Tanzanija ir Zanzibaro sala su Balinėtoja Ieva

Mes suplanavome 11 d.  unikalių patirčių ir nuotykių kupiną maršrutą su balinėjimo (iš balos į balą, iš šalies į šalį, nebijodami sušlapti) eksperte Ieva, o jį išpildys mūsų parneriai Tanzanijoje ir Zanzibare. Su balinėtojų mylimais vietiniais gidais pajausite tikrą Afrikos dvasią!

Safari parkai – tai ne zoologijos sodai su aptvertais gyvūnais, o laisvai gyvenančių gyvūnų savanos, miškai ir lygumos užimančios milžiniškus plotus.. Ten nereikia ieškoti gyvūnų. Ėdančius, besiporuojančius, didingai nueinančius link horizonto – juos nuolat matai važinėjant po parką iš atvirų džipų. Nors nuo parko iki parko tenka ilgai keliauti automobiliu, bet vaizdai pro langą – užburiantys.

Kviečiame Jus į Gyvenimo nuotykį PAMATYTI ir PATIRTI

• Tanzanijos safari Mikumi ir Selous nacionaliniuose parkuose
• Afrikos lygumas, savanas, miškus, upes ir vandenynus
• Didįjį Afrikos penketą (dramblys, liūtas, raganosis, buivolas ir leopardas)
• Povandeninio Afrikos pasaulio  įvairovę
• Akinančiai balto smėlio  paplūdimius ir mėlyno žydrumo vandenis
• Gydomąsias Afrikos masažisčių rankas
• Egzotiškų vaisių ir afrikietiškų patiekalų skonį
• Tanzanijos ir Zanzibaro salos grožį
• Unikalias apsistojimo vietas
• Nuotykius kartu su mumis
• O svarbiausia, kartą per metus vykstantį Afrikos muzikos festivalį Stone Town mieste!

Programos data Tanzanijoje ir Zanzibare:

Vasario 1-11 d., 2024 m. GRUPĖ RENKAMA! Programos kaina*: 2460 Eur.

3 N. TANZANIJOJE su baseinu išskyrus viešbutyje Morogoro mieste; 5N. ZANZIBARO PAJŪRIO VIEŠBUTYJE/VILOJE su baseinu;  2N. ZANZIBARE STONETOWN VIEŠBUTYJE su baseinu.

1

Pirma diena. Atvykimas į Tanzaniją - Mikumi nacionalinis parkas

Kaip visos tolimos kelionės, taip ir ši prasidės nuo tolimo skrydžio. Mes rekomenduojame naktinį skrydį iš Vilniaus į Tanzaniją su vienu persėdimu Stambule. Gidas mus pasitiks anksti ryte Tanzanijos Dar es Salaam oro uoste ( atskridimas 3.20 AM). Mūsų lauks 4 val. kelias automobiliu, todėl rekomenduojame miegoti lėktuve ir automobilyje, pasiimti kelioninę pagalvėlę. Po ilgos kelionės pasieksime Mikumi nacionalinį parką, kur praleisime įspūdžių kupiną dieną.  Šiame nepaprasto grožio gamtos parke su klasikiniu safari peizažu – nuo žole apaugusių savanų lygumų iki miškų ir afrikiečių nacionalinių medžių baobabų giraičių – stebėsime įvairiausius gyvūnus, tarp kurių čia dar galima sutikti ir sparčiai nykstančių Afrikos šunų. Kad būtų patogiau  fotografuoti, po parką keliausime pusiau atvirais džipais. Dienos trukmės safario metu pietausime gamtoje.  Apsistosime nakčiai  ir vakarieniausime Mikumio stovyklavietėje.

*Safario metu iš automobilio/ džipo išlipti draudžiama

2

Antroji diena. Mikumi nacionalinis parkas - Morogoro miestelis

Po pusryčių pratęsime nuotykius Mikumi parke. Be to šiandien (jei grupė pageidaus), dar aplankysime masajų kaimelį, įsikūrusį laukinėje gamtoje.  Šios tautos žmonės gyvena kaimuose šalia nacionalinių parkų mažučiuose moliniuose nameliuose, kasdien vilki tautiniais drabužiais. Gyvena taip, kaip priešistoriniais laikais –  be elektros, automobilių ir yra pagarsėję savo šokinėjimo aukštyn šokiu.  Papietavę gamtoje vėlyvą popietę vyksime į Morogoro miestelį vakarienei ir nakvynei viešbutyje.

