12 “infinity pool” viešbučių Balio saloje

Mūsų pačių ir mūsų keliautojų pamilti Balio salos viešbučiai su bekraščiais baseinais, kurie suteikia neišdildomą pojūtį tada, kai susilieja tai kas sukurta žmogaus su tuo ką sukūrė gamta. Plaukiojant tokiame baseine Jūs pasinersite į nuostabius kraštovaizdžius, džiunglių, ryžių laukų, terasų ar jūros peizažus…

Mes daug kur buvome apsistoję, tačiau Jums atrinkome labiausiai patikusias vietas. Pasimėgaukite prabanga!

1. Padma Resort Ubud

Įsikūręs nepaliestame upės slėnyje, iš kurio atsiveria vaizdai į kerinčius atogrąžų miškus. Vos už 13 km nuo Ubudo, įsikūrusiame poilsio komplekse „Padma Resort Ubud“ siūloma apsistoti prabangiuose numeriuose ir mėgautis gamtos garsais.

Rezervuoti kambarį per booking.com galite paspaudę šią nuorodą Padma Resort Ubud

2. Viceroy Bali

Penkių žvaigždučių poilsio kompleksas „Viceroy Bali“ įsikūręs Ubudo aukštumose. Svečiams siūloma apsistoti prabangiose vilose su atskirais baseinais, iš kurių atsiveria Petanu upės vaizdai. Iš pagrindinio bekraščio panoraminio baseino matyti džiunglės!

Rezervuoti kambarį per booking.com galite paspaudę šią nuorodą Viceroy Bali

3. Four Seasons Resort Bali at Sayan

Vešliai atogrąžų augalija apaugusių Ayung upės slėnių apsuptyje įsikūręs prabangus viešbutis. Pakilkite virš medžių viršūnių ir tilteliu pereikite į kitą pasaulį… Nuostabi architektūra, gamtos apsuptis atsiverianti iš kiekvienos viešbučio vietos nepaliks abejingų.

Rezervuoti kambarį per booking.com galite paspaudę šią nuorodą Four Season Resort Bali at Sayan

4. Alila Villas Uluwatu

Už 15 minučių kelio automobiliu nuo Jimbaran įlankos įsikūrusiame vilų komplekse „Alila Villas Uluwatu“ yra 50 metrų ilgio lauko baseinas, iš kurio atsiveria Indijos vandenyno vaizdai!

Rezervuoti kambarį per booking.com galite paspaudę šią nuorodą Alila Villas Uluwatu

5. The Ungasan Clifftop Resort

Resortas įsikūręs 150 m aukštyje nuo Indijos vandenyno. Iš teritorijos atsiveria pasakiškas vaizdas, o jeigu Jūsų keliaujate didesnė kompanija, neapsiriksite užsisakę vilą su bekraščiu baseinu! Viešbučių ir vilų kompleksas siūlo itin aukštos kokybės profesionalų individualų aptarnavimą ir slaptą paplūdimį.

Rezervuoti kambarį per booking.com galite paspaudę šią nuorodą The Ungasan Clifftop Resort

6. Alila Seminyak

Prabangus viešbutis įsikūręs tiesiai ant gelsvo smėlio Seminyak paplūdimio. Atsiveriantis vaizdas leis Jums stebėti gražiausius Balio saulėlydžius ir mėgautis žvaigždėtu dangumi…

Rezervuoti kambarį per booking.com galite paspaudę šią nuorodą Alila Seminyak

7. Mulia Resort

Pietiniame Balio pakraštyje įsikūręs poilsio kompleksas Mulia Resort nepaliks abejingų. Iš čia atsiveria kvapą gniaužantys Indijos vandenyno vaizdai, o norinčius pasilepinti laukia ypatingai geras SPA centras.

Rezervuoti kambarį per booking.com galite paspaudę šią nuorodą Mulia Resort

8. Patal Kikian Villa

Atogražų miškų, ryžių laukų, terasų ir Agung ugnikalio apsuptyje įsikūrusi nuostabi vila. Vos už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo Kikian upės įsikūrusioje viloje Patal Kikian sodų apsuptyje įrengtas lauko bekraštis baseinas, nuo kurio atsiveria mistiškai pasakiškas vaizdas… Ypač, kai ryte saulei kylant viskas aplinkui paskendę rūke…Vien toks vaizdas vertas milijono!

Rezervuoti kambarį per booking.com galite paspaudę šią nuorodą Patal Kikian Villa

9. Munduk Moding Plantation Nature Resort & Spa

Munduk miestelyje, toliau nuo turistų pramintų takų įsikūręs Munduk Moding Plantation Nature Resort Jums paliks neišdildomus įspūdžius. Viešbutyje įrengtas bekraštis panoraminis lauko baseinas, iš kurio atsiveria nepakartojami kavamedžių plantacijų, ryžių laukų ir kalnų vaizdai.

Rezervuoti kambarį per booking.com galite paspaudę šią nuorodą Munduk Moding Plantation Nature Resort & Spa

10. Mathis Lodge Amed

Rytų Balyje Mathis Lodge Amed įsikūręs aukštoje vietoje, todėl iš čia atsiveria nuostabūs jūros ir kalnų, apaugusių medžiais, vaizdai. Didelėje teritorijoje iš viso yra 20 medinių namelių, kuriuose apsistojus pajusite tikrą Balio dvasią.

Rezervuoti kambarį per booking.com galite paspaudę šią nuorodą Mathis Lodge Amed

11. Suarga Padang Padang

Šis prabangusis, ekologiškas vertybes puoselėjantis ir minimaliai supančią aplinką veikiantis poilsio kompleksas įsikūręs pietiniame Balio pusiasalyje, ant nuostabios 220 metrų aukščio uolos. Komplekse įrengti 2 lauko baseinai, poilsio baras ir šiuolaikinio stiliaus restoranas, iš kurių atsiveria vandenyno panorama.

Rezervuoti kambarį per booking.com galite paspaudę šią nuorodą Suarga Padang Padang

12. Sheraton Bali Kuta Resort 

Neįsivaizduojate atostogų be paplūdimio vakarėlių, klubų, linksmybių ir parduotuvių? Tuomet Sheraton Bali Kuta Resort kaip tik Jums! Įsikūręs Balio Kutos rajone, šalia prekybos centro „Beachwalk“ ir Kuta paplūdimio. Apsistoję šiame 5 žvaigždučių poilsio komplekse galėsite plaukioti lauko baseine ir gėrėtis atsiveriančiu paplūdimio vaizdu.

Rezervuoti kambarį per booking.com galite paspaudę šią nuorodą Sheraton Bali Kuta Resort

Jeigu neradote sau patinkančio viešbučio, rašykite mums, atsižvelgdami į Jūsų individualius poreikius rekomenduosime tik Jums tinkamus viešbučius.