Penkių dienų pažintinė programa.

Be gero gido pažinti Balį, kaip pro pyragėlių vitriną praeiti. Gražu, spalvinga, bet nei skonio, nei kvapo per stiklą nepajausi…

Visiems tiems, kurie nenori švaistyti pinigų nuo objekto iki objekto nuvežantiems vairuotojams ir nori pažinti tikrą Balį, mes siūlome mūsų draugų išbandytą programą Tikro Balio pažinimas! Mes suplanavome  unikalių patirčių kupiną maršrutą, o jį išpildys mūsų parneriai Balyje. Su balinėtojų mylimais baliečiais gidais pajausite tikrą Balio dvasią!

Atraskite Balio salą su vietiniu gidu, kuris su didžiausia meile parodys Jums Tikrą Balį!

Trumpas programos pristatymas. Jus pasitinka gidas jūsų apsistojimo vietoje Ubude. Po keturių pažintinės programos dienų, vairuotojas Jus nuveža į jūsų pasirinktą arba mūsų parekomenduotą paplūdimio kurortą surfinti, snorklinti ar tiesiog ramiai leisti laiką prie jūros. Esant poreikiui mes galime padėti susiorganizuoti jūsų pasitikimą oro uoste, persikėlimą į Gili salas, Nusa Penidą, Lomboką ar Lembonganą, kur atsipalaidavę, prisisėmę Balio energijos ir ramybės, praleistumėte likusias atostogas.

1

Tikro Balio diena

Ryte jūsų kelias pasuks link turistų dar neatrasto giliai tarpeklyje šniokščiančio krioklio. Po jo vandens srautu atsivėsinę nuo tropikų karščio, pasivaikščioję Balio džiunglių takeliais, leisitės į kulinarinę Balio patirtį. Pažintį su tropikų vaisiais ir prieskoniais pradėsite vietiniame turguje, kur nuo skirtingų rūšių vaisių, daržovių bei prieskonių raibsta akys, o mėgstamą skonį atranda kiekvienas. Vėliau Jūsų lauks tradicinio organinio maisto ruošimo pamoka Bangli kaimelyje ekologinį gyvenimą puoselėjančioje baliniečių šeimoje. Jos metu susipažinsite su balinietiškos virtuvės subtilybėmis, tradicinio gėrimo receptu, stebėsite kaip gaminamas kokoso aliejus, o vedami patyrusių tradicinės balietiškos virtuvės šeimininkų, išbandysite net 7 patiekalų receptus. Vėlyviems pietums mėgausitės tuo, ką patys pasigaminsite! Pavakary atsisveikinę su balietiška šeima, grįšite į viešbutį.

Kokio amžiaus jūs bebūtumėt, kiek Jūsų bekeliautų, šią dieną pamilsta visi, nes ji kupina juoko ir bendravimo su vietiniais džiaugsmo.

2

Plaukimas plaustais Tegel Waja kalnų upe

Ši pramoga skirta visiems!  Jūsų laukia nutolusios nuo turistinių takų kalnų upės smagumas ir įspūdingas Balio gamtos patyrimas. Maršrutas nėra sudėtingas, nereikalaujantis jokios patirties. Užtenka klausyti gido nurodymų, kaip irkluoti ir jūsų plaustas šokinės per slenksčius, o jūs mėgausitės purslų gaiva ir nuostabiu gamtovaizdžiu – uolomis, kriokliais, skardžiais, kalvomis ir žaliais laukais. Tai dar viena nuostabi Balio gamtos dovana! Po sočių pietų gamtoje grįšite į viešbutį.

3

Balio dvasia ir kultūra

Rojaus saloje dar tiek daug turistų neatrastų vietų. Ši diena skirta unikalioms vietoms, kuriose turistų daug nesutiksite. Dieną pradėsite apsilankę Kehen šventykloje, kur sužinosite daug apie Balio kultūrą. Gidas papasakos apie baliečių padėkas dievams ir kiek daug jiems tai reiškia. Vėliau jūsų kelias ves į Penglipuran kaimelį, kur pamatysite baliečių mistišką kasdienybę iš arti. Galėsite pakalbini vietinius, jie visada mielai dalinasi savo gyvenimo istorijomis. Pasivaikščiosite ir po egzotišką bambukų mišką, o nuo tropikų karščio atsigaivinsite giliai tarpeklyje šniokščiančiame krioklyje. Atsivėsinę krioklio vandeniu, pasivaikščioję Balio džiunglių takeliais, leisitės į naktinio turgaus pažintį. Tai neatsiejama balietiško gyvenimo dalis.. O spalvų ir kvapų gausybė lyg atskira terapija! Gido lydimi, jei norėsite galėsite išbandyti vietinių patiekalų, tik perspėkite, jog nebūtų aštru :). Pavakary grįšite į viešbutį.

