Trijų dienų programa

Neatrasti gamtos grožiai visai šalia  Balio salos…

Užgniaužiantys kvapą gamtos stebuklai, didinga šventykla kalno viduje, gamtos baseinai vidury miško, žydros jūros paplūdimiai, uolos tiltas virš vandenyno…Tai Nusa Penida sala! Mes suplanavome  unikalių patirčių ir nuotykių kupiną maršrutą, o jį išpildys mūsų parneriai Balyje. Su balinėtojų mylimais baliečiais gidais pajausite tikrą salos dvasią!

Nusa Penida salos stebuklai su vairuotoju arba vairuotoju ir anglakalbiu gidu !

1

Viešbutis - uostas - Nusa Penida

Šią dieną Balio gidas pasiims Jus iš viešbučio ir nuveš iki uosto iš kurio su greitaeigiu kateriu nuplauksite iki Nusa Penida uosto. Jame jus pasitiks vairuotojas ir nuveš iki apsistojimo vietos.

2

Pietų Nusa Penida

Šiandien aplankysite nuostabųjį Guyangan krioklį. Jį pasiekti nebus lengva, bet užtat vaizdas pakerės…Krioklio vanduo teka tiesiai į vandenyną, o Jūs besimėgaudami vėsa gamtos sukurtame baseine, galėsite grožėtis vaizdu. Vėliau Jūsų kelias pasuks link Tembeling miško. Bevaikščiodami miško takeliais ir besimėgaudami paukščių garsais prieisite nuostabų versmių baseiną, kuriame vanduo skaidrus it krištolas. Pasimėgavę vėsuma vyksite prie Banah skardžio, ant kurio sėdėdami palydėsite saulę.

3

Rytų Nusa Penida

Ši diena bus labai įspūdinga, nes aplankysite šventyklą kalno viduje. Taip taip, kalno viduje. Giri Putri šventykla – tai vieta, į kurią pateksite tik per labai siaurą plyšį, bet užėję vidun, nustebsite, kokia erdvė Jūsų lauks. Toliau Jūs patrauksite link Atuh paplūdimio, kuris pasitiks su balto smėlio paplūdimiu ir įspūdingu kraštovaizdžiu. Pasilepinę saulės voniomis ir gaivia jūra (tik saugokitės koralais nusėto dugno) trauksite link labiausiai fotografų mėgstamų “teletabių” formų kalvų Bukit Teletubbies.

4

Vakarų Nusa Penida

Ši diena bus skirta pasakiškų paplūdimių lankymui. Broken beach – tai natūraliai susiformavęs baseinas su uolų tiltu kitoje pusėje. Įspūdis neapsakomas. Stovėdami ant uolos krašto, jei labai gerai įsižiūrėsite, vandenyne pamatysite beplaukiojančias rajas ir vėžlius! Kitas natūralus “baseinas” uolose – Angel Bilabong. Nuvykę prie jo ir pamatę jo skaidrų, uolas atspindintį vandenį, vargiai ar atsispirsite neišsimaudę. Tačiau atsargiai – tai galima daryt tik atoslūgio metu! Jus tikrai užburs ir slapto Nusa Penida papūdimys Kelingking beach. O paskutiniame Chrystal Bay  paplūdimyje pasijusite, kaip rojuje – baltas smėlis, ramios bangos, skaidrus vanduo, kokoso palmės… Jame galėsite palydėti saulę.

*Programos dienų eiliškumas gali keistis.

5

Nusa Penida - uostas - viešbutis

Ryte gidas Jus nuveš iki uosto, išlydės, o Balio gidas pasitiks Jus kitame krante ir perveš iki pasirinkto viešbučio.

*Dienų eiliškumas gali keistis.

PROGRAMOS DATAPriderinsime individualiai prie jūsų atostogų laiko
PROGRAMOS KAINA 300 50 €  asmeniui mokama Balinėtojams pavedimu už programos sudarymą ir rezervavimą pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą.

250 € žmogui iš Balio (Pietinio Balio ir Ubudo) – 5 dienų programa mokama Balyje programą vykdančiam paslaugos teikėjui.

3 dienų pažintinė programa iš Nusa Penidos – 180 € asmeniui mokama programą vykdančiam paslaugos teikėjui.

