Penkių dienų pažintinė programa Balio Harmonija

Be gero gido pažinti Balį, kaip pro pyragėlių vitriną praeiti. Gražu, spalvinga, bet nei skonio, nei kvapo per stiklą nepajausi…

Visiems tiems, kurie nenori švaistyti pinigų nuo objekto iki objekto nuvežantiems vairuotojams ir nori pažinti tikrą Balį, mes siūlome mūsų draugų išbandytą Balio Harmonija programą!

Atraskite Balio salą su vietiniu gidu, kuris su didžiausia meile parodys Jums tikrą Balį!

1

Balio dvasia ir istorija

Šį rytą grožėsitės Tegalalang ryžių terasomis – vienu įspūdingiausių vaizdų saloje.  Prie tikros Balio dvasios ir istorijos prisiliesite apsilankę 11 a. akmeninėje Gunung Kawi ir vienoje iš įspūdingiausių Tirta Empul šventyklose. Tirta Empul žymi švento šaltinio vandens baseinais ir žydinčiais lotosais. Dienos pabaigoje užsuksite į tradicinę kavos plantaciją paskanauti brangiausios pasaulyje Luwak kavos. Galėsite pasisupti “Dangaus” supynėmis ir pasimėgauti nuostabiu vaizdu. Pavakary grįšite į viešbutį.

2

Plaukimas plaustais Ajung kalnų upe

Ši pramoga skirta visiems! Jūsų laukia kalnų upės smagumas ir įspūdingi džiunglių vaizdai. Vienintelė fiziškai aktyvi dalis – tai nusileisti ir pakilti upės skardžiu 200 laiptelių! Maršrutas nėra sudėtingas ir nereikalaujantis jokios patirties. Užteks klausyti gido nurodymų, kaip irkluoti ir jūsų plaustas šokinės per slenksčius, o jūs mėgausitės purslų gaiva ir nuostabiu gamtovaizdžiu – uolomis, kriokliais, skardžiais, kalvomis ir žaliais laukais. Tai dar viena nuostabi Balio gamtos dovana! Po sočių pietų grįšite į viešbutį.

3

Saulėtekis ugnikalnio viršūnėje

Pilnas įspūdžių naktinis kopimas į Baturo ugnikalnį su bendraminčių grupe! Baturas – vis dar aktyvus ugnikalnis, kurio viršūnė alsuoja karštais garais. Užkopus, po kojomis atsivers nepamirštama ir užburianti tekančios saulės nudažyta Baturo slėnio panorama. Kol mėgausitės atsiveriančiais vaizdais, Jums bus paruošti pusryčiai ant čia pat iš ugnikalnio kylančių garų. Palengva nusileidus nuo kalno, grįšite poilsiui  į savo viešbutį.

4

Rytinio Balio grožis

Ryte lankysite Kanto Lampo krioklį, kuris turistų atrastas visai neseniai. Būtinai atsigaivinkite jo vėsiu vandeniu! Toliau galėsite rinktis, keliauti prie milžiniškos Tukad Unda užtvankos, ar vykti į Goa Lawah šventyklą su tūkstančiais šventyklos uolos palubėse pakibusių šikšnosparnių. Dieną jie ramiai miega, o vakare juodu spiečiumi palieka savo prieglobstį ir leidžiasi į medžioklę. Lydimi Balio jūros pakrantės ir tolumoje boluojančios Nusa Penida salos vaizdų judėsite į Balio Rytuose esančius Tirta Gangga vandens rūmus, o vėliau galėsite pasilepinti saulės voniomis Baltojo smėlio paplūdimyje. Saulei leidžiantis Kusambos paplūdimyje pamatysite, kaip gaminama tradicinė jūros druska. Vakare grįšite į viešbutį.

