Balio sala su Balinėtoju Leo
Balio sala su Leo

Ką apie kelionę Balio sala su Balinėtoju Leo kalbėjo ir rašė mūsų mylimi balinėtojai. Dėkojam kiekvienam už gerą žodį 🙂

Ieva, Leo,

Sunku išreikšti žodžiais tai, ką jaučiu. Teisėje vadovaujamasi faktais, logika, o jausmai ir emocijos lieka užribyje. Pasirinkau šią kelionę tuo metu, kai man buvo labai sunku. Kiekviena dieną stumiau kaip Sizifas akmenį – kančioje, skausme ir neviltyje. Regis taip likusį gyvenimą ir kentėsiu.

Kiekvieną dieną kaip išprotėjusi vis kartojau – “Viešpatie, išgydyk mano širdį, kad joje gyventų meilė, džiaugsmas, taika ir tikėjimas”. Kartojau šią maldą ir tamsiomis, kupinmis skausmo ir nemigos naktimis.

Rašydama šį laišką jaučiu, kad skausmo nebėra. Jūs, Balis, Peras, kaukės, mūsų grupė buvo mano kraujuojančios širdies gydytojai. Man buvo pop air Jūs papūtėte į skaudantį širdies pirštą.

Ačiū Jums.

Leo, tu nuostabus, įkvepiantis, didžios širdies ir Dvasios žmogus. Žaviuosi tavo kūrybiškumu, gebėjimu duoti ir priimti.

Ieva, Leo, linkiu Jums Viešpaties palaimos.

Su meile ir dėkingumu Julija, 2020 vasaris/kovas


Mieli balinėtojai,

Esu dėkingas jums už nuostabius potyrius šios kelionės metu ir linkiu jums daug šiltų ir prasmingų dienų.

Tegul jūsų prasmingų darbų sąrašas būna ilgenis už jūsų……….. Būkit laimingi!

Egidijus, 2020 vasaris/kovas


Ieva ir Leo,

Apie šią kelionę svajojau jau daugiau nei 2.5 metų. Iš pradžių galvojau vyksiu viena, Paulius nesupras ir jam neįdomu transformacijos. Kažkaip palaipsniui prisijaukinau mintį, kad važiuosiu su Paulium, nors tiesa, jis ne iš karto sutiko. Ir štai mes čia. Paulius giliai neria, o aš ne iki galo sugebu atpalaiduoti protą. Vidury kelionės prasideda abejojimas ar aš ir Paulius, ar mums dar verta toliau eiti kartu. Neišsakiau šių minčių, bet man atrodo Paulius jaučia tą patį. Po paskutinės kaukių praktikos (sexualy), pajaučiau meilę jam, bet kartu ir gailestį. Žinau, kad laukia nelengvas pokalbis. Kur jis numes dar nežinau…bet žinau, kad pasikeitimai neišvengiami. Jūsų kelionė tikrai transformacinė!!! Apeiga su Renata, barstant žiedlapius ir linkint jai gimtadienio linkėjimus, sujaudino iki širdies gelmių. Tokio gerumo, tokio tikrumo, tokio jausmo. Ačiū už šias patirtis, tai buvo taip tikra… Ir kai Leo pradėjo kalbėti apie tave, Ieva, jaučiu jo gerklėje gumulą, jis pasakojo kaip Tu pradėjai šitas keliones, kaip tu atidarei Pondoros skrynią ir lietuviai pradėjo plaukti į šią nuostavią Dievų salą. Jis taip didžiuojasi Tamini ir iš to pasididžiavimo vos neverkė. Kokia graži Jūsų meilė! Kai tai nesirenki pagal metus, o eini vedamas jausmo.

Labai noriu, ieva, būti su Tavimi moterų stovykloje čia, Balyje, vėl. Tikiu, kad tas noras tikrai išsipildys!

Laimės Jums. Tiek, kiek atiduodat kitiems, tai dar daugiau lai grįžta. Tebūna palaiminta Jūsų šeima. Ir tęskit tai, ką pradėjot! Klestėjimo Jums visur: meilėje, santykiuose, jausmuose, žodžiuose, darbuose, piniguose, turte, kelionėse, sekse.

Lina, 2020 vasaris/kovas


Ievute, Leo,

Jau beveik savaitė, kai esu Balyje. Kas vakarą guluosi su Didžiuliu Dėkingumu už emocijas, kurias patyriau iki šios dienos. Tai pirma kelionė, kurioje neegzistuoja laikas.

Siunčiu Jums daug šviesos! Daug meilės atvira širdimi! Tai ką išgyvenau ČIA, tokių žodžių nėra, tai – JAUSMAS. Tai Jausmų mišinys už kuriuos žemai lenkiuosi!

Dievo Palaimos, Meilės, Balanso viskame kame Jums! Apkabinu stipriai Jus abu!

Su meile Viktorija G., 2020 vasaris/kovas

P.S. Aš labai nemoku rašyti. Bet, tai, ką brūkštelėjau – tikra ir nuoširdu. Jaučiu Jums daug daugiau, nei parašyta.

P.P.S Leo – vedi, įvedi ir užvedi!!!


Mieli Balinėtojai, Leo, Ieva,

Ilgai ruošiausi šiam laiškui, vis galvodama, kaip sudėlioti mintis, emocijas, kurios užlpūdo mane.

Tačiau visos šios kelionės metu supratau tik viena… Kad atsitiktinumų nebūna ir likimas sudėlioja viską į savo lentynas!!!

