Išskirtinė programa, tiems kurie ieško gilesnių savęs pažinimo patirčių.

Mes suplanavome 11 d.  unikalių patirčių ir nuotykių kupiną maršrutą su Balio salos ekspertais Balinėtojais, o jį išpildys mūsų parneriai Balyje.  Patirkite sakralių Balio kaukių energiją ir pažinkite Balio salą vietinių gyventojų akimis!

Programos data Balyje:

SPALIO 14-24d., 2024 m.  Balyje REGISTRACIJA PRASIDĖJO. Grupę lydi Leo.

Rekomenduojamas skrydis Spalio 13-24 d. 

ATPALAIDUOTI KŪNĄ-NURAMINTI PROTĄ-APSIVALYTI SIELĄ

Mūsų laukia 11 įprasmintų dienų mistiškoje Balio saloje. Kelionė pilna netikėtumų, atradimų, susitikimų, ceremonijų kartu su Balinėtoju Leo, Balio kaukių mokytoju Per Brahe ir visų lietuvių mylimu vietiniu gidu Agus.

Tai išskirtinė patyriminė kelionė kartu su tikrais Balio salos ekspertais.

 • Aplankysime šventas salos vietas;
 • Pajausime gydomąją šventų Balio šaltinių energiją;
 • Kopsime į Baturo ugnikalnio viršūnę pasitikti nepasakomo grožio saulėtekio;
 • Užmiršime kasdienybės rūpesčius vaikščiodami žaliuojančiomis ryžių terasomis;
 • Maudysimės kriokliuose;
 • Skanausime egzotiškų vaisių ir balietiškus patiekalų skonius;
 • Plauksime kalnų upe ir grožėsimės gamta;
 • Patirsime savo galimybes ir kas jas riboja nuo mūsų pačių;
 • Suderinsime savo vidinį kompasą, išlaisvinsime vidinę energiją;
 • Atkursime santykį su savimi ir gamta.

Ši kelionė unikali – norintiems gilesnių dvasinių patyrimų praktikose su sakraliomis Balio kaukėmis. Užsiėmimai vyks reto grožio, žaliuojančių ryžių terasų ir palmių apsuptame resorte.  Apie šią vietą sakoma, kad tai milijono vertas vaizdas!

Šioje kelionėje baliečių gili išmintis apsijungs su vakarietiška patirtimi ir padės mums atskleisti savo vidinį vientisumą ir meistriškumą.

1

Atvykimo diena

Atskridus į Denpasaro oro uostą jus pasitiks Balinėtojų komanda ir perveš į salos kultūrinį centrą Ubudą.

2

Kūno atgaivos diena - Raftingas Ajung upe

Šiandien patirsime džiunglių artumą ir sraunios kalnų upės gaivą.  Mūsų laukia raftingo/plaukimo guminiais plaustais Ajung kalnų upe smagumas. Tai nuostabi Balio gamtos dovana! Maršrutas nesudėtingas, nereikia jokios patirties, užtenka klausyti gido nurodymų ir mėgautis purslų gaiva bei šokinėti per upės slenksčius. Po raftingo lauks pietūs gamtoje ir laisvas laikas Balio kultūros centre – Ubude.  Nakvynė jaukiame viešbutyje.

3

Tikro Balio patyrimas ir Tirta Empul šventykla

Kokia gi kelionė be pažinties su vietiniais gyventojais ir jų gyvenimo būdu, tradicijomis bei maistu?

