TOP 8. Gražiausi Balio kriokliai

Atvykus į Balį norisi pamatyti ne tik šventyklas, kurių išties čia gausu, bet aplankyti krioklius ir pabūti arčiau gamtos. Atrinkome pačius mylimiausius mūsų krioklius, kuriuos labai rekomenduojame aplankyti ir Jums.

Planuojant kelionę į salą vertėtų įtraukti bent kelis iš šio sąrašo. Kadangi kiekvieno skonis skirtingas, tikime, kad atrasite Jums labiausiai patinkantį krioklį.

1. Aling Aling krioklys

Jeigu esate ekstremalūs keliautojai ir mėgstate neturistines pramogas, labai rekomenduojame atvykti į šiaurės Balį. Šiame parke rasite ne vieną krioklį, bet mes labiausiai mėgstame Aling Aling krioklius – tai 35 metrus nuo žemės pakilęs tikras gamtos stebuklas. Leidžiantis žemyn, krioklys pasidalina į du mažesnius krioklius, o jie ir yra patys įspūdingiausi ir mūsų labiausiai mėgstami. Čia galėsite išbandyti savo jėgas ir drąsą šokant nuo įvairaus aukščio, kur apačioje Jūsų lauks natūraliai susiformavęs upės baseinas. Drąsiausieji galės išbandyti krioklio čiuožyklą!

Balio Harmonija

2. Sekumpul krioklys

Vieta skirta mėgstantiems žygius gamtoje. Atvykus, pasiruoškite ilgesniam pasivaikščiojimui džiunglėmis iki upės vagos. Pasiekus upę, prasidės pats smagumas – ėjimas sraunia upės vaga. Maudynėms po kriokliais skirkite laiko kiek norite! Čia taip gera, kad net išeiti nesinorės.

Jeigu norite, kad Jūsų kelionė iki upės vagos taptų tikru nuotykiu, pasinaudokite vietinių gyventojų siūloma „motorbike taxi“ paslauga!

3. Munduk kriokliai

Dar viena vieta gamtos apsupty šiauriniame Balyje. Mažas Munduk kaimelis populiarus dėl čia esančio Munduk parko. Lydimi vietinio gido pasivaikščiosite tropikų mišku, išgirsite istorijas apie baliečių ryžių sodinimo tradicijas eidami ryžių laukais bei aplankysite parke esančius 3 krioklius. Po turo rekomenduojame papietauti nuostabioje mūsų atrastoje vietoje Munduk Farm House.

Balio Harmonija

4. Tegenungan krioklys

Nors ir turistų lankomiausias, netoli Ubudo esantis krioklys, mums visvien patinka. Jį galima lankyti einant per pagrindinį įėjimą arba pasivaikščioti ir pasidžiaugti gamtos kūriniu iš viršaus. Nuo pagrindinio įėjimo leisdamiesi laiptais atrasite vietas, skirtas fotografuotis, tokias kaip paukščio lizdas arba inkilas. Nusileidus žemyn Jus pasitiks krioklio vėsa.

O iš viršaus vaizdas tikrai unikalus ir vertas aplankyti!

Balio Harmonija

5. Tukad Cepung krioklys

Mūsų mylimas slaptas, dar turistų neatrastas krioklys, įsikūręs giliai tarpeklyje. Kad iki jo nueitumėte Jums reikės leistis daug laiptų žemyn (būkite atsargųs, nes palijus jie būna slidūs), praeiti takučiu per tropikų mišką, bristi gilia upe… Tačiau pasiekus krioklį, pajusite magiškai galingą energiją. Pamedituokite, pasilepinkite natūraliu SPA (puikus pečių, kaklo ir nugaros masažas palindus po krioklio srove)!

Balio Harmonija

6. Kanto Lampo krioklys

Kas buvo šiame krioklyje neleis sumeluoti, kad tai nuostabi vieta. Idealiai tinka ne tik atsivėsinti nuo Balio karščio, bet ir pamedituoti tiesiog pasilipus aukščiau ant akmenų. Mistiška vieta…

Balio Harmonija

7. Git Git krioklys

Šiaurės Balyje esantis nedidelis krioklys lengvai pasiekiamas, nes iki jo veda takelis. Labai tinkamas atvykti su mažaisiais.

Balio Harmonija

8. Sing Sing krioklys

Išties įdomiai pavadintas šis krioklys, tačiau tikrai jo pavadinimas nereiškia, kad jis yra dainuojantis ar skleidžia simfoniją primenantį garsą! Tačiau ši vieta traukia gamtos mylėtojus ir romantikus.

Nuoširdžiai tikime, kad Jūsų atostogos Balyje bus nuostabios ir mūsų patarimai Jums padės susiruošti kelionei. Nebijokite patys leistis į atradimus ir kartais pasiklysti. Balis pilnas magijos! Jei vis tik besiruošiant kelionei kilo klausimų, parašykite mums žemiau pateiktoje formoje ir mes Jums atsakysime.

Susiję straipsniai:

  1. Ruošiatės kelionei į Balio salą? Nesikraukite lagamino neperskaitę šio straipsnio!
  2. Lovina – kur ilsisi protas, kūnas ir siela
  3. 100 Balio tipsų besiruošiantiems į kelionę
  4. Kur apsistoti Balyje?
  5. Kada geriausia vykti į Balį?

Svajojate apie atostogas be rūpesčių? Leiskite mums tuo pasirūpinti. Atsižvelgę į Jūsų individualius poreikius, mes suplanuosime visą kelionę nuo A iki Z ir Jūsų svajones paversime realybe! Parašykite mums dėl Individualaus kelionės plano.

 

Iškilo daugiau klausimų? Parašykite mums ir mes Jums atsakysime.