Noriu padėkoti Ievai už jos neblėstantį tikėjimą, Leo už Didelę širdį (visa kame).

Būdama čia, aš patikėjau ir pajutau tarsi mažas vaikas, tirinėjantis, atrandantis, suprantantis viso to esmę ir galiausiai pasileidusi plaukus suprantu, kad gyvenimas yra trumpas, kad jį eikvotumėm blogoms emocijoms ir liūdesiui.

Tikiuosi, kad toliau gyvuosite ir suteiksite mums visiems tiek daug pilnatvės, džiaugsmo ir meilės… Meilės sau, savo artimam ir visam supančiam pasauliui.

Ačiū, kad Jūs esate!!!

Ačiū už nuostabias atostogas!!!

Nėra didesnio nugalėtojo už tą, kuris sugeba nugalėti save patį. H. Bičeris

Daiva, 2020 vasaris/kovas


Labas, Balinėtojai,

Žmona pasakė važiuosi? Tiksliau paklausė. Atsakiau nedvejodamas, taip! Kada? Jau iš kart važavau su ta intencija, kad turėsiu potyrius, kažkokius, bet žinojau bus tikrai Jėginiai!

Ačiū Ieva! Nors neteko iki šiol pasimatyti, bet mes visi žinome, kad nieko nevyksta čia be reikalo! Bus laikas kai širdys ir mintys muš vienu ritmu, ne čia ir dabar, bet kada nors ir tai svarbu tikėti.

Leo! Hm., nežinau kaip tai parašyti, kaip išreikšti tai, jausmas labai geras, šeima kurios tėtis tu tapai, entuziazmas, nuotaikos, kuriomis užkretinėti yra TURBINĖS. OM!…Laisvė ir dar kartą laisvė, spinduliuoji ja Tu LEO,- Nenustok to daryti! Tu nuostabus!

Dabar Jūs visi buvę ir būsimi Balinėtojai, tiek kas buvo prieš mus. Jūsų sukurta aura labai pozityvi, ji ji atsiskleidžia ne iš karto, bet žinokit, ji juntama labai! Jūsų visų palikimas čia yra gyvas!

O būsimieji ech…pavydžiu jums labai, baltu pavydu, iš širdies, už visas sielas su visa pagarba ir meile…

Žinau, kad jums, kaip ir mums kas dieną naujų pirmų kartų, kurie, kaip ir mus įsuks į šį amžiną variklį, kuris vadinasi, meilė sau ir visam likusiam pasauliui. Būkite laimingi, būkite tikiek kaip mes! Būkite tokie kaip buvę prieš mus, būkite, oi ne!!! Būkite geresni už mus! Būkite, mylėkite visus Balinėtojus, kaip mes mylime Jus! Daivai, Dovilei, Vaivai, Ždrūnui, Arūnui, Daivarui, Odetai ir pasimečiau, nepykite jei ko nepaminėjau. Išku ačių mano žmonai Linai, kurią dar labiau myliu!!!

Paulius, 2020 vasaris/kovas


Mieli Baliečiai!!!

Ačiū Jums kad sugebate surinkti žmones į vieną erdvę, kurie susirenka su ta pačia intensija, pabūti su savimi, išmokti gyvenimo, paremontuoti vaikystės blokus, ir kurie tampa viena šeima.

Visa tai yra Meilė. Visa tai yra laisvė elgtis taip kaip širdis geidžia.

Atskiras Ačiū Leo, kuris užmotyvavo atvykti į Balį. Taip priverčiau save nepasiduoti likimui, o vykdyti savo planus.

Leo ir Ieva, ačiū Jums. Aš Jus Myliu!!!

Žydrūnas, 2020 vasaris/kovas


Balinėtojai,

Už galimybę būti savimi nesigėdinant aplinkos.

Už gerą, šiltą jausmą visą laiką ir visur.

Už įdomiai suorganizuotą laiką.

Už gerą aurą visų atostogų metu.

Už galimybę atrasti savyje neatrastus pojūčius, potyrius.

Už tai, ko negaliu įvardinti, bet niekada iki šiol nepatyriau.

Už atsiradusį ir sugrįžusį norą gyventi laisvai, nieko nebijant.

Už pagalbą atsikratant vieno iš kompleksų.

Ačiū!!!

Jūs darot didelį darbą. To mūsų Lietuviams labai trūksta ir labai reikia!

Arūnas, 2020 vasaris/kovas


Leo, Ieva,

Brendau šiai kelionei du metus. Atvažiavau su kauke ir skaudančia siela. Gyvenime turiu daug vaidmenų: mama, sesė, dukra, draugė, mokytoja ir …..

Bet vienam gyvenimo etape netekau saves, o gal teisingiau pasmerkiau save, baudžiau save, kad nesugebėjau jo išsaugoti – mano tėtis nusižudė, kai aš jį apleidau. Bent iki šiandien man atrodė taip. Bet kaip Vaiva pasakė šiandien Fuck its your problem not mine. Vaikas negali apginti ir išsaugoti geriančio tėvo. Bet tą pajutau tik dabar. Tas skausmas mane smaugė, bet čia ir dabar supratau jis paleis mane, kai tik aš norėsiu, kad jis mane paleistų.

Šiandien aš noriu.

Ir tik Jūsų kelionės dėka aš supratau ir išjaučiau, išverkiau, išsidžiaugiau tą norą. Mane ši kelionė, jausmas, kuriamas su kiekvienu iš čia esančių pripildė šviesos.

