Penkių dienų pažintinė programa.

Be gero gido pažinti Balį, kaip pro pyragėlių vitriną praeiti. Gražu, spalvinga, bet nei skonio, nei kvapo per stiklą nepajausi…

Visiems tiems, kurie nenori švaistyti pinigų nuo objekto iki objekto nuvežantiems vairuotojams ir nori pažinti tikrą Balį, mes siūlome mūsų draugų išbandytą programą Tikro Balio pažinimas!

Atraskite Balio salą su vietiniu gidu, kuris su didžiausia meile parodys Jums tikrą Balį!

1

Tikro Balio diena

Ryte jūsų kelias pasuks link slapto, turistų dar neatrasto, giliai tarpeklyje šniokščiančio krioklio. Atsivėsinę nuo tropikų karščio, pasivaikščioję Balio džiunglių takeliais, leisitės į kulinarinę Balio patirtį. Pažintį su tropikų vaisiais ir prieskoniais pradedate vietiniame turguje, kur nuo skirtingų rūšių vaisių, daržovių bei prieskonių akys raibsta, o mėgstamą skonį atranda kiekvienas. Kokia gi Tikro Balio pažinimas programa bus be apsilankymo pas vietinius baliečius šeimoje! Apsilankius turguje, Jūsų laukia tradicinio organinio maisto ruošimo pamoka, ekologinį gyvenimą puoselėjančioje šeimoje Bangli kaimelyje. Jos metu susipažįstate su balietiškos virtuvės subtilybėmis, tradicinio gėrimo receptu, stebite kaip gaminamas kokoso aliejus, o vedami patyrusių tradicinės balietiškos virtuvės šeimininkų išbandote net 7 patiekalų receptus. Vėlyviems pietums mėgaujatės tuo, ką patys pasigaminsite! Pavakary atsisveikinate su balietiška šeima, grįžtate į viešbutį.

Nesvarbu kokio amžiaus esate ir kiek Jūsų keliauja,  šią dieną pamilsta visi, o ypač vaikai, nes ji kupina juoko ir pažinimo džiaugsmo su vietiniais bendraamžiais.

2

Plaukimas plaustais Ajung arba Tegel Waja kalnų upe

Ši pramoga skirta visiems!  Jūsų laukia kalnų upės smagumas ir įspūdingi džiunglių vaizdai. Vienintelė fiziškai aktyvi dalis nusileidžiant ir pakylant upės skardžiu 200 laiptelių!   Abu maršrutai nėra sudėtingi, nereikia jokios patirties, užtenka klausyti gido nurodymų kaip irkluoti ir mėgautis purslų gaiva bei šokinėti per slenksčius. Abi upės teka per plačius žalius laukus, lygumas, kalvas, skardžius, uolas ir krioklius. Jūs galėsite mėgautis nuostabiu upės gamtovaizdžiu. Tai dar viena nuostabi Balio dvasios dovana!

3

Balio dvasia ir istorija

Ši diena skirta Balio istorijos ir dvasios pažinimui. Anksti ryte atsigaivinsite Tegenungan krioklyje. Prie tikros Balio dvasios ir istorijos prisiliesite apsilankę 11 a. akmeninėje Gunung Kawi ir vienoje iš įspūdingiausių Tirta Empul šventyklose. Tirta Empul žymi švento šaltinio vandens baseinais ir žydinčiais lotosais. Dienos pabaigoje grožėsitės  Tegalalango ryžių terasomis – vienu įspūdingiausių vaizdų saloje ir užsuksite į tradicinę kavos plantaciją paskanauti brangiausio pasaulyje Luwak kavos.

4

Saulėtekis ant Baturo ugnikalnio viršūnės su kraterio apėjimu

Leiskit sau pabėgti nuo įtampos ir patirti gyvenimo nuotykį! Už nugaros palikę turistų minias, lydimi privataus kalnų gido, Jūs kopsite į Baturo ugnikalnį savo tempu ir ritmu. Panoraminis vaizdas ir kylanti saulė užburs Jus savo grožiu…

Pakilę virš debesų Jūs pamatysite kaip teka saulė ir debesys nusidažo purpuro spalva, o atsivėręs panoraminis vaizdas į kalnų ežerą sužavės kiekvieną. Kol mėgausitės vaizdu Jums bus paruošti pusryčiai. Pasigrožėję saulėtekiu  Baturo viršūnėje, paliksite už nugarų nuskubėjusią žemyn turistų minią ir lydimi privataus Baturo gido siauru takeliu apeisite aplink visą ugnikalnio kraterį. Šis žygis yra įspūdingiausia viso kopimo į ugnikalnį dalis. Nenustebkite, jei pakeliui nesutiksite nei vieno turisto. Šis turas pavieniams turistams nesiūlomas.

