11 dienų/ 10 naktų gyvenimo nuotykis su neturistinio Balio patirtimis ir daugybė pirmų kartų tiek Jums, tiek ir mums!

ATPALAIDUOTI KŪNĄ…NURAMINTI PROTĄ…APSIVALYTI SIELĄ

Programos data Balyje:

GEGUŽĖ, 2021 m.REGISTRACIJA PRASIDĖJO

Kaina: 1390 Eur*

Patyriminės programos metu tavęs laukia:

– patyriminė-poilsinė programa pilna netikėtumų, atradimų, susitikimų, ceremonijų vedama patyrusių balinėtojų Agus (visų mylimo vietinio vedlio) ir Leo.

– 3 dienos sąmoningumo ugdymo paskaitų, aktyvių praktikų, grupinių užsiėmimų su pasaulinio garso lektoriumi/koučeriu gyvenančiu Balyje Peter Wrycza –

http://www.transformationalacademy.com/peter-wrycza-phd/

– 4 naktys kalnų miestelyje Sidemen “Nirarta sąmoningos gyvensenos centre” su vegetarišku maistu ruošiamu 3 kartus per dieną.

– 6 naktys autentiškuose viešbučiuose Ubude ir Sanure, su meile atrinktuose balinėtojų komandos.

Visos programos Balyje metu Jūsų patogumu rūpinsimės mes, Balinėtojų komanda – nuo pasitikimo oro uoste iki išlydėjimo į namus.

1

Atvykimo diena

Atskridus į Denpasaro oro uostą jus pasitiks Balinėtojų komanda ir perveš į salos kultūrinį centrą Ubudą.

2

Raftingas Ajung upe

Šiandien išbandysime geriausio Balyje raftingo/plaukimo guminiais plaustais Ajung kalnų upe smagumą. Dar viena nuostabi Balio dvasios dovana! Tai nėra sudėtingas maršrutas, nereikia jokios patirties, užtenka klausyti gido nurodymų kaip irkluoti, ir mėgautis purslų gaiva bei šokinėti per upės slenksčius. Po raftingos Jūsų lauks sotūs pietūs ir laisvas laikas Ubude. Nakvynė jaukiame viešbutyje.

3

Balio dvasia ir istorija

Diena pilna pirmų kartų Balio saloje! Ryte sustosime aplankyti vieną iš Balio „vizitinių kortelių“ – žaliąsias ryžių terasas. Laikas kvapą gniaužiančioms nuotraukoms prie garsiausių – Tegalalango ryžių terasų, kurios yra įtrauktos į UNESCO paveldą. Ryžių kultūrų auginimas – ne tik itin varginantis darbas, tačiau ir sudėtingas procesas: tvieskiant saulei, čia dirbantys vietiniai nė kiek neprimena lietuviško sėjėjo paveikslo – iki kelių įbridę į klampų purvą, jie sodina ryžius po vieną daigelį…

Jūsų laukia pažintis su viena šventykla – Tirta Empul. Tūkstančiai žmonių kasdien čia ateina apsiprausti, nes šventai tiki, jog tai vanduo, apvalantis ne tik kūną, bet ir sielą. Užburianti atmosfera – juk ritualo suvaidinti neįmanoma. Šaltinio vandens baseinai su žydinčiais lotosais čia turi sakralinę reikšmę, tad sukuria tiesiog magišką atmosferą…

Pietausime grožėdamiesi Baturo ugnikalnio bei iš ugnikalnio kalderos susiformavusio ežero panorama. Vandens ir ugnies dermė per tūkstančius metų čia suformavo unikalų gyvenimo būdą, tad tiek gamta, tiek kultūra nusipelno jūsų dėmesio.

Laisvas vakaras pasivaikščioti po Ubudo centrą ar ramiai pailsėti prie baseino. Nakvynė 4* viešbutyje.

4

Ubudas – kopimas į Baturo ugnikalnį ir karštosios versmės

Tiems, kas pasiryžę kopti, ši diena prasidės labai anksti. Apie 2 val. ryto išvažiuosime link Baturo ugnikalnio ir per dvi valandas užkopsime į viršų, kad pamatytume galbūt nuostabiausią savo gyvenimo saulėtekį. Neišsigąskite – padirbėti teks, bet užkopti gali bet kuris sveikas, bent šiek tiek aktyviau judantis žmogus. Nusileidę žemyn savo raumenis pailsinsime natūraliose karštosiose versmėse, olimpinio dydžio baseine.

