Balio sala su Balinėtojais

Mes suplanavome 11 d.  unikalių patirčių ir nuotykių kupiną maršrutą su Balio salos ekspertais Balinėtojais, o jį išpildys mūsų parneriai Balyje. Su balinėtojų mylimais baliečiais gidais pajausite tikrą Balio dvasią!

Kviečiame Jus į Gyvenimo nuotykį Rojaus saloje PATIRTI:

 • Švenčiausias Balio vietas bei kampelius
 • Šventyklas, krioklius, paplūdimius, kalnus ir upes
 • Neapsakomo grožio saulėtekį Baturo ugnikalnio viršūnėje
 • Užmiršime kasdienybės rūpesčius vaikščiodami žaliuojančiomis ryžių terasomis
 • Gydomąją šventų Balio šaltinių energiją
 • Egzotiškų vaisių ir balietiškus patiekalų skonį
 • Balio ir Lembongan salų grožį
 • Unikalias apsistojimo vietas
 • Nuotykius kartu su mumis

 

Su Jumis visą laiką keliaus lietuviškai kalbantis kelionės vadovas gyvenantis Balyje ir Balinėtojų šeimos narys Norvidas.

Programos data Balyje:

Lapkrčio  4d.- 14d., 2024 m. GRUPĖ RENKAMA! Programos kaina*: 1490 eur.

Rekomenduosime skrydžius

1

Pirma diena. Atvykimas į Balio salą. Pervežimas į Ubudą

Atskridus į Denpasaro oro uostą jus pasitiks Balinėtojų komanda ir perveš į salos kultūrinį centrą Ubudą. Vakarėjantis Balio kultūros centras Ubudas pasveikins jus nuoširdžiomis šypsenomis, atvers duris kitoniškos kultūros pažinimui ir pakvies aplankyti švenčiausias vietas bei kampelius.  Nakvynė Ubude.

2

Antroji diena. Balio kultūros ir istorijos diena

Papusryčiavę keliausime į šventąjį Beždžionių mišką, kuris sužavės žaismingomis bedžionėlėmis – būkite pasiruošę jų netikėtoms išdaigoms!

Paskui vyksime į vietinę tropinių augalų plantaciją, susipažintinti su vietinių augalų įvairove, sužinoti unikalų Luwak kavos  gavimo procesą, kuriame aktyviai dalyvauja mangustų šeimos gyvūnėliai civetos. Ragausime vietinių arbatų ir kavų. Norintys galės gražasiausias nuotraukas pasidaryti ir suptis supynėmis iki “dangaus”. Pietauti važiuosime į Kintamani apylinkes, kur atsivers nuostabus vaizdas į Baturo ugnikalnį.

Po kavos pertraukėlės mūsų laukia pažintis su dar viena įdomia šventykla – Tirta Empul. Joje yra šaltinis, kur tiek vietiniai, tiek ir keliautojai gali išsivalyti nuo visų blogų energijų. Tai, kad ši vieta ypatinga patvirtina ir tai, kad greta jos stovi Indonezijos prezidento rezidencija. Po kupinos įspūdžių dienos grįžtame į Ubudą. Nakvynė Ubude.

3

Trečioji diena. Nuotykiai upėje

Po pusryčių mūsų lauks, įspūdingas 9 kilometrų leidimasis guminėmis valtimis gražiausia salos Ajungo upe. Tai nėra sudėtingas maršrutas, nereikia jokios patirties, užtenka klausyti gido nurodymų kaip irkluoti ir mėgautis purslų gaiva bei šokinėti per putojančius upės slenksčius. Net neabejojame, kad pasikrausite puikios energijos. Po įspūdžių kupinos dienos grįšime į viešbutį. Nakvynė Ubude.

Suteiksime rekomendacijas laisvam laikui Ubude.

4

Ketvirtoji diena. Tikro Balio dvasios pažinimas

Po vėlyvų pusryčių mūsų kelias pasuks link giliai tarpeklyje šniokščiančio krioklio. Po jo vandens srautu atsivėsinę nuo tropikų karščio, pasivaikščioję Balio džiunglių takeliais, leisitės į kulinarinę Balio patirtį.  Mūsų lauks tradicinio organinio maisto ruošimo pamoka Bangli kaimelyje ekologinį gyvenimą puoselėjančioje baliniečių šeimoje. Jos metu susipažinsime su balinietiškos virtuvės subtilybėmis, tradicinio gėrimo receptu, stebėsime kaip gaminamas kokoso aliejus, o vedami patyrusių tradicinės balietiškos virtuvės šeimininkų, išbandysime net 7 patiekalų receptus. Vėlyviems pietums mėgausitės tuo, ką patys pasigaminsime! Pavakary atsisveikinę su balietiška šeima, grįšime į viešbutį.

Kokio amžiaus jūs bebūtumėt, kiek Jūsų bekeliautų, šią dieną pamilsta visi, nes ji kupina juoko ir bendravimo su vietiniais džiaugsmo. Nakvynė Ubude.