Nekeiskit nieko, tą ką darot Jūsų stebuklas.

Ieva, tavęs nepažįstu, bet tas jausmas su kuriuo apie tave kalba Leo, leido justi buvimą tavęs čia. Jūs ta aušra, kuri įkvepia fėrį, džiaugsmą, tikiuosi, kad tai dar ilgai nesibaigs. Sukurti šeimą iš nepažįstamų žmonių – dovana. Kiekviena diena čia man dovana. Myliu, apkabinu stipriai stipriai

Odeta, 2020 vasaris/kovas


Balinėtojams,

Labai ačiū už nuostabią patirtį. Gavau daugiau nei tikėjausi. Gavau daug meilės, bendrystės jausmo, supratimo apie “čia ir dabar”. Vakar diena yra ironija, rytojus – paslaptis, o šiandiena yra dovana. Gavau didelę dovaną.

Ačiū Leo ir Ievai, kuri visa laiką, nor sir neakivaizdžiai, bet buvo šalia Leo – tas labai jautėsi ir buvo stipru!!!

Jaučiuosi užsipildžiusi besąlygiška meile, gerumu, išmintimi. Tad Tai neįkainojama jokiais pinigais!!! Jaučiuoti kaip įstojusi į sektą. Dėkui!!!!

P.S. Tikiu, kad nieko nebūna šiaip sau.

Viktorija T., 2020 vasaris/kovas


Brangūs Leonardai ir Ieva,

Ačiū Jums už tai, ką Jūs darote, veikiate, mylite. Jūs žadinate žmonių sielas, budinate daugybę žmonių Gyventi. Jūs esate vedliai į laisvę, džiaugsmą, tikėjimą. Kelionė į save per Jus. Rūpestis, globa, meilė, atvira širdis, jumoras, lengvumas – taip Jūs vedate. Balio lietuviai, lietuviai Balyje, kurie dalinatės su kiekvienu kaip savo brangiu šeimos nariu. Dėkingumas, begalinis Dėkingumas Jums už tai.

Kelionė su Jumis man buvo didžiausia dovana, kurią sau galvojau pasidovanoti gimtadienio proga. Ačiū už galimybę gimti iš naujo, būti apdovanotai, pasijusti ypatinga.

Leonardai ačiū už vyriškumą, išsitaškymą ir buvimą fokuse, už dėmesį it nuostabias dovanas.

Renata, 2020 vasaris/kovas


Balinėtojams,

Norėčiau padėkoti už Jūsų norą padėti žmonėms suprasti – surasti jų tikrąjį aš. Už norą padaryti žmogų laimingą, o tai ir yra pagrindinis žmogaus gyvenimo tikslas. Būti laimingu.

Taip pat didelis ačiū už jų organizuotumą, rūpestį.

Šita kelionė buvo tikrai išskirtinė iš mano patirtų kelionių ir manau liks mano širdyje visa gyvenimą.

Ačiū Jums, kad Jūs esate.

Dalius, 2020 vasaris/kovas


Miela Balinėtojų komanda,

Aš jaučiuosi labai dėkinga Jums, sau ir likimui už tai, kad šiandieną esu šioje saloje kartu su Jūsų nuostabia komanda. Žinau, kad tik Jūsų komandos dėka pavyko pajusti ypatingą Balio energiją bei žavesį. Ačiū Jums už kaukių terapiją. Tai iš tiesų unikalu. Tai įtikino mane, bet dar labiau įtikino mano vyrą. Aš tų jausmingų ašarų nepamiršiu visa savo likusį gyvenimą. Ačiū Jums! Nes nuo šio momento mes tapome jausmingesni ir atviresni!!! Įvyko virsmas ir tai padarė pradžią mūsų jausmingam gyvenimui. Šio momento laukiau 19 metų. Taip pat noriu Jums padėkoti už puikiai suplanuotas keliones. Jos paliko neišdildomą įspūdį, padėjo nugalėti baimes. Ačiū už puikų viešbučių pasirinkimą, be galo skanų maistą ir nuostabiai šiltus žmones kuriuos sutikome Balyje. Ačiū Jums, kad sukūrėte tokią vieningą ir draugišką komandą.

Leo, man yra garbė būti čia šalia tavęs. Tavo pozityvi energija bei noras rūpintis tiesiog spinduliuoja. Ačiū, kad atsidavei mums visa savo širdimi.

Vaiva, 2020 vasaris/kovas


Ieva ir Leo,

Dėkoju už šią gyvenimo dovaną, susitikimą su “Balinėtojais”. Jūs esate nuostabi komanda! Tiek emocijų, tiek veiksmo, tiek potyrių ir atradimų… Wow! Labai stipru, labai tikra. Čia ir dabar. Pirmi kartai – kokie jie nuostabūs. Ir čia jų patyriau ne vieną. Baimės. Savo sąraše pažymėjau kelis pliusiukus. Aš tai padariau! Valio! Pažiūrėjau savo baimėms į akis.

Vietos, maistas, gamta, nakvynės… Kiek jūs nudirbote gražaus darbo surinkdami jas. Fantastika!

Grupė superinė susirinko. Kai kurių sprendimų būčiau neišdrysusi padaryt pati, jei ne grupės energija ir motyvacija.

Ir svarbiausia kaukės. Jos išlaisvino, atvėrė, suteikė galimybę būti savimi.