3

Trečioji diena. Selous nacionalinis parkas

Anksti ryte papusryčiavę paliksime Morogoro miestelį ir keliausime link Selous nacionalinio parko.  Selous Game Reserve –  vienas didžiausių rezervatų ne tik Tanzanijoje, bet ir visoje Afrikoje. Tačiau tik nedidelė šio rezervato dalis aplink Rufiji upę yra skirta “fotomedžioklei”.  Čia galima sutikti visus didžiuosius Afrikos plėšrūnus, o taip pat žirafų, zebrų, antilopių bei įvairiausios smulkiosios faunos.   Visą dieną važinėsime džipais ir ieškosime pasislėpusių begemotų, dramblių, liūtų, buivolų, leopardų.

Safario metu sustosime papietauti gamtoje ir toliau tęsime turą. Nakvynė – Selous parko stovyklavietėje.

4

Ketvirtoji diena. Tanzanija - Selous nacionalinis parkas - Zanzibaras

Po pusryčių tęsime safari nuotykius Selous parke, plauksime Rufiji upe link stovyklavietės. Čia skaniai papietausime ir keliausime į Selous oro uostą, iš kur  skrisime į Zanzibaro salą. Nakvynė Zanzibaro viešbutyje, netoli paplūdimio.

5

Penktoji diena. Paviršinis nardymas Mnemba saloje arba laiva diena

7.00 val. turo kompanija mus pasiims iš viešbučio ir nuveš į Nungwi paplūdimį, iš kur leisitės į kelionę laiveliu į Mnemba salą. Jei pasiseks, patirsite neįtikėtiną delfinų stebėjimo malonumą, nuplaukdami,  lydimi šių didingų gyvūnų, iki pat Mnemba salos.. Sala garsėja spalvotais koraliniais rifais ir daugybe retų spalvotų žuvyčių. Ji sutraukia paviršinio nardymo gerbėjus iš viso Zanzibaro.  Poilsio metu taip pat galėsite paragauti Zanzibaro atogrąžų vaisių. Po turiningos dienos grįšite atgal į viešbutį.

6

Po pusryčių keliausime į Paje paplūdimį, kur stebėsime gaudančius vėją kaituotojus  ir mėgausimės ramiu poilsiu paplūdimyje. Vakarienė mūsų lauks prie jūros, žymiajame bangų skalaujamame The Rock restorane. Saulę palydėsime Kae Funk palūdimio bare.

7

Septintoji diena. Vėžlių draustinis ir Kendwa paplūdimys arba laiva diena

9.00 val. turo kompanija paims mus iš viešbučio ir nuveš į Nungwi kaimą, kuriame įsikūręs Vėžlių draustinis. Ten lagūnoje maudysimės ir nardysime drauge su vėžliais, stebėdami jų natūralią buveinę, dalyvausime vėžlių maitinime. Pasisotinę neįprasta patirtimi, vyksime į Kendwa paplūdimį. Ten praleisime kelias valandas, mėgaudamiesi šio nesugadinto paplūdimio grožiu ar užsiimdami paviršiniu nardymu. Jei susidomėsite, galėsite išbandyti ir kitokį vandens sportą. Po to grįšime į viešbutį.

8

Aštuntoji diena. Vandens safari arba laisva diena

Leisimės į žavią visos dienos vandens safari, kuris nuves į užburiančią kelionę po nuostabias Zanzibaro mangroves ir pasiūlys nepamirštamą paviršinio nardymo patirtį garsiuose Menai įlankos koraliniuose rifuose.

Vėliau plauksime į Kwale salą, kur galėsime atsipalaiduoti balto smėlio pakrantėje, pasikaitinti saulėje ir atsigaivinti krištolo skaidrumo vandenyje. Mėgaudamiesi vandenyno vaizdais ragausime įvairiausius egzotiškus švežius salos vaisius. Patirsime sultingą bananų saldumą, gaivų arbūzo malonumą, tikrą atogrąžų ananasų ir geltonų mangų skonį. Kiekvienas kąsnelis nukels jus į skonių rojų… Po to grįšime į viešbutį.

9

Devintoji diena. Prieskonių turas & Kalėjimo sala - Stone Town

Dieną pradėsime 7:00 val. ryto. Apsilankysime prieskonių fermoje, kur leisimės į 2 valandų trukmės pasivaikščiojimą pėsčiomis. Jo metu sužinosime, kodėl Zanzibaras garsėja kaip prieskonių sala, atrasime didelę čia auginamų aromatingų prieskonių įvairovę, galėsime jų paragauti. Vėliau vyksime į Stone Town iš kur valtimi plauksime į Kalėjimo salą. Ten susipažinsime su įspūdingais milžiniškais vėžliais ir sužinosime intriguojančią salos istoriją. Grįšim į Stone Town.