Suprantame, kad ne kiekvienas per savo atostogas nori tokios aktyvios veiklos, tad nenorintys galės likti Ubude ir savarankiškai pasivaikščioti po gražiausias jo vietas.

5

Ubud - Sidemen

Po vėlyvų pusryčių keliausime į Kanto Lampo krioklį. Atsivėsinus gaiviu vandeniu mūsų kelias pasuks į Sideman miestelį, kuris įsikūręs Agungo papėdėje. Apsistosime viename seniausiai Balyje įsikūrusiame Samoningumo ugdymo centre Nirarta Centre For Living Awareness, kur pati energija nuteikia į susitikimą su savo protu, širdimi ir kūnu.

6

Praktiniai užsiėmimai ir paskaitos

Visą dieną vyks meditacijos ir praktiniai užsiėmimai. Pusryčiai, pietūs ir vakarienė bus suplanuoti. Nakvynė Sidemen, Nirarta centre.

7

Praktiniai užsiėmimai ir paskaitos

Visą dieną vyks meditacijos ir praktiniai užsiėmimai. Pusryčiai, pietūs ir vakarienė bus suplanuoti. Nakvynė Sidemen, Nirarta centre

8

Praktiniai užsiėmimai ir paskaitos - Tylos žygis

Nuo ryto Jūsų lauks įdomi patirtis leidžiantis su Leo į Tylos žygį. Po to pusę dienos vyks meditacijos ir praktiniai užsiėmimai. Pusryčiai, pietūs ir vakarienė bus suplanuoti. Nakvynė Sidemen, Nirarta centre.

9

Sidemen - Tikro Balio pažinimas - Sanur

Atsisveikinsime su Nirarta Centre For Living Awarenesir pajudėsime link Sanuro. Pakeliui aplankysime slaptą krioklį, o vėliau užsuksime į Bangli kaimelį, kur iš arti pajusite vietinį gyvenimą ir Tikro Balio egzotiką. Mūsų lauks tradicinio organinio maisto ruošimo pamoka, ekologinį gyvenimą puoselėjančioje baliečių šeimoje.  Jos metu susipažinsime su balietiškos virtuvės subtilybėmis, tradicinio gėrimo receptu, stebėsime kaip gaminamas kokoso aliejus, o vedami patyrusių tradicinės balietiškos virtuvės šeimininkų išbandysime net 7 patiekalų receptus.  Mėgaujamės tuo, ką patys pasigaminsime!

Po sočių ir egzotiškų vėlyvų pietų vakare atvyksime į pajūrio miestelį Sanurą.

10

Poilsio diena

Laisva diena Sanure prie jūros.

11

Atsisveikinimas su Dievų sala

Po pusryčių – laisvas laikas pasimėgauti paskutine diena Dievų saloje.

Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.

 

Dėl salos oro sąlygų ir Balio dievų programos eiga gali nežymiai keistis 🙂

PROGRAMOS DATA BALYJEGegužė, 2021 m.
MOKĖJIMO SĄLYGOS*
1290 € mokama Balyje programą vykdančiam paslaugos teikėjui.
100   mokama MB Balinėtojai pavedimu už programos suplanavimą ir rezervavimą pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą.
Į KAINĄ ĮTRAUKTA
3 dienų patyriminiai sąmoningumo mokymai su pasaulinio garso lektoriumi/koučeriu Peter Wrycza;Bilietai į visus lankytinus objektus;

Vietinis anglakalbis gidas;

4 naktys viešbutyje Ubude; 4 naktys Nirarta resorte, Sidemene; 2 naktys pajūrio viešbutyje ant jūros kranto Sanure;

10 pusryčių, 6 pietūs, 4 vakarienės;

Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į Ubudą (kurie atskrenda su pagrindine grupe);

AC autobusas; Kuras; Parkavimo mokesčiai;

Nuvežimas į oro uostą (kurie išskrenda su pagrindine grupe)Visos programos metu Jus lydės kelionės vadovas ir Leo.
Raftingas kalnų upe (pietūs);
Į KAINĄ NEĮTRAUKTA
Skrydžio bilietas;

Pasitikimas ir palydėjimas į/iš oro uosto (atskrendantiems ne su pagrindine grupe);

Kopimas į ugnikalnį (pusryčiai) (70 Eur);

