Penkių dienų programa

Keliaujant su vaikais svarbiausia, jog programoje būtų veiklų tinkančių ir mažiesiems…

Jūsų mažieji programoje Balis su vaikais tikrai nenuobodžiaus. Kartu su jais patirsite daug smagių nuotykių bei pajusite pilną gamtos artumo ir kupiną harmonijos Balio salos gyvenimą…

Atraskite Balio salą su visa šeima!

1

Pirma pažintis su sala ir Balio beždžionėlės

Ši diena skirta pirmai pažinčiai su Balio sala. Po pusryčių jus pasitiks balinėtojų gidas ir vyksite į šventajį Ubudo beždžionių mišką “Monkey Forest”, kur gyvena apie 600 makakų. Baliečių kultūroje šie gyvūnai yra labai gerbiami. Nuo senų senovės jie nuolat minimi įvairiose sakmėse. Vėliau kelias ves link Tirta Empul šventyklos. Ši šventykla žymi švento šaltinio vandens baseinais, žydinčiais lotosais ir milžiniškomis auksinėmis žuvytėmis. Gido pasakojimų lydimi, kartu su vietiniais gyventojais, atvykusiais iš visos Balio salos, patirsite stebuklingą gydomųjų šventų šaltinių galią.  Pasisėmę ramybės užsuksite į tradicines balietiškos kavos plantacijas paskanauti žymiosios kavos Luwak ir susipažinti su jos gamybos ypatumais. Vaikai liks sužavėti šiuo neįprastu procesu! Dienos pabaigoje grožėsitės žymiosiomis Tegalalang ryžių terasomis – vienu įspūdingiausiu vaizdų saloje. Po intensyvios ir pilnos pirmų kartų dienos grįšite ilsėtis į viešbutį.

2

Pajuskite Balio laisvę!

Šiandien patirsite plaukimo Ajung kalnų upe smagumą. Tai dar viena nuostabi Balio dvasios dovana! Tai nėra sudėtingas maršrutas, nereikia jokios patirties, užtenka klausyti gido nurodymų kaip irkluoti ir mėgautis purslų gaiva bei šokinėti per slenksčius. Upė teka per plačius žalius laukus, lygumas, kalvas, skardžius, uolas ir krioklius. Jūs galėsite mėgautis nuostabiu upės gamtovaizdžiu. Po pietų grįšite į viešbutį.

3

Šeimos diena

Diena skirta jūsų šeimos norams! Gidas jus paims iš viešbučio ir vyksite į pasirinktą teminį parką. Mažiesiems labai patinka “Bali Zoo” parkas, o su didesniais vaikais dieną smagiai leisite “Bali Safari and Marine Park” arba vandens parke “Waterbom”. Po įspūdžių pilno pasibuvimo grįšite į viešbutį arba gidas rekomenduos vietas, kurias galite aplankyti šiandien ir smagiai praleisti šeimos dieną.

Bilietus su nuolaida galite įsigysite paspaudę nuorodą. Kol kiti stovės eilėje Jus galėsite mėgautis pramogomis.

– Bali Zoo (http://bit.ly/2Dm2kMw);

– Bali Safari and Marine Park (http://bit.ly/2Hl0rnx);

– Waterbom Bali vandens parkas (http://bit.ly/2FMxONu).

4

Rytinio Balio grožis

Ryte apsilankysite vaizdingame Kanto Lampo krioklyje. Būtinai atsigaivinkite jo vėsiu vandeniu! Lydimi Balio jūros pakrantės vaizdų ir tolumoje boluojančios Nusa Penida salos judėsite į Balio Rytuose esančius Tirta Gangga vandens rūmus, kuriuose mažieji tikrai bus sužavėti takų per vandenį ir gausybe auksinių žuvyčių. Vėliau galėsite pasilepinti saulės voniomis Baltojo smėlio paplūdimyje. Saulei leidžiantis Kusambos paplūdimyje pamatysite, kaip gaminama tradicinė jūros druska. Vakare grįšite į viešbutį.