Dėkoju už jūsų tarnystę. Skleiskite toliau šią gėrio energiją, džiaugsmą gyventi ir pirmų kartų galimybę.

Jolanta, 2020 vasaris/kovas


Balų vaikai,

Kartais tereikia trumpam atsitraukti, įkvėpti gryno oro, priminti SAU APIE SVAJONĘ ir pagalvoti , ką DĖL JOS GALI PADARYTI ŠIANDIEN! Dėkoju visa širdimi ir esybe už kiekvieną patirtą akimirką, už galimybę PABŪTI BALINĖTOJA, kuri visiškai atsitraukė nuo savo gėdų, baimių, vidinių demonų…ir pasileido į pasimatymą su savimi… Viskas nuo irmos dienmos jaudino, teikė begales emocijų. Neabejoju dar po kurio laiko tik susivoksiu iki galo, kas čia įvyko ir begalės emocijų bus išrašytos ne viename popieriasu lape. Linkiu, kad Balinėtojų “virusas” sklistų ir “užkrėstų” daugelio sielas ir kūnus. Jūs Balinėtojai esate toooooooookia jėga!!!! Suteikėt ne tik man SPARNUS! Sveigstu nuo gyvenimo. Darkart dėkoju ir milijonus kartų dėkosiu… Būkit palaiminti ir dalinkitės jausmu. Draugaukit, žaiskit, saldžiai juokitės, užkrėskit savo tikrumu ir nuoširdumu!!!!

Jūsų svajonė “užaugo”, tik Jūs nesuaukite – išlikite vaikai ir pakvieskite žaisti GARSIAI

Dovile, 2020 vasaris/kovas


❤💚Leonardai❤😘Ieva❤💚
Aš visada sakau, kai žmogus būna seminare, masaže, kažkokiam tai retrite, ar vidinėse transformacijose. Ir kai žmogus po šitokių seminarų sako, kad jaučiasi gerai, kad yra laimingas🤪😊 aš visada sakau, kad tai buvo BLOGAS MASAŽAS, RETRITAS, SEMINARAS, nes tu nepamatei galbūt tikro savęs, galbūt nedasikapstei iki savo tikrosios pusės. Galbūt ta šviesa kuri sklido, nepramušė tavo kietu šarvų. Ir buvo klausimas pasidalinkite apie savo ši retrita, tai aš jums atsakau chrienovai. Siela ir protas blaškosi po visa kūna, kažko tai ieškodama ir neduodama būti rami, čia ir dabar. Norisi šaukti, verkti, tiesiog klykti. Nes tu jauti, kad kažkas ateina, ateina džiaugsmas, nusivylimas. Ateina besaliginė dieviška meilė ir liūdesys. Tu nežinai kas bus rytoj, tu nežinai kas bus dabar. Tu bijai ir esi tuom pačiu laimingas, tu nerimauji ir tuo pačiu esi laisvas. Tu verki iš laimės ir jausmas,kad gimsti iš naujo, per baime, skausma, abejones, nusivylima. Visiškas chaosas kūne, sieloje, sąmonėje, pasamonėje, tik galbūt jaučiasi subtili vidinė ramybė. Tai va tokie potyriai šito laiko praleisto,nuostabioje, dieviškoje šalyje, kur tikrai gyvena dievas. Tai kaip tikriausiai supratote pagal mano įsitikinima, ši tas laikas, potyriai, emocijos buvo fantastiškos. Kur ramybė, meilė, šiluma, rūpestis, globa. Žemai lenkiu savo žila galva, prieš jūsų sielas. Gyvenkit ramiai meilėje ir šilumoje, saugume ir pasitikėjime, tiesiog laimėje. Dar karta ačiū. Ir ačiū tiems kurie buvo aplink, toms išprotėjusioms sieloms, kurios gebėjo pabūti savimi❤💚💕❤👄💚💋😊😘😇❤💚👄💜🧡😊💛👄❤💚💖💕😊😇💋💋

RIMANTAS IR IRINA, 2019 vasaris/kovas


Vos grįžusi,labai greitai įsižeminau::)Vis dėkojau mintyse už tas patirtis,kurias gavau ,bet galvoju-reikia įgarsinti..
Daug esu patyrusi įvairių mokymų ir praktikų,o ir pasaulio nemažai mačiusi,bet kas įvyko Balyje-negaliu apsakyti!
Dabar savyje jaučiu tokią ramybę ir pusiausvyrą,kokios senai nejutau,atsirado žinojimas,ką daryt,kaip daryt ir kodėl daryt..ne protavimas,o gilus žinojimas..
Ir visos situacijos ,kurios buvo “užstrigę”pastaruosius pusę metų-ėmė lukštentis savaime,be jokių pastangų-teismas pats laimėjosi,sukiužęs stogas pats susiklijavo-nebereikia keist,santykiai su verslo partneriais,bendradarbiais,mama-tapo lengvi ir šviesūs.. verslo vystymosi idėjos liejasi laisvai ,netgi darbo pabaigoj dar lieka tiek optimizmo ir jėgų-galiu gyventi sau:)
Žodžiu-ramybė,gerumas,džiaugsmas ,žinojimas-viskas manyje dabar,tik kaip išsaugot? Sulaikyt tokią būseną?
Ačiū visiems-Baliui,Peter,Ievai (😘😘) ir Leo,visai mūsų šeimynai🙏
Nieko nebėra kas buvo. Pasaulis naujas ,ir svarbiausia-mylintis kiekvieną akimirką. Atėjo laikas pamatyti,kad nėra nei blogo nei gero, nei tamsos, nei šviesos, nei toli, nei arti. Atėjo laikas pamatyti, kad esu aš ir pasaulis atspindi,tai kas manyje.Jei meilė-tai meilę,jei gerumas-tai gerumą.Jei pyktis-tada pyktį ( tfu tfu,neduok dieve:((
Kartais reikia Mokytojo ir Balio,kad susitiktum su savim, ir atpažintum savo galybę.
Myliu visus❤