Arbatpinigiai vietiniams gidams;

Papildomas maistas nepaminėtas programoje (Pietūs apie 7-8 Eur, vakarienė apie 10-12 Eur);

Vienviečio kambario priemoka 400 Eur;

Kelionės draudimas ir asmeninės išlaidos.
Kitos pasirenkamos pramogos; masažai;

Pastaba. Skrydžio bilieto kaina nuo 700 Eur. Daugiau informacijos suteiksime el.paštu [email protected]

Norėdami daugiau sužinoti apie šią kelionę, parašykite:


  Mūsų keliautojų atsiliepimai

  ❤💚Leonardai❤😘Ieva❤💚
  Aš visada sakau, kai žmogus būna seminare, masaže, kažkokiam tai retrite, ar vidinėse transformacijose. Ir kai žmogus po šitokių seminarų sako, kad jaučiasi gerai, kad yra laimingas🤪😊 aš visada sakau, kad tai buvo BLOGAS MASAŽAS, RETRITAS, SEMINARAS, nes tu nepamatei galbūt tikro savęs, galbūt nedasikapstei iki savo tikrosios pusės. Galbūt ta šviesa kuri sklido, nepramušė tavo kietu šarvų. Ir buvo klausimas pasidalinkite apie savo ši retrita, tai aš jums atsakau chrienovai. Siela ir protas blaškosi po visa kūna, kažko tai ieškodama ir neduodama būti rami, čia ir dabar. Norisi šaukti, verkti, tiesiog klykti. Nes tu jauti, kad kažkas ateina, ateina džiaugsmas, nusivylimas. Ateina besaliginė dieviška meilė ir liūdesys. Tu nežinai kas bus rytoj, tu nežinai kas bus dabar. Tu bijai ir esi tuom pačiu laimingas, tu nerimauji ir tuo pačiu esi laisvas. Tu verki iš laimės ir jausmas,kad gimsti iš naujo, per baime, skausma, abejones, nusivylima. Visiškas chaosas kūne, sieloje, sąmonėje, pasamonėje, tik galbūt jaučiasi subtili vidinė ramybė. Tai va tokie potyriai šito laiko praleisto,nuostabioje, dieviškoje šalyje, kur tikrai gyvena dievas. Tai kaip tikriausiai supratote pagal mano įsitikinima, ši tas laikas, potyriai, emocijos buvo fantastiškos. Kur ramybė, meilė, šiluma, rūpestis, globa. Žemai lenkiu savo žila galva, prieš jūsų sielas. Gyvenkit ramiai meilėje ir šilumoje, saugume ir pasitikėjime, tiesiog laimėje. Dar karta ačiū. Ir ačiū tiems kurie buvo aplink, toms išprotėjusioms sieloms, kurios gebėjo pabūti savimi❤💚💕❤👄💚💋😊😘😇❤💚👄💜🧡😊💛👄❤💚💖💕😊😇💋💋

  RIMANTAS IR IRINA, 2019 vasaris/kovas

  Vos grįžusi,labai greitai įsižeminau::)Vis dėkojau mintyse už tas patirtis,kurias gavau ,bet galvoju-reikia įgarsinti..
  Daug esu patyrusi įvairių mokymų ir praktikų,o ir pasaulio nemažai mačiusi,bet kas įvyko Balyje-negaliu apsakyti!
  Dabar savyje jaučiu tokią ramybę ir pusiausvyrą,kokios senai nejutau,atsirado žinojimas,ką daryt,kaip daryt ir kodėl daryt..ne protavimas,o gilus žinojimas..
  Ir visos situacijos ,kurios buvo “užstrigę”pastaruosius pusę metų-ėmė lukštentis savaime,be jokių pastangų-teismas pats laimėjosi,sukiužęs stogas pats susiklijavo-nebereikia keist,santykiai su verslo partneriais,bendradarbiais,mama-tapo lengvi ir šviesūs.. verslo vystymosi idėjos liejasi laisvai ,netgi darbo pabaigoj dar lieka tiek optimizmo ir jėgų-galiu gyventi sau:)
  Žodžiu-ramybė,gerumas,džiaugsmas ,žinojimas-viskas manyje dabar,tik kaip išsaugot? Sulaikyt tokią būseną?
  Ačiū visiems-Baliui,Peter,Ievai (😘😘) ir Leo,visai mūsų šeimynai🙏
  Nieko nebėra kas buvo. Pasaulis naujas ,ir svarbiausia-mylintis kiekvieną akimirką. Atėjo laikas pamatyti,kad nėra nei blogo nei gero, nei tamsos, nei šviesos, nei toli, nei arti. Atėjo laikas pamatyti, kad esu aš ir pasaulis atspindi,tai kas manyje.Jei meilė-tai meilę,jei gerumas-tai gerumą.Jei pyktis-tada pyktį ( tfu tfu,neduok dieve:((
  Kartais reikia Mokytojo ir Balio,kad susitiktum su savim, ir atpažintum savo galybę.
  Myliu visus❤