Vakare panirsime į Afrikos muzikos festivalio ritmus. Nakvynė Stone Town viešbutyje.

10

Dešimtoji diena. Afrikos muzikos festivalis

Lėtas rytas ir diena skirta Stone Town miesteliui, o vakare mūsų lauks Afrikos muzikos festivaliui. Nakvynė Stone Town.

11

Vienuoliktoji diena. Zanzibaras - Zanzibaro oro uostas - Tanzanijos oro uostas

Laikas atsisveikinti su atogrąžų rojum.   Viešbutis paliekamas po vidurnakčio. Ši diena skirta grįžimui į Lietuvą,

Mūsų dėmesingas vairuotojas, atsižvelgdamas į skrydžio bei  registravimuisi reikalingą laiką, užtikrins sklandų pervežimą iš viešbučio į Zanzibaro oro uostą. Skrisime į Tanzanijos oro uostą Dar es Salaam, iš kurio lauks skrydis namo.

Tikimės, kad atsisveikindami su Zanzibaru ir Tanzanija su savimi išsivešite nepamirštamų prisiminimų lobyną. Tegul patirtis ir nuotykiai, kuriuos patyrėte šioje kerinčioje saloje, išlieka jūsų širdyse!

*Programos eiga gali kisti atsižvelgiant į orus, bei šventes.


Jums netiko kelionės datos ir norėtumėte keliauti po salą individualiai?

Leiskite mums tuo pasirūpinti. Atsižvelgę į Jūsų individualius poreikius, mes suplanuosime visą kelionę nuo A iki Z ir Jūsų svajones paversime realybe! Parašykite mums dėl VIP Individualaus kelionės plano.

Norėdami daugiau sužinoti apie Afrikos nuotykį su Balinėtojais, parašykite:  PROGRAMOS DATOSVasario 1-11 d., 2024 m. Tanzanijoje ir Zanzibare.
  KITOS DATOSJei Jums šios datos netiko Balinėtojai gali suplanuoti Jūsų atostogas tokiu pat maršrutu Jums patogia data (visos programos metu Jus lydės vietinis gidas kalbantis anglų kalba).
  MOKĖJIMO SĄLYGOS*
  200   mokama MB Balinėtojai pavedimu už programos suplanavimą ir rezervavimą pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą.
  2260 €  mokama Tanzanijoje ir Zanzibare programą vykdančiam paslaugos teikėjui
  Į KAINĄ ĮTRAUKTA
  4 dienų ir 3 naktų Safari programa Tanzanijoje su pilnu maitinimu;  (dviviečiuose arba triviečiuose kambariuose)Pusryčiai visos programos metu;

  Visi bilietai į Safari parkus;

  5 naktys pajūrio viešbutyje/viloje ir 2 naktys Stone Towne;  (dviviečiuose arba triviečiuose kambariuose)

  Diena Paje paplūdimyje ir  The Rock restorano lankymas ( pervežimai) 

  Visi pervežimai ir ekskursijos su vietiniu angliškai kalbančiu gidu Zanzibare;

  Prieskonių turas & Kalėjimo sala;

  Su Jumis visą laiką keliaus Ieva.Kuras, parkingo mokesčiai;
  Vietiniai skrydžiai Tanzanija – Zanzibaras
  Į KAINĄ NEĮTRAUKTA
   Tarptautinio skrydžio bilietas( apie 900 Eur);

   Vietiniai skrydžiai  Zanzibaras- Tanzanija ( apie 100 Eur); 

  Arbatpinigiai vietiniams gidams (10 Eur diena Safario metu);

  Viza į Tanzaniją ( apie 50 Eur);

  Pietūs ir vakarienės Zanzibare;

   Kitos pasirenkamos pramogos; masažai;

   MNEMBA paviršinio nardymo turas ( apie 40 Eur/asm ) ; 

  “Turtle Sanctuary” ir Kendwa Beach ( apie 40 Eur/asm ) ; 

   Vakarienė  The Rock restorane;

   Masajų kaimelis ( nuo 10 Eur) 

   Safari Blue ( apie 40 Eur/asm ) ;

  Afrikos muzikos festivalio bilietas ( nuo 90 dol. iki spalio 31d., vėliau nuo 136 dol.) 

