Keturių dienų programa

Keliaujant su vaikais svarbiausia, jog programoje būtų veiklų tinkančių ir mažiesiems…

Jūsų mažieji programoje Balis su vaikais tikrai nenuobodžiaus. Kartu su jais patirsite daug smagių nuotykių bei pajusite pilną gamtos artumo ir kupiną harmonijos Balio salos gyvenimą… Mes suplanavome  unikalių patirčių ir nuotykių kupiną maršrutą, o jį išpildys mūsų parneriai Balyje. Su balinėtojų mylimais baliečiais gidais pajausite tikrą Balio dvasią!

Atraskite Balio salą su visa šeima!

Trumpas programos pristatymas. Jus pasitinka gidas jūsų apsistojimo vietoje Ubude. Po keturių pažintinės programos dienų, vairuotojas Jus nuveža į jūsų pasirinktą arba mūsų parekomenduotą paplūdimio kurortą surfinti, snorklinti ar tiesiog ramiai leisti laiką prie jūros. Esant poreikiui mes galime padėti susiorganizuoti jūsų pasitikimą oro uoste, persikėlimą į Gili salas, Nusa Penidą, Lomboką ar Lembonganą, kur atsipalaidavę, prisisėmę Balio energijos ir ramybės, praleistumėte likusias atostogas.

1

Pirma pažintis su sala ir Balio beždžionėlės

Ši diena skirta pirmai pažinčiai su Balio sala. Po pusryčių jus pasitiks balinėtojų gidas ir vyksite į šventajį Ubudo beždžionių mišką “Monkey Forest”, kur gyvena apie 600 makakų. Baliečių kultūroje šie gyvūnai yra labai gerbiami. Nuo senų senovės jie nuolat minimi įvairiose sakmėse. Pasilabinę su beždžionėlėmis keliausite į šarmingą ir nedidelę Gunung Kawi Sebatu šventyklą. Pakeliui pasigrožėsite žymiosiomis Tegalalang ryžių terasomis – vienu įspūdingiausių vaizdu saloje. Gunung Kawi Sebatu – tai nuostabi vieta ramiam poilsiui, kur aplinkos vaizdai užburia. Gidas Jums rekomenduos gražią vietą papietauti Sebatu apylinkėse su vaizdais į ryžių terasas. Po intensyvios ir pilnos pirmų kartų dienos grįšite ilsėtis į viešbutį.

2

Šiaurės Balio grožis

Šiandien vaikščiosite UNESCO sąraše besipuikuojančių Jatiluwih ryžių terasų takeliais ir susipažinsite su ryžių auginimo Balyje ypatumais. Po pietų grožėsitės Ulun Danu šventykla, esančia Beratan ežere ir pastatytą Dewi Danuh Ežero Deivės garbei. Nuostabi gamtos ir architektūros simbiozė. Atsivėsinsite nuo tropikų karščio ją supančiame parke. Pavakary grįšite į viešbutį.

3

Rytinio Balio grožis

Lydimi Balio jūros pakrantės vaizdų ir tolumoje boluojančios Nusa Penida salos judėsite į Balio rytuose esančius Tirta Gangga vandens rūmus, kur sugalvosite po norą, ar kelis, nes auksinių žuvyčių čia tikra gausybė! Pasimėgavus pietumis vyksite pasilepinti saulės voniomis Balto smėlio paplūdimyje. Jeigu norėsite pasimėgausite nebrangiu paplūdimio masažu – išbandėme, tikrai verta. Paplūdimyje galite išsinuomoti įrangą ir panardyti. Toliau nuplaukus galima pamatyti gražiuosius vėžlius ir daug įvairiaspalvių žuvelių. Pasimėgavę balto smėlio paplūdimio ramybe, pasimaudę skaidrioje jūroje vyksite į juodo smėlio paplūdimį. Saulei leidžiantis Kusambos paplūdimyje pamatysite, kaip gaminama tradicinė jūros druska.

4

Balio dvasia ir istorija

Šiandien aplankysite Tirta Empul šventyklą. Ši šventykla žymi švento šaltinio vandens baseinais, žydinčiais lotosais ir milžiniškomis auksinėmis žuvytėmis. Gido pasakojimų lydimi, kartu su vietiniais gyventojais, atvykusiais iš visos Balio salos, patirsite stebuklingą gydomųjų šventų šaltinių galią. Papietauti galėsite su vaizdu į Baturo ugnikalnį, o pakeliui į Ubudą, užsuksite į tradicines balietiškos kavos plantacijas paskanauti žymiosios kavos Luwak ir susipažinti su jos gamybos ypatumais. Vaikai liks sužavėti šiuo neįprastu procesu! Po dienos įspūdžių grįšite ilsėtis į viešbutį.


