Planuojate kelionę į Balį ir norite dar daugiau įspūdžių? O gal jau buvote Balyje, bet svajojate pasinerti į kitą Indonezijos salos magiją? Kviečiame keliauti su mūsų gidu į Javos salą ir patirti bei pamatyti dar daugiau įspūdžių!

1

Bali sala - Gilimanuk uostas

Išvykimo valanda priklausys iš kurio miestelio išvyksite. Labiausiai rekomenduojame vykti apsistojus Lovinoje. Su kondicionuojamu automobiliu ir privačiu vairuotoju vyksite į salos šiaurės vakaruose esantį Gilimanuk uostą, kur jus pasitiks Ijen gidas iš Java salos ir keltu persikelsite į Ketapang uostą. Įsėdę į automobilį lydimi gido vyksite į kalnus, kur apsistosite Banyuwangi miestelyje. Pora valandų poilsio ir prasidės naktinis kopimas į Ijen vulkaną.

2

Mėlynų liepsnų Ijen ugnikalnis

12 val. nakties jus iš viešbučio pasiims Ijen gidas ir su automobiliu vyksite prie Ijen ugnikalnio. Aprūpinti žibintuvėliu ir apsauga nuo sieros garų resiratoriumi, lydimi gido, pradėsite 3 km kopimą. Pradžioje jūsų lauks kiek statesnė įkalnė, o vėliau takelis suks aplink vulkano papėdę ir eiti pasišviečiant takelį bus vienas malonumas. Užkopę į 2.300 m aukščio ugnikalnio keteros viršūnę, leisitės siauru takeliu žemyn. Pakeliui stebėsite vietinius. vyrus, besileidžiančius į kraterį surinkti sieros luitų. Nusileidę į didžiausio pasaulyje aktyvų sieros vulkano kraterį, pamatysite kaip veikiant aukštam spaudimui ir temperatūrai iš vulkano gelmių išeina degančios sieros dujos, o susijungusios su oru jos užsidega mėlyna liepsna. Geltonus sieros dūmus ir mėlynas liepsnas leidžiantis Ijen ugnikalnis yra didžiausia tokia vieta pasaulyje. Vaizdas kerintis ir pora valandų stebint šį gamtos stebuklą prabėgs nepastebimai. Saulei patekėjus kilsite į kraterio keterą ir stebėsite atsivėrusią ne mažiau užburiančią viso kraterio ir jį juosiančio smaragdinės spalvos ežero ir kalnų panoramą. Šiurpuliukai bėgs kūnu nuo vaizdų ir palikti šią vietą bus iš ties sunku..

Po kopimo pasuksite link viešbučio papusryčiauti ir nusiprausti. Po poilsio rekomenduojame savarankiškai apsilankyti netoliese esančiame krioklyje, spalvingame Banyuwangi miestelio senamiestyje ir karališkoje rezidencijoje, išgerti kavos žymiausioje miestelio kavinėje. Nakvynė Banyuwangi miestelyje.

3

Banyuwangi-Bromo

Ryte atsisveikinsite su Banyuwangi miesteliu ir išvyksite link Bromo ugnikalnio. Pakeliui pravažiuosite Baluran nacionalinį parką su savo įstabiais tikmedžio miškais, mangrovėmis upės žiotyse.

Pietausite Pasir Putih paplūdimyje. Išsimaudę, pailsėję tęsite kelionę į Bromą. Pravažiuosite Probolinggo ir Paiton miestus. Pakeliui galėsite nusipirkti egzotiškų vaisių. Kainos čia gerokai mažesnės nei Balyje. Atvyksite į kalnų viešbutį jau saulei besileidžiant. Vietovė nuostabaus grožio: kalnai, serpantinai, žaluma.

4

Kopimas į Baturo ugnikalnį

Ar kada teko stebėti iš arti besiveržiančius garus iš vis dar aktyvaus ugnikalnio? Jūsų kelionė į mėnulio kraterį primenantį Bromo ugnikalnį prasidės labai anksti. 02.30 jus iš viešbučio paims Ijen gidas ir su 4×4 džipu vyksite į Mount Bromo nacionaliniame parke esantį Cemoro Lawang kaimelį. Iš čia važiuosite iki saulės pasitikimo vietos, kur geriausiai atsiveria Bromo panorama. Neskubėdami lauksite, kai pradeda brėkšti ir dangus nusidažo rausvomis spalvomis. Kalnuose naktį šalta, tad rekomenduojame turėti šiltesnę striukę, megztinį, o vilnones pirštines, kepurę ir šaliką galėsite čia įsigyti vos už porą eurų.

