais, ką esate pats pamatęs, paragavęs, patyręs, kad visi tai pajustų..
Jūs atvėrėte giliai savo širdį ir mūsų širdys užsipildė Jūsų tyru džiaugsmu ir rūpesčiu mumis. Jūsų matymas kiekvieno mūsų, Jūsų atsidavimas yra Jums energija eiti į priekį! Visada pasikliaukite savo nuojauta – jūs jaučiate viską.
Balio sala paveikė Jus, o jūs paveikėte mane. Nesutikau tokių žmonių savo kelyje.
DAIVA


Kelionės metu patyrėme daug džiaugsmo, šilumos, vėjavaikiškumo, nuoširdžių šypsenų, pagalbos rankos, Jūs savo pavyzdžiu užtvirtinate sentenciją “brangiausių dalykų neįmanoma nusiprikti, juos tenka sukurti pačiam. Dažnai net ne rankomis, o širdim! ” Sėkmės visur ir visada!!!!

DALIJA


Ačiū už Zen patirtį, už Lovinos delnų skaitytoją :), už neįkainojamą patyrimą su delfinais. Ačiū už jūsų nuoširdumą, už tą Meilę, kurią skleidėt visos kelionės metu. Labai buvo smagu pasijusti silpnai, turinčiai “vedinėtojus”, buvo miela jausti, kad yra kas manimi rūpinasi. Ačiū už šypseną, kuri atsirado mano veide ir svarbiausia ją pastebėjo mano dukros..Jei Dievai bus maloningi, tikiuosi kad tokių žmonių mano gyvenime dar atsiras šalia manęs..Pačiam linkiu daug Meilės ir patyrimų kelionėje į Save. Lai šviesos jėgos saugo Jus!

Su meile, VIRGINIJA


Didelis ačiū už nuostabų, nors ir trumpą, bet labai turiningą ir prasmingą laiką Balyje. Neįmanoma žodžiuose sutalpinti jausmų ir emocijų, patirtų šioje vietoje, bet noriu, kad žinotumei, kad viskas buvo nepakartojama..Dėkoju už dėmesį ir atsidavimą visiems ir kiekvienam, už gerą žodį, padrąsinimą gyvenimo pokyčiams ir už…Baturo kalną. Palinkėsiu Jums ir Ievai kuo didesnės sėkmės, kad atiduota šiluma ir dėmesys žmonėms Jums sugrįžtu su kaupu, Visokeriopos sėkmės prasmingame Jūsų gyvenime. P.S. Balis NUOSTABUS.

EDITA


O, Leo, net neįsivaizduoji, kokia esu dėkinga už šį laiką kartu. Džiaugiasi mano širdis matant vėl pražydusią Mamą. Kasdien žiūrėdama į tave didžiavausi, kaip moki būti savimi, kaip džiaugiesi gyvenimu ir įkvėpi tai daryti kitus. Kiekviena diena buvo nuostabi, nekeisčiau nieko. Tu savo žodžiais ir veiksmais pavertei šias atostogas Neįtikėtinomis! Ačiū tau už suburtus žmones, kurie netikėtai tapo Šeima ir kartu su tavimi pripildė mane pozityvumu, noru keliauti ir dalintis. Tu puikus 🙂

EGLĖ


kelionė

Atsiliepimai

Atsiliepimai apie šią programą

Parašykite atsiliepimą