Penkių dienų programa

Keliaujant su vaikais svarbiausia programoje, jog būtų veiklų tinkančių ir mažiesiems…

Jūsų mažieji programoje Balis su vaikais tikrai nenuobodžiaus. Kartu su jais patirsite daug smagių nuotykių bei pajusite pilną gamtos artumo ir kupiną harmonijos Balio salos gyvenimą…

Atraskite Balio salą su visa šeima!

1

Pirma pažintis su sala ir Balio beždžionėlės

Ši diena skirta pirmai pažinčiai su Balio sala. Po pusryčių jus pasitiks balinėtojų gidas ir vyksite į šventajį Ubudo beždžionių mišką  “Monkey Forest”, kur gyvena apie 600 makakų. Baliečių kultūroje šie gyvūnai yra labai gerbiami. Nuo senų senovės jie nuolat minimi įvairiose sakmėse. Vėliau kelias ves link Tirta Empul šventyklos. Ši šventykla žymi švento šaltinio vandens baseinais, žydinčiais lotosais ir milžiniškomis auksinėmis žuvytėmis. Gido pasakojimų lydimi, kartu su vietiniais gyventojais atvykusiais iš visos Balio salos patirsite stebuklingą gydomųjų šventų šaltinių galią. Pasisėmę ramybės užsuksite į tradicines balietiškos kavos plantacijas paskanauti žymiosios kavos Luwak ir susipažinti su jos gamybos ypatumais. Vaikai liks sužavėti šiuo neįprastu procesu! Dienos pabaigoje grožėsitės nepaprasto grožio Tegalalango ryžių terasomis – vienu įspūdingiausiu vaizdų saloje.  Po intensyvios ir pilnos pirmų kartų dienos grįšite ilsėtis į viešbutį.

2

Pajuskite Balio laisvę!

Nusileidimas su vėjeliu dviračiais nuo Baturo ugnikalnio papėdės arba adrenalino kupinas plaukimas plaustu Ajung kalnų upe. Plaukimas plaustu tinka  keliautojams nuo šešių metų, o su dviračiais drąsiai gali riedėti ir patys mažiausi – jiems skirtos specialios vaikiškos kėdutės. Jums nereikės minti dviračių, tik atsipalaidavus mėgautis praskriejančiais panoraminiais kalnų kaimelių vaizdais. Kelionės metu bus daug sustojimų su vaizdais į ryžių terasas, džiungles, šventyklas ir smalsumą keliančias apleistas vietas. Visos kelionės metu jus lydės mašina, kurioje bus vežami gaivūs gėrimai. Devėti šalmus – privaloma. Po dviračių turo sustosite vietinių baliečių šeimoje ir pavalgysite tradicinius balietiškus pietus.

Jei šiandien pasirinksite plaukimą Ajung upe, patirsite tikrą Balio džiunglių artumą ir putojančios kalnų upės sraunumą. Nesvarbu, kokio Jūs amžiaus, ši upė yra saugi, nuotaikinga ir labai vaizdinga. Smagus Balio džiunglių patyrimas per kalnų upės slenksčius ir krioklius, kanjonus ir urvus. 10 km adrenalino, daug purslų ir geros nuotaikos. Po plaukimo plaustais ir sočių pietų grįšite į viešbutį.

3

Tikro Balio gyvenimo pažinimas

Vaikų mylimiausia diena! Kokia gi kelionė be pažinties su vietiniais gyventojais ir jų gyvenimo būdu, tradicijomis ir maistu? Ryte su Balinėtojų gidu apsilankysite tradiciniame vietiniame turguje ir susipažinsite su vaisių, daržovių ir prieskonių įvairove. Po turgaus, svetingoje baliečių šeimoje Jūs būsite pasitikti su tradiciniu gaiviu gėrimu Loloh. Susipažinsite su kokoso aliejaus gamybos subtilumais ir atversite tradicionio balietiško maisto gaminimo paslaptis – Jūsų lauks tradicinio maisto ruošimo kulinarinė pamoka, o pietums valgysite ką pasigaminsite. Skanaus! Po šilto pasibuvimo baliečių šeimoje grįšite į viešbutį.

