Balio sala su Balinėtojais ir Peter Wrycza

Mes suplanavome 10 d.  unikalių patirčių kupiną maršrutą su Balio salos ekspertais Balinėtojais, o jį išpildys mūsų parneriai Balyje.  Su balinėtojų mylimais baliečiais gidais pajausite tikrą Balio dvasią, O su pasaulinio garso koučeriu Peter Wryzcza atrasite savo vidinius lobynus!

Kviečiame Jus į Gyvenimo nuotykį Rojaus saloje PATIRTI:

 • Švenčiausias Balio vietas bei kampelius
 • Šventyklas, krioklius, paplūdimius, kalnus ir upes
 • Nusa Lembongan salą ir jos žydruosius horizontus
 • Užmiršime kasdienybės rūpesčius vaikščiodami žaliuojančiomis ryžių terasomis
 • Gydomąją šventų Balio šaltinių energiją
 • Egzotiškų vaisių ir balietiškus patiekalų skonį
 • Unikalias apsistojimo vietas
 • O svarbiausia patirti SAVE naujai ir suderinti vidinį kompasą.  Jog laikas neprabėgtų kaip eilinė diena, sustosime ir jausime.  Giliai nersime į dabartinę akimirką ir kūno pajūčius.  Nurims protas, atsiskleis sąmoningumas, atnaujinsite savo energiją. Po praktikų atsiveria naujas suvokimo lygis, vyksta integracija kasdienybėje. 

Programos data Balyje:

Lapkričio 29d. – Gruodžio 8d., 2024 m. REGISTRACIJA PRASIDĖJO Programos kaina*: 1490 eur.

Rekomenduojame pasilikti po programos poilsio laikui prie jūros. Suteiksime rekomendacijas.

1

Pirma diena. Atvykimas į Balio salą. Pervežimas į Sidemen

Atskridus į Denpasaro oro uostą jus pasitiks Balinėtojų komanda ir perveš į Sidemen miestelį.

Transformacinės praktikos vyks reto grožio, žaliuojančių ryžių terasų apsuptame, Sidemen kalnų miestelyje, „Nirarta sąmoningos gyvensenos centre” su vaizdu į Agungo ugnikalnį. Čia mes medituosime, darysime mankštas, mėgausimės maudynėmis kalnų upėje, grožėsimės apylinkėmis, sveikai valgysime, įsiklausysime į save be protą ribojančių filtrų ar visuomenės mums primestų programų, dalinsimės įžvalgomis, – 3 dienos skirtos tik SAU, savo vidiniam unikaliam gyvenimo kompasui atrasti..

Transformacijos treneris Peteris Wrycza, pravedęs daugiau nei 500 retreatų. Vadovaudamiesi unikalia jo metodika, daugelis instruktorių patys perėjo dvasinio pabudimo tašką, rado ryšį su begaliniu vidinės ramybės šaltiniu ir dabar dalijasi patirtimi su kitais dalyviais.

Po praktikų pamatysite kasdienybę naujam suvokime, su naujais pojūčiais, naujomis spalvomis, su nauju malonumu ir nauju gyliu.

2

Antroji diena. Diena su Peter Wrycza

Meditacija. Pusryčiai. Transformacinės praktikos. Pietūs. Transformacinės praktikos. Vakarienė. Vidinės energijos aktyvacija.

Nakvynė Sidemen, Nirarta centre.

3

Trečioji diena. Diena su Peter Wrycza

Meditacija. Pusryčiai. Transformacinės praktikos. Pietūs. Transformacinės praktikos. Vakarienė. Vidinės energijos aktyvacija.

Nakvynė Sidemen, Nirarta centre.

4

Ketvirtoji diena. Diena su Peter Wrycza

Meditacija. Pusryčiai. Transformacinės praktikos. Pietūs. Transformacinės praktikos. Vakarienė. Vidinės energijos aktyvacija.

Nakvynė Sidemen, Nirarta centre.

5

Penktoji diena. Sidemen - Nusa Lembongan sala

Po vidinių transformacijų kelionės vyksime į nuostabaus grožio salą. Kelionė neprailgs stebint pro langą panoraminius vaizdus, ryžių laukus ir vietinį Balio gyventojų gyvenimą. Pakeliui aplankysite vieną seniausių Batuan šventyklą, čia prisiliesite prie Balio dvasios. Vėliau atsigaivinti karštą dieną kviesime nuostabaus grožio krioklyje.