Dar vienas šio privataus turo privalumas – jums nereikės eiti kartu su į kalną plūstančia turistų minia. Vairuotojas priveš jus prie kiek nuošaliau nuo pagrindinio kelio esančios šventyklos, o jus pasitikęs Baturo gidas lydės jus tik privačioms grupelėms skirtu takeliu.

Po kopimo atsipalaiduoti galėsite Toya Devasya šiltų ugnikalnio versmių baseine. Tereikia pageidavimą išsakyti  savo vairuotojui ir nusipirkti įėjimo bilietą.

5

Neturistinis Vakarinio Balio grožis

Šią dieną patrauksite link Balio vakarų. Pirmiausia aplankysite Taman Mumbul šventyklą, kuri yra vidury mažo ežeriuko. Galėsite patirti vandens apsivalymo ceremoniją. Atsivėsinę gaiviu vandeniu, patrauksite tolyn Sangeh gyvenviete į šventą mišką, kuriame auga 40 metrų aukščio egzotiški ir niekur kitur Balyje nerandami muskatų medžiai. Tai didelė paslaptis vietiniams, kodėl jie auga tik šioje salos dalyje. Taip pat šis miškas yra daugybės pilkųjų beždžionių namai. Bevaikščiodami, būtinai pabandykite surasti apsamanojusią šventyklą, pasislėpusią tarp medžių… Palikę nuostabųjį mišką, lydimi gido ir jo nesibaigiančių istorijų apie ryžių auginimo tradicijas Balyje, vaikščiosite Jatiluwih ryžių terasų takeliais. Saulės palydėti vyksite į Tanah Lot šventyklą. Tanah Lot pavadinimas, išvertus iš baliečių kalbos, reiškia žemę jūroje. Ši dievų rezidencija iškilusi ypatingoje vietoje – ant uolos, skalaujamos Indijos vandenyno bangų. Palydėję saulę, grįšite į viešbutį. Jūsų dienos programos eiliškumą galite ir keisti – jei norėtumėte ramaus apsilankymo Tanah Lot, ją verčiau lankyti ryte, kai dar nėra turistų.

 

PROGRAMOS DATA Priderinsime individualiai prie jūsų atostogų laiko
PROGRAMOS KAINA 250 € žmogui iš Ubudo, 310 € iš kitų miestų (Sanuras, Legianas, Seminyakas, Nusa Dua, Jimbaran, Kuta)
MOKĖJIMO SĄLYGOS Konsultavimo mokestis 60 € asmeniui – mokama pavedimu, likusi suma 190 € arba 250 € mokama vietoje. 
PAPILDOMOS SĄLYGOS Min. keliautojų skaičius – 4 asmenys
Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA
Paėmimas iš viešbučio; anglakalbis arba rusakalbis gidas – vairuotojas;

Kulinarinė pamoka ir pietūs;

Raftingas Ajung ar Tegel Waja kalnų upe grupėje ir švediško stalo pietūs; privatus kopimas į Baturą ir pusryčiai);

Visi bilietai į lankomus objektus!;

Automobilis su kondicionieriumi; kuras; parkingo bilietai;

Parvežimas atgal į viešbutį.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA
Asmeninės išlaidos; maitinimas nepažymėtas programoje;
Įėjimo bilietai į Toya Dewasia baseinus.

Informacija keliautojams: Jei reikia pagalbos pasirenkant viešbučius ir skrydžius bei planuojant visą atostogų laiką, rekomenduojame užsisakyti Individualų kelionės planą.