4

Rytinio Balio grožis

Ryte apsilankysite Kanto Lampo krioklyje, kuris atrastas visai neseniai. Būtinai atsigaivinkite jo vėsiu vandeniu! Toliau galite rinktis. Keliauti prie didžiausios užtvankos Tukad Unda, ar vykti į Goa Lawah šventyklą su tūkstančiais šventyklos uolos palubėse pakibusių šikšnosparnių. Dieną jie ramiai miega, o vakare juodu spiečiumi palieka savo prieglobstį ir leidžiasi į medžioklę. Lydimi Balio jūros pakrantės vaizdų ir tolumoje boluojančios Nusa Penida salos judėsite į Balio Rytuose esančius Tirta Gangga vandens rūmus bei  vyksite pasilepinti saulės voniomis Baltojo smėlio paplūdimyje. Saulei leidžiantis Kusambos paplūdimyje pamatysite, kaip gaminama tradicinė jūros druska. Vakare grįšite į viešbutį.

5

Šeimos diena

Ši diena skirta tik jūsų šeimai. Po pusryčių vairuotojas jus paims iš viešbučio ir vyksite į pasirinktą teminį parką. Atrinkome Jums mūsų mylimiausius parkus, kuriuose galite praleisti turiningą dieną. Mažiesiems labai patiks “Bali Zoo”, o su didesniais vaikais galite rinktis “Bali Safari” parką arba vandens parką Waterbom. Bilietus įsigysite kasoje, nes pramogų juose labai daug ir bilietų kainos labai skirtingos. Apie parkus daugiau informacijos rasite mūsų patalpintose nuorodose. Vairuotojas lauks jūsų prie parko ir bet kuriuo metu galėsite grįžti į viešbutį. Siūlome nepraleisti progos pamaitinti dramblius Bali Zoo arba Bali Safari parke! Ir palaikyti rankose liūtuko..:)

-Bali Zoo (https://www.bali-zoo.com/);

-Bali Safari and Marine Park (https://balisafarimarinepark.com/);

-Waterbom Bali (https://waterbom-bali.com/).

PROGRAMOS DATA Priderinsime individualiai prie jūsų atostogų laiko
PROGRAMOS KAINA 260 € žmogui iš Ubudo, 290 € iš kitų miestų (Sanuras, Legianas, Seminyakas, Nusa Dua, Jimbaran, Kuta)
MOKĖJIMO SĄLYGOS Konsultavimo mokestis 60 € asmeniui – mokama pavedimu, likusi suma 200 € arba 230 € mokama vietoje.
PAPILDOMOS SĄLYGOS Min. keliautojų skaičius – 3 asmenys; vaikams iki 7 metų 50 proc. nuolaida.
Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA
Paėmimas iš viešbučio;

Kulinarinė pamoka (pietūs);

Anglakalbis arba rusakalbis gidas – vairuotojas;

Raftingas arba dviračių turas (pietūs);

Bilietai į lankomus objektus;

Pervežimas atgal į viešbutį;

Automobilis su kondicionieriumi; kuras; parkingo bilietai.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA
Asmeninės išlaidos; maitinimas nepažymėtas programoje;

Bilietai į pasirinktą šeimos parką (nuo 19 eur asmeniui).

Informacija: programos Balis su vaikais eiga ir turinys gali kisti atsiželgiant į individualius jūsų šeimos poreikius.

Jei neturite laiko kelionės planavimui, skrydžių ar viešbučių paieškai, rekomenduojame užsisakyti Individualų kelionės planą.