Atvykę į Sanuro kurortą, greitaeigiu kateriu persikelsime į greta esančią Nusa Lembongano salą. Norime ją jums parodyti – čia traukia tie, kurie nori pailsėti nuo Balio šurmulio ir patirti mažos salos gyvenimą. Apsistosime viešbutyje su atsiveriančiu įspūdingu vaizdu į vandenyną ir Agung ugnikalnį.

Nakvynė Lembongane.

6

Šeštoji diena. Nusa Penidos sala - gamtos perlai

Po ankstyvų pusryčių plauksime į gražiausią gamtos kampelį Nusa Penidos salą. Šią dieną skirsime pasakiškų vietų lankymui. Broken beach – tai natūraliai susiformavęs baseinas su uolų tiltu kitoje pusėje. Įspūdis neapsakomas. Stovėdami ant uolos krašto, jei labai gerai įsižiūrėsite, vandenyne pamatysite beplaukiojančias rajas ir vėžlius! Angel Bilabong – nuvykę prie jo ir pamatę skaidrų vaizdą, negalėsite atsispirti neišsimaudę šiame veidrodžio atspindžio “baseine”. Jus tikrai užburs ir garsioji dinozauro kalva su Kelingking beach – tai slaptas Nusa Penida paplūdimys, į kurį nusileisti nėra taip paprasta, bet vaizdas žavi. O paskutiniame Crystal Bay paplūdimyje pasijusime, kaip rojuje – baltas smėlis, ramios bangos, skaidrus vanduo, kokosai ir palmės… Vakare parplaukimas į Nusa Lembongan salą.

Nakvynė Lembongane.

7

Septintoji diena. Nusa Lembongan - Ubudas

Po vėlyvų pusryčių plauksime laivu į Bali, apsistosime Ubudo miestelyje. Pakeliui aplankysime balietišką tradicinį namą, kurių jau nėra likę daug saloje. Prisiliesite prie vietiniės kultūros. Pasivaikščiojus ir pasiklausius gido pasakojimų pasuksime link šventojo Beždžionių miško, kuris sužavės žaismingomis bedžionėlėmis – būkite pasiruošę jų netikėtoms išdaigoms!

Vakarėjant atvyksime į salos kultūrinį centrą Ubudą. Vakarėjantis Balio kultūros centras Ubudas pasveikins jus nuoširdžiomis šypsenomis, atvers duris kitoniškos kultūros pažinimui ir pakvies aplankyti švenčiausias vietas bei kampelius.

Nakvynė Ubude.

8

Aštuntoji diena. Balio atvirukai

Leisimės žymiausias Balio vietas, kurios puikuojasi visose reklaminėse nuotraukose pristatančiose Balį. Rytas po pusryčių prasidės apsilnakymu Tanah Lot šventykloje. Tanah Lot pavadinimas, išvertus iš baliečių kalbos, reiškia žemę jūroje. Ši dievų rezidencija iškilusi ypatingoje vietoje – ant uolos, skalaujamos Indijos vandenyno bangų. Tanah Lot svarbi ir tuo, kad tai viena iš 7 Balio šventyklų, kurios, tarsi karolių vėrinys, puošia pietvakarinę salos dalį ir būnant vienoje šventykloje galima pamatyti kitą. Čia atoslūgio metu galima perbristi iki šventyklos ir gauti palaiminimą. Gidas jums papasakos šios vietos saugotojos istoriją prie kurios galėsite prisiliesti tamsiame urve.

Vėliau vaikščiosime UNESCO sąraše besipuikuojančių Jatiluwih ryžių terasų takeliais ir pamatysime tikrą vietinių baliečių gyvenimą ir jų pagrindinį amatą. Grožėsimės Ulun Danu šventykla, esančia Beratan ežere, atsivėsinsime nuo tropikų karščio bevaikščiodami ją supančiame parke. Tai ypatinga vieta, kurią būtina pamatyti lankantis Balyje.

Nakvynė Ubude.