REDA IR ROLANDAS, 2019 vasaris/kovas


Ieva, Leo, Agus, Wayan… ir kiti-viena didelė šeima, kuri didėja su kiekviena balinėtojų grupe. Kiekvienas jūsų, kaip ir tikroje šeimoje, atliekat tam tikrą vaidmenį ir iš čia gimsta harmonija ir balansas. Ieva yra moteriškumo ir globos įsikūnijimas, Leo – energijos ir nuotykių cunamis, Agus- angelas sargas, Wayan – vertybių ir tradicijų kelrodis. Jūs kartu esat nedaloma visuma ir stiprybė. Gera būti jumyse ir su jumis. Gera būti vieno kraujo – balinėtojų kraujo! ❤️
RENATA, 2019 vasaris/kovas


Ievuže, kokia didelė dovana ir kartu tavo misija taip uždegti žmonės gyvenimui, atrasti juos jiems patiems🌳🌳
Tavo atiduota kibirkštis būtinai grįžta ir tau🍀🍀
Ta banga gauto gėrio mes dalinamės ir Lietuvoje….. tai veikia🌳🌳
Dideliausiai dėkingi mes su Rimuku 😘😘😘😘
RIMANTAS IR RITA, 2019 vasaris/kovas


Štai ir baigiasi pačios nuostabiausios atostogos Balio saloje. Ačiū balinėtojams Leo, Ievai, Agus ir transformavusiems grupiokams už nuostabias patirtis, neužmirštamus nuotykius, priimtus iššūkius, nugalėtas baimes, Vaidui už atrastą nepaprastą koralų ir žuvų pasaulį, Peter už išlaisvintų energijų siautulį. Ech, kas gali būt nuostabiau už kelionę po tobulos gamtos, visiškai atsidavusių dievams, be galo nuoširdžių žmonių, egzotiškų saldžiausių vaisių, besąlygine meile alsuojančią šalį. O jeigu ta kelionė dar kartu su patrakusiais balinėtojais tai pripildai save tokia teigiama pozityvia energija, kad rodos nieko nėra neįveikiamo. Grįžtu į Lietuvą su viltim, kad šita palaiminga būsena niekada nepaliks manęs. 😇😇😇

GENOVAITĖ, 2019 vasaris/kovas


Aciū Visiems už nuosirdzima! Aciu uz *Lietuviskus bajerius, nuo kuriu sirdis Dar iki dabar dainuoja
*uz rukytas desreles ir juoda duona
* uz ikvepima nugaleti baimes
*uz kvapa gniauziancius vaizdus
*uz isklausyma
*uz grazias nuotraukas
*uz begalini nora vel Jus visus sutikti
* uz zinias ir patarimus
+38° Linkejimai Jums visiems is Singapore. Atvaziuokit – labai lauksiu ❤

MIGLĖ, 2019 vasaris/kovas


O aš ant debesėlio kažkur tarp žemės ir dangaus. Prasidėjo žaibai, mane nori nublokšti žemėn, bet stengiuos atsipalaiduot ir plūduriuot tame nesuprantamame naujame pojūtyje. Dar nesuprantu: kodėl kaip ir kas, bet bandau pajausti… Labai taikliai Laura parašė. Aš irgi jaučiuosi kad ten, kur yra buvom, ir gal kai kurie tebeesam yra kita dimensija, dar tokia man nauja, miela, pilna vidinės šilumos ir gėrio. Bet žaibai stiprūs, kad tik smarkiai netrenktų per mano debesėlį. Apkabinu visus ir esu be galo dėkinga už nuostabų buvimą kartu.

AURELIJA, 2019 vasaris/kovas


Kaip niekad jaučiu pilnatvę, atsipalaidavimą, vidinę laisvę🍀
Liko daug gėrio viduje, gėrio gauto iš tų švytinčių ir besišypsančių vibracijų, veidų, širdžių🍀
Niekas nebaigta– nešam gerąją žinią į žmones, ateities planai keičia kryptį🌱🌳🌿🍏🍀

RITA, 2019 vasaris/kovas


Labas mieloji! Žinai, dabar Tave labai suprantu! Man taip sunku nulipt nuo to džiugesio, euforijos ir džiaugsmo Balio debesies į kasdienybės realybę su ta buitimi, klientais ir kt. rūpesčiais. Kažkoks egzistencinis liūdesys🥺 Bet labai stengiuosi įsivažiuot. Begalinis Tau ačiū už viską, ką patyriau Balyje!!!🥰

