5 dienų aktyvi pažintinė programa

Atraskite Balio salą su vietiniu gidu, kuris su didžiausia meile parodys Jums tikrą Balį!

Balinėtojų draugams, kuriems norisi atrasti Balio grožį, atostogauti be rūpesčių ir skubėjimo, esame paruošę Balinėtojų Draugų programą. Kartu su visų keliautojų mylimu vietiniu anglakalbiu gidu (turime ir rusakalbį) pažintumėte Tikrą, neturistinį Balį.

Trumpas programos pristatymas. Jus pasitinka gidas aerouoste ir nuveža į jūsų pasirinktą viešbutį Ubude. Po penkių pažintinės programos dienų, vairuotojas Jus nuveža į jūsų pasirinktą arba mūsų parekomenduotą paplūdimio kurortą surfinti, snorklinti ar tiesiog ramiai leisti laiką prie jūros. Esant poreikiui mes galime padėti susiorganizuoti jūsų persikėlimą į Gili salas, Nusa Penidą, Lomboką ar Lembonganą, kur atsipalaidavę, prisisėmę Balio harmonijos ir ramybės, praleistumėte likusias atostogas.

1

Balio dvasia ir istorija

Papusryčiavę keliausite į šventąjį Beždžionių mišką, kuris sužavės džiunglių tankuma ir netikėtoms bedžionėlių išdaigoms! Savo gražias nuotraukas su visais žalios spalvos atspalviais galėsite pasidaryti prie garsiausių, įtrauktų į UNESCO paveldą, Tegalalango ryžių terasų. Pietausite su panoraminiu vaizdu į Baturo ugnikalnį, o po pietų susipažįnsite su balietiškos kavos gaminimo procesu. Galėsite paragauti brangiausios pasaulyje Kopi Luwak kavos. Vėliau jūsų laukia Tirta Empul šventykla. Joje yra šventas šaltinis, kur tiek vietiniai, tiek ir keliautojai atvyksta čia atlikti vandens ceremonija ir pasikrauti gydomosios Balio energijos. Tai, kad ši vieta ypatinga patvirtina ir tai, kad greta jos stovi Indonezijos prezidento rezidencija. Po pirmos pažintinės dienos grįšite į Ubudą. Nakvynė jūsų pasirinktame viešbutyje ar svečių namuose.

2

Plaukimas plaustais Ajung kalnų upe

Ši pramoga skirta visiems! Jūsų laukia kalnų upės smagumas ir įspūdingi džiunglių vaizdai. Vienintelė fiziškai aktyvi dalis – tai nusileisti ir pakilti upės skardžiu 200 laiptelių! Maršrutas nėra sudėtingas ir nereikalaujantis jokios patirties. Užteks klausyti gido nurodymų, kaip irkluoti ir jūsų plaustas šokinės per slenksčius, o jūs mėgausitės purslų gaiva ir nuostabiu gamtovaizdžiu – uolomis, kriokliais, skardžiais, kalvomis ir žaliais laukais. Tai dar viena nuostabi Balio gamtos dovana! Po sočių pietų grįšite į viešbutį.

3

Pietinio Balio grožis ir Uluwatu šventykla

Šiandien aplankote gražiausius pietinio Balio paplūdimius. Suluban palūdimys garsėja jaukia Single Fin kavinuke, kur samgu iš paukščio srydžio stebėti adrenalino ištroškusių bangų gaudytojus. Pasiryžkite nusileisti laiptais žemyn iš arčiau pamatyti įspūdingas Pantai Suluban uolas ir bangų mušos užliejamą baltą paplūdimį. Paganę akis į jaukias vietines suvenyrų krautuvėles ir banglentininkus, keliausite į kitą nemažiau įspūdingą, aukštomis uolomis apjuostą Melasti paplūdimį. Dienos pabaigoje gėrėsitės magišku saulėlydžiu Uluwatu šventykloje.  Uluwatu šventykla stovi ypatingoje vietoje, aukštai ant skardžio, nuo kurio atsiveria užburiantis vaizdas į Indijos vandenyną. Saulei besileidžiant galite stebėti mistišką ugnies šokį Kecak arba keliauti link Jimbarano paplūdimio, kur besiklausydami bangų mūšos ir panardinę kojas į šiltą smėlį, gardžiuositės jūros gėrybių vakariene romantiškos muzikos apsuptyje. Vakare grįžtate į viešbutį.