9

Devinoji diena. Plaukimas kalnų upe arba laisva diena

Suteiksime rekomendacijas laisvam laikui Ubude. Norintiems aktyvesnio laiko, už papildomą mokestį pasiūlysime :

 • Plaukti kalnų upe

Po pusryčių mūsų lauks, įspūdingas 9 kilometrų leidimasis guminėmis valtimis gražiausia salos Ajungo upe. Tai nėra sudėtingas maršrutas, nereikia jokios patirties, užtenka klausyti gido nurodymų kaip irkluoti ir mėgautis purslų gaiva bei šokinėti per putojančius upės slenksčius. Net neabejojame, kad pasikrausite puikios energijos. Po įspūdžių kupinos dienos grįšime į viešbutį.

Nakvynė Ubude.

10

Dešimtoji diena. Ubud – skrydis namo

Po pusryčių – laisvas laikas pasimėgauti paskutine diena Dievų saloje.

Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.

*Programos eiga gali kisti atsižvelgiant į oro sąlygas bei ceremonijas saloje.

**Jei norėsite saloje apsistoti ilgiau nei numatytos programos datos – suteiksime rekomendacijas atsižvelgiant į jūsų poreikius.


Jums netiko kelionės datos ir norėtumėte keliauti po salą individualiai?

Leiskite mums tuo pasirūpinti. Atsižvelgę į Jūsų individualius poreikius, mes suplanuosime visą kelionę nuo A iki Z ir Jūsų svajones paversime realybe! Parašykite mums dėl VIP Individualaus kelionės plano.

Norėdami daugiau sužinoti apie Balio sala su Balinėtojais ir Peter Wrycza kelionę, parašykite:  PROGRAMOS DATOSGruodžio pradžia., 2024 m. Balyje.
  KITOS DATOSJei Jums šios datos netiko Balinėtojai gali suplanuoti Jūsų atostogas tokiu pat maršrutu Jums patogia data (visos programos metu Jus lydės vietinis Balinėtojų gidas kalbantis rusų arba anglų kalba).
  MOKĖJIMO SĄLYGOS*
  200   mokama MB Balinėtojai pavedimu už programos suplanavimą ir rezervavimą pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą.
  1290 €  mokama Balyje programą vykdančiam paslaugos teikėjui
  Į KAINĄ ĮTRAUKTA
  9 nakvynės su pusryčiais mūsų kruopščiai atrinktuose viešbučiuose dviviečiuose kambariuose. Visuose esame buvę ir mums ten patiko;Visi pervežimai ir ekskursijos su vietiniu angliškai arba rusiškai kalbančiu gidu (pagal grupės pageidavimą);
  3 dienų patyriminiai sąmoningumo mokymai su pasaulinio garso lektoriumi/koučeriu Peter Wrycza;Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į Sidemen. Nuvežimas į oro uostą (kurie atskrenda/išskrenda su pagrindine grupe);
  Visi bilietai į lankytinas vietas;Su Jumis visą laiką keliaus Ieva;
  4 pažintiniai dienos turai Balyje; turas į Nusa Penidą; 

  Perplukdymai  į/iš Nusa Penidos salos; (30 eur/asm.);

  9 pusryčių, 3 pietūs, 3 vakarienės;

  Į KAINĄ NEĮTRAUKTA
  Skrydžio bilietas;

  Viza į Indoneziją ( 35 Eur/asm);

  Arbatpinigiai vietiniams gidams;
  Pietūs ir vakarienės (išskyrus pietūs ir vakarienes Nirartoje mokymų metu);Kelionės draudimas ir asmeninės išlaidos;
  Kitos pasirenkamos pramogos; masažai;

  Pervežimai į/iš oro uosto, jeigu atskrendama ne su pagrindine grupe;

  Plaukimas kalnų upe, pietūs  ( 60 Eur/asm);

  400 € už vienvietį kambarį visos programos metu.

  Pastaba.