5

Egzotiški Balio vakarai

Ši diena bus kupina Balio pažinimo akimirkų. Vaikščiosite UNESCO sąraše besipuikuojančių Jatiluwih ryžių terasų takeliais, grožėsitės Ulun Danu šventykla, esančia Beratan ežere ir atsigausite nuo tropikų karščio  ją supančiame parke. Vėliau aplankysite ypatingą, taip pat į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktą vietą – pagrindinę senosios Mengwi karalystės šventyklą Taman Ayun. Na, o saulės palydėti vyksite į Tanah LoT šventyklą. Tanah Lot pavadinimas, išvertus iš baliečių kalbos, reiškia žemę jūroje. Ši dievų rezidencija iškilusi ypatingoje vietoje – ant uolos, skalaujamos Indijos vandenyno bangų. Tanah Lot svarbi ir tuo, kad tai viena iš 7 Balio šventyklų, kurios, tarsi karolių vėrinys, puošia pietvakarinę salos dalį, ir būnant vienoje šventykloje, galima pamatyti kitą. Vakare grįšite į viešbutį.

Programos išdėstymas, dienų eiliškumas yra lankstus.

PROGRAMOS DATA Priderinsime individualiai prie jūsų atostogų laiko
PROGRAMOS KAINA 260  60 €  mokama MB Balinėtojai pavedimu už programos suplanavimą ir rezervavimą pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą.

200 € žmogui iš Ubudo, 250 € iš kitų miestų (Sanuras, Legianas, Seminyakas, Nusa Dua, Jimbaran, Kuta) mokama Balyje programą vykdančiam paslaugos teikėjui.

YPATINGOS SĄLYGOS Grupėms nuo 4 asmenų į programos kainą įskaičiuotas privatus vairuotojas į Baturo ugnikalnio turą ir bilietai į lankomus objektus visos programos metu.
Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA
Paėmimas iš viešbučio;

Anglakalbis arba rusakalbis gidas – vairuotojas;

Automobilis su kondicionieriumi; kuras; parkingo bilietai;

Parvežimas atgal į viešbutį.

Raftingas Ajung kalnų upe grupėje (švediško stalo pietūs); kopimas į Baturą grupėje (pusryčiai);
Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA
Bilietai į lankomus objektus;
Asmeninės išlaidos; maitinimas nepažymėtas programoje.

Informacija: programos Balio Harmonija eiga ir turinys gali kisti atsiželgiant į individualius jūsų poreikius.

Jei neturite laiko kelionės planavimui, skrydžių ar viešbučių paieškai, rekomenduojame užsisakyti Individualų kelionės planą.

Programos Balio Harmonija užsakymo forma:Mūsų keliautojų atsiliepimai apie programą Balio Harmonija

Ačiū Balinėtojams už pažintį su dievų sala, už puikų ir labai savą gidą Sudi, kuris ne tik su kaupu išpildė dviejų dienų programą, bet ir supažindino su Balio augalėliais, vaisiais, gėlėmis ir medžiais 🙂 Tiesiog norėjosi pasilikti Ubude jaukiuose, smilkalais kvepiančiuose svečių namuose pas Wayan, kuri buvo rūpestinga kaip mama 🙂 Na, o didžiausią įspūdį paliko Tegalalang ir Jati Luwih ryžių terasos, Tirta Empul (visiems rekomenduoju pasinerti po tais šaltinėliais) ir Tanah Lot šventyklos, bei plačios Balio gyventojų šypsenos ir gyvenimo būdas.

KRISTINA STRASEVICIUTE

Ačiū Ieva už tikrai smagią 5 dienų programą Balyje su pačiu nuostabiausiu gidu ! Per šias dienas pamatėme ir pajautėme tikrojo Balio dvasią, patyrėme daug nuotykių ir nepakartojamų akimirkų. Net sunku išskirti vieną labiausiai sužavėjusį momentą, nes jų buvo tiek daug !!! Dar neišvykus iš Balio jau galvoje sukasi mintis, kaip ir kada čia sugrįžti. Nes dar tiek nepamatyta, nepajausta ! Ačiū Balinėtojams nuo visos mūsų kompanijos. Ačiū už Balį 🙂

VITA RAKAUSKIENE

Sveiki mieli Balinetojai 😊, kazkiek ir mes tokie jauciames nes neseniai galejome prisiglausti prie Balio silumos, jaukumo, spalvu ir grozio. Dekojame jums uz kartu praleista nuostabia diena. Uz emocijas, nuosirduma, atviruma. Mes turejome progos is daug arciau susipazinti su daug dalyku kuriu be jusu butume nei zinoje nei pajute 😊. Nenusakomas jausmas pas sventike…

Linkime Jums didziausios sekmes tolimesniuose pasirinkimuose ir darbuose ir kasdienybeje. Prasymas- nuosirdziausi linkejimai Wayanui. Ir kvietimas masazui Siauliuose galioja 🙂

DAINA KAZLAUSKIENE

Kelionė labai patiko. Ypač Gili sala ir jūsų organizuotos dvi dienos. Balis tikras rojus ir jau planuojama kitais metais grįsti vėl. Ačiū uz programa ji nuostabi.