5

Tikro Balio gyvenimo pažinimas

Vaikų mylimiausia diena! Kokia gi kelionė be pažinties su vietiniais gyventojais ir jų gyvenimo būdu, tradicijomis ir maistu? Ryte Jūsų kelias pasuks link Bangli kaimelio, kur būsite sutikti su tradiciniu gaiviu gėrimu svetingoje baliečių šeimoje. Ten susipažinsite su kokoso aliejaus gamybos subtilumais ir tradicinio balietiško maisto paslaptimis – Jūsų lauks kulinarinė pamoka, o pietums valgysite tai, ką patys pasigaminsite. Po šilto pasibuvimo baliečių šeimoje galėsite aplankyti šalia esantį paukščių parką. Vakarėjant grįšite į viešbutį.

PROGRAMOS DATA Priderinsime individualiai prie jūsų atostogų laiko
PROGRAMOS KAINA 200 € žmogui iš Ubudo, 230 € iš kitų miestų (Sanuras, Legianas, Seminyakas, Nusa Dua, Jimbaran, Kuta) mokama Balyje programą vykdančiam paslaugos teikėjui. Norint, kad programos gidas būtų rusakalbis kaina 225 € iš Ubudo, 255 € iš kitų miestų (Sanuras, Legianas, Seminyakas, Nusa Dua, Jimbaran, Kuta).
KONSULTAVIMO MOKESTIS 60 € asmeniui mokama Balinėtojams pavedimu už programos sudarymą ir konsultavimo paslaugas pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą.
PAPILDOMOS SĄLYGOS Min. keliautojų skaičius – 3 asmenys; vaikams iki 6 metų 50 proc. nuolaida.
Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA
Paėmimas iš viešbučio;

Kulinarinė pamoka (pietūs);

Anglakalbis arba rusakalbis gidas – vairuotojas;

Raftingo turas (pietūs);

Bilietai į lankomus objektus;

Pervežimas atgal į viešbutį;

Automobilis su kondicionieriumi; kuras; parkingo bilietai.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA
Asmeninės išlaidos; maitinimas nepažymėtas programoje;

Bilietai į paukščių parką;

Bilietai į pasirinktą šeimos parką (nuo 19 eur asmeniui).

Informacija: programos Balis su vaikais eiga ir turinys gali kisti atsiželgiant į individualius jūsų šeimos poreikius, o dienos turai gali būti kas antrą dieną.

Jei neturite laiko kelionės planavimui, skrydžių ar viešbučių paieškai, rekomenduojame užsisakyti Individualų kelionės planą.

Programos Balis su vaikais užsakymo forma: 

Mūsų keliautojų atsiliepimai

Atostogavome Indonezijoj su šeima prieš mėnesį. Nors kelionei ruošėmės, darėm namų darbus naršydami internete, ieškojom informacijos ir patarimų apie šią šalį, likus 5 dienoms iki kelionės nusprendėm parašyti Balinėtojams. Ir nepasigailėjom. Nenorėjom nė dienos praleisti tuščiai, ieškant gido, viešbučio ir t.t. Mums buvo Ubude užsakytas viešbutis, suorganizuotas paėmimas iš oro uosto (atvykom naktį), linksmuolis gidas Wayan ir 5 dienų programa. Patikėkit, sutaupėm ir pinigų, ir laiko. O ir išvykę į kitas salas, visas dienas jautėme Balinėtojų dėmesį ir rūpestį, gavome nemokamų patarimų, kaip ir už kiek persikelti į salas, išsinuomoti kambarius, kiek nusiderėti ir t.t. Tai ir keliavome drąsiai, parsivežėm nepamirštamus įspūdžius. Tai buvo viena iš geriausių mūsų šeimos kelionių! Pamatėm tikrą Bali ir jo nuostabius žmones. Ir būtinai dar sugrįšim :). Ačiū, #Balinėtojai!