Pasitikę saulę vėl sėsite į džipus ir važiuosite iki Bromo ugnikalnio prieigų. Kopimas į ugnikalnio keteros viršūnę nesudėtingas. Lipsite gerai įrengtais laipteliais, o iki jų apie 1,5 km ėjimo smėlėtu Bromo kalno kraterio paviršiumi pėsčiomis arba riste arkliuku. Iš viršaus mėgausitės nuostabiu vaizdu į smėlio jūrą ir Tengger genčių šventyklą.

Grįžimas į Bromo viešbutį. Nakvynė.

5

Bromo - Surabaya – Oro uostas - Jogjakarta

Po pusryčių, iš viebučio su kondicionuojamu automobiliu ir privačiu vairuotoju vyksite į Juandos tarptautinį oro uostą Surabaya mieste. Kelionė truks apie 3 val. Skrisite į Jokjakartą. Atvykus į Adi Sucipto tarptautinį oro uostą, jus sutiks privatus vairuotojas ir perveš į viešbutį.

6

Jogjakarta – Borobudur - Prambanan

Ryte jus pasitiks privatus gidas su automobiliu ir vairuotoju jūsų viešbučio foje. Pasuksite link žymiausios ir didžiausios tokio pobūdžio pasaulyje Borobuduro budistų šventyklos. Milžiniškas statinys pastatytas 800 metais ir yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Nuo kalno, ant kurio pastatyta šventykla, atsiveria užburiantis savo grožiu aplinkinių kalnų ir šventyklos akmeninių kupolų vaizdas. Kiekviena skulptūra, kiekvienas akmens raižinys šventykloje mena gilią budizmo istoriją, o gido pasakojimų dėka ji tarsi gyva sugrįžta iš praeities. Pažintį su budizmu pratęsę Mendut šventykloje, kuri kaip vartai veda piligrimus į Borobudur šventyklą, pasuksite link Jogjakartos. Apsilankysite 18 a. Kraton sultono rūmuose, kur šiuo metu reziduoja dabartinis Jogja karalius su savo šeima. Prieš pietus užsuksite į vietinius batikos ir sidabro gamintojų namus. Po pietų vyksite į Prambanan induistų šventyklų kompleksą, vieną iš įspūdingiausių šio regiono archeologinių vietų. Didžiausias Indonezijoje hindu šventyklų kompleksas pastatytas 10 a. ir skirtas pagerbti dievybę Šiva.

Pavakary gidas jus palydės iki viešbučio.

7

Jogjakarta - Solo

Po pusryčių vyksite į Bukit Ganduman kalnus, kur vietiniai augina arbatą. Užeigėlėje su atsiveriančiu panoraminiu vaizdu į arbatos plantacijas,galėsite paskanauti ir nusipirkti šviežios žalios, juodos arbatos, paprastos arba su imbieru. Kilsite aukštyn į kalnus, į šventyklą. Ji nedidelė, bet vaizdas iš jos stulbinantis. Nakvynė viešbutyje.

8

Solo - Jakarta

Su taksi iš viešbučio vyksite į aerouostą. Vietinis skrydis skrydis Solo – Jakarta/Bali.

 

Visos programos metu daug improvizacijos ir malonių netikėtumų 🙂

PROGRAMOS DATAPagal jūsų individualų pageidavimą
MIN. KELIAUTOJŲ SKAIČIUS4 asmenys
TURO PRADŽIOS VIETAJūsų viešbutis
PROGRAMOS KAINA
200   mokama MB Balinėtojai pavedimu už programos suplanavimą ir rezervavimą pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą.
790 € mokama Balyje programą vykdančiam paslaugos teikėjui.
Į KAINĄ ĮTRAUKTA
Persikėlimas keltu iš Balio į Javos salą;

Ekskursijos numatytos programoje;

Bilietai į visus lankytinus objektus;

