5 priežastys atrasti Balį su Balinėtojais

Be gero gido pažinti Balį, kaip pro pyragėlių vitriną praeiti. Gražu, spalvinga, bet nei skonio, nei kvapo per stiklą nepajausi.

5 priežastys Atrasti Balį su Balinėtojais

1. Tikro Balio pažinimas Tikrų baliečių akimis.

Tikrą Balio dvasią, jo svetingumą ir harmoniją Jūs pažinsite tik vietinių baliniečių akimis. Puikiai angliškai ar rusiškai kalbantys, visų keliautojų mylimi gidai lydės Jus visos kelionės metu!

2.Patikrinti maršrutai ir Balio atrakcijos.

Keliautojams nerekomenduojame to, ko akyse nesame matę, ko savo draugams nesiūlytume. Visus viešbučius, maršrutus ir turus esame kruopščiai patikrinę ir patys ne kartą išbandę.

3. Keliauti gali visi.

Keliauti šalyje, kur nėra viešojo transporto ir tiek daug visko yra ką pamatyti, keblu ypač vienišam keliautojui. O, kaip Jums idėja prisijungti prie šaunios grupės ir keliauti į Balio salą su balinėtojais Ieva ir Leo? Tokias kelionės rekomenduojame tiems, kurie nori patirti seniai užmirštą pirmų kartų džiaugsmą.

4. Ypatingi maršrutai individualiems keliautojams

Jei mėgstate keliauti savarankiškai, mes galime padėti jums susiplanuoti visą kelionę nuo A iki Z pagal jūsų individualius poreikius, norus ir interesus. Keliausite jums patogiu laiku, su jūsų turimu biudžetu ir sava kompanija.

5. O svarbiausia – mes esame balinėtojų draugai, o ne kelionių agentūra.

Mes rūpinamės keliautojais visos kelionės ir jos pasiruošimo metu bei atsakome į visus iškilusius klausimus. Nes, Balis skirtingas, keliautojai skirtingi ir kiekvienam keliautojo kelionė Unikali!

Jei norite daugiau sužinoti apie kelionę į Balį su Ieva ir Leo, parašykite mums žemiau esančioje formoje ir mes su Jumis susisieksime!