Balio stiliaus viešbučiai ne Balyje!

Ar kada pagalvojote, kad ne tik Balyje galima apsistoti balietiško stiliaus viešbutyje ar viloje? Kol Balis užsidaręs, o po europos šalis tuoj galėsite keliauti, kviečiame Jus apsistoti viename iš paminėtų apsistojimo vietų ir bent maža dalele pajusti Balio magiją.

Royal Garden Villas & Spa GL (Ispanija)

Adechės kurortiniame mieste egzotiško sodo apsuptyje įsikūrusiame 5 žvaigždučių atostogų viešbutyje „Royal Garden Villas“ įrengtos Balio stiliaus vilos su atskirais šildomais baseinais. Apsistoję čia galėsite pasijusti kaip Balyje bei pasigėrėti įspūdingais vandenyno ir kalnų vaizdais.

Rezervuoti kambarį per booking.com galite paspaudę šią nuorodą Royal Garden Villas & SPA GL

Fazenda Nova Country House (Portugalija)

„Fazenda Nova Country House“ įsikūręs Tavira miesto kaimo vietovėje, siūlo vasaros baseiną, restoraną ir balietiško stiliaus apgyvendinimą. Portugalijos pietinė pakrantė yra nutolusi tik 15 – 20 minučių automobiliu, o Faro oro uostas yra už 30 km nuo viešbučio.

Rezervuoti kambarį per booking.com galite paspaudę šią nuorodą Fazenda Nova Country House

Flores (Lietuva)

Viešbutyje FLORES ir rafinuotame SPA centre su žiemos sodu Druskininkuose Jus pasitiks balietiška dvasia, kruopščiai ir rūpestingai atliekamos SPA procedūros ir neprilygstamas dekoras… Bali dar niekad nebuvo taip arti!

Daugiau įspūdžių apie šį viešbutį skaitykite 15min straipsnyje.

Rezervuoti kambarį galite paspaudę šią nuorodą FLORES

Agroturismo Atzaró (Ispanija)

Šis gražus kaimo viešbutis, įsikūręs tarp apelsinų giraičių Ibizos saloje. „Agroturismo Atzaró“ numeriai yra kupini Balio detalių, tad neabejojame, ši vieta paliks įspūdį. Kai kuriuose numeriuose yra atskira terasa su židiniu. Paplūdimys yra tik 10 minučių kelio automobiliu, o Ibiza ir Sant Antoni Portmany automobiliu galima pasiekti per 20-30 minučių.

Rezervuoti kambarį per booking.com galite paspaudę šią nuorodą Agroturismo Atzaró

Jeigu esate atradę balietiško stiliaus viešbučių ir kitose šalyse, būtinai pasidalinkite su mumis!