ORINTA, 2019 vasaris/kovas


Balis, 1941 m. Naujų metų dieną, išplaukiau į salą Nusa Penida, priklausančią Baliui. Tik atvykus į Balį sužinojau, kad baliečiai kovo 6 d. švenčia Naujus metus, o kovo 7 d. yra Tylos diena – Nyepi Day, kurios metu sustoja laikas- visoje Balio ir jam priklausančiose salose valdžios sprendimu 24 val. išjungiama elektra, internetas, neveikia oro ir kiti uostai, visos kavinės, parduotuvės, draudžiama išeiti į gatvę iš gyvenamosios vietos teritorijos, įsiregistruoti ir išsiregistruoti iš viešbučių, dirba tik ligoninės ir tai ne pilnu sąstatu. Su dideliu smalsumu laukiau šios dienos ir patirčių, bet iki jų buvo dar likusios 10 dienų magiškų patyrimų Balio saloje.
Pati pradžia, apie kurią aplipo ankstesni maršrutai po Aziją ir buvo Balio sala, kurioje @balinetojaitravel su Ieva ir Leo priešaky, pakvietė į neturistinio Balio žvalgytuves ir žymaus pasaulinio lygio koučerio Peter Wrycza patyriminę stovyklą “Transform your life”. Atskridus iš Singapūro į Balį, 15 asmenų grupės iš Lietuvos, dėl vėluojančio lėktuvo, laukiau 3 val. O po 3 savaičių laimingos vienišės klajonių po Malaiziją ir Singapūrą galvojau kaip reiks adaptuotis prie keliavimo su grupe. Bet gyvenimas žino ką daro, tereikia atsipalaiduoti ir pasiduoti jo tėkmei. Kelionės metu su grupe praėjus ir šilto ir šalto, ir didelio džiaugsmo ir begalinio nuovargio mes vienas kitam išlikdavome žmonėmis, kuriuos reikia suprasti, toleruoti ir pasirūpinti. Šis šešioliktukas buvo surinktas krūvon, kad kristi, bet ne lėktuvu, o savo vidinėn gelmėn, kur tūno angelai ir demonai. Mes vieni kitiems buvom svetimi ir be galo artimi, buvom gydūnai, aiškiaregiai ir vienas kito atspindžiai. 4 intensyvias dienas valėmės ir gydėme vidines žaizdas įvairių metodų pagalba. Džiunglių slėnių ir kalnų apsuptyje esanti mokymų oazė turėjo nepaprastą energetinį užtaisą. Prie kūno ir sielos sveikatinimo prisidėjo ir balietiški masažai, ir baliečių maldos gongų skambesy. O kur dar naktinės maudynės Ievos kostiumais mėnulį atspindinčioj džiunglių upėje. Ar perbridus tris upes lyg sapne išnirusio vietinio kvietimas pažiūrėti skinamas gėles šventyklai ir kalbantis skirtingomis kalbomis sutarti jog norime, kad balietis ūkininkas įsliuogtų į palmę ir nuraškytų kokosų, kuriuos per bruzgynus ir upes reikėjo pargabenti 16 asmenų šeimai, kurių šis nuotykis neaplankė. Ieva su Leo ir vietiniu Balio gidu visos patyriminės kelionės metu kiekvieną dieną mums dovanojo nepamirštamas patirtis: galingą gamtos jėgą turinčiuose kriokliuose ir šokinėjimą nuo jų, raftingą kalnų upe, saulėtekį delfinų apsuptyje nuo kurių laisvės pliūpsnių drėko akys, žaliuojančius gaiva ryžių laukus, nardymą povandeniniame koralų pasaulyje, naktinį kopimą į aktyvų Batur ugnikalnį saulės pasitikti, gražiausias šventyklas ir apeigas, skaniausią maistą ir begalės įvairiausių gamtos dovanotų vaisių, nerūpestingus lėkimus su vėjeliu pasikinkius vietinį balietį ant motorolerio, tradicinio balietiško maisto gamybą baliečio gido šeimoje, vestuves pagal baliečių apeigas ir į rankas įkritusią jaunosios puokštę bei dar daug kitų pirmų kartų . Viskas ko reikia, kad patirtum besąlyginę meilę sau, žmonijai ir Visatai, pajaustum aukščiausią laimės ir džiaugsmo būseną, suvoktum save kaip nedalomą visumą- kai kūnas, protas ir siela yra harmoningame vienyje.
Bet Balis yra visoks, be jo stipriosios dvasinių patyrimų pusės, čia gali rasti prabangiausių ir moderniausių viešbučių, spa bei naktinių klubų, iš kojų verčiančių (ne, ne bangų) tvirtai nuaugusių banglentininkų iš viso pasaulio, pasiruošusių atostogų romanams ir nuotykiams. Balį galima miksuoti kaip tik nori, kad ir kokį kelią jame bepasirinktum, jis yra tobulas  .
Išlydėjus 15 asmenų šeimą namo, likau dar savaitei savarankiškam turui po Balį ir Naujų metų bei Tylos dienos patyrimui. Geriausia kas gali nutikti yra pasikinkyti plieninį žirgą su vietiniu ir pasileidus plaukus lėkti pajūrio takais, vėsiais ir lietaus plakamais kalnais, ryžių laukais ir džiunglių keliais. Ir likti stebėtoju puikios dokumentikos kaip “kupranugaris bando pralįsti pro adatos skylę”- būtent taip atrodo vairavimo ypatumai Balyje, kur tūkstančiai burzgiančių ir lekiančių į tave skirtingomis kryptimis ir kada tik panorėjus, be atskiro įspėjimo, kažkokiais telepatiniais būdais visi nuvažiuoja reikiamomis kryptimis. Vietiniai keliuose ne žūsta, žūsta tik nuo krentančių kokosų- tai viskas tuom ir pasakyta  . Visko stebėjimas iš antros eilės buvo saugiausias variantas, bet kupinas adrenalino.
Išaušo naujų metų diena ir po valandos plaukimo aš jau buvau Nusa Penida saloje, kuri tik prieš kelis metus tapo turistų lankoma. Čia vis dar daug autentikos, laukinių ir dieviško grožio paplūdimių, kalvų, kalnų, uolų ir šventyklų. Uoste jau laukė manęs vietinis ir mes vėl skriejom gamtos stebuklų link, juk vakare dar laukė Nauji metai. Vakare prasidėjo panašus į lietuviškas užgavėnias karnavalas – eisena. Jos metu mėnesį laiko kiekvienas kaimas, regionas kūręs gigantiškus demonus ir pabaisas išvilko į gatves, po to jas įvairiai sunaikino ir paniro į Tylos dieną, skirtą išsivalymui ir atgimimui naujiems metams . Tylos diena išaušo ypatingai lietinga ir vėjuota, tarytum valėsi maldomis ir meditacijomis ne tik baliečiai, bet ir gamta. Aš apsistojau namelyje ant jūros kranto, šeimininkas prieš temstant nešė tylėdamas žvakes, juk 24 val. nebus elektros. Viskas atrodė taip siurealistiškai, lyg tai pasaulis būtų nustojęs suktis-jausmas baugiai malonus. Sutemus vėjas stiprėjo, jūra net ūžė, atėjo audra, virpinusi duris ir langus. Galiausiai likau su aklina tamsa ir nuo garsų bėgančiais sapnais. Maniau, kad iki paryčių jūros bangos mane tikrai nuneš tiesiai į Baltijos jūrą gimtinėn. Gamtos galia, išvarčiusi medžius aprimo, išaušo saulėtas, pagal Balio kalendorių 1941 metų, rytas. O gal jis tik pasirodė saulėtas dėka 24 val. tamsos, tylos ir interneto abstinencijos. Po pusryčių manęs jau vėl laukė plieninis žirgas ir mes lėkėm kalnais vis dar labai stipraus vėjo apsuptyje. Galva svaigo nuo vaizdų, širdis dainavo meilę gyvenimui, akys drėko nuo grožio ir didybės. Ir aš buvau dėkinga, kad sala mane paleido grįžti namo, nors istorijos kalba, kad gali būti įkalintas joje, be jokio plano pabėgti iš čia, kol nebaigs siautėt gamta.Gyvenimas moko neprisirišti prie būsenų, žmonių ir vietų.
Kiek dar puikių patyrimų ir istorijų liko už kadro, ech…  Laikas namo – ir kaip gera juose! 5 savaitės kelionės prilygo 5 metų patyrimams. Praaugau save! 
Ačiū visiems prisidėjusiems ir palaikiusiems : šeimai, draugams, sutiktiems pakeleiviams, Balinėtojai, Ieva Sabane, Leo Pobedonoscevas ir Dievui 🙏❤️.
Keliaujame ne tam, kad pabėgti nuo gyvenimo, o kad gyvenimas nepabėgtų nuo mūsų!❤️