5

Penktoji diena. Ubudas – Bedugul – Lovina

Šiandien paliksime Ubudo miestelį ir trauksime tyrinėti salos vidurio. Užsuksime į dar vienas ryžių terasas – Jatiliwih, nes šio vaizdo tikrai negana. Aplankysime karališką Ulun Danu ežero šventyklą, esančią ant Beratano ežero ir tikriausiai tapusią viena iš labiausiai fotografuojamų vietų saloje. Sustosime aplankyti šventą, vietinių vadinamą “Baltąjį medį”, kurio amžius virš 1000m., jis yra didžiausias visoje saloje, bei aplankysime šalia esantį mažą vietinį kaimelį kalnuose, kur pasižvalgysime po vietinę architektūrą.
Patyrus Balio vakarinės dalies grožį, pasuksime į Loviną, salos šiaurėje esantį kurortą, kuris ypatingas savo pilkais lavos paplūdimiais. Smėlis čia vulkaninės kilmės, tikrai nutolsta nuo idiliškų baltų paplūdimių vaizdų, tačiau tuo jis ne mažiau žavus. Nakvynė “boutiq” stiliaus viešbutyje ant jūros kranto.

6

Šeštoji diena. Rytas su delfinais, Balio kriokliai ir šventyklos

Kurie norės su ryto aušra išplauksite gainiotis delfinų. Praktiškai kiekvieną rytą delfinai atplaukia į įlanką, o tradicinės valtys su ilgomis šoninėmis „kojomis“ bando juos pavyti. Papusryčiavę leisimės į kelionę tyrinėti Lovinos apylinkių, labai mėgstamų kuprinėtojų ir geriau Balį pažįstančių keliautojų. Užsuksime pasigrožėti ir pasimaudyti Aling Aling kriokliuose, apsilankysime Brahmavihara – Arama budistiniame vienuolyne. Didžiausia budistinė šventykla Balyje šiek tiek primenana garsųjį Borobuduro kompleksą Javos saloje. Pilni dienos įspūdžių sugrįšime į viešbutį. Suprantame, jog ne kiekvienam tinka tokia intensyvi diena, todėl norintiems poilsio, pasiūlysime pasimėgauti laisva popiete viešbutyje.

Nakvynė Lovinoje.

7

Septintoji diena. Lovina – Sanuras – Nusa Lembongano sala

Šiandien užsibaigia mūsų viešnagė Šiaurės Balyje ir vyksime į Balio pietus. Nors Balio sala nedidelė, vos 200 kilometrų ilgio ir 150 kilometrų pločio, iš vieno salos krašto į kitą važiuosime apie 3 valandas. Kelionė neprailgs stebint pro langą panoraminius vaizdus, ryžių laukus ir vietinį Balio gyventojų gyvenimą. Atvykę į Sanuro kurortą, greitaeigiu kateriu persikelsime į greta esančią Nusa Lembongano salą. Norime ją jums parodyti – čia traukia tie, kurie nori pailsėti nuo Balio šurmulio ir patirti mažos salos gyvenimą. Apsistosime viešbutyje su atsiveriančiu įspūdingu vaizdu į vandenyną ir Agung ugnikalnį.

8

Aštuntoji diena.Nusa Lembonganas - Povandeninio pasaulio grožis arba motorolerių turas po salą

Laisva diena jūsų ramiam poilsiui prie jūros. Na o tiems, kurie nori aktyvaus ir turiningo laiko, už papildomą mokestį, pasiūlysime išbandyti paviršinį nardymą, banglentes, irklentes arba su gidu turėti motorolerių turą po salą . Nakvynė Lembongane.

9

Devintoji diena. Nusa Lembonganas – Sanuras

Po pusryčių greituoju kateriu grįšime į Balį ir apsistosime Sanure. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje ant jūros kranto Sanure.

10

Dešimtoji diena. Poilsio diena

Laisva diena poilsiui prie jūros ir lauktuvių apsispirkimui.

Norintiems aktyvesnio laiko, už papildomą mokestį pasiūlysime :

Kopti į ugnikalnį BATUR . Tiems, kas pasiryžę kopti, ši diena prasidės labai anksti. Apie 2 val. ryto išvažiuosime link Baturo ugnikalnio ir per dvi valandas užkopsime į viršų, kad pamatytume galbūt nuostabiausią savo gyvenimo saulėtekį. Neišsigąskite – padirbėti teks, bet užkopti gali bet kuris sveikas, bent šiek tiek aktyviau judantis žmogus. Nakvynė Sanure.

ARBA

 Aplankyti Tanah Lot šventyklą. Tanah Lot pavadinimas, išvertus iš baliečių kalbos, reiškia žemę jūroje. Ši dievų rezidencija iškilusi ypatingoje vietoje – ant uolos, skalaujamos Indijos vandenyno bangų. Tanah Lot svarbi ir tuo, kad tai viena iš 7 Balio šventyklų, kurios, tarsi karolių vėrinys, puošia pietvakarinę salos dalį, ir būnant vienoje šventykloje galima pamatyti kitą. Nakvynė Sanure.

11

Vienuoliktoji diena. Poilsis ir skrydis namo

Po pusryčių – laisvas laikas pasimėgauti paskutine diena Dievų saloje.

Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.

*Programos eiga gali kisti atsižvelgiant į orus, bei šventes ir ceremonijas.

**Minimalus keliautojų skaičius papildomiems turams 8 asm.

 


Jums netiko kelionės datos ir norėtumėte keliauti po salą individualiai?

