Balinėtojai. Apie mus. Atostogos Balyje

Mes, Ieva ir Leo, esame Balinėtojai ir saloje praleidome ne vienus metus. Sukaupėme patirties, istorijų, sužinojome tiek, kad galime patarti planuojant atostogas ar ilgesnį gyvenimą Balyje.

Kas atvedė mus į Balį?

Kiekvienam judėjimui reikia postūmio. Kad kažkas įspirtų į minkštą dalį, išjudintų iš minkšto fotelio, sukrėstų taip, kad gautos energijos impulsai užkurtų variklį ir be baimės išlėktum į nežinią. Vieną dieną mes pabudome ir supratome kaip stipriai trokštame gyventi, eiti į priekį, skristi..Įkvėpti gryno oro, pajusti naujus skonius, kvapus, patirti laisvės jausmą ir gyvenimo džiaugsmą.

Ir mėgautis širdies keliu..Jis tikrai mus nuves kažkur, jei būsime dabarties momente, jei patirsime kiekvieną akimirką kaip gyvenimo dovaną ir stebuklą.

Ką veikiame Balyje? Balinėjame!

Tik atvykę į Balio salą, sėdome ant motorolerio ir savo žemėlapį Balio šventyklomis, kriokliais, paplūdimiais, ryžių laukais, kalnais ir upėmis žymėjome. Per pusmetį Balio magija tiek mus apkerėjo ir užbūrė, kad neatsispyrėme pagundai likti čia dar metams, o tada dar metams..

Kol mūsų smalsumas peraugo į balinėjimą, į kasdieninius atradimus ir dalijimosi su kitais keliautojais džiaugsmą.

Be gero gido pažinti Balį, kaip pro pyragėlių vitriną praeiti. Gražu, spalvinga, bet nei skonio, nei kvapo per stiklą nepajausi.

Kiekvieną dieną darome, tai kas mums labai patinka. Gilinamės į Balio kultūrą, religiją, kasdieninį gyvenimą, atrandame naujas vietas, įdomius žmones, kelionių kryptis ir maršrutus ir padedame visiems keliautojams atrasti Balio grožį. O svarbiausia, mums be galo gera jausti savo dalijimosi vertę! Su Balinėtojais keliautojai į namus parsiveža gerą nuotaiką, šypseną, ramybę, vidinę harmoniją ir tos stebuklingos Balio energijos, kuria dar ilgai dalijasi su savo artimais žmonėmis ir draugais.

5 priežastys Atrasti Balį su Balinėtojais

1. Tikro Balio pažinimas Tikrų baliečių akimis.

Tikrą Balio dvasią, jo svetingumą ir harmoniją Jūs pažinsite tik vietinių baliniečių akimis. Puikiai angliškai ar rusiškai kalbantys, visų keliautojų mylimi gidai lydės Jus visos kelionės metu!

2.Patikrinti maršrutai ir Balio atrakcijos.

Keliautojams nerekomenduojame to, ko akyse nesame matę, ko savo draugams nesiūlytume. Visus viešbučius, maršrutus ir turus esame kruopščiai patikrinę ir patys ne kartą išbandę.

3. Keliauti gali visi.

Keliauti šalyje, kur nėra viešojo transporto ir tiek daug visko yra ką pamatyti, keblu ypač vienišam keliautojui. O, kaip Jums idėja prisijungti prie šaunios grupės ir keliauti į Balio salą su balinėtojais Ieva ir Leo? Tokias kelionės rekomenduojame tiems, kurie nori patirti seniai užmirštą pirmų kartų džiaugsmą.

4. Ypatingi maršrutai individualiems keliautojams

Jei mėgstate keliauti savarankiškai, mes galime padėti jums susiplanuoti visą kelionę nuo A iki Z pagal jūsų individualius poreikius, norus ir interesus. Keliausite jums patogiu laiku, su jūsų turimu biudžetu ir sava kompanija.

5. O svarbiausia – mes esame balinėtojų draugai, o ne kelionių agentūra.

Mes rūpinamės keliautojais visos kelionės ir jos pasiruošimo metu bei atsakome į visus iškilusius klausimus. Nes, Balis skirtingas, keliautojai skirtingi ir kiekvienam keliautojo kelionė Unikali!


Mūsų balinėjimo istorijos:

Žurnale Žmonės:

Planuojate kelionę į Balį? Ievos Šabanės ir Leonardo Pobedonoscevo patarimai norintiems sutaupyti

Ieva Šabanė ir Leonardas Pobedonoscevas pataria kaip susiruošti į egzotišką šalį

Ieva Šabanė ir Leonardas Pobedonoscevas Balio gyventojus prakalbino lietuviškai

Leonardas Pobedonoscevas: Balis mūsų sielos sodyba išlieka ir toliau

15min:

Prieš metus Balyje įsikūrusi Leonardo Pobedonoscevo šeima dėl dukros saloje ilgai nebeužsibus

Aktorius Leonardas Pobedonoscevas su šeima po pusmečio Balyje vėl ruošiasi atgal

Lrytas.lt:

Gyvenimas Balyje L.Pobedonoscevui lyg fantastiškas sapnas

Respublika:

Kaip tarė, taip ir padarė

Emigrantai,LRT:

Ieva, Leo ir Emilija – 300 dienų tryse Azijos platybėse

APIE MUS
Mes, Ieva ir Leo, esame Balinėtojai ir saloje praleidome ne vienus metus. Sukaupėme patirties, istorijų, sužinojome tiek, kad galime patarti planuojant atostogas ar ilgesnį gyvenimą Balyje. Rašykite mums, patarsime, padėsime.

Jei reikia pagalbos planuojant kelionę į Balį, mes galime Jums padėti!

Rašykite mums jei dar abejojate ar pasimetėte tarp šimtų viešbučių nuotraukų ir kelionių pasiūlymų.