BENAS BRAZDZIUNAS

Ieva, nuoširdus Tau ačiū už mūsų nuostabias atostogas! Be Tavo pagalbos tikrai nebūtume pajutę visos Balio dvasios ir sutikę reikiamų žmonių! Ačiū už nuoširdų ir neatlygintiną rūpestį, kuris mus lydėjo visą pasiruošimo laiką ir atostogų metu! Gavome žymiai daugiau, negu buvai žadėjusi 🙂 Galime drąsiai teigti, kad esi nuostabi LIETUVIŠKOS (operatyvi, sąžininga, patikima ) BALIETĖS (draugiška, rūpestinga, mokanti derėtis (sutaupei mums daug milijonų 😀 !) PAVYZDYS! Sėkmės, kūrybinio įkvėpimo Tau darbuose ir tikimės greitu metu vėl susitikti Balyje Linkėjimai nuostabiajam Wayanui! Su artėjančiais naujaisiais 2016-ais metais! Aurelija ir Tomas

AURELIJA IR TOMAS

Sveiki Balinėtojai! Ačiū už puikią Harmony of Bali programą, už rekomendacijas ir pagalbą! ☺🌸 Lanksti programa, puikus gidas!

Ačiū! 🌸

SIMONA POPAITE

Labas Ieva.Tik vakar grįžom į Lietuvą.Ačiū dar kartą už pagalbą organizuojant atostogas Balyje.Gidas Agus labai patiko.Pamatėm viską ką planavom,dar papildomai ką siūlė gidas.Matėm,kad labai nusimimė,kad nevalgėm kiaulės,bet juk ten vien riebalai ir kepta oda — ko tai nesusižavėjom….

JOLITA SABAITE

Sveiki Ieva, aciu, puikiai. Dabar Gili Trawangane. Tiesiog ilsimes. Bet planavau parasyti del balinetoju programos. Viskas buvo labai labai saunu! Gidas tikrai nepakartojamas, labai atsakingas, demesingas ir paslaugus. I buk balinueciu diena pati geriausia! Jums reikia pavystyti sia tema, ji tikrai isskirtine ir nereali 🙂

RASA AUSTRONIENE

Brangieji, ačiū Jums už I Wayan!!! Neapsakoma ir fantastiška patirtis. Esam kelyje į Sanur, linkėjimai! Ir dar kartą ačiū:)

LINAS SIAUTKULIS

Sveiki, jau rašau iš namų. Noriu padėkoti už programą. Wayan’as – pats nuostabiausias mūsų sutiktas gidas! Ačiū, kad jis buvo su mumis tas keturias dienas. Gražus savo mąstymu žmogus, pilnas aistros keliauti, atsakinėjo į mūsų keisčiausius klausimus, supažindino su augalais, religija, Balio žmonių filosofija. Apie kiekvieną aplankytą objektą sužinojome daug daugiau nei rašo Lonely Planet ar kitos keliautojų knygos. Wayan’o dėka mes pamatėme kaip vyksta aukojimai vandenynui, ką jie reiškia, ką reiškia statulos šventyklose, ant kokių medžių auga papajos ar cinamono žievė. Jos tokios pilnos įspūdžių, pasakojimų, vaizdų, garsų, kad atrodė kur kas ilgesnės nei keturios dienos 🙂 Sunku būtų išskirti kurią nors dieną. Net ir dviračių diena (dėl kurios labai abejojau) buvo smagi, nes įveikiau savo demonus (nenukritau nuo dviračio :)) ir pamatėme kaip gyvena baliečiai kaimuose, nuima ryžius, juos džiovina, organizuoja gaidžių peštynes ir t.t.

