Mėgstate patys planuotis atostogų laiką, bet vis neužtenka laiko informacijos paieškai? Svajojate pažiemoti Bali saloje?  Atraskite Bali su Bali Gidu!

Savo ilgametę patirtį ir daug atradimų, pamokų sudėjome į Bali gidą, kuris padės jums savarankiškai keliauti po salą. Pasiruoškite atostogoms be nemalonių siurprizų oro uoste ar susidūrus su vietine kultūra.

Jausitės ramūs, jog į visus jums rūpimus klausimus bus atsakyta ir žinosite kaip pasiruošti kelionei, jog laikas saloje prabėgtų sklandžiai ir su geriausiai atsiminimais širdyje.

Ruošiatės šeimyninėms atostogoms, Medaus mėnesiui ar planuojate keliauti su draugų grupe, o galbūt planuojate praleisti žiemą Balyje ar keliaujate vienas? Mūsų patirtis rodo, kad Balis yra labai skirtingas, keliautojai yra labai skirtingi ir jūs savo kelionės/atostogų planą galėsite susidėlioti pagal savo individualius poreikius su Balio Gido pagalba.

 • Visa informacija kaip pasiruošti kelionei su nuorodomis (vizos, deklaracijos, draudimas, pinigai, transportas, skiepai..)
 • Galėsite protingai susidėlioti labiausiai Jums tinkantį kelionės maršrutą ir pažintinę programą – su netinkamai sudėliotu maršrutu, jūs ne tik galite daug laiko praleisti automobilyje ir mažai pamatyti, bet ir nepajausti tikros Balio dvasios.
 • Žinosite kaip pasirinkti tinkamą kelionės laiką;
 • Naudodamiesi Bali Gidu suprasite, kokie miestai jums arčiau širdies, o kurie visai neatspindi Balio dvasios arba jūsų keliavimo stiliaus;
 • Visuose miestuose atrinkome net po kelis mūsų mylimiausius viešbučius skirtingiems biudžetams, liks tik pasirinkti ;
 • OBJEKTAI. Ką patogu aplankyti apsistojus rytinėjė, pietinėje, šiaurinėje ar vakarinėje salos dalyje, bei Balio centre Ubude.
 • Pasiūlymai, ką veikti laisvu nuo pažintinės programos metu UBUDE, ULUWATU, CANGGU, SEMINYAKE – keliautojams atrinkome tik pačias geriausias ir vertas dėmesio lankytinas vietas, pramogas, restoranus ir dar daug visko kito.
 • Top 5 mūsų mylimiausi paplūdimiai, šventyklos, kriokliai, kurie tikrai verti jūsų laiko. Bei niuansai, kuriuos reikia žinoti vykstant čia.
 • Konsultuosime prieš kelionę ir visos kelionės metu, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus, kurių mes žinome visada kyla!

BONUS.

 • Įsigijus Bali Gidą Jūsų pasirinktoms programoms taikoma 10% nuolaida!
 • Infromacija apie aplinkines salas Gili Trawangan, Gili Air, Gili Meno, Nusa Penida, Nusa Lembongan ir Nusa Ceningan!
 • Mūsų rekomenduojami viešbučiai, restoranai, barai, spa centrai ir kitos pramogos aplinkinėse salose.
 • Rekomenduojamos veiklos aplinkinėse salose, ką aplankyti poilsio metu.
 • Suteiksime pagalbą įsigyjant bilietus į Gili ar Nusa Penida salas – nepermokėsite už persikėlimą ir garantuojame, kad Jūs plauksite tik su patikimų firmų, techninius reikalavimus atitinkančiais laivais.

Viską ką turite žinoti keliaujant pirmą kartą į Bali ir aplinkines salas rasite šiame gide.

Jei jums reikalingos skrydžių ir viešbučių rekomendacijos, bei norite, jog mes sukurtume personalizuotą kelionės planą jums tuomet rekomenduojame  VIP indiviudalus kelionės planas

KELIONĖS DATADerinama pagal individualius keliautojų poreikius.
BALI GIDO KAINA50 Eur ( nepriklauso nuo asmenų skaičiaus)
MOKĖJIMO SĄLYGOSGausite Bali Gidą į savo email po paslaugos mokesčio apmokėjimo.
PAPILDOMOS SĄLYGOSSumokėtina suma nėra grąžinama. Kilus papildomiems klausimams ruošiantis kelionei mes mielai atsakysime.
Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA
Kelionės plano pavyzdys;

Informacija kaip pasiruošti kelionei;

Informacija kaip suplanuoti kelionės maršrutą;

Miestų aprašymai,  rekomenduojami viešbučiai juose;

Laisvalaikio rekomendacijos Ubude, Uluwatu, Canggu, Seminyake;

Top 5 paplūdimiai, šventyklos, kriokliai;

Rekomenduojami objektai apsistojus rytinėjė, pietinėje, šiaurinėje ar vakarinėje salos dalyje, bei Balio centre Ubude.

Informacija apie Gili T, Gili Air, Gili Meno, Nusa Penida, Nusa Lembongan, Nusa Ceningan;

Rekomenduojami viešbučiai aplinkinėse salose;

Laisvalaikio, objektų, pramogų rekomendacijos aplinkinėse salose;

Rekomendacijos kavinių, barų, spa ir kt. aplinkinėse salose;

Pagalba rezervuojant laivo bilietus į Gili ar kitas salas;

Konsultavimas iškilusiais klausimais besiruošiant kelionei.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA
Individualaus kelionės plano sudarymas;

Programos ir pažintiniai turai.