Susisiekite su mumis dėl Balinėtojų draugų programos Tikro Balio pažinimas užsakymo:Mūsų keliautojų atsiliepimai apie programą Tikro Balio pažinimas


Ačiū Ieva už tikrai smagią 5 dienų programą Balyje su pačiu nuostabiausiu gidu ! Per šias dienas pamatėme ir pajautėme tikrojo Balio dvasią, patyrėme daug nuotykių ir nepakartojamų akimirkų. Net sunku išskirti vieną labiausiai sužavėjusį momentą, nes jų buvo tiek daug !!! Dar neišvykus iš Balio jau galvoje sukasi mintis, kaip ir kada čia sugrįžti. Nes dar tiek nepamatyta, nepajausta ! Ačiū Balinėtojams nuo visos mūsų kompanijos. Ačiū už Balį 🙂

VITA RUKAUSKIENE IR DRAUGAI


Balio sala… vandenynas – atgaivinantis kūną ir išvalantis mintis, nuoširdumas – kaip smilkalų kvapas lydintis tave visur, saulė – kaitri kaip ugnis, apvalanti ir panaikinanti tavo šešėlį, ramybė – kur kiekviena diena tai šventė, nes tai Nauja Diena, padėka – spalvų ir gyvenimo harmonijai, ramybė – malda sau, šventykla kiekvienam, balansas – aštrus ir saldus viename… Tokios buvo mūsų TOBULOS atostogos Balyje. AČIŪ Balinėtojams, Ievai ir Wayan’ui – be kurių pagalbos nebūtume atradę tikros Balio išminties ir jumoro bei pajutę to nepaprasto nuoširdumo ir magiškos energetikos. Nepaprastai gera jausti kad čia dar tikrai sugrįšim…

EVELINA GARLIAUSKIENĖ


Balinėtojai, trečią savaitę vis prisimenant atostogas gyvenam euforijoj! Dar ir dar kartą – dėkojam už pajaustą tikrąjį Balį, už visas naujas patirtis, įspūdžius, pirmus kartus, kartais ekstremaliai aktyvias, bet užtai įspūdingas dienas! Už pažintis, kurios liks atmintyje ilgam! Balis ar jo nuoširdūs žmonės paliko gilų įspūdį. Parsivežėme ramybę, harmoniją, pozityvą… Siunčiam viso to, ir dar meilės, jums atgal !!!

DOVILE ZAUERAITE VASILJEVA IR DRAUGAI


Paslaugos užsakymo sąlygos

1. Šios paslaugos užsakymo sąlygos nustato Užsakovo, įsigyjančio paslaugas per internetinę platformą  www.balinetojai.lt teises ir pareigas, paslaugų įsigijimo ir apmokėjimo už jas sąlygas, Užsakovo ir Konsultanto atsakomybę bei kitas su paslaugų įsigijimu internetinėje platformoje www.balinetojai.ltsusijusias nuostatas.

2. Konsultantas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip MB „Balinėtojai“, juridinio asmens kodas 304438586, registracijos adresas Užupio g. 16-23, Vilnius.

3. Užsakovas (Klientas) pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip paslaugų Bali sąloje įgijėjas.

4. Naudos gavėjas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip asmuo, besinaudojantis užsakytomis paslaugomis kartu su jas užsakiusiu asmeniu (Užsakovu).

5. Konsultantas nėra kelionių organizatorius ir iš anksto organizuotų turistinių kelionių, taip kaip jos suprantamos pagal LR civilinio kodekso 6.474 str. bei LR turizmo įstatymą, neorganizuoja ir nevykdo.

Konsultantas taip pat neorganizuoja ir nevykdo vežimo ir ar apgyvendinimo paslaugų. Nuvykimo į Bali salą bei apgyvendinimo paslaugomis rūpinasi pats Užsakovas.

6. Konsultantas pagal Kliento pageidavimą ir jo pasirinktu laikotarpiu užsako paslaugą Bali saloje, o Klientas  įsipareigoja už konsultavimo paslaugas Konsultantui sumokėti po 50 Eur atlygį už Užsakovą ir kiekvieną naudos gavėją, kuriam(-iems) bus teikiama įgyta paslauga.

Nurodytas atlygis sumokamas užsakymo metu per internetinę platformą www.balinetojai.lt arba per Užsakovo pasirinktą mokėjimo įstaigą į Konsultanto atsiskaitomąją sąskaitą.

Paslaugos teikėjui patvirtinus užsakymą, Klientas apie tai yra informuojamas jo nurodytu elektroniniu pašto adresu. Paslaugos teikėjui nepatvirtinus užsakymo, Kliento Konsultantui sumokėti pinigai grąžinami bankiniu pavedimu ne vėliau kaip per 3 darbo dienas.

7. Kliento užsakytos ir Bali saloje teikiamos paslaugos kainą Klientas sumoka nuvykęs į Bali salą faktiškai paslaugas teiksiančiam asmeniui. Konsultanto atlygis nėra įskaičiuotas į įsigytos paslaugos kainą.