4

Rytinio Balio grožis

Ryte lankysite Kanto Lampo krioklį, kuris turistų atrastas visai neseniai. Būtinai atsigaivinkite jo vėsiu vandeniu! Toliau keliausite vaizdinga pakrante į Balio Rytuose esančius Tirta Gangga vandens rūmus, o po pietų galėsite pasilepinti saulės voniomis Baltojo smėlio paplūdimyje. Saulei leidžiantis Kusambos paplūdimyje pamatysite, kaip gaminama tradicinė jūros druska ir užsuksite į Goa Lawah šventyklą su tūkstančiais šventyklos uolos palubėse pakibusių šikšnosparnių. Dieną jie ramiai miega, o vakare juodu spiečiumi palieka savo prieglobstį ir leidžiasi į medžioklę. Vakare grįšite į viešbutį.

5

Egzotiški Balio vakarai

Ši diena bus kupina Balio pažinimo akimirkų. Vaikščiosite UNESCO sąraše besipuikuojančių Jatiluwih ryžių terasų takeliais, grožėsitės Ulun Danu šventykla, esančia Beratan ežere ir atsigausite nuo tropikų karščio  ją supančiame parke. Vėliau aplankysite ypatingą, taip pat į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktą vietą – pagrindinę senosios Mengwi karalystės šventyklą Taman Ayun. Na, o saulės palydėti vyksite į Tanah LoT šventyklą. Tanah Lot pavadinimas, išvertus iš baliečių kalbos, reiškia žemę jūroje. Ši dievų rezidencija iškilusi ypatingoje vietoje – ant uolos, skalaujamos Indijos vandenyno bangų. Tanah Lot svarbi ir tuo, kad tai viena iš 7 Balio šventyklų, kurios, tarsi karolių vėrinys, puošia pietvakarinę salos dalį, ir būnant vienoje šventykloje, galima pamatyti kitą. Vakare vairuotojas jus gali pervežti į jūsų pasirinktą viešbutį pajūrio kurorte.

Programos išdėstymas, dienų eiliškumas yra lankstus. Jei po programos vyksite į Uluwatu, Jimbaran, ji užbaigiama Pietinio Balio pažinimu, jei po programos vyksite į Sanurą, ar Amedą, programa užbaigiama Rytinio Balio pažinimu, jei vyksite į Canggu, Seminyaką ar Nusa Dua, programa baigiasi Vakarinio Balio turu.


Pažintinės programos metu mes rekomenduojame apsistoti Ubudo miestelyje. Tai Balio kultūros sostinė, kur būsite arti gamtos, džiunglių, ryžių laukų, gražiausių krioklių. Ekskursijų metu nereikės daug laiko praleisti automobilyje ir galėsite mėgautis laisvu laiku vaikščiojant siauromis Ubudo gatvelėmis, mėgaujantis skaniu maistu jaukiuose restoranėliuose ir kavinėse.

Su meile atrinkome savo svečiams jaukius viešbučius, kuriuos galite užsisakyti tiesiogiai!

 1. Merthayasa 2 Bungalow
 2. The Artini Resort
 3. Adiwana Resort Jembawan
 4. Komaneka at Bisma Ubud

Po pažintinės programos rekomenduojame Jums apsistoti pasirinktame kurortiniame mieste, kur galėsite lepintis saule ir poilsiu prie jūros.

 1. Puri Santrian, Sanur
 2. The Elementum, Uluwatu
 3. InterContinental Bali Resort, Jimbaran
 4. COMO Uma Canggu
 5. The Oberoi Beach Resort, Bali, Seminyak
 6. Ayodya Resort Bali, Nusa Dua
 7. Villa Bukit Segara, Amed

PROGRAMOS DATA Priderinsime individualiai prie jūsų atostogų laiko
PROGRAMOS KAINA 300 (iš Ubudo)
50 €  mokama MB Balinėtojai pavedimu už programos suplanavimą ir rezervavimą pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą.