  Pervežimai į/iš oro uosto (apie 40 Eur) atskrendant ne programos datomis;

  Kelionės draudimas ir asmeninės išlaidos;

  500 € už vienvietį kambarį visos programos metu; 

  Pastaba.

  • Dėl skrydžio bilieto kreipkitės į mus ir mes rekomenduosime patogų skrydį programos datomis arba su papildomu laisvu laiku. Orientacinė bilieto kaina nuo 600 Eur.
  • Išskrendant ne programos datomis gidas galės jus nuvežti į oro uostą, tik tai kainuoja papildomai (apie 40 Eur, priklausomai nuo jūsų pasirinktos lokacijos).
  • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose/triviečiuose kambariuose.
  • Paslaugos teikėjai pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu atsižvelgiant į orus ir ceremonijas programos metu.
  • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 4 keliautojams.
  • Jei keliautojų yra mažiau nei 4 asm. , programa gali būti vedama su anglakalbiu gidu.
  • Jei po programos pasiliekate saloje ilgiau, mes suteikiame apsistojimo rekomendacijas. Visu laisvu laiku rūpinatės savarankiškai.
  • Papildomiems turams minimalus asmenų skaičius – 4. Jei keliautojų yra mažiau, turai galimi, bet jų nelydi kelionės vadovas.

  Norėdami daugiau sužinoti apie šią programą, parašykite:   Paslaugos užsakymo sąlygos

   1. Šios paslaugos užsakymo sąlygos nustato Užsakovo, įsigyjančio paslaugas per internetinę platformą  www.balinetojai.lt teises ir pareigas, paslaugų įsigijimo ir apmokėjimo už jas sąlygas, Užsakovo ir Konsultanto atsakomybę bei kitas su paslaugų įsigijimu internetinėje platformoje www.balinetojai.lt susijusias nuostatas.

   2. Konsultantas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip MB „Balinėtojai“, juridinio asmens kodas 304438586, registracijos adresas Užupio g. 16-23, Vilnius.

   3. Užsakovas (Klientas) pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip Konsultanto maršruto planavimo(sudarymo) paslaugų įgijėjas. , 

   4. Naudos gavėjas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip asmuo, besinaudojantis užsakytomis paslaugomis kartu su jas užsakiusiu asmeniu (Užsakovu).

   5. Paslaugų teikėjas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip vietinis paslaugų teikėjas Tanzanijoje ir Zanzibaro saloje. 

   6. Konsultantas nėra kelionių organizatorius ir organizuotų turistinių kelionių, taip kaip jos suprantamos pagal LR civilinio kodekso 6.747 str. bei LR turizmo įstatymą, neorganizuoja ir nevykdo.

   Konsultantas taip pat neorganizuoja ir nevykdo skrydžio paslaugų. Nuvykimo į Tanzaniją ir Zanzibaro salą paslaugomis rūpinasi pats Užsakovas.

   7. Konsultantas parengia kelionės maršrutą po Tanzaniją ir Zanzibaro salą, o Klientas  įsipareigoja už konsultavimo paslaugas Konsultantui sumokėti pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą. 

   Nurodytas atlygis sumokamas užsakymo metu per internetinę platformą www.balinetojai.lt arba per Užsakovo pasirinktą mokėjimo įstaigą į Konsultanto atsiskaitomąją sąskaitą.

   Paslaugos teikėjui patvirtinus užsakymą, Klientas apie tai yra informuojamas jo nurodytu elektroniniu pašto adresu. Paslaugos teikėjui nepatvirtinus užsakymo, Kliento Konsultantui sumokėti pinigai grąžinami bankiniu pavedimu ne vėliau kaip per 3 darbo dienas.

   8. Kliento įgytos paslaugos vertė yra nurodoma maršruto aprašyme bei Konsultanto išrašomoje sąskaitoje, kurią Klientas privalo apmokėti sąskaitos gavimo dieną arba kitu sąskaitoje nurodytu terminu.  Kliento užsakytų ir Tanzanijoje ir Zanzibaro saloje vietinių paslaugų teikėjų teikiamų paslaugų kainą nurodoma maršruto aprašyme. Vietiniams paslaugų teikėjams Klientas sumoka nuvykęs į Tanzaniją ir Zanzibaro salą. Klientui pageidaujant, jei vietiniai paslaugų teikėjai Tanzanijoje ir Zanzibaro saloje numato tokią galimybę, vietinių paslaugų teikėjų išankstinės sąskaitos gali būti apmokamos pavedimu. Konsultanto atlygis nėra įskaičiuotas į įsigytos paslaugos kainą.