8. Jei Kliento įsigytos paslaugos užsakyme nenurodyta kitaip, visos įgytos paslaugos teikiamos ne tik paslaugą įgijusiam Klientui, bet ir kitiems tretiesiems asmenims, įsigijusiems analogiškas paslaugas.  (grupinis paslaugų teikimas).

9. Po Paslaugos teikėjo  užsakymo patvirtinimo, Užsakovas ir/ar kiti Naudos gavėjai gali būti keičiami tik gavus išankstinį Paslaugų teikėjo sutikimą. Apie Paslaugų teikėjo sutikimą arba nesutikimą Konsultantas informuoja Klientą jo nurodytu elektroninio pašto adresu.

Negavus Paslaugų teikėjo sutikimo, Užsakovas ir/ar Naudos gavėjai negali būti keičiami. Užsakovui ir/ar Naudos gavėjams atsisakius užsakytų ir patvirtintų paslaugų, Užsakovas Konsultantui privalo atlyginti visus tiesioginius ir netiesioginius Konsultanto patirtus nuostolius.

10. Konsultantas neorganizuoja įsigytų paslaugų ir už jos organizavimo kokybę neatsako, bet kokio pobūdžio pretenzijos dėl paslaugų gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui.

11. Konsultantas įsipareigoja nedelsiant informuoti Užsakovą, jei pasikeičia įgytų paslaugų sudedamosios dalys arba įgytų paslaugų negalima vykdyti, nedelsiant kai apie tai sužino. Užsakovas tokiu atveju gali atsisakyti nuo įgytų paslaugų, tik tuomet, kai toks pakeitimas padarytų Užsakovui esminę žalą.

12. Užsakovas prisiima visą riziką dėl dokumentų reikalingų vykti į Bali salą turėjimo, jų neturėjimas ir/ar neatitikimas keliamiems reikalavimas, neužtraukia jokios Konsultanto atsakomybės. Užsakovas įsipareigoja susipažinti su visomis vizų gavimo, valiutų keitimo ir valstybių sienų perėjimo tvarka bei sąlygomis.

Užsakovui yra žinoma ir suprantama, kad iš Konsultanto įgyja tik šioje Sutartyje nurodytas paslaugas, o nuvykimo į Bali salą bei kitomis paslaugomis rūpinasi Užsakovas savarankiškai arba jo pasitelkti tretieji asmenys.

13. Užsakovas, pagrindinė šios sutarties šalis, privalo informuoti kitus Naudos gavėjus, kad paslaugos teikiamos tik pagal šias sąlygas ir visi Naudos gavėjai privalo jas vykdyti.

14. Užsakovas turi teisę bet kuriuo metu atsisakyti patvirtinto užsakymo žemiau nurodytomis sąlygomis. Užsakymo atsisakymas įsigalioja nuo jo pareiškimo momento. Jeigu Užsakovas atsisako patvirtinto užsakymo dėl aplinkybių, už kurias jis atsako (t.y. kai aplinkybės, kurios yra pagrindas atsisakyti užsakymo, atsirado dėl paties Užsakovo ir/ar Naudos gavėjų kaltės, t.y. dėl jo tyčinių veiksmų ar neatsargumo) arba dėl aplinkybių, už kurias jis neatsako (t.y. liga ar pan.), Užsakovui nėra grąžinamas Konsultantui sumokėtas atlygis. Konsultantui sumokėtas atlygis vertinamas kaip minimalūs Konsultanto nuostoliai, kurie papildomai neturi būti įrodinėjami.

15. Kliento teises gina LR civilinis kodeksas, LR vartotojų teisių apsaugos įstatymas, kiti įstatymai ir poįstatyminiai teisės aktai bei šios sąlygos.

16. Dėl Konsultanto netinkamai atliktų veiksmų pretenzijos nedelsiant turi būti pareiškiamos Konsultantui raštu per 15 darbo dienų nuo veiksmų atlikimo/neatlikimo. Nepavykus konflikto išspręsti, Konsultantas privalo raštu atsakyti į pretenzijas per 15 darbo dienų nuo pretenzijos gavimo Ginčai sprendžiami derybų būdu, o nepavykus Šalims susitarti, Klientas turi teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba tiesiogiai į teismą Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

17. Pretenzijos dėl netinkamo užsakytų paslaugų teikimo/neteikimo gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui tiesiogiai.

Tikro Balio pažinimas

Atsiliepimai

Atsiliepimai apie šią programą

Parašykite atsiliepimą