MIN. KELIAUTOJŲ SKAIČIUS 2 asmenys
Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA
Paėmimas iš viešbučio, pervežimas iki uosto ir palydėjimas;Automobilis su kondicionieriumi; kuras; parkingo bilietai;
Anglakalbis gidas-vairuotojas; Pasitikimas uoste ir pervežimas į pasirinktą viešbutį.
Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA
Bilietai į visus lankomus objektus;Maitinimas;

Apgyvendinimas Nusa Penida saloje;

Greitaeigio katerio bilietai pirmyn ir atgal; Asmeninės išlaidos.

Informacija: Programa yra privati, programoje dalyvausite tik Jūs.

Jei neturite laiko kelionės planavimui, skrydžių ar viešbučių paieškai, rekomenduojame užsisakyti VIP Individualų kelionės planą.

Parašykite mums dėl programos rezervacijos ir mes su jumis susisieksime:  Mūsų keliautojų atsiliepimai apie programą Laukinis rojus Nusa Penida


  Balinetojai,aciu!!!!!su jusu pagalba, patarimais musu kelione buvo viena is geriausiu!!!!!

  KELIAUTOJAI


  Paslaugos užsakymo sąlygos

  1. Šios paslaugos užsakymo sąlygos nustato Užsakovo, įsigyjančio paslaugas per internetinę platformą  www.balinetojai.lt teises ir pareigas, paslaugų įsigijimo ir apmokėjimo už jas sąlygas, Užsakovo ir Konsultanto atsakomybę bei kitas su paslaugų įsigijimu internetinėje platformoje www.balinetojai.lt susijusias nuostatas.

  2. Konsultantas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip MB „Balinėtojai“, juridinio asmens kodas 304438586, registracijos adresas Užupio g. 16-23, Vilnius.

  3. Užsakovas (Klientas) pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip Konsultanto maršruto planavimo(sudarymo) paslaugų įgijėjas. , 

  4. Naudos gavėjas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip asmuo, besinaudojantis užsakytomis paslaugomis kartu su jas užsakiusiu asmeniu (Užsakovu).

  5. Paslaugų teikėjas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip vietinis paslaugų teikėjas Bali saloje. 

  6. Konsultantas nėra kelionių organizatorius ir organizuotų turistinių kelionių, taip kaip jos suprantamos pagal LR civilinio kodekso 6.747 str. bei LR turizmo įstatymą, neorganizuoja ir nevykdo.

  Konsultantas taip pat neorganizuoja ir nevykdo skrydžio bei apgyvendinimo paslaugų. Nuvykimo į Bali salą bei apgyvendinimo paslaugomis rūpinasi pats Užsakovas.

  7. Konsultantas parengia kelionės maršrutą po Bali salą, o Klientas  įsipareigoja už konsultavimo paslaugas Konsultantui sumokėti pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą. 

  Nurodytas atlygis sumokamas užsakymo metu per internetinę platformą www.balinetojai.lt arba per Užsakovo pasirinktą mokėjimo įstaigą į Konsultanto atsiskaitomąją sąskaitą.

  Paslaugos teikėjui patvirtinus užsakymą, Klientas apie tai yra informuojamas jo nurodytu elektroniniu pašto adresu. Paslaugos teikėjui nepatvirtinus užsakymo, Kliento Konsultantui sumokėti pinigai grąžinami bankiniu pavedimu ne vėliau kaip per 3 darbo dienas.

  8. Kliento įgytos paslaugos vertė yra nurodoma maršruto aprašyme bei Konsultanto išrašomoje sąskaitoje, kurią Klientas privalo apmokėti sąskaitos gavimo dieną arba kitu sąskaitoje nurodytu terminu.  Kliento užsakytų ir Bali saloje vietinių paslaugų teikėjų teikiamų paslaugų kainą nurodoma maršruto aprašyme. Vietiniams paslaugų teikėjams Klientas sumoka nuvykęs į Bali salą. Klientui pageidaujant, jei vietiniai paslaugų teikėjai Balyje numato tokią galimybę, vietinių paslaugų teikėjų išankstinės sąskaitos gali būti apmokamos pavedimu. Konsultanto atlygis nėra įskaičiuotas į įsigytos paslaugos kainą.