KRISTINA SU ŠEIMA, 2018 lapkritis


Sveiki, balinėtojai  Apie nuostabią kelionę įdegis neleidžia pamiršti 😉Kelionė buvo nepakartojama, spalvinga, įspūdinga. Baliečiai, kurie mumis rūpinosi Balyje – šilti ir draugiški, o jūsų programa puikiai pritaikyta šeimai su vaikais. Kas sako, kad vaikam iki 6m nereikia kelionių, tai musu 4mete visą šitą paneigia 1000% – prašo vėl “į tą Baliu” 😂 O aš tai noriu į Gili salas 🙂

AGNĖ SU ŠEIMA, 2019 sausis

Paslaugos užsakymo sąlygos

1. Šios paslaugos užsakymo sąlygos nustato Užsakovo, įsigyjančio paslaugas per internetinę platformą  www.balinetojai.lt teises ir pareigas, paslaugų įsigijimo ir apmokėjimo už jas sąlygas, Užsakovo ir Konsultanto atsakomybę bei kitas su paslaugų įsigijimu internetinėje platformoje www.balinetojai.lt susijusias nuostatas.

2. Konsultantas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip MB „Balinėtojai“, juridinio asmens kodas 304438586, registracijos adresas Užupio g. 16-23, Vilnius.

3. Užsakovas (Klientas) pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip paslaugų Bali sąloje įgijėjas.

4. Naudos gavėjas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip asmuo, besinaudojantis užsakytomis paslaugomis kartu su jas užsakiusiu asmeniu (Užsakovu).

5. Konsultantas nėra kelionių organizatorius ir iš anksto organizuotų turistinių kelionių, taip kaip jos suprantamos pagal LR civilinio kodekso 6.747 str. bei LR turizmo įstatymą, neorganizuoja ir nevykdo.

Konsultantas taip pat neorganizuoja ir nevykdo vežimo ir ar apgyvendinimo paslaugų. Nuvykimo į Bali salą bei apgyvendinimo paslaugomis rūpinasi pats Užsakovas.

6. Konsultantas pagal Kliento pageidavimą ir jo pasirinktu laikotarpiu užsako paslaugą Bali saloje, o Klientas  įsipareigoja už konsultavimo paslaugas Konsultantui sumokėti po 60 Eur atlygį už Užsakovą ir kiekvieną naudos gavėją, kuriam(-iems) bus teikiama įgyta paslauga.

Nurodytas atlygis sumokamas užsakymo metu per internetinę platformą www.balinetojai.lt arba per Užsakovo pasirinktą mokėjimo įstaigą į Konsultanto atsiskaitomąją sąskaitą.

Paslaugos teikėjui patvirtinus užsakymą, Klientas apie tai yra informuojamas jo nurodytu elektroniniu pašto adresu. Paslaugos teikėjui nepatvirtinus užsakymo, Kliento Konsultantui sumokėti pinigai grąžinami bankiniu pavedimu ne vėliau kaip per 3 darbo dienas.

7. Kliento užsakytos ir Bali saloje teikiamos paslaugos kainą Klientas sumoka nuvykęs į Bali salą faktiškai paslaugas teiksiančiam asmeniui. Konsultanto atlygis nėra įskaičiuotas į įsigytos paslaugos kainą.

8. Jei Kliento įsigytos paslaugos užsakyme nenurodyta kitaip, visos įgytos paslaugos teikiamos ne tik paslaugą įgijusiam Klientui, bet ir kitiems tretiesiems asmenims, įsigijusiems analogiškas paslaugas (grupinis paslaugų teikimas).

9. Po Paslaugos teikėjo  užsakymo patvirtinimo, Užsakovas ir/ar kiti Naudos gavėjai gali būti keičiami tik gavus išankstinį Paslaugų teikėjo sutikimą. Apie Paslaugų teikėjo sutikimą arba nesutikimą Konsultantas informuoja Klientą jo nurodytu elektroninio pašto adresu.