Viešbutis Gili T buvo nuostabus ir tikrai pasiteisino baseinas beveik kambaryje. Pasinaudojome rekomendacijomis: aspilankėme naktiniame turguje, snorkelindami apžiūrėjome vėžlius. Labai rekmenduočiau Pituq kavinę. Ten lankėmės daug kartų 🙂 Pats GIli T pasirodė labai nešvarus ir vakarais erzino deginamos plastmasės kvapas. Vieną dieną nuplaukėme i Meno, kuri sužavėjo puikiu paplūdimiu, tvarka ir ramybe. Galbūt visgi kitą kartą rinktumėmės šią salą. Šįkartą buvo taip kaip turėjo būti 🙂

Grįžome pilni įspūdžių, pirmų kartų, pailsėję. Apie kelionę svajojom seniai. Ačiū, kad ji buvo nuostabi ir sklandi. Atrodo, kad dalį savęs dar palikome Balyje ir sapnuose dar ten vis pasibūname 🙂 Sėkmės Jums ir kitiems keliautojams!

AGNE SIUSAITE

Sveiki, Balinėtojai,

Prieš porą dienų grįžome namo ir dar vis gyvename kelionės įspūdžiais. Vienareikšmiškai – tai buvo geriausios, turiningiausios mūsų atostogos. Labai džiaugiamės, kad kreipėmės į jus. Didelis ačiū už puikias atostogas! Pačius geriausius linkėjimus siunčiame gidui Agus, tokio gero, įdomaus gido neteko sutikti. Gera kelionė, kai norisi į tą šalį sugrįžti. Ačiū jūsų komandai ir išskirtinai Agus!

GIEDRE IR TADAS

Paslaugos užsakymo sąlygos

1. Šios paslaugos užsakymo sąlygos nustato Užsakovo, įsigyjančio paslaugas per internetinę platformą  www.balinetojai.lt teises ir pareigas, paslaugų įsigijimo ir apmokėjimo už jas sąlygas, Užsakovo ir Konsultanto atsakomybę bei kitas su paslaugų įsigijimu internetinėje platformoje www.balinetojai.lt susijusias nuostatas.

2. Konsultantas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip MB „Balinėtojai“, juridinio asmens kodas 304438586, registracijos adresas Užupio g. 16-23, Vilnius.

3. Užsakovas (Klientas) pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip paslaugų Bali sąloje įgijėjas.

4. Naudos gavėjas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip asmuo, besinaudojantis užsakytomis paslaugomis kartu su jas užsakiusiu asmeniu (Užsakovu).

5. Konsultantas nėra kelionių organizatorius ir iš anksto organizuotų turistinių kelionių, taip kaip jos suprantamos pagal LR civilinio kodekso 6.747 str. bei LR turizmo įstatymą, neorganizuoja ir nevykdo.

Konsultantas taip pat neorganizuoja ir nevykdo vežimo ir ar apgyvendinimo paslaugų. Nuvykimo į Bali salą bei apgyvendinimo paslaugomis rūpinasi pats Užsakovas.

6. Konsultantas pagal Kliento pageidavimą ir jo pasirinktu laikotarpiu užsako paslaugą Bali saloje, o Klientas  įsipareigoja už konsultavimo paslaugas Konsultantui sumokėti po 60 Eur atlygį už Užsakovą ir kiekvieną naudos gavėją, kuriam(-iems) bus teikiama įgyta paslauga.

Nurodytas atlygis sumokamas užsakymo metu per internetinę platformą www.balinetojai.lt arba per Užsakovo pasirinktą mokėjimo įstaigą į Konsultanto atsiskaitomąją sąskaitą.

Paslaugos teikėjui patvirtinus užsakymą, Klientas apie tai yra informuojamas jo nurodytu elektroniniu pašto adresu. Paslaugos teikėjui nepatvirtinus užsakymo, Kliento Konsultantui sumokėti pinigai grąžinami bankiniu pavedimu ne vėliau kaip per 3 darbo dienas.

7. Kliento užsakytos ir Bali saloje teikiamos paslaugos kainą Klientas sumoka nuvykęs į Bali salą faktiškai paslaugas teiksiančiam asmeniui. Konsultanto atlygis nėra įskaičiuotas į įsigytos paslaugos kainą.

8. Jei Kliento įsigytos paslaugos užsakyme nenurodyta kitaip, visos įgytos paslaugos teikiamos ne tik paslaugą įgijusiam Klientui, bet ir kitiems tretiesiems asmenims, įsigijusiems analogiškas paslaugas (grupinis paslaugų teikimas).