Diena prasidės nuo rytinio pasivaikščiojimo link giliai tarpeklyje šniokščiančio krioklio. Atsivėsinę krioklio vandeniu, pasivaikščioję Balio džiunglių takeliais, leisimės patirti Tikro Balio salos svetingumą. Bangli kaimelyje mūsų lauks organinio maisto ruošimo pamoka. Išbandysime net 7 tradicinius baliečių virtuvės receptus, stebėsime, kaip rankomis spaudžiamas kokoso aliejus, o panorėję ir patys prisiliesime prie šio jaunystės ir sveikatos eliksyro gamybos. Po pietų vyksime į tikrai išskirtinę vietą, į kurią kiekvieną dieną šimtai baliečių atvyksta ir dalyvauja amžių glūdumas siekiančioje šventoje vandens ceremonijoje Melukat. Patyrusio gido vedami patirsite švento vandens galias ir Jūs. Tai žodžiais nenusakoma Balio dvasios ir harmonijos patirtis. Apsivalius sielą ir kūną, jau vakarėjant, grįšime į viešbutį Ubude.

4

Tegalalang ryžių terasos - Sebatu

Ryte aplankysime vieną iš Balio „vizitinių kortelių“ – žaliąsias ryžių terasas Tegalalang, kurios yra ne tik įtrauktos į UNESCO paveldą, bet ir puikiai iliustruoja bendruomenišką Balio gyvenimą, kai kaimynai visada turi rasti kompromisą, kaip drėkinti skirtingus laukus, kad visiems užtektų drėgmės. Pasivaikščiojus žaliuojančiais terasų takeliais, mūsų kelias ves į Sebatu apylinkes, apsuptas ryžių terasų ir palmių vaizdų, kur mūsų lauks susitikimas su Balio Kaukėmis.

Nakvynė Sebatu.

5

Balio kaukės

Užsiėmimai su Balio kaukėmis.

Nakvynė Sebatu.

6

Balio kaukės - Vandens šventinimo ceremonija

Anksti ryte mūsų lauks ypatinga vandens ceremonija šventuose Sebatu šaltiniuose. Tai tikrai neturistinė pramoga, o dalis balietiško gyvenimo. Patirtis nenusakoma, reikia viską pajusti patimes, kaip užburia sanskrito kalba sakomos maldos ir varpelio skambėjimas. Po ceremonijos laukia pusryčiai ir užsiėmimai su kaukėmis.

Nakvynė Sebatu.

7

Šiaurinio Balio grožis – Lovina

Šiandien paliksime Sebatu ir trauksime į Balio šiaurę.

Pakeliui mūsų laukia apsilankymas garsiojoje Ulun Danu Beratan šventykloje. Karališkoji Ulun Danu ežero šventykla, esanti ant Beratano ežero, tikriausiai tapusi viena iš labiausiai fotografuojamų vietų saloje. Tai pagrindinė Šivos vandens šventykla Balio saloje pastatytą apie 1634 m., apsupta krištolo skaidrumo ežero ir kalnų. Šalia yra parkas, kuriame jauku pasivaikščioti ir pasigrožėti supančiais ežerą kalnų vaizdais.

Apsistosime Lovinoje, salos šiaurėje esančiame kurorte, kuris ypatingas savo pilkais paplūdimiais. Smėlis čia vulkaninės kilmės, tad tikrai nutolsta nuo idiliškų baltų paplūdimių vaizdų, tačiau ne mažiau žavus.

Nakvynė “boutiq” stiliaus viešbutyje ant jūros kranto.

8

Aling Aling kriokliai ir Budha šventykla

Kurie norės su ryto aušra išplauksite gainiotis delfinų. Praktiškai kiekvieną rytą delfinai atplaukia į įlanką, o tradicinės valtys su ilgomis šoninėmis „kojomis“ bando juos pavyti.

Papusryčiavę leisimės į kelionę tyrinėti Lovinos apylinkių, labai mėgstamų kuprinėtojų ir geriau Balį pažįstančių keliautojų. Užsuksime pasigrožėti ir pasimaudyti Aling Aling kriokliuose, apsilankysime Brahmavihara – Arama budistiniame vienuolyne. Didžiausia budistinė šventykla Balyje šiek tiek primenana garsųjį Borobuduro kompleksą Javos saloje. Pilni dienos įspūdžių sugrįšime į viešbutį.

Nakvynė Lovinoje.