  REDA IR ROLANDAS, 2019 vasaris/kovas


  Ieva, Leo, Agus, Wayan… ir kiti-viena didelė šeima, kuri didėja su kiekviena balinėtojų grupe. Kiekvienas jūsų, kaip ir tikroje šeimoje, atliekat tam tikrą vaidmenį ir iš čia gimsta harmonija ir balansas. Ieva yra moteriškumo ir globos įsikūnijimas, Leo – energijos ir nuotykių cunamis, Agus- angelas sargas, Wayan – vertybių ir tradicijų kelrodis. Jūs kartu esat nedaloma visuma ir stiprybė. Gera būti jumyse ir su jumis. Gera būti vieno kraujo – balinėtojų kraujo! ❤️
  RENATA, 2019 vasaris/kovas


  Ievuže, kokia didelė dovana ir kartu tavo misija taip uždegti žmonės gyvenimui, atrasti juos jiems patiems🌳🌳
  Tavo atiduota kibirkštis būtinai grįžta ir tau🍀🍀
  Ta banga gauto gėrio mes dalinamės ir Lietuvoje….. tai veikia🌳🌳
  Dideliausiai dėkingi mes su Rimuku 😘😘😘😘
  RIMANTAS IR RITA, 2019 vasaris/kovas


  Štai ir baigiasi pačios nuostabiausios atostogos Balio saloje. Ačiū balinėtojams Leo, Ievai, Agus ir transformavusiems grupiokams už nuostabias patirtis, neužmirštamus nuotykius, priimtus iššūkius, nugalėtas baimes, Vaidui už atrastą nepaprastą koralų ir žuvų pasaulį, Peter už išlaisvintų energijų siautulį. Ech, kas gali būt nuostabiau už kelionę po tobulos gamtos, visiškai atsidavusių dievams, be galo nuoširdžių žmonių, egzotiškų saldžiausių vaisių, besąlygine meile alsuojančią šalį. O jeigu ta kelionė dar kartu su patrakusiais balinėtojais tai pripildai save tokia teigiama pozityvia energija, kad rodos nieko nėra neįveikiamo. Grįžtu į Lietuvą su viltim, kad šita palaiminga būsena niekada nepaliks manęs. 😇😇😇

  GENOVAITĖ, 2019 vasaris/kovas


  Aciū Visiems už nuosirdzima! Aciu uz *Lietuviskus bajerius, nuo kuriu sirdis Dar iki dabar dainuoja
  *uz rukytas desreles ir juoda duona
  * uz ikvepima nugaleti baimes
  *uz kvapa gniauziancius vaizdus
  *uz isklausyma
  *uz grazias nuotraukas
  *uz begalini nora vel Jus visus sutikti
  * uz zinias ir patarimus
  +38° Linkejimai Jums visiems is Singapore. Atvaziuokit – labai lauksiu ❤

  MIGLĖ, 2019 vasaris/kovas


  O aš ant debesėlio kažkur tarp žemės ir dangaus. Prasidėjo žaibai, mane nori nublokšti žemėn, bet stengiuos atsipalaiduot ir plūduriuot tame nesuprantamame naujame pojūtyje. Dar nesuprantu: kodėl kaip ir kas, bet bandau pajausti… Labai taikliai Laura parašė. Aš irgi jaučiuosi kad ten, kur yra buvom, ir gal kai kurie tebeesam yra kita dimensija, dar tokia man nauja, miela, pilna vidinės šilumos ir gėrio. Bet žaibai stiprūs, kad tik smarkiai netrenktų per mano debesėlį. Apkabinu visus ir esu be galo dėkinga už nuostabų buvimą kartu.