RENATA, 2019 vasaris/kovas


O man toks jausmas, kad aš pabuvau tarp dviejų pasaulių, dviejų dimensijų, kitoj realybėj, kur patyrei tą euforinį jausmą būti savimi, būti laisva ir mylėti visa širdimi savo gyvenimą ir žmones aplink.

LAURA, 2019 vasaris/kovas


Nerealus Balis ir superines atostogos! Grizome pries kelias savaites, bet iki siol mintys nejucia grizta atgal.. vis perziuriu nuotraukas ir vis prisimenu ispudzius, visus pirmus kartus ir tobulas akimirkas isgyventas kartu su seima- taip vadindavom savo grupe  visos ekskursijos buvo puikiai suplanuotos- Agusas pasirupindavo visomis smulkmenomis su kaupu, o Leo gera nuotaika ir puikia seimos atmosfera! Beje aciu Vaidui uz supazindinima su povandeniniu pasauliu, uz svietima apie rifu svarba ir visus kitus labai idomius dalykus! Dar negaliu nepaminet, visa kelione jokio streso, jokio skubejimo… visur ir visada tik su gera nuotaika.. Visiems rekomenduoju viska patiket Balinetojams, kad atostogos taptu tikromis atostogomis! Labai aciu!!! 🤗

Sandra su vyru, 2019 vasaris


Sveiki, visi 🙂. Labai apgailestauju dėl vakar vakaro – Labai norėjau prisijungti prie jūsų. Deja sveikatos tam neliko – pakilo temperatūra, krėtė šaltis ir jėgų net paeiti neturėjau. Noriu padėkoti Ievai ir Leo už nuostabų laiką Balyje, apgalvotas visas smulkmenas, išieškotus viešbučius ir dar daug ką, ką sunku aprašyti žodžiais. Jei sugalvosite kitoje šalyje aktyvų poilsį – nedvejodama prisijungčiau. Dar kartą didelis nuoširdus ačiū. Kompanijai atsira padėka už pozityvų nusiteikimą, už geras emocijas. Jei ne jūs, niekada nebūčiau išdrįsusi nučiuožti kriokliu :)). Visiems likusio smagaus laiko Balyje. Kas žino – galbūt susitiksime kitoje kelionėje! Ačiū visiems ir iki pasimatymo!