Programos Balis su vaikais užsakymo forma: 

Mūsų keliautojų atsiliepimai

Atostogavome Indonezijoj su šeima prieš mėnesį. Nors kelionei ruošėmės, darėm namų darbus naršydami internete, ieškojom informacijos ir patarimų apie šią šalį, likus 5 dienoms iki kelionės nusprendėm parašyti Balinėtojams. Ir nepasigailėjom. Nenorėjom nė dienos praleisti tuščiai, ieškant gido, viešbučio ir t.t. Mums buvo Ubude užsakytas viešbutis, suorganizuotas paėmimas iš oro uosto (atvykom naktį), linksmuolis gidas Wayan ir 5 dienų programa. Patikėkit, sutaupėm ir pinigų, ir laiko. O ir išvykę į kitas salas, visas dienas jautėme Balinėtojų dėmesį ir rūpestį, gavome nemokamų patarimų, kaip ir už kiek persikelti į salas, išsinuomoti kambarius, kiek nusiderėti ir t.t. Tai ir keliavome drąsiai, parsivežėm nepamirštamus įspūdžius. Tai buvo viena iš geriausių mūsų šeimos kelionių! Pamatėm tikrą Bali ir jo nuostabius žmones. Ir būtinai dar sugrįšim :). Ačiū, #Balinėtojai!

KRISTINA SU ŠEIMA

Paslaugos užsakymo sąlygos

1. Šios paslaugos užsakymo sąlygos nustato Užsakovo, įsigyjančio paslaugas per internetinę platformą  www.balinetojai.lt teises ir pareigas, paslaugų įsigijimo ir apmokėjimo už jas sąlygas, Užsakovo ir Konsultanto atsakomybę bei kitas su paslaugų įsigijimu internetinėje platformoje www.balinetojai.lt susijusias nuostatas.

2. Konsultantas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip MB „Balinėtojai“, juridinio asmens kodas 304438586, registracijos adresas Užupio g. 16-23, Vilnius.

3. Užsakovas (Klientas) pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip paslaugų Bali sąloje įgijėjas.

4. Naudos gavėjas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip asmuo, besinaudojantis užsakytomis paslaugomis kartu su jas užsakiusiu asmeniu (Užsakovu).

5. Konsultantas nėra kelionių organizatorius ir iš anksto organizuotų turistinių kelionių, taip kaip jos suprantamos pagal LR civilinio kodekso 6.474 str. bei LR turizmo įstatymą, neorganizuoja ir nevykdo.

Konsultantas taip pat neorganizuoja ir nevykdo vežimo ir ar apgyvendinimo paslaugų. Nuvykimo į Bali salą bei apgyvendinimo paslaugomis rūpinasi pats Užsakovas.

6. Konsultantas pagal Kliento pageidavimą ir jo pasirinktu laikotarpiu užsako paslaugą Bali saloje, o Klientas  įsipareigoja už konsultavimo paslaugas Konsultantui sumokėti po 50 Eur atlygį už Užsakovą ir kiekvieną naudos gavėją, kuriam(-iems) bus teikiama įgyta paslauga.

Nurodytas atlygis sumokamas užsakymo metu per internetinę platformą www.balinetojai.lt arba per Užsakovo pasirinktą mokėjimo įstaigą į Konsultanto atsiskaitomąją sąskaitą.

Paslaugos teikėjui patvirtinus užsakymą, Klientas apie tai yra informuojamas jo nurodytu elektroniniu pašto adresu. Paslaugos teikėjui nepatvirtinus užsakymo, Kliento Konsultantui sumokėti pinigai grąžinami bankiniu pavedimu ne vėliau kaip per 3 darbo dienas.

7. Kliento užsakytos ir Bali saloje teikiamos paslaugos kainą Klientas sumoka nuvykęs į Bali salą faktiškai paslaugas teiksiančiam asmeniui. Konsultanto atlygis nėra įskaičiuotas į įsigytos paslaugos kainą.

8. Jei Kliento įsigytos paslaugos užsakyme nenurodyta kitaip, visos įgytos paslaugos teikiamos ne tik paslaugą įgijusiam Klientui, bet ir kitiems tretiesiems asmenims, įsigijusiems analogiškas paslaugas.  (grupinis paslaugų teikimas).