9

Pervežimas į Sanurą su galimybe įkopti į Baturo ugnikalnį

Kopsime į Baturo ugnikalnį, todėl ši diena prasidės labai anksti. Apie 1:30 val. ryto išvažiuosime link Baturo ugnikalnio ir per dvi valandas užkopsime į viršų, kad pamatytume galbūt nuostabiausią savo gyvenimo saulėtekį. Pasigrožėję saulėtekiu Baturo viršūnėje, lydimi privataus Baturo kalnų gido apeisime visą ugnikalnio kraterį.

Neišsigąskite – padirbėti teks, bet užkopti gali bet kuris sveikas, bent šiek tiek aktyviau judantis žmogus. Kurie norės už papildomą mokestį nusileidę žemyn savo raumenis pailsins natūralių šiltų versmių baseine. Atgavę jėgas vyksime į kurortinį miestelį Sanur, kur apsistosime viešbutyje ant jūros kranto. Laisvas laikas.

Nakvynė Sanure.

10

Poilsis Sanure

Laisva diena Sanure prie jūros.

Nakvynė Sanure.

11

Atsisveikinimas su Dievų sala

Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą.

 

*Programos eiga gali kisti atsižvelgiant į orus, bei šventes ir ceremonijas.


Jums netiko kelionės datos ir norėtumėte keliauti po salą individualiai?

Leiskite mums tuo pasirūpinti. Atsižvelgę į Jūsų individualius poreikius, mes suplanuosime visą kelionę nuo A iki Z ir Jūsų svajones paversime realybe! Parašykite mums dėl VIP Individualaus kelionės plano.

Norėdami daugiau sužinoti apie Balio sala su Balinėtojais ir Balio kaukės programą, parašykite:  PROGRAMOS DATA BALYJE2024 m. spalio 14-24 Balyje.
  MOKĖJIMO SĄLYGOS*
  200   mokama MB Balinėtojai pavedimu už programos suplanavimą ir rezervavimą pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą.
  1440 € mokama Balyje programą vykdančiam paslaugos teikėjui.
  Į KAINĄ ĮTRAUKTA
  Per Brahe ir Leo vedami 3 dienų patyriminiai užsiėmimai su Balio kaukėmis;

  Kopimas į Baturo ugnikalnį(pusryčiai);

  Raftingas kalnų upe (pietūs);

  Turas Aling Aling kriokliai ir Budha Temple

  Bilietai į visus lankytinus objektus;

  Vietinis anglakalbis gidas;

  3 naktys viešbutyje Ubude; 3 naktys Sebatu; 2 naktys pajūrio viešbutyje ant jūros kranto Lovinoje, 2 naktys pajūrio viešbutyje ant jūros kranto Sanure;

  10 pusryčių, 5 pietūs, 3 vakarienės;

  Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į Ubudą (kurie atskrenda programos dieną);

  Nuvežimas į oro uostą (kurie išskrenda programos dieną);

  AC autobusas; Kuras; Parkavimo mokesčiai;Visos programos metu Jus lydės Leo.
  Į KAINĄ NEĮTRAUKTA
  Skrydžio bilietas; Viza į Indineziją ( apie 31 Eur);

  Arbatpinigiai vietiniams gidams;

  Delfinų turas 15 Eur/asm;

  Karštų versmių baseinas 30 Eur/asm;

  Maistas nepaminėtas programoje (Pietūs apie 7-8 Eur, vakarienė apie 10-12 Eur);

  Kitos pasirenkamos pramogos; masažai;

  Kelionės draudimas ir asmeninės išlaidos;

  Vienviečio kambario priemoka 400 Eur.

  Papildomi pervežimai nuo 30 EurPasitikimas ir palydėjimas į/iš oro uosto (atskrendantiems ne su pagrindine grupe);

  Pastaba.