   9. Po Paslaugos teikėjo  užsakymo patvirtinimo, Užsakovas ir/ar kiti Naudos gavėjai gali būti keičiami tik gavus išankstinį Paslaugų teikėjo sutikimą. Apie Paslaugų teikėjo sutikimą arba nesutikimą Konsultantas informuoja Klientą jo nurodytu elektroninio pašto adresu.

   10. Negavus Paslaugų teikėjo sutikimo, Užsakovas ir/ar Naudos gavėjai negali būti keičiami. Užsakovui ir/ar Naudos gavėjams atsisakius užsakytų ir patvirtintų paslaugų, Užsakovo  Konsultantui sumokėtas atlygis nėra grąžinamas. Užsakovui ir/ar Naudos gavėjams atsisakius užsakytų ir patvirtintų paslaugų, Užsakovas atlygina visus vietinių paslaugų teikėjų Tanzanijoje ir Zanzibaro saloje nuostolius, jei tokie būtų patirti. 

   11. Konsultantas nevykdo Tanzanijoje ir Zanzibaro saloje įsigytų paslaugų ir už jų įgyvendinimo kokybę neatsako, bet kokio pobūdžio pretenzijos dėl paslaugų teikiamų Paslaugų teikėjo kokybės,  gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui.

   12. Konsultantas įsipareigoja nedelsiant informuoti Užsakovą, jei pasikeičia įgytų paslaugų sudedamosios dalys arba įgytų paslaugų negalima vykdyti, nedelsiant kai apie tai sužino. Užsakovas tokiu atveju gali atsisakyti nuo įgytų paslaugų, tik tuomet, kai toks pakeitimas padarytų Užsakovui esminę žalą.

   13. Užsakovas prisiima visą riziką dėl dokumentų reikalingų vykti į Tanzanią ir Zanzibaro salą turėjimo, jų neturėjimas ir/ar neatitikimas keliamiems reikalavimas, neužtraukia jokios Konsultanto atsakomybės. Užsakovas įsipareigoja susipažinti su visomis vizų gavimo, valiutų keitimo ir valstybių sienų perėjimo tvarka bei sąlygomis.

   Užsakovui yra žinoma ir suprantama, kad iš Konsultanto įgyja tik šioje Sutartyje nurodytas paslaugas, o nuvykimo į Tanzanią ir Zanzibaro salą paslaugomis rūpinasi Užsakovas savarankiškai arba jo pasitelkti tretieji asmenys.

   14. Užsakovas, pagrindinė šios sutarties šalis, privalo informuoti kitus Naudos gavėjus, kad paslaugos teikiamos tik pagal šias sąlygas ir visi Naudos gavėjai privalo jas vykdyti.

   15. Užsakovas turi teisę bet kuriuo metu atsisakyti patvirtinto užsakymo žemiau nurodytomis sąlygomis. Užsakymo atsisakymas įsigalioja nuo jo pareiškimo momento. Užsakovui nėra grąžinamas Konsultantui sumokėtas atlygis. Konsultantui sumokėtas atlygis vertinamas kaip minimalūs Konsultanto nuostoliai, kurie papildomai neturi būti įrodinėjami. Užsakovui atsisakius užsakymo, jis atlygina visus vietinių Paslaugų teikėjų Tanzanijoje ir Zanzibare nuostolius, jei tokie būtų patirti.

   16. Kliento teises gina LR civilinis kodeksas, LR vartotojų teisių apsaugos įstatymas, kiti įstatymai ir poįstatyminiai teisės aktai bei šios sąlygos.

   17. Dėl Konsultanto netinkamai atliktų paslaugų, pretenzijos nedelsiant turi būti pareiškiamos Konsultantui. Nepavykus konflikto išspręsti, Konsultantas privalo raštu atsakyti į pretenzijas per 14 kalendorinių dienų nuo pretenzijos gavimo. Ginčai sprendžiami derybų būdu, o nepavykus Šalims susitarti, Klientas turi teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt, el. paštas: [email protected], tel. Nr. +370 5 262 67 51) arba tiesiogiai į teismą Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka. Elektroniniu būdu prašymą galima pateikti per EGS platformą http://ec.europa.eu/odr/.

   18. Pretenzijos dėl netinkamo paslaugų Tanzanijoje ir Zanzibaro saloje teikimo/neteikimo gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui tiesiogiai.