Negavus Paslaugų teikėjo sutikimo, Užsakovas ir/ar Naudos gavėjai negali būti keičiami. Užsakovui ir/ar Naudos gavėjams atsisakius užsakytų ir patvirtintų paslaugų, Užsakovas Konsultantui privalo atlyginti visus tiesioginius ir netiesioginius Konsultanto patirtus nuostolius.

10. Konsultantas neorganizuoja įsigytų paslaugų ir už jos organizavimo kokybę neatsako, bet kokio pobūdžio pretenzijos dėl paslaugų gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui.

11. Konsultantas įsipareigoja nedelsiant informuoti Užsakovą, jei pasikeičia įgytų paslaugų sudedamosios dalys arba įgytų paslaugų negalima vykdyti, nedelsiant kai apie tai sužino. Užsakovas tokiu atveju gali atsisakyti nuo įgytų paslaugų, tik tuomet, kai toks pakeitimas padarytų Užsakovui esminę žalą.

12. Užsakovas prisiima visą riziką dėl dokumentų reikalingų vykti į Bali salą turėjimo, jų neturėjimas ir/ar neatitikimas keliamiems reikalavimas, neužtraukia jokios Konsultanto atsakomybės. Užsakovas įsipareigoja susipažinti su visomis vizų gavimo, valiutų keitimo ir valstybių sienų perėjimo tvarka bei sąlygomis.

Užsakovui yra žinoma ir suprantama, kad iš Konsultanto įgyja tik šioje Sutartyje nurodytas paslaugas, o nuvykimo į Bali salą bei kitomis paslaugomis rūpinasi Užsakovas savarankiškai arba jo pasitelkti tretieji asmenys.

13. Užsakovas, pagrindinė šios sutarties šalis, privalo informuoti kitus Naudos gavėjus, kad paslaugos teikiamos tik pagal šias sąlygas ir visi Naudos gavėjai privalo jas vykdyti.

14. Užsakovas turi teisę bet kuriuo metu atsisakyti patvirtinto užsakymo žemiau nurodytomis sąlygomis. Užsakymo atsisakymas įsigalioja nuo jo pareiškimo momento. Jeigu Užsakovas atsisako patvirtinto užsakymo dėl aplinkybių, už kurias jis atsako (t.y. kai aplinkybės, kurios yra pagrindas atsisakyti užsakymo, atsirado dėl paties Užsakovo ir/ar Naudos gavėjų kaltės, t.y. dėl jo tyčinių veiksmų ar neatsargumo) arba dėl aplinkybių, už kurias jis neatsako (t.y. liga ar pan.), Užsakovui nėra grąžinamas Konsultantui sumokėtas atlygis. Konsultantui sumokėtas atlygis vertinamas kaip minimalūs Konsultanto nuostoliai, kurie papildomai neturi būti įrodinėjami.

15. Kliento teises gina LR civilinis kodeksas, LR vartotojų teisių apsaugos įstatymas, kiti įstatymai ir poįstatyminiai teisės aktai bei šios sąlygos.

16. Dėl Konsultanto netinkamai atliktų veiksmų pretenzijos nedelsiant turi būti pareiškiamos Konsultantui raštu per 15 darbo dienų nuo veiksmų atlikimo/neatlikimo. Nepavykus konflikto išspręsti, Konsultantas privalo raštu atsakyti į pretenzijas per 15 darbo dienų nuo pretenzijos gavimo Ginčai sprendžiami derybų būdu, o nepavykus Šalims susitarti, Klientas turi teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba tiesiogiai į teismą Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

17. Pretenzijos dėl netinkamo užsakytų paslaugų teikimo/neteikimo gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui tiesiogiai.

Balis su vaikais

Atsiliepimai

Atsiliepimai apie šią programą

Parašykite atsiliepimą