250 € žmogui iš Ubudo, 290 € iš kitų miestų (Sanuras, Legianas, Seminyakas, Nusa Dua, Jimbaran, Kuta) mokama Balyje programą vykdančiam paslaugos teikėjui.

YPATINGOS SĄLYGOS Grupėms nuo 4 asmenų į programos kainą įskaičiuoti bilietai į lankomus objektus visos programos metu. Užsisakusiems VIP kelionės planavimo paslaugą, programos kaina – 250 Eur.
Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA
Paėmimas iš oro uosto ir pervežimas į pajūrio kurortą;

Anglakalbis arba rusakalbis gidas – vairuotojas;

Automobilis su kondicionieriumi; kuras; parkingo bilietai;

Parvežimas atgal į viešbutį.

Raftingas Ajung kalnų upe grupėje (švediško stalo pietūs);
Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA
Bilietai į lankomus objektus; Kecak šokis, jūrų gėrybių vakarienė;
Asmeninės išlaidos; maitinimas nepažymėtas programoje.

Informacija: programos eiga ir turinys gali kisti atsiželgiant į individualius jūsų poreikius. Jei pageidaute labiau individualizuotos programos, rekomenduojame užsisakyti Individualų kelionės planą.

Programos užsakymo forma:
  Mūsų keliautojų atsiliepimai apie programą.

  Ačiū Balinėtojams už pažintį su dievų sala, už puikų ir labai savą gidą Sudi, kuris ne tik su kaupu išpildė dviejų dienų programą, bet ir supažindino su Balio augalėliais, vaisiais, gėlėmis ir medžiais 🙂 Tiesiog norėjosi pasilikti Ubude jaukiuose, smilkalais kvepiančiuose svečių namuose pas Wayan, kuri buvo rūpestinga kaip mama 🙂 Na, o didžiausią įspūdį paliko Tegalalang ir Jati Luwih ryžių terasos, Tirta Empul (visiems rekomenduoju pasinerti po tais šaltinėliais) ir Tanah Lot šventyklos, bei plačios Balio gyventojų šypsenos ir gyvenimo būdas.

  KRISTINA STRASEVICIUTE

  Ačiū Ieva už tikrai smagią 5 dienų programą Balyje su pačiu nuostabiausiu gidu ! Per šias dienas pamatėme ir pajautėme tikrojo Balio dvasią, patyrėme daug nuotykių ir nepakartojamų akimirkų. Net sunku išskirti vieną labiausiai sužavėjusį momentą, nes jų buvo tiek daug !!! Dar neišvykus iš Balio jau galvoje sukasi mintis, kaip ir kada čia sugrįžti. Nes dar tiek nepamatyta, nepajausta ! Ačiū Balinėtojams nuo visos mūsų kompanijos. Ačiū už Balį 🙂

  VITA RAKAUSKIENE

  Sveiki mieli Balinetojai 😊, kazkiek ir mes tokie jauciames nes neseniai galejome prisiglausti prie Balio silumos, jaukumo, spalvu ir grozio. Dekojame jums uz kartu praleista nuostabia diena. Uz emocijas, nuosirduma, atviruma. Mes turejome progos is daug arciau susipazinti su daug dalyku kuriu be jusu butume nei zinoje nei pajute 😊. Nenusakomas jausmas pas sventike…

  Linkime Jums didziausios sekmes tolimesniuose pasirinkimuose ir darbuose ir kasdienybeje. Prasymas- nuosirdziausi linkejimai Wayanui. Ir kvietimas masazui Siauliuose galioja 🙂

  DAINA KAZLAUSKIENE

  Kelionė labai patiko. Ypač Gili sala ir jūsų organizuotos dvi dienos. Balis tikras rojus ir jau planuojama kitais metais grįsti vėl. Ačiū uz programa ji nuostabi.