Leiskite mums tuo pasirūpinti. Atsižvelgę į Jūsų individualius poreikius, mes suplanuosime visą kelionę nuo A iki Z ir Jūsų svajones paversime realybe! Parašykite mums dėl VIP Individualaus kelionės plano.

Norėdami daugiau sužinoti apie Balio sala su Balinėtojais kelionę, parašykite:  PROGRAMOS DATOSLapkričio 4d.- 14d. 2024 m. Balyje.
  KITOS DATOSJei Jums šios datos netiko Balinėtojai gali suplanuoti Jūsų atostogas tokiu pat maršrutu Jums patogia data (visos programos metu Jus lydės vietinis Balinėtojų gidas kalbantis rusų arba anglų kalba).
  MOKĖJIMO SĄLYGOS*
  200   mokama MB Balinėtojai pavedimu už maršruto suplanavimą ir rezervavimą pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą.
  1290 €  mokama Balyje programą vykdančiam paslaugos teikėjui už programą ir viešbučius.
  Į KAINĄ ĮTRAUKTA
  10 nakvynių su pusryčiais mūsų kruopščiai atrinktuose viešbučiuose dviviečiuose kambariuose. Visuose esame buvę ir mums ten patiko;Visi pervežimai ir ekskursijos su vietiniu angliškai arba rusiškai kalbančiu gidu (pagal grupės pageidavimą);
  Perplukdymai  į/iš Lembongan salos;

  Visi bilietai į lankytinas vietas;

  Visi turai pažymėti programoje;

  Su Jumis visą laiką keliaus lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.

  Plaukimas upe – raftingas

  Pirmos dienos pietūs; raftingo metu pietūs; Tikro Balio dienoje pietūs; pakeliui į Loviną – pietų dėžutė;

  Į KAINĄ NEĮTRAUKTA
  Skrydžio bilietas;Viza į Indoneziją;

  Arbatpinigiai vietiniams gidams;

  Kelionės draudimas ir asmeninės išlaidos;

  Motorolerių turas Lembongan saloje (30 eur/asm.);

  Supynės ( 10-20 Eur)

  Delfinų turas ( 15 Eur/asm)

  Pietūs ir vakarienės;

  Grupinės 2 vakarienės ( apie 45Eur)

  Tanah Lot turas (40 eur/asm.);

  Kopimas į ugnikalnį (70 eur/asm.);

  Kitos pasirenkamos pramogos; masažai;

  Pervežimai į/iš oro uosto (apie 30 Eur) atskrendant ne programos datomis;

  400 € už vienvietį kambarį visos programos metu.

  Pastaba.

  • Dėl skrydžio bilieto kreipkitės į mus ir mes rekomenduosime patogų skrydį programos datomis arba su papildomu laisvu laiku. Orientacinė bilieto kaina nuo 1000 Eur.
  • Atskridus/išskrendant ne programos datomis gidas galės jus pasitikti oro uoste/nuvežti į oro uostą, tik tai kainuoja papildomai (apie 30-40 Eur priklauso nuo jūsų pasirinktos lokacijos).
  • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose kambariuose.
  • Paslaugos teikėjai pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu atsižvelgiant į orus ir ceremonijas programos metu.
  • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 10 keliautojų.
  • Jei keliautojų yra mažiau nei 10 asm. , programa gali būti vedama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu.
  • Poilsio metu kelionės vadovas grupės nelydi, tačiau, esant reikalui, su juo galima susisiekti telefonu.
  • Jei po programos pasiliekate saloje ilgiau mes suteikiame apsistojimo rekomendacijas, mūsų pamiltų kavinių, spa ir kt. veiklų rekomendacijas. Visu laisvu laiku rūpinatės savarankiškai.
  • Minimumas 8 asm. papildomiems turams, jei keliautojų yra mažiau nelydi kelionės vadovas, bet turai galimi.

  Norėdami daugiau sužinoti apie šią kelionę, parašykite:   Mūsų keliautojų atsiliepimai apie programą “Balio sala su Balinėtojais”

   Kelionė į Bali

   Balio sala su Balinėtojais

   Važiavau be jokių nuostatų. Tačiau norėjau praplaukti 2-os kategorijos kalnų upe ir pavyko. Norėjau išmokti važiuoti motoroleriu ir gavosi. Norėjau pamatyti ne parodinį Balio salos pusę, susipažinti su vietinių žmonių gyvenimu. Pamačiau. Nu ir dar pavyko paplaukioti valtimi mangrų miške. Ir visiškai atsitiktinai pavyko pamatyti banginį. Labai puikiai Balinėtojai paruošė kelionės maršrutą.

   p.s Supynės, vaikystė, apkabinimas, apsikabinimas, ašaros, susitaikymas, paleidimas, vidinė ramybė, naujas, sėkmingas harmoningas gyvenimo etapas. Ačiū Ačiū Ačiū

   ARTŪRAS, 2023 vasaris


   Labas, Bali,

   Truputį supratau apie nuostabią šalį BALI, kad apie šalį susidarai tokią nuomonę, kokius žmones susitinki. Ypač žmones, kurie pristato savo šalį. O BALI reprezentuoja rami, ilgakasė, jau “Balietė” Ieva (tiesi ir kūnu ir siela) ir savo šalies patriotas. Karys, protėvių šauklys, Agus, kuris savo balsu ir padavimais, nori, kas kiekvienas atvykęs, bent dviem savaitėm, bandytų pamilti ir suprasti Jo nuostabią šalį, o svarbiausia – per pažintį su BALIU, šiek tiek labiau pažinti save ir šalia esančius/esančias.