  AURELIJA, 2019 vasaris/kovas


  Kaip niekad jaučiu pilnatvę, atsipalaidavimą, vidinę laisvę🍀
  Liko daug gėrio viduje, gėrio gauto iš tų švytinčių ir besišypsančių vibracijų, veidų, širdžių🍀
  Niekas nebaigta– nešam gerąją žinią į žmones, ateities planai keičia kryptį🌱🌳🌿🍏🍀

  RITA, 2019 vasaris/kovas


  Labas mieloji! Žinai, dabar Tave labai suprantu! Man taip sunku nulipt nuo to džiugesio, euforijos ir džiaugsmo Balio debesies į kasdienybės realybę su ta buitimi, klientais ir kt. rūpesčiais. Kažkoks egzistencinis liūdesys🥺 Bet labai stengiuosi įsivažiuot. Begalinis Tau ačiū už viską, ką patyriau Balyje!!!🥰

  ORINTA, 2019 vasaris/kovas


  Balis, 1941 m. Naujų metų dieną, išplaukiau į salą Nusa Penida, priklausančią Baliui. Tik atvykus į Balį sužinojau, kad baliečiai kovo 6 d. švenčia Naujus metus, o kovo 7 d. yra Tylos diena – Nyepi Day, kurios metu sustoja laikas- visoje Balio ir jam priklausančiose salose valdžios sprendimu 24 val. išjungiama elektra, internetas, neveikia oro ir kiti uostai, visos kavinės, parduotuvės, draudžiama išeiti į gatvę iš gyvenamosios vietos teritorijos, įsiregistruoti ir išsiregistruoti iš viešbučių, dirba tik ligoninės ir tai ne pilnu sąstatu. Su dideliu smalsumu laukiau šios dienos ir patirčių, bet iki jų buvo dar likusios 10 dienų magiškų patyrimų Balio saloje.
  Pati pradžia, apie kurią aplipo ankstesni maršrutai po Aziją ir buvo Balio sala, kurioje @balinetojaitravel su Ieva ir Leo priešaky, pakvietė į neturistinio Balio žvalgytuves ir žymaus pasaulinio lygio koučerio Peter Wrycza patyriminę stovyklą “Transform your life”. Atskridus iš Singapūro į Balį, 15 asmenų grupės iš Lietuvos, dėl vėluojančio lėktuvo, laukiau 3 val. O po 3 savaičių laimingos vienišės klajonių po Malaiziją ir Singapūrą galvojau kaip reiks adaptuotis prie keliavimo su grupe. Bet gyvenimas žino ką daro, tereikia atsipalaiduoti ir pasiduoti jo tėkmei. Kelionės metu su grupe praėjus ir šilto ir šalto, ir didelio džiaugsmo ir begalinio nuovargio mes vienas kitam išlikdavome žmonėmis, kuriuos reikia suprasti, toleruoti ir pasirūpinti. Šis šešioliktukas buvo surinktas krūvon, kad kristi, bet ne lėktuvu, o savo vidinėn gelmėn, kur tūno angelai ir demonai. Mes vieni kitiems buvom svetimi ir be galo artimi, buvom gydūnai, aiškiaregiai ir vienas kito atspindžiai. 4 intensyvias dienas valėmės ir gydėme vidines žaizdas įvairių metodų pagalba. Džiunglių slėnių ir kalnų apsuptyje esanti mokymų oazė turėjo nepaprastą energetinį užtaisą. Prie kūno ir sielos sveikatinimo prisidėjo ir balietiški masažai, ir baliečių maldos gongų skambesy. O kur dar naktinės maudynės Ievos kostiumais mėnulį atspindinčioj džiunglių upėje. Ar perbridus tris upes lyg sapne išnirusio vietinio kvietimas pažiūrėti skinamas gėles šventyklai ir kalbantis skirtingomis kalbomis sutarti jog norime, kad balietis ūkininkas įsliuogtų į palmę ir nuraškytų kokosų, kuriuos per bruzgynus ir upes reikėjo pargabenti 16 asmenų šeimai, kurių šis nuotykis neaplankė. Ieva su Leo ir vietiniu Balio gidu visos patyriminės kelionės metu kiekvieną dieną mums dovanojo nepamirštamas patirtis: galingą gamtos jėgą turinčiuose kriokliuose ir šokinėjimą nuo jų, raftingą kalnų upe, saulėtekį delfinų apsuptyje nuo kurių laisvės pliūpsnių drėko akys, žaliuojančius gaiva ryžių laukus, nardymą povandeniniame koralų pasaulyje, naktinį kopimą į aktyvų Batur ugnikalnį saulės pasitikti, gražiausias šventyklas ir apeigas, skaniausią maistą ir begalės įvairiausių gamtos dovanotų vaisių, nerūpestingus lėkimus su vėjeliu pasikinkius vietinį balietį ant motorolerio, tradicinio balietiško maisto gamybą baliečio gido šeimoje, vestuves pagal baliečių apeigas ir į rankas įkritusią jaunosios puokštę bei dar daug kitų pirmų kartų . Viskas ko reikia, kad patirtum besąlyginę meilę sau, žmonijai ir Visatai, pajaustum aukščiausią laimės ir džiaugsmo būseną, suvoktum save kaip nedalomą visumą- kai kūnas, protas ir siela yra harmoningame vienyje.