Papildomas turas. Balio Vakarų egzotika

Šią dieną patrauksite link Balio vakarų. Pirmiausia aplankysite Taman Mumbul šventyklą, kuri yra mažo ežeriuko viduryje. Atsivėsinę gaiviu vandeniu, patrauksite tolyn Sangeh gyvenviete į šventą mišką, kuriame auga 40 metrų aukščio egzotiški ir niekur kitur Balyje nerandami muskatų medžiai. Tai didelė paslaptis vietiniams, kodėl jie auga tik šioje salos dalyje. Taip pat šis miškas yra daugybės pilkųjų beždžionių namai. Bevaikščiodami būtinai pabandykite surasti pasislėpusią tarp medžių apsamanojusią šventyklą. Palikę nuostabųjį mišką, lydimi gido ir jo nesibaigiančių istorijų, saulės palydėti vyksite į Tanah Lot šventyklą. Tanah Lot pavadinimas, išvertus iš baliečių kalbos, reiškia žemę jūroje. Ši dievų rezidencija iškilusi ypatingoje vietoje – ant uolos, skalaujamos Indijos vandenyno bangų. Palydėję saulę, grįšite į viešbutį. Dienos programos eiliškumą galite keisti – jei norėtumėte ramaus apsilankymo Tanah Lot, ją verčiau lankyti ryte, kai dar nėra turistų.

Papildomas turas. Tikro Balio patirtis

Vaikų mylimiausia diena! Kokia gi kelionė be pažinties su vietiniais gyventojais ir jų gyvenimo būdu, tradicijomis ir maistu? Ryte Jūsų kelias pasuks link slapto krioklio esančio džiunglių gilumoje. Pasigrožėję tropikų miškų vaizdais, atsigaivinę po kriokliu, pasuksite link Bangli kaimelio, kur būsite sutikti su tradiciniu gaiviu gėrimu svetingoje baliečių šeimoje. Ten susipažinsite su kokoso aliejaus gamybos subtilumais ir tradicinio balietiško maisto paslaptimis – Jūsų lauks žaisminga kulinarinė pamoka, o pietums valgysite tai, ką patys pasigaminsite. Po šilto pasibuvimo baliečių šeimoje, grįšite į viešbutį.


4 dienų programą galima pasirinkti ir iš papildomų turų. Užsisakius programą, rekomenduosime apsistojimo vietas programos ir poilsio metu.

PROGRAMOS DATAPriderinsime individualiai prie jūsų atostogų laiko
PROGRAMOS KAINA 300  50 € asmeniui mokama Balinėtojams pavedimu už programos sudarymą ir rezervavimą pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą.

250 € žmogui vykstant iš Ubudo, 300 € iš kitų miestų (Sanuras, Legianas, Seminyakas, Nusa Dua, Jimbaran, Kuta) mokama Balyje programą vykdančiam paslaugos teikėjui.

PAPILDOMOS SĄLYGOSUžsisakusiems VIP individualios kelionės planavimo paslaugą, PROGRAMOS KAINA – 250 Eur iš Ubud ir 300 Eur iš kitų miestų.

Min. keliautojų skaičius – 3 asmenys;

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA
Pasitikimas ir parvežimas atgal į viešbutį.

4 dienų turai;

Anglakalbis arba rusakalbis gidas – vairuotojas;

Pietūs Tikro Balio dienoje;

Bilietai į lankomus objektus;

Automobilis su kondicionieriumi; kuras; parkingo bilietai.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA
Asmeninės išlaidos; maitinimas nepažymėtas programoje;

Papildomi turai.

Informacija: programos Balis su vaikais eiga ir turinys gali kisti atsiželgiant į individualius jūsų šeimos poreikius, o dienos turai gali būti kas antrą dieną.

Jei neturite laiko kelionės planavimui, skrydžių ar viešbučių paieškai, rekomenduojame užsisakyti VIP Individualų kelionės planą.