Vietinis anglakalbis vadovas Ijeno ir Bromo turų metu;

Profesionalus anglakalbis gidas Jogjakartos turų metu;

Pervežimai numatyti programoje;

2 pietūs Jogjakartos turų metu;

Privatus automobilis su vairuotoju; Kuras; Kelių ir parkavimo mokesčiai.
Į KAINĄ NEĮTRAUKTA
Vietiniai skrydžio bilietai;

6 nakvynės viešbučiuose 3-4* dviviečiuose kambariuose;

Pasitikimas Jogjakartos oro uoste ir nuvežimas į viešbutį;

Arbatpinigiai vietiniams gidams, vairuotojams;

Nuvežimas iš viešbučio į Solo oro uostą taksi;

Gėrimai ir maistas nepažymėtas programoje;

Kelionės draudimas ir asmeninės išlaidos.
Kitos pasirenkamos pramogos; masažai;

Norėdami daugiau sužinoti apie šią kelionę, parašykite:  Paslaugos užsakymo sąlygos

  1. Šios paslaugos užsakymo sąlygos nustato Užsakovo, įsigyjančio paslaugas per internetinę platformą  www.balinetojai.lt teises ir pareigas, paslaugų įsigijimo ir apmokėjimo už jas sąlygas, Užsakovo ir Konsultanto atsakomybę bei kitas su paslaugų įsigijimu internetinėje platformoje www.balinetojai.lt susijusias nuostatas.

  2. Konsultantas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip MB „Balinėtojai“, juridinio asmens kodas 304438586, registracijos adresas Užupio g. 16-23, Vilnius.

  3. Užsakovas (Klientas) pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip paslaugų Bali sąloje įgijėjas.

  4. Naudos gavėjas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip asmuo, besinaudojantis užsakytomis paslaugomis kartu su jas užsakiusiu asmeniu (Užsakovu).

  5. Paslaugų teikėjas pagal šias užsakymo sąlygas yta suprantamas kaip vietinis paslaugų teikėjas Bali saloje. 

  6. Konsultantas nėra kelionių organizatorius ir organizuotų turistinių kelionių, taip kaip jos suprantamos pagal LR civilinio kodekso 6.747 str. bei LR turizmo įstatymą, neorganizuoja ir nevykdo.

  Konsultantas taip pat neorganizuoja ir nevykdo vežimo ir ar apgyvendinimo paslaugų. Nuvykimo į Bali salą bei apgyvendinimo paslaugomis rūpinasi pats Užsakovas.

  7. Konsultantas pagal Kliento pageidavimą ir jo pasirinktu laikotarpiu užsako paslaugą Bali saloje, o Klientas  įsipareigoja už konsultavimo paslaugas Konsultantui sumokėti po 60 Eur atlygį už Užsakovą ir kiekvieną naudos gavėją, kuriam(-iems) bus teikiama įgyta paslauga.

  Nurodytas atlygis sumokamas užsakymo metu per internetinę platformą www.balinetojai.lt arba per Užsakovo pasirinktą mokėjimo įstaigą į Konsultanto atsiskaitomąją sąskaitą.

  Paslaugos teikėjui patvirtinus užsakymą, Klientas apie tai yra informuojamas jo nurodytu elektroniniu pašto adresu. Paslaugos teikėjui nepatvirtinus užsakymo, Kliento Konsultantui sumokėti pinigai grąžinami bankiniu pavedimu ne vėliau kaip per 3 darbo dienas.

  8. Kliento užsakytų ir Bali saloje vietinių paslaugų teikėjų teikiamų paslaugų kainą Klientas sumoka nuvykęs į Bali salą faktiškai paslaugas teiksiančiam asmeniui. Klientui pageidaujant, jei vietiniai paslaugų teikėjai Balyje numato tokią galimybę, vietinių paslaugų teikėjų išankstinės sąskaitos gali būti apmokamos pavedimu. Konsultanto atlygis nėra įskaičiuotas į įsigytos paslaugos kainą.

  9. Jei Kliento įsigytos paslaugos užsakyme nenurodyta kitaip, visos įgytos paslaugos teikiamos ne tik paslaugą įgijusiam Klientui, bet ir kitiems tretiesiems asmenims, įsigijusiems analogiškas paslaugas (grupinis paslaugų teikimas).