   Girdėjote Almanto ir Kristinos patirtus pojūčius ir atradimus, kuriuos teko išgyventi.

   Mums, Eglei, Donatui ir Benui šios atostogos buvo pačios nuostabiausios. Jūs palietėte mūsų širdis, taip tarsi šią akimirką atrodo, kad mes esame šeima! Ačiū nuoširdžiai Agus! Būk sveikas ir laimingas! Balis – nuostabus! Norėčiau čia sugrįžti!!!

   Mylime Jus it tikime, kad dar susitiksime. Ačiū!!

   2023 vasaris


   Dear Ieva and Agus,

   I am very thankful to both of yoy for this amazing trip. You showed me Bali and its wonders. I had an amazing time here and that’s thanks to both of you. Thank you Agus for showing me all these amazing places and orgonizing amazing activities. I felt in love with Bali and hope to come here again sometime.

   With much Love Meja

   Integrity…eternal…verity…amazon

   +

   Awesom…good heart…unlimited…soul

   =

   Beautiful…aastounding…love….intuitive

   GABIJA, 2023 vasaris


   Pilna ir ramu…

   Kelionės metu stebėjau save. Nors daug dalykų veikime kartu su grupe, man pavyko rasti laiko Sau. To norėjau prieš išskrisdama į Balį. Emocijos tik teigiamos. Džiūgauju. Vaizdai, spalvos, kvapai, garsai, šypsenos, šiluma ir saulė – NUOSTABU visa tai!! Išeidavau į save net sėdėdama autobusiuke ir žiūrėdama pro langą.  Nuostabu, kad krykštavo bendrakeleiviai.

   Ačiū už gerumą Ieva ir Agus!!! Girdite ir jaučiate.

   Programa kelionės patiko. Išgirstos informacijos daug. Šaunu! Mielai jungčiausi ir vėl. Lėtesniu tempu gal jau. Bet viskas puikia sudėliota.

   Myliu daugelį matytų Azijos šalių. Pamilau ir Balį jūsų dėka!

   Ieva, sveikatos tau ir pasisekimo ateityje! Išlik ta mylinti gyvenimą moterimi, kuri tuo besidalindama džiugauja ir kuo daugiau sutik žmonių, kurie duos tau!

   JOLITA, 2023 vasaris


   Visų pirma kas ateina į galvą rašant – dėkingumas. Nesu iš tų žmonių, kurie perdėtai dėkoja už viską ir visada. Manu supratimu – dėkingumą reikia pelnyti. Tačiau vakar grįždama iš šventyklos galvojau, kaip norėčiau jus abu su Agus apsikabinti ir ilgai laikyti glėbyje. Toks bekraštis dėkingumas. Už rūpestį. Kiekvienas iš mūsų gavo jūsų dėmesio! Į kiekvieną klausimą buvo atsakytą. Visos nuorodos buvo duotos kuo nuoširdžiausiai.

   Už atsakomybę.

   Kiekvienam iš mūsų buvo saugu, kaip pas mama. Tobula, kai už tave pagalvoja ir pasirūpina. Tai supras tik tie, kurie to neturi kasdien. Manau tai buvo TOBULA.

   Už vietas.

   Kiekviena vieta buvo parinkta ypač kruopščiai ir nuoširdžiai. Nebuvo vietos, kur būtų neįdomu. Jos visos buvo “teisingos”.

   Už išbandymus.

   Kai reikia lipti į kalną lietui lyjant, vėjui pučiant, tikrai pamąstai – ir kam man viso to reikia! Tačiau šiandien sakau – ačiū už “išbandymą”. Pokalbis su savimi, didžiavimąsis savimi įvyko! Aš dar arčiau savo tikslo būti su savimi darnoje.

   Už galimybes

   Įeiti į svetingo, bet svetimo žmogaus namus, sėdėti jo terasoje ir jaustis laukiamu – didžiausia dovana ir galimybė.

   Patarimai (kaip lietuviška☺)

   Darykite tai, ką darote! Labai jaučiasi ir matosi, kad viskas nuoširdu! Kiekvieną jūsų širdies virpesį, nerimą jaučiame gerąją prasme. Jūs traukiate žmones, teisingus žmones – ir tai Jūsų jėga.

   Netapkite “kelionių agentūra” – maldauju! Jūs unikalūs ir linkiu Jums dar labai daug teisingų žmonių atvežti į šią rojaus sodą.

   Su didžiausia pagarba, meile ir dėkingumu.

   GIEDRĖ, 2023 vasaris


   1. Nežinomybė

   Ruošiantis kelionei ir joje keliaujant nieko nebuvo žinoma apie šią nuostabią šalį, jos žmones ir papročius.

   1. Pažinimas ir kantrybė

   Keliaujant susipažinome su gyvenačių žmonių nuoširdumu, geranoriškumu ir jų ramiu gyvenimo būdu. Žmonės, susilieję su gamta ir tradicijomis, gyvena ramų, šiltą ir geranorišką gyvenimą, pamokantį kiekvieną ramybės ir tvermės gyvenime.