  • Dėl skrydžio bilieto kreipkitės į mus ir mes rekomenduosime patogų skrydį programos datomis arba su papildomu laisvu laiku. Orientacinė bilieto kaina nuo 1000 Eur.
  • Atskridus/išskrendant ne programos datomis gidas galės jus pasitikti oro uoste/nuvežti į oro uostą, tik tai kainuoja papildomai (apie 30-40 Eur priklauso nuo jūsų pasirinktos lokacijos).
  • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose kambariuose.
  • Paslaugos teikėjai pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu atsižvelgiant į orus ir ceremonijas programos metu.
  • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 10 keliautojų.
  • Jei po programos pasiliekate saloje ilgiau mes suteikiame apsistojimo rekomendacijas, mūsų pamiltų kavinių, spa ir kt. veiklų rekomendacijas. Visu laisvu laiku rūpinatės savarankiškai.

  Norėdami daugiau sužinoti apie šią kelionę, parašykite:   Paslaugos užsakymo sąlygos

   1. Šios paslaugos užsakymo sąlygos nustato Užsakovo, įsigyjančio paslaugas per internetinę platformą  www.balinetojai.lt teises ir pareigas, paslaugų įsigijimo ir apmokėjimo už jas sąlygas, Užsakovo ir Konsultanto atsakomybę bei kitas su paslaugų įsigijimu internetinėje platformoje www.balinetojai.lt susijusias nuostatas.

   2. Konsultantas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip MB „Balinėtojai“, juridinio asmens kodas 304438586, registracijos adresas Užupio g. 16-23, Vilnius.

   3. Užsakovas (Klientas) pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip Konsultanto maršruto planavimo(sudarymo) paslaugų įgijėjas. ,

   4. Naudos gavėjas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip asmuo, besinaudojantis užsakytomis paslaugomis kartu su jas užsakiusiu asmeniu (Užsakovu).

   5. Paslaugų teikėjas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip vietinis paslaugų teikėjas Bali saloje.

   6. Konsultantas nėra kelionių organizatorius ir organizuotų turistinių kelionių, taip kaip jos suprantamos pagal LR civilinio kodekso 6.747 str. bei LR turizmo įstatymą, neorganizuoja ir nevykdo.

   Konsultantas taip pat neorganizuoja ir nevykdo skrydžio paslaugų. Nuvykimo į Bali salą paslaugomis rūpinasi pats Užsakovas.

   7. Konsultantas parengia kelionės maršrutą po Bali salą, o Klientas  įsipareigoja už konsultavimo paslaugas Konsultantui sumokėti pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą.

   Nurodytas atlygis sumokamas užsakymo metu per internetinę platformą www.balinetojai.lt arba per Užsakovo pasirinktą mokėjimo įstaigą į Konsultanto atsiskaitomąją sąskaitą.

   Paslaugos teikėjui patvirtinus užsakymą, Klientas apie tai yra informuojamas jo nurodytu elektroniniu pašto adresu. Paslaugos teikėjui nepatvirtinus užsakymo, Kliento Konsultantui sumokėti pinigai grąžinami bankiniu pavedimu ne vėliau kaip per 3 darbo dienas.

   8. Kliento įgytos paslaugos vertė yra nurodoma maršruto aprašyme bei Konsultanto išrašomoje sąskaitoje, kurią Klientas privalo apmokėti sąskaitos gavimo dieną arba kitu sąskaitoje nurodytu terminu.  Kliento užsakytų ir Bali saloje vietinių paslaugų teikėjų teikiamų paslaugų kainą nurodoma maršruto aprašyme. Vietiniams paslaugų teikėjams Klientas sumoka nuvykęs į Bali salą. Klientui pageidaujant, jei vietiniai paslaugų teikėjai Balyje numato tokią galimybę, vietinių paslaugų teikėjų išankstinės sąskaitos gali būti apmokamos pavedimu. Konsultanto atlygis nėra įskaičiuotas į įsigytos paslaugos kainą.

   9. Po Paslaugos teikėjo  užsakymo patvirtinimo, Užsakovas ir/ar kiti Naudos gavėjai gali būti keičiami tik gavus išankstinį Paslaugų teikėjo sutikimą. Apie Paslaugų teikėjo sutikimą arba nesutikimą Konsultantas informuoja Klientą jo nurodytu elektroninio pašto adresu.