Programos Balis su vaikais užsakymo forma:   

  Mūsų keliautojų atsiliepimai

  Atostogavome Indonezijoj su šeima prieš mėnesį. Nors kelionei ruošėmės, darėm namų darbus naršydami internete, ieškojom informacijos ir patarimų apie šią šalį, likus 5 dienoms iki kelionės nusprendėm parašyti Balinėtojams. Ir nepasigailėjom. Nenorėjom nė dienos praleisti tuščiai, ieškant gido, viešbučio ir t.t. Mums buvo Ubude užsakytas viešbutis, suorganizuotas paėmimas iš oro uosto (atvykom naktį), linksmuolis gidas Wayan ir 5 dienų programa. Patikėkit, sutaupėm ir pinigų, ir laiko. O ir išvykę į kitas salas, visas dienas jautėme Balinėtojų dėmesį ir rūpestį, gavome nemokamų patarimų, kaip ir už kiek persikelti į salas, išsinuomoti kambarius, kiek nusiderėti ir t.t. Tai ir keliavome drąsiai, parsivežėm nepamirštamus įspūdžius. Tai buvo viena iš geriausių mūsų šeimos kelionių! Pamatėm tikrą Bali ir jo nuostabius žmones. Ir būtinai dar sugrįšim :). Ačiū, #Balinėtojai!

  KRISTINA SU ŠEIMA, 2018 lapkritis


  Sveiki, balinėtojai  Apie nuostabią kelionę įdegis neleidžia pamiršti 😉Kelionė buvo nepakartojama, spalvinga, įspūdinga. Baliečiai, kurie mumis rūpinosi Balyje – šilti ir draugiški, o jūsų programa puikiai pritaikyta šeimai su vaikais. Kas sako, kad vaikam iki 6m nereikia kelionių, tai musu 4mete visą šitą paneigia 1000% – prašo vėl “į tą Baliu” 😂 O aš tai noriu į Gili salas 🙂

  AGNĖ SU ŠEIMA, 2019 sausis

  Paslaugos užsakymo sąlygos

  1. Šios paslaugos užsakymo sąlygos nustato Užsakovo, įsigyjančio paslaugas per internetinę platformą  www.balinetojai.lt teises ir pareigas, paslaugų įsigijimo ir apmokėjimo už jas sąlygas, Užsakovo ir Konsultanto atsakomybę bei kitas su paslaugų įsigijimu internetinėje platformoje www.balinetojai.lt susijusias nuostatas.

  2. Konsultantas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip MB „Balinėtojai“, juridinio asmens kodas 304438586, registracijos adresas Užupio g. 16-23, Vilnius.

  3. Užsakovas (Klientas) pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip Konsultanto maršruto planavimo(sudarymo) paslaugų įgijėjas. , 

  4. Naudos gavėjas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip asmuo, besinaudojantis užsakytomis paslaugomis kartu su jas užsakiusiu asmeniu (Užsakovu).

  5. Paslaugų teikėjas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip vietinis paslaugų teikėjas Bali saloje. 

  6. Konsultantas nėra kelionių organizatorius ir organizuotų turistinių kelionių, taip kaip jos suprantamos pagal LR civilinio kodekso 6.747 str. bei LR turizmo įstatymą, neorganizuoja ir nevykdo.

  Konsultantas taip pat neorganizuoja ir nevykdo skrydžio bei apgyvendinimo paslaugų. Nuvykimo į Bali salą bei apgyvendinimo paslaugomis rūpinasi pats Užsakovas.

  7. Konsultantas parengia kelionės maršrutą po Bali salą, o Klientas  įsipareigoja už konsultavimo paslaugas Konsultantui sumokėti pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą. 

  Nurodytas atlygis sumokamas užsakymo metu per internetinę platformą www.balinetojai.lt arba per Užsakovo pasirinktą mokėjimo įstaigą į Konsultanto atsiskaitomąją sąskaitą.

  Paslaugos teikėjui patvirtinus užsakymą, Klientas apie tai yra informuojamas jo nurodytu elektroniniu pašto adresu. Paslaugos teikėjui nepatvirtinus užsakymo, Kliento Konsultantui sumokėti pinigai grąžinami bankiniu pavedimu ne vėliau kaip per 3 darbo dienas.

  8. Kliento įgytos paslaugos vertė yra nurodoma maršruto aprašyme bei Konsultanto išrašomoje sąskaitoje, kurią Klientas privalo apmokėti sąskaitos gavimo dieną arba kitu sąskaitoje nurodytu terminu.  Kliento užsakytų ir Bali saloje vietinių paslaugų teikėjų teikiamų paslaugų kainą nurodoma maršruto aprašyme. Vietiniams paslaugų teikėjams Klientas sumoka nuvykęs į Bali salą. Klientui pageidaujant, jei vietiniai paslaugų teikėjai Balyje numato tokią galimybę, vietinių paslaugų teikėjų išankstinės sąskaitos gali būti apmokamos pavedimu. Konsultanto atlygis nėra įskaičiuotas į įsigytos paslaugos kainą.