   1. Ramybė

   Atostogaujant, šalyje pajuntama ramus gyvenimo būdas, stebinantis, nuraminantis, manau, daugelį žmonių atvykusių iš svetimų šalių.

   Kelionė paliko neišdildomą įspūdį mūsų atmintyje ir širdyse, pamokanti daugelį gyvenimo atvejų.

   GITANA ir GINTAUTAS, 2023 vasaris


   Apie ką man šalis? Kaip čia jaučiausi ir jaučiuosi? Pirmas apibūdinimas buvo toks: “rojus žemėje, nors jame ir nebuvau”. Žaluma ir žiedų gausa bei oro gaiva nuo pirmos iki paskutinės dienos džiugino akį ir kūną. Norėjosi viską – tiek vaizdus, tiek pojūčius – įsirašyti giliai atmintin kaip prisiminimą apie visatos tobulumą ir tuo pačiu kalbėjimąsi su savimi. Juk viskas, ką jaučiau ar mačiau yra man, mano ir apie mane!

   Ko jau ko, bet pirmų kartų per šią kelionę buvo tiek, kad reiktų stabtelėti suskaičiuoti. Kas be ko, labiausiai visą esybę sukrėtė šuolis nuo tramplino prie krioklių!!! Prieš išvažiuodama į kelionę kartą dariau “sielos koliažą” tokia tema ir tookį stiprų atspindį gavau! Taip, esu drąsi! Taip, bijojau, bet žengiau tą žingsnį į nežinomybę netgi be pasiruošimo. Nes nebuvo kada. Vyras prieš mane nesiryžo, užleido mane, tad kas man beliko – šokti! ☺ Kūnas prisimins tai  – Žinau ☺ Kaip vienur elgiesi, taip elgiesi visur! ☺

   Atvažiavau į šią kelionę su intensija “PATIRTI”. Tiek patirčių prisirinkau, kad oooo!! Reikia laiko viskam atrasti vietą mano viduje. Bet dabar tai tarsi apsvaigimas nuo viso patirto gėrio!!!

   Apie akių blizgesį ir atsipalaidavimo būseną būtina paminėti ☺ Taip! Tarsi būčiau įsimylėjusi – tokią matau save veidrodyje nuo maždaug trečios kelionės dienos!! Nuolat girdėjau apie būtinybę atsipalaiduoti, nes nervinė sistema įvairiais būdais rodė didžiulę vidinę įtampą. Seniai buvau jautusį tookį atsipalaidavimo laipsnį!!!Man to reikėjo ir gavau.

   Pokalbis su viena iš grupės moterų per vakarienę grąžino pajautimą, kaip gera būti išklausytai ir išgirstai ir apkabintai !! Ievos kalba ir švelniais palietimais taip pat glostė širdį, jaučiausi priimta ir saugi. Kokia šypsena, kokios akys, tu pažiūrėk, kaip spindi!, skambėjo iš jos lūpų! Taip, mergaitėms žaidžiant su Mėja mano padovanotais flomasteriais ir kartojant spalvų pavadinimus anglų kalba taip, kad skambėjo visas kiemas, spurdėjo mana širdis.  PALIETĖ tiek emocijų

   Pokalbiai su Giedre, laikas kartu su ja bei Jolita labiausiai kalbėjo apie bendrystę. Džiaugiuosi sutikusi tokias moteris – asmenybes!

   Baliečių svetingumas, nuoširdumas ir širdžių atvirumas pasės ilgesį, neabejoju ☺. Dvasingumas ir mentalitetas man artimas. Norėčiau kuo daugiau tokias savybes turinčių žmonių turėti savo rate. Draugiškumas, nuoširdumas, pasitikėjimas – mano didžiosios vertybės, todėl ir skamba baliečių kultūra manyje! Agus puikus pavyzdys pajusti, kuo kvėpuoja baliečiai!!! Norėčiau čia sugrįžti.

   Grupėje jaučiausi labai patogiai, atispalaidavau, paleidau savo šmaikštumą ir žaismingumą. Įstrigo visų kolektyviškumas, noras vakaroti kartu ir kalbėtis netgi labai atvirai tiek keliaujant, tiek kalbantis kortelių dėka.

   Skaitytoja iš delno, prakalbus apie mano asmeninį gyvenimą, sutrikdė. Sunku patikėti, kad kitas žmogus gali pasakyti apie mano sielos kelionę tiek ir taip – TAI MANO GAUSOS ATOSTOGOS! Akyse susirinko ašaros dainuojant Agusui – Dėkoju Dievui už viską!!!

   Pagrindinis jausmas besibaigiant kelionei – dėkingumas. AČIŪ Ievai už šiltą energiją, Matur Suksma, Agus, už tai, kas viskas gerai ėjosi ir sklandžiai, už pasakojimus, pagalbą..

   Nors nemažia keliauju, tai buvo pirmasis apsilankymas Azijos šalyje. Labiasuiai norėjosi pažinti ir patirti. Gamtą, kultūrą, maistą, žmones, tradicijas..Pavyko tą padaryti ar bent prisilieti prie to. Vadinasi, lūkesčiai išpildyti. Prieš kelionę susipažinau su informaciją apie šalį ir su numatoma programa. Bet ne per daug – paliekant vietos tikram potyriui ir netikėtumams. Ir jų buvo. Labiausiai įspūdį palieka detalės.