   10. Negavus Paslaugų teikėjo sutikimo, Užsakovas ir/ar Naudos gavėjai negali būti keičiami. Užsakovui ir/ar Naudos gavėjams atsisakius užsakytų ir patvirtintų paslaugų, Užsakovo  Konsultantui sumokėtas atlygis nėra grąžinamas. Užsakovui ir/ar Naudos gavėjams atsisakius užsakytų ir patvirtintų paslaugų, Užsakovas atlygina visus vietinių paslaugų teikėjų Balyje nuostolius, jei tokie būtų patirti.

   11. Konsultantas nevykdo Bali saloje įsigytų paslaugų ir už jų įgyvendinimo kokybę neatsako, bet kokio pobūdžio pretenzijos dėl paslaugų teikiamų Paslaugų teikėjo kokybės,  gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui.

   12. Konsultantas įsipareigoja nedelsiant informuoti Užsakovą, jei pasikeičia įgytų paslaugų sudedamosios dalys arba įgytų paslaugų negalima vykdyti, nedelsiant kai apie tai sužino. Užsakovas tokiu atveju gali atsisakyti nuo įgytų paslaugų, tik tuomet, kai toks pakeitimas padarytų Užsakovui esminę žalą.

   13. Užsakovas prisiima visą riziką dėl dokumentų reikalingų vykti į Bali salą turėjimo, jų neturėjimas ir/ar neatitikimas keliamiems reikalavimas, neužtraukia jokios Konsultanto atsakomybės. Užsakovas įsipareigoja susipažinti su visomis vizų gavimo, valiutų keitimo ir valstybių sienų perėjimo tvarka bei sąlygomis.

   Užsakovui yra žinoma ir suprantama, kad iš Konsultanto įgyja tik šioje Sutartyje nurodytas paslaugas, o nuvykimo į Bali salą paslaugomis rūpinasi Užsakovas savarankiškai arba jo pasitelkti tretieji asmenys.

   14. Užsakovas, pagrindinė šios sutarties šalis, privalo informuoti kitus Naudos gavėjus, kad paslaugos teikiamos tik pagal šias sąlygas ir visi Naudos gavėjai privalo jas vykdyti.

   15. Užsakovas turi teisę bet kuriuo metu atsisakyti patvirtinto užsakymo žemiau nurodytomis sąlygomis. Užsakymo atsisakymas įsigalioja nuo jo pareiškimo momento. Užsakovui nėra grąžinamas Konsultantui sumokėtas atlygis. Konsultantui sumokėtas atlygis vertinamas kaip minimalūs Konsultanto nuostoliai, kurie papildomai neturi būti įrodinėjami. Užsakovui atsisakius užsakymo, jis atlygina visus vietinių Paslaugų teikėjų Balyje nuostolius, jei tokie būtų patirti.

   16. Kliento teises gina LR civilinis kodeksas, LR vartotojų teisių apsaugos įstatymas, kiti įstatymai ir poįstatyminiai teisės aktai bei šios sąlygos.

   17. Dėl Konsultanto netinkamai atliktų paslaugų, pretenzijos nedelsiant turi būti pareiškiamos Konsultantui. Nepavykus konflikto išspręsti, Konsultantas privalo raštu atsakyti į pretenzijas per 14 kalendorinių dienų nuo pretenzijos gavimo. Ginčai sprendžiami derybų būdu, o nepavykus Šalims susitarti, Klientas turi teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt, el. paštas: [email protected], tel. Nr. +370 5 262 67 51) arba tiesiogiai į teismą Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka. Elektroniniu būdu prašymą galima pateikti per EGS platformą http://ec.europa.eu/odr/.

   18. Pretenzijos dėl netinkamo paslaugų Bali saloje teikimo/neteikimo gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui tiesiogiai.