4

Didingieji Balio Rytai ir Lempuyang šventykla

Rytą pradėsite labai anksti. Jūsų kelias ves link vienos gražiausių šventyklų Balyje Lempuyang. Čia pasitiksite pirmuosius saulės spindulius ir užkopus atsivers pasislėpusio debesyse nuostabus aktyvaus ugnikalnio Agung vaizdas. Lydimi Balio jūros pakrantės vaizdų ir tolumoje boluojančios Nusa Penida salos judėsite į Balio rytuose esančius Tirta Gangga vandens rūmus, kur sugalvosite po norą, ar kelis…nes auksinių žuvyčių čia tikra gausybė! Pasimėgavus pietumis vyksite pasilepinti saulės voniomis Balto smėlio paplūdimyje. Jeigu norėsite pasimėgausite nebrangiu paplūdimio masažu – išbandėme, tikrai verta. Paplūdimyje galite išsinuomoti įrangą ir panardyti. Toliau nuplaukus galima pamatyti gražiuosius vėžlius ir daug įvairiaspalvių žuvelių. Pasimėgavę balto smėlio paplūdimio ramybe, pasimaudę skaidrioje jūroje vyksite į juodo smėlio paplūdimį. Saulei leidžiantis Kusambos paplūdimyje pamatysite, kaip gaminama tradicinė jūros druska. Vėlai vakare grįšite į viešbutį.

5

Neturistinis Vakarinio Balio grožis

Šią dieną patrauksite link Balio vakarų. Pirmiausia aplankysite Taman Mumbul šventyklą, kuri yra mažo ežeriuko viduryje. Galėsite patirti vandens apsivalymo ceremoniją. Atsivėsinę gaiviu vandeniu, patrauksite tolyn Sangeh gyvenviete į šventą mišką, kuriame auga 40 metrų aukščio egzotiški ir niekur kitur Balyje nerandami muskatų medžiai. Tai didelė paslaptis vietiniams, kodėl jie auga tik šioje salos dalyje. Taip pat šis miškas yra daugybės pilkųjų beždžionių namai. Bevaikščiodami būtinai pabandykite surasti pasislėpusią tarp medžių apsamanojusią šventyklą. Palikę nuostabųjį mišką, lydimi gido ir jo nesibaigiančių istorijų apie ryžių auginimo tradicijas Balyje, vaikščiosite Jatiluwih ryžių terasų takeliais. Saulės palydėti vyksite į Tanah Lot šventyklą. Tanah Lot pavadinimas, išvertus iš baliečių kalbos, reiškia žemę jūroje. Ši dievų rezidencija iškilusi ypatingoje vietoje – ant uolos, skalaujamos Indijos vandenyno bangų. Palydėję saulę, grįšite į viešbutį. Dienos programos eiliškumą galite keisti – jei norėtumėte ramaus apsilankymo Tanah Lot, ją verčiau lankyti ryte, kai dar nėra turistų.

 

PROGRAMOS DATAPriderinsime individualiai prie jūsų atostogų laiko
PROGRAMOS KAINA  36€ (iš Ubudo)

 

 

 

50 €  mokama MB Balinėtojai pavedimu už programos suplanavimą ir rezervavimą pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą.

310 € žmogui vykstant iš Ubudo, 350 € iš kitų miestų (Sanuras, Legianas, Seminyakas, Nusa Dua, Jimbaran, Kuta) mokama Balyje programą vykdančiam paslaugos teikėjui.

PAPILDOMOS SĄLYGOSUžsisakusiems VIP individualios kelionės planavimo paslaugą, PROGRAMOS KAINA – 310 Eur iš Ubud ir 350 Eur iš kitų miestų.

Min. keliautojų skaičius – 4 asmenys

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA
Pasitikimas ir parvežimas atgal į viešbutį.

Kulinarinė pamoka ir pietūs;

Raftingas Ajung ar Tegel Waja kalnų upe grupėje ir švediško stalo pietūs;

Automobilis su kondicionieriumi; kuras; parkingo bilietai;

Anglakalbis gidas – vairuotojas;

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA
Asmeninės išlaidos; maitinimas, kuris nepaminėtas programoje.
Visi bilietai į lankomus objektus (apie 30 Eur);

Informacija keliautojams: Jei reikia pagalbos pasirenkant viešbučius ir skrydžius bei planuojant visą atostogų laiką, rekomenduojame užsisakyti VIP Individualų kelionės planą.