9. Po Paslaugos teikėjo  užsakymo patvirtinimo, Užsakovas ir/ar kiti Naudos gavėjai gali būti keičiami tik gavus išankstinį Paslaugų teikėjo sutikimą. Apie Paslaugų teikėjo sutikimą arba nesutikimą Konsultantas informuoja Klientą jo nurodytu elektroninio pašto adresu.

Negavus Paslaugų teikėjo sutikimo, Užsakovas ir/ar Naudos gavėjai negali būti keičiami. Užsakovui ir/ar Naudos gavėjams atsisakius užsakytų ir patvirtintų paslaugų, Užsakovas Konsultantui privalo atlyginti visus tiesioginius ir netiesioginius Konsultanto patirtus nuostolius.

10. Konsultantas neorganizuoja įsigytų paslaugų ir už jos organizavimo kokybę neatsako, bet kokio pobūdžio pretenzijos dėl paslaugų gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui.

11. Konsultantas įsipareigoja nedelsiant informuoti Užsakovą, jei pasikeičia įgytų paslaugų sudedamosios dalys arba įgytų paslaugų negalima vykdyti, nedelsiant kai apie tai sužino. Užsakovas tokiu atveju gali atsisakyti nuo įgytų paslaugų, tik tuomet, kai toks pakeitimas padarytų Užsakovui esminę žalą.

12. Užsakovas prisiima visą riziką dėl dokumentų reikalingų vykti į Bali salą turėjimo, jų neturėjimas ir/ar neatitikimas keliamiems reikalavimas, neužtraukia jokios Konsultanto atsakomybės. Užsakovas įsipareigoja susipažinti su visomis vizų gavimo, valiutų keitimo ir valstybių sienų perėjimo tvarka bei sąlygomis.

Užsakovui yra žinoma ir suprantama, kad iš Konsultanto įgyja tik šioje Sutartyje nurodytas paslaugas, o nuvykimo į Bali salą bei kitomis paslaugomis rūpinasi Užsakovas savarankiškai arba jo pasitelkti tretieji asmenys.

13. Užsakovas, pagrindinė šios sutarties šalis, privalo informuoti kitus Naudos gavėjus, kad paslaugos teikiamos tik pagal šias sąlygas ir visi Naudos gavėjai privalo jas vykdyti.

14. Užsakovas turi teisę bet kuriuo metu atsisakyti patvirtinto užsakymo žemiau nurodytomis sąlygomis. Užsakymo atsisakymas įsigalioja nuo jo pareiškimo momento. Jeigu Užsakovas atsisako patvirtinto užsakymo dėl aplinkybių, už kurias jis atsako (t.y. kai aplinkybės, kurios yra pagrindas atsisakyti užsakymo, atsirado dėl paties Užsakovo ir/ar Naudos gavėjų kaltės, t.y. dėl jo tyčinių veiksmų ar neatsargumo) arba dėl aplinkybių, už kurias jis neatsako (t.y. liga ar pan.), Užsakovui nėra grąžinamas Konsultantui sumokėtas atlygis. Konsultantui sumokėtas atlygis vertinamas kaip minimalūs Konsultanto nuostoliai, kurie papildomai neturi būti įrodinėjami.

15. Kliento teises gina LR civilinis kodeksas, LR vartotojų teisių apsaugos įstatymas, kiti įstatymai ir poįstatyminiai teisės aktai bei šios sąlygos.

16. Dėl Konsultanto netinkamai atliktų veiksmų pretenzijos nedelsiant turi būti pareiškiamos Konsultantui raštu per 15 darbo dienų nuo veiksmų atlikimo/neatlikimo. Nepavykus konflikto išspręsti, Konsultantas privalo raštu atsakyti į pretenzijas per 15 darbo dienų nuo pretenzijos gavimo Ginčai sprendžiami derybų būdu, o nepavykus Šalims susitarti, Klientas turi teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba tiesiogiai į teismą Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

17. Pretenzijos dėl netinkamo užsakytų paslaugų teikimo/neteikimo gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui tiesiogiai.

Atsiliepimai

Atsiliepimai apie šią programą

Parašykite atsiliepimą