  • Dėl skrydžio bilieto kreipkitės į mus ir mes rekomenduosime patogų skrydį programos datomis arba su papildomu laisvu laiku. Orientacinė bilieto kaina nuo 900 Eur.
  • Atskridus/išskrendant ne programos datomis gidas galės jus pasitikti oro uoste/nuvežti į oro uostą, tik tai kainuoja papildomai (apie 30-40 Eur priklauso nuo jūsų pasirinktos lokacijos).
  • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose kambariuose.
  • Paslaugos teikėjai pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu atsižvelgiant į orus ir ceremonijas programos metu.
  • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 10 keliautojų.
  • Jei keliautojų yra mažiau nei 10 asm. , programa gali būti vedama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu.
  • Poilsio metu kelionės vadovas grupės nelydi, tačiau, esant reikalui, su juo galima susisiekti telefonu.
  • Jei po programos pasiliekate saloje ilgiau mes suteikiame apsistojimo rekomendacijas, mūsų pamiltų kavinių, spa ir kt. veiklų rekomendacijas. Visu laisvu laiku rūpinatės savarankiškai.
  • Minimumas 8 asm. papildomiems turams, jei keliautojų yra mažiau nelydi kelionės vadovas, bet turai galimi.

  Norėdamos daugiau sužinoti apie šią kelionę, parašykite:   Mūsų keliautojų atsiliepimai apie programą “Balio sala su Balinėtojais”

   Sveiki, visi 🙂. Labai apgailestauju dėl vakar vakaro – Labai norėjau prisijungti prie jūsų. Deja sveikatos tam neliko – pakilo temperatūra, krėtė šaltis ir jėgų net paeiti neturėjau. Noriu padėkoti Ievai ir Leo už nuostabų laiką Balyje, apgalvotas visas smulkmenas, išieškotus viešbučius ir dar daug ką, ką sunku aprašyti žodžiais. Jei sugalvosite kitoje šalyje aktyvų poilsį – nedvejodama prisijungčiau. Dar kartą didelis nuoširdus ačiū. Kompanijai atsira padėka už pozityvų nusiteikimą, už geras emocijas. Jei ne jūs, niekada nebūčiau išdrįsusi nučiuožti kriokliu :)). Visiems likusio smagaus laiko Balyje. Kas žino – galbūt susitiksime kitoje kelionėje! Ačiū visiems ir iki pasimatymo!

   AUŠRA, 2019 kovas


   Prieš savaitę grįžom iš Bali salos, tais tiek nerealių įspūdžių, gerų emocijų, jog toks jausmas, kas kūnas vaikšto Lietuvoj, o siela dar Baly šmirinėja ;D Labai dėkui Balinėtojams, nes be jų tų atostogų neįsivaizduoju. Mano nuomone,kodėl tikrai verta keliauti su Balinėtojais:
   1)nėra jausmo, jog keliauji su kelionių agentūra,o jauties tiesiog gerų draugų šutvėj,kurie pataria, kai reikia ištiesia pagalbos ranką, padrąsina: ,,tai aišku, kad užkopsit į Baturą, šimtamečiai užkopia” ;D Ir koks žiauriai geras jausmas pasitikt saulėtekį ant ugnikalnio, išbandyti plaukimą sraunia upe, ar lyst į plyšelį uolose,kad pamatyti unikalią šventyklą.
   2)sumanus kelionės maršrutas, kur pamatoma ne tik gražiojo, įstabaus Bali, bet ir to tikro, alkano, skurdaus,su šiukšlėmis,nenublizginto(kai vietiniai prausiasi, ne šiaip maudosi upėje…)
   3)superinė komanda: vadovas Leo, kuris savo šypsena ir optimizmu užrečia turbūt net didžiausius niurzgalius; gidas Agus, moka įdomiai ir visapusiškai pristatyti savo šalį bei vairuotojas Katut,kuriam nereikia jokių navigacijų, ne tik saugiai veža,bet dar iššsilaipint padeda!
   Darkart dėkui!!!

   AKVILĖ


   Sveiki mieli Balinetojai, kazkiek ir mes tokie jauciames nes neseniai galejome prisiglausti prie Balio silumos, jaukumo, spalvu ir grozio. Dekojame jums uz kartu praleista nuostabia diena. Uz emocijas, nuosirduma, atviruma. Mes turejome progos is daug arciau susipazinti su daug dalyku kuriu be jusu butume nei zinoje nei pajute. Nenusakomas jausmas pas sventike…

   Linkime Jums didziausios sekmes tolimesniuose pasirinkimuose ir darbuose ir kasdienybeje. Prasymas- nuosirdziausi linkejimai Wayanui.