  BENAS BRAZDZIUNAS

  Ieva, nuoširdus Tau ačiū už mūsų nuostabias atostogas! Be Tavo pagalbos tikrai nebūtume pajutę visos Balio dvasios ir sutikę reikiamų žmonių! Ačiū už nuoširdų ir neatlygintiną rūpestį, kuris mus lydėjo visą pasiruošimo laiką ir atostogų metu! Gavome žymiai daugiau, negu buvai žadėjusi 🙂 Galime drąsiai teigti, kad esi nuostabi LIETUVIŠKOS (operatyvi, sąžininga, patikima ) BALIETĖS (draugiška, rūpestinga, mokanti derėtis (sutaupei mums daug milijonų 😀 !) PAVYZDYS! Sėkmės, kūrybinio įkvėpimo Tau darbuose ir tikimės greitu metu vėl susitikti Balyje Linkėjimai nuostabiajam Wayanui! Su artėjančiais naujaisiais 2016-ais metais! Aurelija ir Tomas

  AURELIJA IR TOMAS

  Sveiki Balinėtojai! Ačiū už puikią Harmony of Bali programą, už rekomendacijas ir pagalbą! ☺🌸 Lanksti programa, puikus gidas!

  Ačiū! 🌸

  SIMONA POPAITE

  Labas Ieva.Tik vakar grįžom į Lietuvą.Ačiū dar kartą už pagalbą organizuojant atostogas Balyje.Gidas Agus labai patiko.Pamatėm viską ką planavom,dar papildomai ką siūlė gidas.Matėm,kad labai nusimimė,kad nevalgėm kiaulės,bet juk ten vien riebalai ir kepta oda — ko tai nesusižavėjom….

  JOLITA SABAITE

  Sveiki Ieva, aciu, puikiai. Dabar Gili Trawangane. Tiesiog ilsimes. Bet planavau parasyti del balinetoju programos. Viskas buvo labai labai saunu! Gidas tikrai nepakartojamas, labai atsakingas, demesingas ir paslaugus. I buk balinueciu diena pati geriausia! Jums reikia pavystyti sia tema, ji tikrai isskirtine ir nereali 🙂

  RASA AUSTRONIENE

  Brangieji, ačiū Jums už I Wayan!!! Neapsakoma ir fantastiška patirtis. Esam kelyje į Sanur, linkėjimai! Ir dar kartą ačiū:)

  LINAS SIAUTKULIS

  Sveiki, jau rašau iš namų. Noriu padėkoti už programą. Wayan’as – pats nuostabiausias mūsų sutiktas gidas! Ačiū, kad jis buvo su mumis tas keturias dienas. Gražus savo mąstymu žmogus, pilnas aistros keliauti, atsakinėjo į mūsų keisčiausius klausimus, supažindino su augalais, religija, Balio žmonių filosofija. Apie kiekvieną aplankytą objektą sužinojome daug daugiau nei rašo Lonely Planet ar kitos keliautojų knygos. Wayan’o dėka mes pamatėme kaip vyksta aukojimai vandenynui, ką jie reiškia, ką reiškia statulos šventyklose, ant kokių medžių auga papajos ar cinamono žievė. Jos tokios pilnos įspūdžių, pasakojimų, vaizdų, garsų, kad atrodė kur kas ilgesnės nei keturios dienos 🙂 Sunku būtų išskirti kurią nors dieną. Net ir dviračių diena (dėl kurios labai abejojau) buvo smagi, nes įveikiau savo demonus (nenukritau nuo dviračio :)) ir pamatėme kaip gyvena baliečiai kaimuose, nuima ryžius, juos džiovina, organizuoja gaidžių peštynes ir t.t.

  Viešbutis Gili T buvo nuostabus ir tikrai pasiteisino baseinas beveik kambaryje. Pasinaudojome rekomendacijomis: aspilankėme naktiniame turguje, snorkelindami apžiūrėjome vėžlius. Labai rekmenduočiau Pituq kavinę. Ten lankėmės daug kartų 🙂 Pats GIli T pasirodė labai nešvarus ir vakarais erzino deginamos plastmasės kvapas. Vieną dieną nuplaukėme i Meno, kuri sužavėjo puikiu paplūdimiu, tvarka ir ramybe. Galbūt visgi kitą kartą rinktumėmės šią salą. Šįkartą buvo taip kaip turėjo būti 🙂

  Grįžome pilni įspūdžių, pirmų kartų, pailsėję. Apie kelionę svajojom seniai. Ačiū, kad ji buvo nuostabi ir sklandi. Atrodo, kad dalį savęs dar palikome Balyje ir sapnuose dar ten vis pasibūname 🙂 Sėkmės Jums ir kitiems keliautojams!