  10. Po Paslaugos teikėjo  užsakymo patvirtinimo, Užsakovas ir/ar kiti Naudos gavėjai gali būti keičiami tik gavus išankstinį Paslaugų teikėjo sutikimą. Apie Paslaugų teikėjo sutikimą arba nesutikimą Konsultantas informuoja Klientą jo nurodytu elektroninio pašto adresu.

  Negavus Paslaugų teikėjo sutikimo, Užsakovas ir/ar Naudos gavėjai negali būti keičiami. Užsakovui ir/ar Naudos gavėjams atsisakius užsakytų ir patvirtintų paslaugų, Užsakovo  Konsultantui sumokėtas atlygis nėra grąžinamas. Užsakovui ir/ar Naudos gavėjams atsisakius užsakytų ir patvirtintų paslaugų, Užsakovas atlygina visus vietinių paslaugų teikėjų Balyje nuostolius, jei tokie būtų patirti. 

  11. Konsultantas neorganizuoja įsigytų paslaugų ir už jos organizavimo kokybę neatsako, bet kokio pobūdžio pretenzijos dėl paslaugų kokybės gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui.

  12. Konsultantas įsipareigoja nedelsiant informuoti Užsakovą, jei pasikeičia įgytų paslaugų sudedamosios dalys arba įgytų paslaugų negalima vykdyti, nedelsiant kai apie tai sužino. Užsakovas tokiu atveju gali atsisakyti nuo įgytų paslaugų, tik tuomet, kai toks pakeitimas padarytų Užsakovui esminę žalą.

  13. Užsakovas prisiima visą riziką dėl dokumentų reikalingų vykti į Bali salą turėjimo, jų neturėjimas ir/ar neatitikimas keliamiems reikalavimas, neužtraukia jokios Konsultanto atsakomybės. Užsakovas įsipareigoja susipažinti su visomis vizų gavimo, valiutų keitimo ir valstybių sienų perėjimo tvarka bei sąlygomis.

  Užsakovui yra žinoma ir suprantama, kad iš Konsultanto įgyja tik šioje Sutartyje nurodytas paslaugas, o nuvykimo į Bali salą bei kitomis paslaugomis rūpinasi Užsakovas savarankiškai arba jo pasitelkti tretieji asmenys.

  14. Užsakovas, pagrindinė šios sutarties šalis, privalo informuoti kitus Naudos gavėjus, kad paslaugos teikiamos tik pagal šias sąlygas ir visi Naudos gavėjai privalo jas vykdyti.

  15. Užsakovas turi teisę bet kuriuo metu atsisakyti patvirtinto užsakymo žemiau nurodytomis sąlygomis. Užsakymo atsisakymas įsigalioja nuo jo pareiškimo momento. Užsakovui nėra grąžinamas Konsultantui sumokėtas atlygis. Konsultantui sumokėtas atlygis vertinamas kaip minimalūs Konsultanto nuostoliai, kurie papildomai neturi būti įrodinėjami. Užsakovui atsisakius sutarties, jis atlygina visus vietinių Paslaugų teikėjų Balyje nuostolius, jei tokie būtų patirti.

  16. Kliento teises gina LR civilinis kodeksas, LR vartotojų teisių apsaugos įstatymas, kiti įstatymai ir poįstatyminiai teisės aktai bei šios sąlygos.

  17. Dėl Konsultanto netinkamai atliktų veiksmų, pretenzijos nedelsiant turi būti pareiškiamos Konsultantui. Nepavykus konflikto išspręsti, Konsultantas privalo raštu atsakyti į pretenzijas per 14 kalendorinių dienų nuo pretenzijos gavimo. Ginčai sprendžiami derybų būdu, o nepavykus Šalims susitarti, Klientas turi teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt, el. paštas: [email protected], tel. Nr. +370 5 262 67 51) arba tiesiogiai į teismą Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka. Elektroniniu būdu prašymą galima pateikti per EGS platformą http://ec.europa.eu/odr/.

  18. Pretenzijos dėl netinkamo užsakytų paslaugų Bali saloje teikimo/neteikimo gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui tiesiogiai.