Susisiekite su mumis dėl Tikro Balio pažinimo programos užsakymo:  Mūsų keliautojų atsiliepimai apie programą Tikro Balio pažinimas


  Ačiū Ieva už tikrai smagią 5 dienų programą Balyje su pačiu nuostabiausiu gidu ! Per šias dienas pamatėme ir pajautėme tikrojo Balio dvasią, patyrėme daug nuotykių ir nepakartojamų akimirkų. Net sunku išskirti vieną labiausiai sužavėjusį momentą, nes jų buvo tiek daug !!! Dar neišvykus iš Balio jau galvoje sukasi mintis, kaip ir kada čia sugrįžti. Nes dar tiek nepamatyta, nepajausta ! Ačiū Balinėtojams nuo visos mūsų kompanijos. Ačiū už Balį 🙂

  VITA RUKAUSKIENE IR DRAUGAI


  Balio sala… vandenynas – atgaivinantis kūną ir išvalantis mintis, nuoširdumas – kaip smilkalų kvapas lydintis tave visur, saulė – kaitri kaip ugnis, apvalanti ir panaikinanti tavo šešėlį, ramybė – kur kiekviena diena tai šventė, nes tai Nauja Diena, padėka – spalvų ir gyvenimo harmonijai, ramybė – malda sau, šventykla kiekvienam, balansas – aštrus ir saldus viename… Tokios buvo mūsų TOBULOS atostogos Balyje. AČIŪ Balinėtojams, Ievai ir Wayan’ui – be kurių pagalbos nebūtume atradę tikros Balio išminties ir jumoro bei pajutę to nepaprasto nuoširdumo ir magiškos energetikos. Nepaprastai gera jausti kad čia dar tikrai sugrįšim…

  EVELINA GARLIAUSKIENĖ


  Balinėtojai, trečią savaitę vis prisimenant atostogas gyvenam euforijoj! Dar ir dar kartą – dėkojam už pajaustą tikrąjį Balį, už visas naujas patirtis, įspūdžius, pirmus kartus, kartais ekstremaliai aktyvias, bet užtai įspūdingas dienas! Už pažintis, kurios liks atmintyje ilgam! Balis ar jo nuoširdūs žmonės paliko gilų įspūdį. Parsivežėme ramybę, harmoniją, pozityvą… Siunčiam viso to, ir dar meilės, jums atgal !!!

  DOVILE ZAUERAITE VASILJEVA IR DRAUGAI


  Paslaugos užsakymo sąlygos

  1. Šios paslaugos užsakymo sąlygos nustato Užsakovo, įsigyjančio paslaugas per internetinę platformą  www.balinetojai.lt teises ir pareigas, paslaugų įsigijimo ir apmokėjimo už jas sąlygas, Užsakovo ir Konsultanto atsakomybę bei kitas su paslaugų įsigijimu internetinėje platformoje www.balinetojai.lt susijusias nuostatas.

  2. Konsultantas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip MB „Balinėtojai“, juridinio asmens kodas 304438586, registracijos adresas Užupio g. 16-23, Vilnius.

  3. Užsakovas (Klientas) pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip Konsultanto maršruto planavimo(sudarymo) paslaugų įgijėjas. , 

  4. Naudos gavėjas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip asmuo, besinaudojantis užsakytomis paslaugomis kartu su jas užsakiusiu asmeniu (Užsakovu).

  5. Paslaugų teikėjas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip vietinis paslaugų teikėjas Bali saloje. 

  6. Konsultantas nėra kelionių organizatorius ir organizuotų turistinių kelionių, taip kaip jos suprantamos pagal LR civilinio kodekso 6.747 str. bei LR turizmo įstatymą, neorganizuoja ir nevykdo.

  Konsultantas taip pat neorganizuoja ir nevykdo skrydžio bei apgyvendinimo paslaugų. Nuvykimo į Bali salą bei apgyvendinimo paslaugomis rūpinasi pats Užsakovas.

  7. Konsultantas parengia kelionės maršrutą po Bali salą, o Klientas  įsipareigoja už konsultavimo paslaugas Konsultantui sumokėti pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą. 

  Nurodytas atlygis sumokamas užsakymo metu per internetinę platformą www.balinetojai.lt arba per Užsakovo pasirinktą mokėjimo įstaigą į Konsultanto atsiskaitomąją sąskaitą.

  Paslaugos teikėjui patvirtinus užsakymą, Klientas apie tai yra informuojamas jo nurodytu elektroniniu pašto adresu. Paslaugos teikėjui nepatvirtinus užsakymo, Kliento Konsultantui sumokėti pinigai grąžinami bankiniu pavedimu ne vėliau kaip per 3 darbo dienas.