  AGNE SIUSAITE

  Sveiki, Balinėtojai,

  Prieš porą dienų grįžome namo ir dar vis gyvename kelionės įspūdžiais. Vienareikšmiškai – tai buvo geriausios, turiningiausios mūsų atostogos. Labai džiaugiamės, kad kreipėmės į jus. Didelis ačiū už puikias atostogas! Pačius geriausius linkėjimus siunčiame gidui Agus, tokio gero, įdomaus gido neteko sutikti. Gera kelionė, kai norisi į tą šalį sugrįžti. Ačiū jūsų komandai ir išskirtinai Agus!

  GIEDRE IR TADAS

  Paslaugos užsakymo sąlygos

  1. Šios paslaugos užsakymo sąlygos nustato Užsakovo, įsigyjančio paslaugas per internetinę platformą  www.balinetojai.lt teises ir pareigas, paslaugų įsigijimo ir apmokėjimo už jas sąlygas, Užsakovo ir Konsultanto atsakomybę bei kitas su paslaugų įsigijimu internetinėje platformoje www.balinetojai.lt susijusias nuostatas.

  2. Konsultantas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip MB „Balinėtojai“, juridinio asmens kodas 304438586, registracijos adresas Užupio g. 16-23, Vilnius.

  3. Užsakovas (Klientas) pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip paslaugų Bali sąloje įgijėjas.

  4. Naudos gavėjas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip asmuo, besinaudojantis užsakytomis paslaugomis kartu su jas užsakiusiu asmeniu (Užsakovu).

  5. Konsultantas nėra kelionių organizatorius ir iš anksto organizuotų turistinių kelionių, taip kaip jos suprantamos pagal LR civilinio kodekso 6.747 str. bei LR turizmo įstatymą, neorganizuoja ir nevykdo.

  Konsultantas taip pat neorganizuoja ir nevykdo vežimo ir ar apgyvendinimo paslaugų. Nuvykimo į Bali salą bei apgyvendinimo paslaugomis rūpinasi pats Užsakovas.

  6. Konsultantas pagal Kliento pageidavimą ir jo pasirinktu laikotarpiu užsako paslaugą Bali saloje, o Klientas  įsipareigoja už konsultavimo paslaugas Konsultantui sumokėti po 60 Eur atlygį už Užsakovą ir kiekvieną naudos gavėją, kuriam(-iems) bus teikiama įgyta paslauga.

  Nurodytas atlygis sumokamas užsakymo metu per internetinę platformą www.balinetojai.lt arba per Užsakovo pasirinktą mokėjimo įstaigą į Konsultanto atsiskaitomąją sąskaitą.

  Paslaugos teikėjui patvirtinus užsakymą, Klientas apie tai yra informuojamas jo nurodytu elektroniniu pašto adresu. Paslaugos teikėjui nepatvirtinus užsakymo, Kliento Konsultantui sumokėti pinigai grąžinami bankiniu pavedimu ne vėliau kaip per 3 darbo dienas.

  7. Kliento užsakytos ir Bali saloje teikiamos paslaugos kainą Klientas sumoka nuvykęs į Bali salą faktiškai paslaugas teiksiančiam asmeniui. Konsultanto atlygis nėra įskaičiuotas į įsigytos paslaugos kainą.

  8. Jei Kliento įsigytos paslaugos užsakyme nenurodyta kitaip, visos įgytos paslaugos teikiamos ne tik paslaugą įgijusiam Klientui, bet ir kitiems tretiesiems asmenims, įsigijusiems analogiškas paslaugas (grupinis paslaugų teikimas).