  Bet Balis yra visoks, be jo stipriosios dvasinių patyrimų pusės, čia gali rasti prabangiausių ir moderniausių viešbučių, spa bei naktinių klubų, iš kojų verčiančių (ne, ne bangų) tvirtai nuaugusių banglentininkų iš viso pasaulio, pasiruošusių atostogų romanams ir nuotykiams. Balį galima miksuoti kaip tik nori, kad ir kokį kelią jame bepasirinktum, jis yra tobulas  .
  Išlydėjus 15 asmenų šeimą namo, likau dar savaitei savarankiškam turui po Balį ir Naujų metų bei Tylos dienos patyrimui. Geriausia kas gali nutikti yra pasikinkyti plieninį žirgą su vietiniu ir pasileidus plaukus lėkti pajūrio takais, vėsiais ir lietaus plakamais kalnais, ryžių laukais ir džiunglių keliais. Ir likti stebėtoju puikios dokumentikos kaip “kupranugaris bando pralįsti pro adatos skylę”- būtent taip atrodo vairavimo ypatumai Balyje, kur tūkstančiai burzgiančių ir lekiančių į tave skirtingomis kryptimis ir kada tik panorėjus, be atskiro įspėjimo, kažkokiais telepatiniais būdais visi nuvažiuoja reikiamomis kryptimis. Vietiniai keliuose ne žūsta, žūsta tik nuo krentančių kokosų- tai viskas tuom ir pasakyta  . Visko stebėjimas iš antros eilės buvo saugiausias variantas, bet kupinas adrenalino.
  Išaušo naujų metų diena ir po valandos plaukimo aš jau buvau Nusa Penida saloje, kuri tik prieš kelis metus tapo turistų lankoma. Čia vis dar daug autentikos, laukinių ir dieviško grožio paplūdimių, kalvų, kalnų, uolų ir šventyklų. Uoste jau laukė manęs vietinis ir mes vėl skriejom gamtos stebuklų link, juk vakare dar laukė Nauji metai. Vakare prasidėjo panašus į lietuviškas užgavėnias karnavalas – eisena. Jos metu mėnesį laiko kiekvienas kaimas, regionas kūręs gigantiškus demonus ir pabaisas išvilko į gatves, po to jas įvairiai sunaikino ir paniro į Tylos dieną, skirtą išsivalymui ir atgimimui naujiems metams . Tylos diena išaušo ypatingai lietinga ir vėjuota, tarytum valėsi maldomis ir meditacijomis ne tik baliečiai, bet ir gamta. Aš apsistojau namelyje ant jūros kranto, šeimininkas prieš temstant nešė tylėdamas žvakes, juk 24 val. nebus elektros. Viskas atrodė taip siurealistiškai, lyg tai pasaulis būtų nustojęs suktis-jausmas baugiai malonus. Sutemus vėjas stiprėjo, jūra net ūžė, atėjo audra, virpinusi duris ir langus. Galiausiai likau su aklina tamsa ir nuo garsų bėgančiais sapnais. Maniau, kad iki paryčių jūros bangos mane tikrai nuneš tiesiai į Baltijos jūrą gimtinėn. Gamtos galia, išvarčiusi medžius aprimo, išaušo saulėtas, pagal Balio kalendorių 1941 metų, rytas. O gal jis tik pasirodė saulėtas dėka 24 val. tamsos, tylos ir interneto abstinencijos. Po pusryčių manęs jau vėl laukė plieninis žirgas ir mes lėkėm kalnais vis dar labai stipraus vėjo apsuptyje. Galva svaigo nuo vaizdų, širdis dainavo meilę gyvenimui, akys drėko nuo grožio ir didybės. Ir aš buvau dėkinga, kad sala mane paleido grįžti namo, nors istorijos kalba, kad gali būti įkalintas joje, be jokio plano pabėgti iš čia, kol nebaigs siautėt gamta.Gyvenimas moko neprisirišti prie būsenų, žmonių ir vietų.
  Kiek dar puikių patyrimų ir istorijų liko už kadro, ech…  Laikas namo – ir kaip gera juose! 5 savaitės kelionės prilygo 5 metų patyrimams. Praaugau save! 
  Ačiū visiems prisidėjusiems ir palaikiusiems : šeimai, draugams, sutiktiems pakeleiviams, Balinėtojai, Ieva Sabane, Leo Pobedonoscevas ir Dievui 🙏❤️.
  Keliaujame ne tam, kad pabėgti nuo gyvenimo, o kad gyvenimas nepabėgtų nuo mūsų!❤️