   Ačiū Ievute ir Leo už puikias atostogas.Jūs nepakartojami. Mokate dirbti su žmonėmis iš visos širdies. Siūlai visiems vykti pas Balinėtojus,geriau nerasite….Šiandiena pirmoji diena namuose,o nuotraukos vėl gražino pas jus…

   LUKRECIJA


   Mano Mokytojau..
   Ačiū už laiką skirtą mums – Jis sustojo.
   Ačiū už rūpestį mumis visais – tuo metu Jūs atidvėte dalį savęs. Stebėjau Jus tyliai, sėmiausi ir mokiausi.
   Ačiū už džiaugsmo akimirkas – mokėmės džiaugtis kaip vaikai..
   Ačiū už tyrą Jūsų sielą – žavėjausi tuo. Visą kelionę jaučiau ir mačiau, kaip jūs dalinatės su visais, ką esate pats pamatęs, paragavęs, patyręs, kad visi tai pajustų..
   Jūs atvėrėte giliai savo širdį ir mūsų širdys užsipildė Jūsų tyru džiaugsmu ir rūpesčiu mumis. Jūsų matymas kiekvieno mūsų, Jūsų atsidavimas yra Jums energija eiti į priekį! Visada pasikliaukite savo nuojauta – jūs jaučiate viską.
   Balio sala paveikė Jus, o jūs paveikėte mane. Nesutikau tokių žmonių savo kelyje.
   DAIVA, 2018 kovas


   Kelionės metu patyrėme daug džiaugsmo, šilumos, vėjavaikiškumo, nuoširdžių šypsenų, pagalbos rankos, Jūs savo pavyzdžiu užtvirtinate sentenciją “brangiausių dalykų neįmanoma nusiprikti, juos tenka sukurti pačiam. Dažnai net ne rankomis, o širdim! ” Sėkmės visur ir visada!!!!

   DALIJA, 2018 kovas


   Ačiū už Zen patirtį, už Lovinos delnų skaitytoją :), už neįkainojamą patyrimą su delfinais. Ačiū už jūsų nuoširdumą, už tą Meilę, kurią skleidėt visos kelionės metu. Labai buvo smagu pasijusti silpnai, turinčiai “vedinėtojus”, buvo miela jausti, kad yra kas manimi rūpinasi. Ačiū už šypseną, kuri atsirado mano veide ir svarbiausia ją pastebėjo mano dukros..Jei Dievai bus maloningi, tikiuosi kad tokių žmonių mano gyvenime dar atsiras šalia manęs..Pačiam linkiu daug Meilės ir patyrimų kelionėje į Save. Lai šviesos jėgos saugo Jus!

   Su meile, VIRGINIJA, 2018 kovas


   Didelis ačiū už nuostabų, nors ir trumpą, bet labai turiningą ir prasmingą laiką Balyje. Neįmanoma žodžiuose sutalpinti jausmų ir emocijų, patirtų šioje vietoje, bet noriu, kad žinotumei, kad viskas buvo nepakartojama..Dėkoju už dėmesį ir atsidavimą visiems ir kiekvienam, už gerą žodį, padrąsinimą gyvenimo pokyčiams ir už…Baturo kalną. Palinkėsiu Jums ir Ievai kuo didesnės sėkmės, kad atiduota šiluma ir dėmesys žmonėms Jums sugrįžtu su kaupu, Visokeriopos sėkmės prasmingame Jūsų gyvenime. P.S. Balis NUOSTABUS.

   EDITA, 2018 kovas


   O, Leo, net neįsivaizduoji, kokia esu dėkinga už šį laiką kartu. Džiaugiasi mano širdis matant vėl pražydusią Mamą. Kasdien žiūrėdama į tave didžiavausi, kaip moki būti savimi, kaip džiaugiesi gyvenimu ir įkvėpi tai daryti kitus. Kiekviena diena buvo nuostabi, nekeisčiau nieko. Tu savo žodžiais ir veiksmais pavertei šias atostogas Neįtikėtinomis! Ačiū tau už suburtus žmones, kurie netikėtai tapo Šeima ir kartu su tavimi pripildė mane pozityvumu, noru keliauti ir dalintis. Tu puikus 🙂

   EGLĖ, 2018 kovas