Aušra, 2019 kovas


Mano Mokytojau..
Ačiū už laiką skirtą mums – Jis sustojo.
Ačiū už rūpestį mumis visais – tuo metu Jūs atidvėte dalį savęs. Stebėjau Jus tyliai, sėmiausi ir mokiausi.
Ačiū už džiaugsmo akimirkas – mokėmės džiaugtis kaip vaikai..
Ačiū už tyrą Jūsų sielą – žavėjausi tuo. Visą kelionę jaučiau ir mačiau, kaip jūs dalinatės su visais, ką esate pats pamatęs, paragavęs, patyręs, kad visi tai pajustų..
Jūs atvėrėte giliai savo širdį ir mūsų širdys užsipildė Jūsų tyru džiaugsmu ir rūpesčiu mumis. Jūsų matymas kiekvieno mūsų, Jūsų atsidavimas yra Jums energija eiti į priekį! Visada pasikliaukite savo nuojauta – jūs jaučiate viską.
Balio sala paveikė Jus, o jūs paveikėte mane. Nesutikau tokių žmonių savo kelyje.

Daiva, 2018 kovas


Kelionės metu patyrėme daug džiaugsmo, šilumos, vėjavaikiškumo, nuoširdžių šypsenų, pagalbos rankos, Jūs savo pavyzdžiu užtvirtinate sentenciją “brangiausių dalykų neįmanoma nusiprikti, juos tenka sukurti pačiam. Dažnai net ne rankomis, o širdim! ” Sėkmės visur ir visada!!!!

Dalija, 2018 kovas


Ačiū už Zen patirtį, už Lovinos delnų skaitytoją :), už neįkainojamą patyrimą su delfinais. Ačiū už jūsų nuoširdumą, už tą Meilę, kurią skleidėt visos kelionės metu. Labai buvo smagu pasijusti silpnai, turinčiai “vedinėtojus”, buvo miela jausti, kad yra kas manimi rūpinasi. Ačiū už šypseną, kuri atsirado mano veide ir svarbiausia ją pastebėjo mano dukros..Jei Dievai bus maloningi, tikiuosi kad tokių žmonių mano gyvenime dar atsiras šalia manęs..Pačiam linkiu daug Meilės ir patyrimų kelionėje į Save. Lai šviesos jėgos saugo Jus!

Su meile, Virginija, 2018 kovas


Didelis ačiū už nuostabų, nors ir trumpą, bet labai turiningą ir prasmingą laiką Balyje. Neįmanoma žodžiuose sutalpinti jausmų ir emocijų, patirtų šioje vietoje, bet noriu, kad žinotumei, kad viskas buvo nepakartojama..Dėkoju už dėmesį ir atsidavimą visiems ir kiekvienam, už gerą žodį, padrąsinimą gyvenimo pokyčiams ir už…Baturo kalną. Palinkėsiu Jums ir Ievai kuo didesnės sėkmės, kad atiduota šiluma ir dėmesys žmonėms Jums sugrįžtu su kaupu, Visokeriopos sėkmės prasmingame Jūsų gyvenime. P.S. Balis NUOSTABUS.

Edita, 2018 kovas


O, Leo, net neįsivaizduoji, kokia esu dėkinga už šį laiką kartu. Džiaugiasi mano širdis matant vėl pražydusią Mamą. Kasdien žiūrėdama į tave didžiavausi, kaip moki būti savimi, kaip džiaugiesi gyvenimu ir įkvėpi tai daryti kitus. Kiekviena diena buvo nuostabi, nekeisčiau nieko. Tu savo žodžiais ir veiksmais pavertei šias atostogas Neįtikėtinomis! Ačiū tau už suburtus žmones, kurie netikėtai tapo Šeima ir kartu su tavimi pripildė mane pozityvumu, noru keliauti ir dalintis. Tu puikus 🙂

Eglė, 2018 kovas


Prieš savaitę grįžom iš Bali salos, tais tiek nerealių įspūdžių, gerų emocijų, jog toks jausmas, kas kūnas vaikšto Lietuvoj, o siela dar Baly šmirinėja ;D Labai dėkui Balinėtojams, nes be jų tų atostogų neįsivaizduoju. Mano nuomone,kodėl tikrai verta keliauti su Balinėtojais:
1)nėra jausmo, jog keliauji su kelionių agentūra,o jauties tiesiog gerų draugų šutvėj,kurie pataria, kai reikia ištiesia pagalbos ranką, padrąsina: ,,tai aišku, kad užkopsit į Baturą, šimtamečiai užkopia” ;D Ir koks žiauriai geras jausmas pasitikt saulėtekį ant ugnikalnio, išbandyti plaukimą sraunia upe, ar lyst į plyšelį uolose,kad pamatyti unikalią šventyklą.
2)sumanus kelionės maršrutas, kur pamatoma ne tik gražiojo, įstabaus Bali, bet ir to tikro, alkano, skurdaus,su šiukšlėmis,nenublizginto(kai vietiniai prausiasi, ne šiaip maudosi upėje…)
3)superinė komanda: vadovas Leo, kuris savo šypsena ir optimizmu užrečia turbūt net didžiausius niurzgalius; gidas Agus, moka įdomiai ir visapusiškai pristatyti savo šalį bei vairuotojas Katut,kuriam nereikia jokių navigacijų, ne tik saugiai veža,bet dar iššsilaipint padeda!
Darkart dėkui!!!

Akvilė, 2018 kovas


Leiskitės pažinti tropinės Balio salos, kruopščiai Balinėtojų komandos suplanuotu maršrutu!

Pasiūlymus visus rasite https://balinetojai.lt/tour-category/balio-sala-su-balinetojais/ arba [email protected]