  9. Po Paslaugos teikėjo  užsakymo patvirtinimo, Užsakovas ir/ar kiti Naudos gavėjai gali būti keičiami tik gavus išankstinį Paslaugų teikėjo sutikimą. Apie Paslaugų teikėjo sutikimą arba nesutikimą Konsultantas informuoja Klientą jo nurodytu elektroninio pašto adresu.

  10. Negavus Paslaugų teikėjo sutikimo, Užsakovas ir/ar Naudos gavėjai negali būti keičiami. Užsakovui ir/ar Naudos gavėjams atsisakius užsakytų ir patvirtintų paslaugų, Užsakovo  Konsultantui sumokėtas atlygis nėra grąžinamas. Užsakovui ir/ar Naudos gavėjams atsisakius užsakytų ir patvirtintų paslaugų, Užsakovas atlygina visus vietinių paslaugų teikėjų Balyje nuostolius, jei tokie būtų patirti. 

  11. Konsultantas nevykdo Bali saloje įsigytų paslaugų ir už jų įgyvendinimo kokybę neatsako, bet kokio pobūdžio pretenzijos dėl paslaugų teikiamų Paslaugų teikėjo kokybės,  gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui.

  12. Konsultantas įsipareigoja nedelsiant informuoti Užsakovą, jei pasikeičia įgytų paslaugų sudedamosios dalys arba įgytų paslaugų negalima vykdyti, nedelsiant kai apie tai sužino. Užsakovas tokiu atveju gali atsisakyti nuo įgytų paslaugų, tik tuomet, kai toks pakeitimas padarytų Užsakovui esminę žalą.

  13. Užsakovas prisiima visą riziką dėl dokumentų reikalingų vykti į Bali salą turėjimo, jų neturėjimas ir/ar neatitikimas keliamiems reikalavimas, neužtraukia jokios Konsultanto atsakomybės. Užsakovas įsipareigoja susipažinti su visomis vizų gavimo, valiutų keitimo ir valstybių sienų perėjimo tvarka bei sąlygomis.

  Užsakovui yra žinoma ir suprantama, kad iš Konsultanto įgyja tik šioje Sutartyje nurodytas paslaugas, o nuvykimo į Bali salą bei apgyvendinimo paslaugomis rūpinasi Užsakovas savarankiškai arba jo pasitelkti tretieji asmenys.

  14. Užsakovas, pagrindinė šios sutarties šalis, privalo informuoti kitus Naudos gavėjus, kad paslaugos teikiamos tik pagal šias sąlygas ir visi Naudos gavėjai privalo jas vykdyti.

  15. Užsakovas turi teisę bet kuriuo metu atsisakyti patvirtinto užsakymo žemiau nurodytomis sąlygomis. Užsakymo atsisakymas įsigalioja nuo jo pareiškimo momento. Užsakovui nėra grąžinamas Konsultantui sumokėtas atlygis. Konsultantui sumokėtas atlygis vertinamas kaip minimalūs Konsultanto nuostoliai, kurie papildomai neturi būti įrodinėjami. Užsakovui atsisakius užsakymo, jis atlygina visus vietinių Paslaugų teikėjų Balyje nuostolius, jei tokie būtų patirti.

  16. Kliento teises gina LR civilinis kodeksas, LR vartotojų teisių apsaugos įstatymas, kiti įstatymai ir poįstatyminiai teisės aktai bei šios sąlygos.

  17. Dėl Konsultanto netinkamai atliktų paslaugų, pretenzijos nedelsiant turi būti pareiškiamos Konsultantui. Nepavykus konflikto išspręsti, Konsultantas privalo raštu atsakyti į pretenzijas per 14 kalendorinių dienų nuo pretenzijos gavimo. Ginčai sprendžiami derybų būdu, o nepavykus Šalims susitarti, Klientas turi teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt, el. paštas: [email protected], tel. Nr. +370 5 262 67 51) arba tiesiogiai į teismą Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka. Elektroniniu būdu prašymą galima pateikti per EGS platformą http://ec.europa.eu/odr/.

  18. Pretenzijos dėl netinkamo paslaugų Bali saloje teikimo/neteikimo gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui tiesiogiai.

  Nusa Penida