9. Po Paslaugos teikėjo  užsakymo patvirtinimo, Užsakovas ir/ar kiti Naudos gavėjai gali būti keičiami tik gavus išankstinį Paslaugų teikėjo sutikimą. Apie Paslaugų teikėjo sutikimą arba nesutikimą Konsultantas informuoja Klientą jo nurodytu elektroninio pašto adresu.

Negavus Paslaugų teikėjo sutikimo, Užsakovas ir/ar Naudos gavėjai negali būti keičiami. Užsakovui ir/ar Naudos gavėjams atsisakius užsakytų ir patvirtintų paslaugų, Užsakovas Konsultantui privalo atlyginti visus tiesioginius ir netiesioginius Konsultanto patirtus nuostolius.

10. Konsultantas neorganizuoja įsigytų paslaugų ir už jos organizavimo kokybę neatsako, bet kokio pobūdžio pretenzijos dėl paslaugų gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui.

11. Konsultantas įsipareigoja nedelsiant informuoti Užsakovą, jei pasikeičia įgytų paslaugų sudedamosios dalys arba įgytų paslaugų negalima vykdyti, nedelsiant kai apie tai sužino. Užsakovas tokiu atveju gali atsisakyti nuo įgytų paslaugų, tik tuomet, kai toks pakeitimas padarytų Užsakovui esminę žalą.

12. Užsakovas prisiima visą riziką dėl dokumentų reikalingų vykti į Bali salą turėjimo, jų neturėjimas ir/ar neatitikimas keliamiems reikalavimas, neužtraukia jokios Konsultanto atsakomybės. Užsakovas įsipareigoja susipažinti su visomis vizų gavimo, valiutų keitimo ir valstybių sienų perėjimo tvarka bei sąlygomis.

Užsakovui yra žinoma ir suprantama, kad iš Konsultanto įgyja tik šioje Sutartyje nurodytas paslaugas, o nuvykimo į Bali salą bei kitomis paslaugomis rūpinasi Užsakovas savarankiškai arba jo pasitelkti tretieji asmenys.

13. Užsakovas, pagrindinė šios sutarties šalis, privalo informuoti kitus Naudos gavėjus, kad paslaugos teikiamos tik pagal šias sąlygas ir visi Naudos gavėjai privalo jas vykdyti.

14. Užsakovas turi teisę bet kuriuo metu atsisakyti patvirtinto užsakymo žemiau nurodytomis sąlygomis. Užsakymo atsisakymas įsigalioja nuo jo pareiškimo momento. Jeigu Užsakovas atsisako patvirtinto užsakymo dėl aplinkybių, už kurias jis atsako (t.y. kai aplinkybės, kurios yra pagrindas atsisakyti užsakymo, atsirado dėl paties Užsakovo ir/ar Naudos gavėjų kaltės, t.y. dėl jo tyčinių veiksmų ar neatsargumo) arba dėl aplinkybių, už kurias jis neatsako (t.y. liga ar pan.), Užsakovui nėra grąžinamas Konsultantui sumokėtas atlygis. Konsultantui sumokėtas atlygis vertinamas kaip minimalūs Konsultanto nuostoliai, kurie papildomai neturi būti įrodinėjami.

15. Kliento teises gina LR civilinis kodeksas, LR vartotojų teisių apsaugos įstatymas, kiti įstatymai ir poįstatyminiai teisės aktai bei šios sąlygos.

16. Dėl Konsultanto netinkamai atliktų veiksmų pretenzijos nedelsiant turi būti pareiškiamos Konsultantui raštu per 15 darbo dienų nuo veiksmų atlikimo/neatlikimo. Nepavykus konflikto išspręsti, Konsultantas privalo raštu atsakyti į pretenzijas per 15 darbo dienų nuo pretenzijos gavimo Ginčai sprendžiami derybų būdu, o nepavykus Šalims susitarti, Klientas turi teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba tiesiogiai į teismą Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

17. Pretenzijos dėl netinkamo užsakytų paslaugų teikimo/neteikimo gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui tiesiogiai.

Balis su vaikais

Atsiliepimai

Atsiliepimai apie šią programą

Parašykite atsiliepimą