   Tropinė gamta, nuoširdūs, šilti, tikri žmonės (pirmiausiai įstrigo vos atvykus į Ubudą – jau viešbutyje)…Važiavimas motoroleriais ir pasivaikščiojimas Lembongan, leidęs pamatyti, pajusti tikrą gyvenimą. Kopimas į Baturą: fiziškai buvo sunkoka, šlapia ir planuoto saulėtekio nepamatėme, bet įspūdis ir potyris vis vien ypatingas. Kopime lydėję vaikinukai ir jų pagalba kiekviename žingsnyje (kaskart dėkojau – sake, kad tai jų pareiga, jų atsakomybė)..

   Aguso malda, kaskart pradėjus kelionę…Pasakojimai apie tradicijas, parodė, kokia stipri čia simbolika ir vertybės..Ritualas vandens šventykloje..Palm readerė…

   O vyšnaitė ant torto – Agus dainavimas. Ir apsižliumbimas (tiek klausantis dainavimo, tiek dabar, berašant) – nuo gerumo…

   DIANA, 2023 vasaris


   Sveiki, visi 🙂. Labai apgailestauju dėl vakar vakaro – Labai norėjau prisijungti prie jūsų. Deja sveikatos tam neliko – pakilo temperatūra, krėtė šaltis ir jėgų net paeiti neturėjau. Noriu padėkoti Ievai ir Leo už nuostabų laiką Balyje, apgalvotas visas smulkmenas, išieškotus viešbučius ir dar daug ką, ką sunku aprašyti žodžiais. Jei sugalvosite kitoje šalyje aktyvų poilsį – nedvejodama prisijungčiau. Dar kartą didelis nuoširdus ačiū. Kompanijai atsira padėka už pozityvų nusiteikimą, už geras emocijas. Jei ne jūs, niekada nebūčiau išdrįsusi nučiuožti kriokliu :)). Visiems likusio smagaus laiko Balyje. Kas žino – galbūt susitiksime kitoje kelionėje! Ačiū visiems ir iki pasimatymo!

   AUŠRA, 2019 kovas


   Prieš savaitę grįžom iš Bali salos, tais tiek nerealių įspūdžių, gerų emocijų, jog toks jausmas, kas kūnas vaikšto Lietuvoj, o siela dar Baly šmirinėja ;D Labai dėkui Balinėtojams, nes be jų tų atostogų neįsivaizduoju. Mano nuomone,kodėl tikrai verta keliauti su Balinėtojais:
   1)nėra jausmo, jog keliauji su kelionių agentūra,o jauties tiesiog gerų draugų šutvėj,kurie pataria, kai reikia ištiesia pagalbos ranką, padrąsina: ,,tai aišku, kad užkopsit į Baturą, šimtamečiai užkopia” ;D Ir koks žiauriai geras jausmas pasitikt saulėtekį ant ugnikalnio, išbandyti plaukimą sraunia upe, ar lyst į plyšelį uolose,kad pamatyti unikalią šventyklą.
   2)sumanus kelionės maršrutas, kur pamatoma ne tik gražiojo, įstabaus Bali, bet ir to tikro, alkano, skurdaus,su šiukšlėmis,nenublizginto(kai vietiniai prausiasi, ne šiaip maudosi upėje…)
   3)superinė komanda: vadovas Leo, kuris savo šypsena ir optimizmu užrečia turbūt net didžiausius niurzgalius; gidas Agus, moka įdomiai ir visapusiškai pristatyti savo šalį bei vairuotojas Katut,kuriam nereikia jokių navigacijų, ne tik saugiai veža,bet dar iššsilaipint padeda!
   Darkart dėkui!!!

   AKVILĖ


   Sveiki mieli Balinetojai, kazkiek ir mes tokie jauciames nes neseniai galejome prisiglausti prie Balio silumos, jaukumo, spalvu ir grozio. Dekojame jums uz kartu praleista nuostabia diena. Uz emocijas, nuosirduma, atviruma. Mes turejome progos is daug arciau susipazinti su daug dalyku kuriu be jusu butume nei zinoje nei pajute. Nenusakomas jausmas pas sventike…

   Linkime Jums didziausios sekmes tolimesniuose pasirinkimuose ir darbuose ir kasdienybeje. Prasymas- nuosirdziausi linkejimai Wayanui.

   Ačiū Ievute ir Leo už puikias atostogas.Jūs nepakartojami. Mokate dirbti su žmonėmis iš visos širdies. Siūlai visiems vykti pas Balinėtojus,geriau nerasite….Šiandiena pirmoji diena namuose,o nuotraukos vėl gražino pas jus…