Išskirtinės programos su Ieva ir Leo

Moteriškos atostogos kūnui ir sielai

Pažintinės programos

Programos kitose salose

Susisiekite jau dabar dėl Bali Gido!  Paslaugos užsakymo sąlygos

  1. Šios paslaugos užsakymo sąlygos nustato Užsakovo, įsigyjančio paslaugas per internetinę platformą  www.balinetojai.lt teises ir pareigas, paslaugų įsigijimo ir apmokėjimo už jas sąlygas, Užsakovo ir Konsultanto atsakomybę bei kitas su paslaugų įsigijimu internetinėje platformoje www.balinetojai.lt susijusias nuostatas.

  2. Konsultantas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip MB „Balinėtojai“, juridinio asmens kodas 304438586, registracijos adresas Užupio g. 16-23, Vilnius.

  3. Užsakovas (Klientas) pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip Konsultanto maršruto planavimo (sudarymo) paslaugų- Bali gido įgijėjas. , 

  4. Naudos gavėjas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip asmuo, besinaudojantis užsakytomis paslaugomis kartu su jas užsakiusiu asmeniu (Užsakovu).

  6. Konsultantas nėra kelionių organizatorius ir organizuotų turistinių kelionių, taip kaip jos suprantamos pagal LR civilinio kodekso 6.747 str. bei LR turizmo įstatymą, neorganizuoja ir nevykdo.

  Konsultantas taip pat neorganizuoja ir nevykdo skrydžio bei apgyvendinimo paslaugų. Nuvykimo į Bali salą bei apgyvendinimo paslaugomis rūpinasi pats Užsakovas.

  7. Konsultantas parengia Bali gidą, o Klientas  įsipareigoja už konsultavimo paslaugas Konsultantui sumokėti pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą. 

  Nurodytas atlygis sumokamas užsakymo metu per internetinę platformą www.balinetojai.lt arba per Užsakovo pasirinktą mokėjimo įstaigą į Konsultanto atsiskaitomąją sąskaitą.

  8. Kliento įgytos paslaugos vertė yra nurodoma maršruto aprašyme bei Konsultanto išrašomoje sąskaitoje, kurią Klientas privalo apmokėti sąskaitos gavimo dieną arba kitu sąskaitoje nurodytu terminu.  Kliento pageidavimu užsakius vietinių Paslaugų teikėjų teikiamas paslaugas, Klientas už jas sumoka vietiniams Paslaugų teikėjams nuvykus į Bali salą. Jei vietiniai paslaugų teikėjai Balyje numato tokią galimybę, vietinių paslaugų teikėjų išankstinės sąskaitos gali būti apmokamos pavedimu. Konsultanto atlygis nėra įskaičiuotas į vietinių paslaugų teikėjų teikiamų paslaugų kainą.

  9. Konsultantas nevykdo Bali saloje įsigytų paslaugų ir už jų įgyvendinimo kokybę neatsako, bet kokio pobūdžio pretenzijos dėl paslaugų teikiamų Paslaugų teikėjo kokybės,  gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui.

  10. Konsultantas įsipareigoja nedelsiant informuoti Užsakovą, jei pasikeičia suplanuoto maršruto sudedamosios dalys arba jų negalima vykdyti, nedelsiant kai apie tai sužino. Užsakovas tokiu atveju gali atsisakyti nuo įgytų paslaugų, tik tuomet, kai toks pakeitimas padarytų Užsakovui esminę žalą.

  11. Užsakovas prisiima visą riziką dėl dokumentų reikalingų vykti į Bali salą turėjimo, jų neturėjimas ir/ar neatitikimas keliamiems reikalavimas, neužtraukia jokios Konsultanto atsakomybės. Užsakovas įsipareigoja susipažinti su visomis vizų gavimo, valiutų keitimo ir valstybių sienų perėjimo tvarka bei sąlygomis.

  12. Užsakovui yra žinoma ir suprantama, kad iš Konsultanto įgyja tik šioje Sutartyje nurodytas paslaugas, o nuvykimo į Bali salą bei apgyvendinimo paslaugomis rūpinasi Užsakovas savarankiškai arba jo pasitelkti tretieji asmenys.

  13. Užsakovui, pagrindinė šios sutarties šalis, yra žinoma, jog Bali Gidu gali naudotis tik savo kelionės planavimui ir jį platinti yra draudžiama. Visos teisės priklauso Balinėtojams.

  14. Užsakovui nusprendus nepasinaudoti suplanuotu maršrutu, Užsakovui nėra grąžinamas Konsultantui sumokėtas atlygis. Užsakovui atsisakius užsakymo, jis atlygina visus vietinių Paslaugų teikėjų Balyje nuostolius, jei tokie būtų patirti.

  16. Kliento teises gina LR civilinis kodeksas, LR vartotojų teisių apsaugos įstatymas, kiti įstatymai ir poįstatyminiai teisės aktai bei šios sąlygos.

  17. Dėl Konsultanto netinkamai atliktų paslaugų, pretenzijos nedelsiant turi būti pareiškiamos Konsultantui. Nepavykus konflikto išspręsti, Konsultantas privalo raštu atsakyti į pretenzijas per 14 kalendorinių dienų nuo pretenzijos gavimo. Ginčai sprendžiami derybų būdu, o nepavykus Šalims susitarti, Klientas turi teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt, el. paštas: [email protected], tel. Nr. +370 5 262 67 51) arba tiesiogiai į teismą Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka. Elektroniniu būdu prašymą galima pateikti per EGS platformą http://ec.europa.eu/odr/.

  18. Pretenzijos dėl netinkamo paslaugų Bali saloje teikimo/neteikimo gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui tiesiogiai.