  9. Po Paslaugos teikėjo  užsakymo patvirtinimo, Užsakovas ir/ar kiti Naudos gavėjai gali būti keičiami tik gavus išankstinį Paslaugų teikėjo sutikimą. Apie Paslaugų teikėjo sutikimą arba nesutikimą Konsultantas informuoja Klientą jo nurodytu elektroninio pašto adresu.

  Negavus Paslaugų teikėjo sutikimo, Užsakovas ir/ar Naudos gavėjai negali būti keičiami. Užsakovui ir/ar Naudos gavėjams atsisakius užsakytų ir patvirtintų paslaugų, Užsakovas Konsultantui privalo atlyginti visus tiesioginius ir netiesioginius Konsultanto patirtus nuostolius.

  10. Konsultantas neorganizuoja įsigytų paslaugų ir už jos organizavimo kokybę neatsako, bet kokio pobūdžio pretenzijos dėl paslaugų gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui.

  11. Konsultantas įsipareigoja nedelsiant informuoti Užsakovą, jei pasikeičia įgytų paslaugų sudedamosios dalys arba įgytų paslaugų negalima vykdyti, nedelsiant kai apie tai sužino. Užsakovas tokiu atveju gali atsisakyti nuo įgytų paslaugų, tik tuomet, kai toks pakeitimas padarytų Užsakovui esminę žalą.

  12. Užsakovas prisiima visą riziką dėl dokumentų reikalingų vykti į Bali salą turėjimo, jų neturėjimas ir/ar neatitikimas keliamiems reikalavimas, neužtraukia jokios Konsultanto atsakomybės. Užsakovas įsipareigoja susipažinti su visomis vizų gavimo, valiutų keitimo ir valstybių sienų perėjimo tvarka bei sąlygomis.

  Užsakovui yra žinoma ir suprantama, kad iš Konsultanto įgyja tik šioje Sutartyje nurodytas paslaugas, o nuvykimo į Bali salą bei kitomis paslaugomis rūpinasi Užsakovas savarankiškai arba jo pasitelkti tretieji asmenys.

  13. Užsakovas, pagrindinė šios sutarties šalis, privalo informuoti kitus Naudos gavėjus, kad paslaugos teikiamos tik pagal šias sąlygas ir visi Naudos gavėjai privalo jas vykdyti.

  14. Užsakovas turi teisę bet kuriuo metu atsisakyti patvirtinto užsakymo žemiau nurodytomis sąlygomis. Užsakymo atsisakymas įsigalioja nuo jo pareiškimo momento. Jeigu Užsakovas atsisako patvirtinto užsakymo dėl aplinkybių, už kurias jis atsako (t.y. kai aplinkybės, kurios yra pagrindas atsisakyti užsakymo, atsirado dėl paties Užsakovo ir/ar Naudos gavėjų kaltės, t.y. dėl jo tyčinių veiksmų ar neatsargumo) arba dėl aplinkybių, už kurias jis neatsako (t.y. liga ar pan.), Užsakovui nėra grąžinamas Konsultantui sumokėtas atlygis. Konsultantui sumokėtas atlygis vertinamas kaip minimalūs Konsultanto nuostoliai, kurie papildomai neturi būti įrodinėjami.

  15. Kliento teises gina LR civilinis kodeksas, LR vartotojų teisių apsaugos įstatymas, kiti įstatymai ir poįstatyminiai teisės aktai bei šios sąlygos.

  16. Dėl Konsultanto netinkamai atliktų veiksmų pretenzijos nedelsiant turi būti pareiškiamos Konsultantui raštu per 15 darbo dienų nuo veiksmų atlikimo/neatlikimo. Nepavykus konflikto išspręsti, Konsultantas privalo raštu atsakyti į pretenzijas per 15 darbo dienų nuo pretenzijos gavimo Ginčai sprendžiami derybų būdu, o nepavykus Šalims susitarti, Klientas turi teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba tiesiogiai į teismą Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

  17. Pretenzijos dėl netinkamo užsakytų paslaugų teikimo/neteikimo gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui tiesiogiai.

  Tour Reviews

  There are no reviews yet.

  Leave a Review