   LUKRECIJA


   Mano Mokytojau..
   Ačiū už laiką skirtą mums – Jis sustojo.
   Ačiū už rūpestį mumis visais – tuo metu Jūs atidvėte dalį savęs. Stebėjau Jus tyliai, sėmiausi ir mokiausi.
   Ačiū už džiaugsmo akimirkas – mokėmės džiaugtis kaip vaikai..
   Ačiū už tyrą Jūsų sielą – žavėjausi tuo. Visą kelionę jaučiau ir mačiau, kaip jūs dalinatės su visais, ką esate pats pamatęs, paragavęs, patyręs, kad visi tai pajustų..
   Jūs atvėrėte giliai savo širdį ir mūsų širdys užsipildė Jūsų tyru džiaugsmu ir rūpesčiu mumis. Jūsų matymas kiekvieno mūsų, Jūsų atsidavimas yra Jums energija eiti į priekį! Visada pasikliaukite savo nuojauta – jūs jaučiate viską.
   Balio sala paveikė Jus, o jūs paveikėte mane. Nesutikau tokių žmonių savo kelyje.
   DAIVA, 2018 kovas


   Kelionės metu patyrėme daug džiaugsmo, šilumos, vėjavaikiškumo, nuoširdžių šypsenų, pagalbos rankos, Jūs savo pavyzdžiu užtvirtinate sentenciją “brangiausių dalykų neįmanoma nusiprikti, juos tenka sukurti pačiam. Dažnai net ne rankomis, o širdim! ” Sėkmės visur ir visada!!!!

   DALIJA, 2018 kovas


   Ačiū už Zen patirtį, už Lovinos delnų skaitytoją :), už neįkainojamą patyrimą su delfinais. Ačiū už jūsų nuoširdumą, už tą Meilę, kurią skleidėt visos kelionės metu. Labai buvo smagu pasijusti silpnai, turinčiai “vedinėtojus”, buvo miela jausti, kad yra kas manimi rūpinasi. Ačiū už šypseną, kuri atsirado mano veide ir svarbiausia ją pastebėjo mano dukros..Jei Dievai bus maloningi, tikiuosi kad tokių žmonių mano gyvenime dar atsiras šalia manęs..Pačiam linkiu daug Meilės ir patyrimų kelionėje į Save. Lai šviesos jėgos saugo Jus!

   Su meile, VIRGINIJA, 2018 kovas


   Didelis ačiū už nuostabų, nors ir trumpą, bet labai turiningą ir prasmingą laiką Balyje. Neįmanoma žodžiuose sutalpinti jausmų ir emocijų, patirtų šioje vietoje, bet noriu, kad žinotumei, kad viskas buvo nepakartojama..Dėkoju už dėmesį ir atsidavimą visiems ir kiekvienam, už gerą žodį, padrąsinimą gyvenimo pokyčiams ir už…Baturo kalną. Palinkėsiu Jums ir Ievai kuo didesnės sėkmės, kad atiduota šiluma ir dėmesys žmonėms Jums sugrįžtu su kaupu, Visokeriopos sėkmės prasmingame Jūsų gyvenime. P.S. Balis NUOSTABUS.

   EDITA, 2018 kovas


   O, Leo, net neįsivaizduoji, kokia esu dėkinga už šį laiką kartu. Džiaugiasi mano širdis matant vėl pražydusią Mamą. Kasdien žiūrėdama į tave didžiavausi, kaip moki būti savimi, kaip džiaugiesi gyvenimu ir įkvėpi tai daryti kitus. Kiekviena diena buvo nuostabi, nekeisčiau nieko. Tu savo žodžiais ir veiksmais pavertei šias atostogas Neįtikėtinomis! Ačiū tau už suburtus žmones, kurie netikėtai tapo Šeima ir kartu su tavimi pripildė mane pozityvumu, noru keliauti ir dalintis. Tu puikus 🙂

   EGLĖ, 2018 kovas


   Paslaugos užsakymo sąlygos

   1. Šios paslaugos užsakymo sąlygos nustato Užsakovo, įsigyjančio paslaugas per internetinę platformą  www.balinetojai.lt teises ir pareigas, paslaugų įsigijimo ir apmokėjimo už jas sąlygas, Užsakovo ir Konsultanto atsakomybę bei kitas su paslaugų įsigijimu internetinėje platformoje www.balinetojai.lt susijusias nuostatas.

   2. Konsultantas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip MB „Balinėtojai“, juridinio asmens kodas 304438586, registracijos adresas Užupio g. 16-23, Vilnius.

   3. Užsakovas (Klientas) pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip Konsultanto maršruto planavimo(sudarymo) paslaugų įgijėjas. ,

   4. Naudos gavėjas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip asmuo, besinaudojantis užsakytomis paslaugomis kartu su jas užsakiusiu asmeniu (Užsakovu).

   5. Paslaugų teikėjas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip vietinis paslaugų teikėjas Bali saloje.

   6. Konsultantas nėra kelionių organizatorius ir organizuotų turistinių kelionių, taip kaip jos suprantamos pagal LR civilinio kodekso 6.747 str. bei LR turizmo įstatymą, neorganizuoja ir nevykdo.

   Konsultantas taip pat neorganizuoja ir nevykdo skrydžio paslaugų. Nuvykimo į Bali salą paslaugomis rūpinasi pats Užsakovas.

   7. Konsultantas parengia kelionės maršrutą po Bali salą, o Klientas  įsipareigoja už konsultavimo paslaugas Konsultantui sumokėti pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą.

   Nurodytas atlygis sumokamas užsakymo metu per internetinę platformą www.balinetojai.lt arba per Užsakovo pasirinktą mokėjimo įstaigą į Konsultanto atsiskaitomąją sąskaitą.