  9. Po Paslaugos teikėjo  užsakymo patvirtinimo, Užsakovas ir/ar kiti Naudos gavėjai gali būti keičiami tik gavus išankstinį Paslaugų teikėjo sutikimą. Apie Paslaugų teikėjo sutikimą arba nesutikimą Konsultantas informuoja Klientą jo nurodytu elektroninio pašto adresu.

  10. Negavus Paslaugų teikėjo sutikimo, Užsakovas ir/ar Naudos gavėjai negali būti keičiami. Užsakovui ir/ar Naudos gavėjams atsisakius užsakytų ir patvirtintų paslaugų, Užsakovo  Konsultantui sumokėtas atlygis nėra grąžinamas. Užsakovui ir/ar Naudos gavėjams atsisakius užsakytų ir patvirtintų paslaugų, Užsakovas atlygina visus vietinių paslaugų teikėjų Balyje nuostolius, jei tokie būtų patirti. 

  11. Konsultantas nevykdo Bali saloje įsigytų paslaugų ir už jų įgyvendinimo kokybę neatsako, bet kokio pobūdžio pretenzijos dėl paslaugų teikiamų Paslaugų teikėjo kokybės,  gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui.

  12. Konsultantas įsipareigoja nedelsiant informuoti Užsakovą, jei pasikeičia įgytų paslaugų sudedamosios dalys arba įgytų paslaugų negalima vykdyti, nedelsiant kai apie tai sužino. Užsakovas tokiu atveju gali atsisakyti nuo įgytų paslaugų, tik tuomet, kai toks pakeitimas padarytų Užsakovui esminę žalą.

  13. Užsakovas prisiima visą riziką dėl dokumentų reikalingų vykti į Bali salą turėjimo, jų neturėjimas ir/ar neatitikimas keliamiems reikalavimas, neužtraukia jokios Konsultanto atsakomybės. Užsakovas įsipareigoja susipažinti su visomis vizų gavimo, valiutų keitimo ir valstybių sienų perėjimo tvarka bei sąlygomis.

  Užsakovui yra žinoma ir suprantama, kad iš Konsultanto įgyja tik šioje Sutartyje nurodytas paslaugas, o nuvykimo į Bali salą bei apgyvendinimo paslaugomis rūpinasi Užsakovas savarankiškai arba jo pasitelkti tretieji asmenys.

  14. Užsakovas, pagrindinė šios sutarties šalis, privalo informuoti kitus Naudos gavėjus, kad paslaugos teikiamos tik pagal šias sąlygas ir visi Naudos gavėjai privalo jas vykdyti.

  15. Užsakovas turi teisę bet kuriuo metu atsisakyti patvirtinto užsakymo žemiau nurodytomis sąlygomis. Užsakymo atsisakymas įsigalioja nuo jo pareiškimo momento. Užsakovui nėra grąžinamas Konsultantui sumokėtas atlygis. Konsultantui sumokėtas atlygis vertinamas kaip minimalūs Konsultanto nuostoliai, kurie papildomai neturi būti įrodinėjami. Užsakovui atsisakius užsakymo, jis atlygina visus vietinių Paslaugų teikėjų Balyje nuostolius, jei tokie būtų patirti.

  16. Kliento teises gina LR civilinis kodeksas, LR vartotojų teisių apsaugos įstatymas, kiti įstatymai ir poįstatyminiai teisės aktai bei šios sąlygos.

  17. Dėl Konsultanto netinkamai atliktų paslaugų, pretenzijos nedelsiant turi būti pareiškiamos Konsultantui. Nepavykus konflikto išspręsti, Konsultantas privalo raštu atsakyti į pretenzijas per 14 kalendorinių dienų nuo pretenzijos gavimo. Ginčai sprendžiami derybų būdu, o nepavykus Šalims susitarti, Klientas turi teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt, el. paštas: [email protected], tel. Nr. +370 5 262 67 51) arba tiesiogiai į teismą Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka. Elektroniniu būdu prašymą galima pateikti per EGS platformą http://ec.europa.eu/odr/.

  18. Pretenzijos dėl netinkamo paslaugų Bali saloje teikimo/neteikimo gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui tiesiogiai.

  Balis su vaikais