Trumpai apie mus ir mūsų veiklą.

Mes, Ieva ir Leo, esame Balinėtojai ir saloje praleidome ne vienerius metus. Daug keliavome, patyrėme, mokėmės iš savo klaidų ir sukaupėme neįkainojamos patirties, kuria galime ir norime pasidalinti su tais, kurie svajoja apie atostogas ar ilgesnį gyvenimą Balyje.

Ką veikiame Balyje? Balinėjame!

Tik atvykę į Balio salą, sėdome ant motorolerio ir savo žemėlapį Balio šventyklomis, kriokliais, paplūdimiais, ryžių laukais, kalnais ir upėmis žymėjome. Per pusmetį Balio magija tiek mus apkerėjo ir užbūrė, kad neatsispyrėme pagundai likti čia dar metams, o tada dar metams, kol mūsų smalsumas peraugo į balinėjimą, į kasdieninius atradimus ir dalijimosi su kitais keliautojais savo atradimų džiaugsmais. Kiekvieną dieną darome, tai kas mums labai patinka. Gilinamės į Balio kultūrą, religiją, kasdieninį gyvenimą, atrandame naujas vietas, įdomius žmones, kelionių kryptis ir maršrutus ir padedame visiems keliautojams atrasti Balio grožį. O svarbiausia, mums be galo gera jausti savo dalijimosi vertę! Su mūsų pagalba keliautojai į namus parsiveža gerą nuotaiką, šypseną, ramybę, vidinę harmoniją ir tos stebuklingos Balio energijos, kuria dar ilgai dalijasi su savo artimais žmonėmis ir draugais.

5 priežastys atrasti Balį su Balinėtojais

1. Tikro Balio pažinimas svetingų baliečių akimis

Tikrą Balio dvasią, jo svetingumą ir harmoniją Jūs pažinsite tik vietinių baliečių akimis. Puikiai angliškai ar rusiškai kalbantys, visų balinėtojų mylimi gidai lydės Jus visos pažintinės programos metu!

2.Patikrinti maršrutai ir viešbučiai

Keliautojams nerekomenduojame to, ko akyse nesame matę, ko savo draugams nesiūlytume. Visus viešbučius, maršrutus ir turus esame kruopščiai patikrinę ir patys ne kartą išbandę.

3. Keliauti gali visi

Keliauti šalyje, kur nėra viešojo transporto ir tiek daug visko yra ką pamatyti, keblu ypač vienišam keliautojui. O, kaip Jums idėja prisijungti prie šaunios grupės ir keliauti į Balio salą su balinėtojais Ieva ir Leo? Tokias keliones rekomenduojame tiems, kurie nori patirti seniai užmirštus tūkstančių pirmų kartų džiaugsmus.

4. Unikalūs maršrutai individualiems keliautojams

Mes galime padėti jums susiplanuoti visą kelionę nuo A iki Z pagal jūsų individualius poreikius, norus ir interesus. Keliausite jums patogiu laiku, su jūsų turimu biudžetu ir savoje kompanijoje.

5. Svarbiausia – mes esame balinėtojų draugai, o ne kelionių agentūra!

Balis skirtingas, keliautojai skirtingi ir kiekvienam keliautojui kelionė – Unikali! Mes atsakome į visus iškilusius klausimus ir rūpinamės savo keliautojais visos kelionės metu.


Mūsų balinėjimo istorijos:

Žurnale Žmonės:

Planuojate kelionę į Balį? Ievos Šabanės ir Leonardo Pobedonoscevo patarimai norintiems sutaupyti

Ieva Šabanė ir Leonardas Pobedonoscevas pataria kaip susiruošti į egzotišką šalį

Ieva Šabanė ir Leonardas Pobedonoscevas Balio gyventojus prakalbino lietuviškai

Leonardas Pobedonoscevas: Balis mūsų sielos sodyba išlieka ir toliau

15min:

Prieš metus Balyje įsikūrusi Leonardo Pobedonoscevo šeima dėl dukros saloje ilgai nebeužsibus

Aktorius Leonardas Pobedonoscevas su šeima po pusmečio Balyje vėl ruošiasi atgal

Lrytas.lt:

Gyvenimas Balyje L.Pobedonoscevui lyg fantastiškas sapnas

Respublika:

Kaip tarė, taip ir padarė

Emigrantai,LRT:

Ieva, Leo ir Emilija – 300 dienų tryse Azijos platybėse

APIE MUS
Mes, Ieva ir Leo, esame Balinėtojai ir saloje praleidome ne vienus metus. Sukaupėme patirties, istorijų, sužinojome tiek, kad galime patarti planuojant atostogas ar ilgesnį gyvenimą Balyje. Rašykite mums, patarsime, padėsime.

Jei reikia pagalbos planuojant kelionę į Balį, mes galime Jums padėti!

Rašykite mums jei dar abejojate ar pasimetėte tarp šimtų viešbučių nuotraukų ir kelionių pasiūlymų.