   Paslaugos teikėjui patvirtinus užsakymą, Klientas apie tai yra informuojamas jo nurodytu elektroniniu pašto adresu. Paslaugos teikėjui nepatvirtinus užsakymo, Kliento Konsultantui sumokėti pinigai grąžinami bankiniu pavedimu ne vėliau kaip per 3 darbo dienas.

   8. Kliento įgytos paslaugos vertė yra nurodoma maršruto aprašyme bei Konsultanto išrašomoje sąskaitoje, kurią Klientas privalo apmokėti sąskaitos gavimo dieną arba kitu sąskaitoje nurodytu terminu.  Kliento užsakytų ir Bali saloje vietinių paslaugų teikėjų teikiamų paslaugų kainą nurodoma maršruto aprašyme. Vietiniams paslaugų teikėjams Klientas sumoka nuvykęs į Bali salą. Klientui pageidaujant, jei vietiniai paslaugų teikėjai Balyje numato tokią galimybę, vietinių paslaugų teikėjų išankstinės sąskaitos gali būti apmokamos pavedimu. Konsultanto atlygis nėra įskaičiuotas į įsigytos paslaugos kainą.

   9. Po Paslaugos teikėjo  užsakymo patvirtinimo, Užsakovas ir/ar kiti Naudos gavėjai gali būti keičiami tik gavus išankstinį Paslaugų teikėjo sutikimą. Apie Paslaugų teikėjo sutikimą arba nesutikimą Konsultantas informuoja Klientą jo nurodytu elektroninio pašto adresu.

   10. Negavus Paslaugų teikėjo sutikimo, Užsakovas ir/ar Naudos gavėjai negali būti keičiami. Užsakovui ir/ar Naudos gavėjams atsisakius užsakytų ir patvirtintų paslaugų, Užsakovo  Konsultantui sumokėtas atlygis nėra grąžinamas. Užsakovui ir/ar Naudos gavėjams atsisakius užsakytų ir patvirtintų paslaugų, Užsakovas atlygina visus vietinių paslaugų teikėjų Balyje nuostolius, jei tokie būtų patirti.

   11. Konsultantas nevykdo Bali saloje įsigytų paslaugų ir už jų įgyvendinimo kokybę neatsako, bet kokio pobūdžio pretenzijos dėl paslaugų teikiamų Paslaugų teikėjo kokybės,  gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui.

   12. Konsultantas įsipareigoja nedelsiant informuoti Užsakovą, jei pasikeičia įgytų paslaugų sudedamosios dalys arba įgytų paslaugų negalima vykdyti, nedelsiant kai apie tai sužino. Užsakovas tokiu atveju gali atsisakyti nuo įgytų paslaugų, tik tuomet, kai toks pakeitimas padarytų Užsakovui esminę žalą.

   13. Užsakovas prisiima visą riziką dėl dokumentų reikalingų vykti į Bali salą turėjimo, jų neturėjimas ir/ar neatitikimas keliamiems reikalavimas, neužtraukia jokios Konsultanto atsakomybės. Užsakovas įsipareigoja susipažinti su visomis vizų gavimo, valiutų keitimo ir valstybių sienų perėjimo tvarka bei sąlygomis.

   Užsakovui yra žinoma ir suprantama, kad iš Konsultanto įgyja tik šioje Sutartyje nurodytas paslaugas, o nuvykimo į Bali salą paslaugomis rūpinasi Užsakovas savarankiškai arba jo pasitelkti tretieji asmenys.

   14. Užsakovas, pagrindinė šios sutarties šalis, privalo informuoti kitus Naudos gavėjus, kad paslaugos teikiamos tik pagal šias sąlygas ir visi Naudos gavėjai privalo jas vykdyti.

   15. Užsakovas turi teisę bet kuriuo metu atsisakyti patvirtinto užsakymo žemiau nurodytomis sąlygomis. Užsakymo atsisakymas įsigalioja nuo jo pareiškimo momento. Užsakovui nėra grąžinamas Konsultantui sumokėtas atlygis. Konsultantui sumokėtas atlygis vertinamas kaip minimalūs Konsultanto nuostoliai, kurie papildomai neturi būti įrodinėjami. Užsakovui atsisakius užsakymo, jis atlygina visus vietinių Paslaugų teikėjų Balyje nuostolius, jei tokie būtų patirti.

   16. Kliento teises gina LR civilinis kodeksas, LR vartotojų teisių apsaugos įstatymas, kiti įstatymai ir poįstatyminiai teisės aktai bei šios sąlygos.

   17. Dėl Konsultanto netinkamai atliktų paslaugų, pretenzijos nedelsiant turi būti pareiškiamos Konsultantui. Nepavykus konflikto išspręsti, Konsultantas privalo raštu atsakyti į pretenzijas per 14 kalendorinių dienų nuo pretenzijos gavimo. Ginčai sprendžiami derybų būdu, o nepavykus Šalims susitarti, Klientas turi teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt, el. paštas: [email protected], tel. Nr. +370 5 262 67 51) arba tiesiogiai į teismą Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka. Elektroniniu būdu prašymą galima pateikti per EGS platformą http://ec.europa.eu/odr/.

   18. Pretenzijos dėl netinkamo paslaugų Bali saloje teikimo/neteikimo gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui tiesiogiai.