  8. Kliento įgytos paslaugos vertė yra nurodoma maršruto aprašyme bei Konsultanto išrašomoje sąskaitoje, kurią Klientas privalo apmokėti sąskaitos gavimo dieną arba kitu sąskaitoje nurodytu terminu.  Kliento užsakytų ir Bali saloje vietinių paslaugų teikėjų teikiamų paslaugų kainą nurodoma maršruto aprašyme. Vietiniams paslaugų teikėjams Klientas sumoka nuvykęs į Bali salą. Klientui pageidaujant, jei vietiniai paslaugų teikėjai Balyje numato tokią galimybę, vietinių paslaugų teikėjų išankstinės sąskaitos gali būti apmokamos pavedimu. Konsultanto atlygis nėra įskaičiuotas į įsigytos paslaugos kainą.

  9. Po Paslaugos teikėjo  užsakymo patvirtinimo, Užsakovas ir/ar kiti Naudos gavėjai gali būti keičiami tik gavus išankstinį Paslaugų teikėjo sutikimą. Apie Paslaugų teikėjo sutikimą arba nesutikimą Konsultantas informuoja Klientą jo nurodytu elektroninio pašto adresu.

  10. Negavus Paslaugų teikėjo sutikimo, Užsakovas ir/ar Naudos gavėjai negali būti keičiami. Užsakovui ir/ar Naudos gavėjams atsisakius užsakytų ir patvirtintų paslaugų, Užsakovo  Konsultantui sumokėtas atlygis nėra grąžinamas. Užsakovui ir/ar Naudos gavėjams atsisakius užsakytų ir patvirtintų paslaugų, Užsakovas atlygina visus vietinių paslaugų teikėjų Balyje nuostolius, jei tokie būtų patirti. 

  11. Konsultantas nevykdo Bali saloje įsigytų paslaugų ir už jų įgyvendinimo kokybę neatsako, bet kokio pobūdžio pretenzijos dėl paslaugų teikiamų Paslaugų teikėjo kokybės,  gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui.

  12. Konsultantas įsipareigoja nedelsiant informuoti Užsakovą, jei pasikeičia įgytų paslaugų sudedamosios dalys arba įgytų paslaugų negalima vykdyti, nedelsiant kai apie tai sužino. Užsakovas tokiu atveju gali atsisakyti nuo įgytų paslaugų, tik tuomet, kai toks pakeitimas padarytų Užsakovui esminę žalą.

  13. Užsakovas prisiima visą riziką dėl dokumentų reikalingų vykti į Bali salą turėjimo, jų neturėjimas ir/ar neatitikimas keliamiems reikalavimas, neužtraukia jokios Konsultanto atsakomybės. Užsakovas įsipareigoja susipažinti su visomis vizų gavimo, valiutų keitimo ir valstybių sienų perėjimo tvarka bei sąlygomis.

  Užsakovui yra žinoma ir suprantama, kad iš Konsultanto įgyja tik šioje Sutartyje nurodytas paslaugas, o nuvykimo į Bali salą bei apgyvendinimo paslaugomis rūpinasi Užsakovas savarankiškai arba jo pasitelkti tretieji asmenys.

  14. Užsakovas, pagrindinė šios sutarties šalis, privalo informuoti kitus Naudos gavėjus, kad paslaugos teikiamos tik pagal šias sąlygas ir visi Naudos gavėjai privalo jas vykdyti.

  15. Užsakovas turi teisę bet kuriuo metu atsisakyti patvirtinto užsakymo žemiau nurodytomis sąlygomis. Užsakymo atsisakymas įsigalioja nuo jo pareiškimo momento. Užsakovui nėra grąžinamas Konsultantui sumokėtas atlygis. Konsultantui sumokėtas atlygis vertinamas kaip minimalūs Konsultanto nuostoliai, kurie papildomai neturi būti įrodinėjami. Užsakovui atsisakius užsakymo, jis atlygina visus vietinių Paslaugų teikėjų Balyje nuostolius, jei tokie būtų patirti.

  16. Kliento teises gina LR civilinis kodeksas, LR vartotojų teisių apsaugos įstatymas, kiti įstatymai ir poįstatyminiai teisės aktai bei šios sąlygos.

  17. Dėl Konsultanto netinkamai atliktų paslaugų, pretenzijos nedelsiant turi būti pareiškiamos Konsultantui. Nepavykus konflikto išspręsti, Konsultantas privalo raštu atsakyti į pretenzijas per 14 kalendorinių dienų nuo pretenzijos gavimo. Ginčai sprendžiami derybų būdu, o nepavykus Šalims susitarti, Klientas turi teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt, el. paštas: [email protected], tel. Nr. +370 5 262 67 51) arba tiesiogiai į teismą Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka. Elektroniniu būdu prašymą galima pateikti per EGS platformą http://ec.europa.eu/odr/.

  18. Pretenzijos dėl netinkamo paslaugų Bali saloje teikimo/neteikimo gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui tiesiogiai.

  Tikro Balio pažinimas