  RENATA, 2019 vasaris/kovas


  O man toks jausmas, kad aš pabuvau tarp dviejų pasaulių, dviejų dimensijų, kitoj realybėj, kur patyrei tą euforinį jausmą būti savimi, būti laisva ir mylėti visa širdimi savo gyvenimą ir žmones aplink.

  LAURA, 2019 vasaris/kovas


  Prieš savaitę grįžom iš Bali salos, tais tiek nerealių įspūdžių, gerų emocijų, jog toks jausmas, kas kūnas vaikšto Lietuvoj, o siela dar Baly šmirinėja ;D Labai dėkui Balinėtojams, nes be jų tų atostogų neįsivaizduoju. Mano nuomone,kodėl tikrai verta keliauti su Balinėtojais:
  1)nėra jausmo, jog keliauji su kelionių agentūra,o jauties tiesiog gerų draugų šutvėj,kurie pataria, kai reikia ištiesia pagalbos ranką, padrąsina: ,,tai aišku, kad užkopsit į Baturą, šimtamečiai užkopia” ;D Ir koks žiauriai geras jausmas pasitikt saulėtekį ant ugnikalnio, išbandyti plaukimą sraunia upe, ar lyst į plyšelį uolose,kad pamatyti unikalią šventyklą.
  2)sumanus kelionės maršrutas, kur pamatoma ne tik gražiojo, įstabaus Bali, bet ir to tikro, alkano, skurdaus,su šiukšlėmis,nenublizginto(kai vietiniai prausiasi, ne šiaip maudosi upėje…)
  3)superinė komanda: vadovas Leo, kuris savo šypsena ir optimizmu užrečia turbūt net didžiausius niurzgalius; gidas Agus, moka įdomiai ir visapusiškai pristatyti savo šalį bei vairuotojas Katut,kuriam nereikia jokių navigacijų, ne tik saugiai veža,bet dar iššsilaipint padeda!
  Darkart dėkui!!!

  AKVILĖ


  Sveiki mieli Balinetojai, kazkiek ir mes tokie jauciames nes neseniai galejome prisiglausti prie Balio silumos, jaukumo, spalvu ir grozio. Dekojame jums uz kartu praleista nuostabia diena. Uz emocijas, nuosirduma, atviruma. Mes turejome progos is daug arciau susipazinti su daug dalyku kuriu be jusu butume nei zinoje nei pajute. Nenusakomas jausmas pas sventike…

  Linkime Jums didziausios sekmes tolimesniuose pasirinkimuose ir darbuose ir kasdienybeje. Prasymas- nuosirdziausi linkejimai Wayanui.

  Ačiū Ievute ir Leo už puikias atostogas.Jūs nepakartojami. Mokate dirbti su žmonėmis iš visos širdies. Siūlai visiems vykti pas Balinėtojus,geriau nerasite….Šiandiena pirmoji diena namuose,o nuotraukos vėl gražino pas jus…

  LUKRECIJA


  Mano Mokytojau..
  Ačiū už laiką skirtą mums – Jis sustojo.
  Ačiū už rūpestį mumis visais – tuo metu Jūs atidvėte dalį savęs. Stebėjau Jus tyliai, sėmiausi ir mokiausi.
  Ačiū už džiaugsmo akimirkas – mokėmės džiaugtis kaip vaikai..
  Ačiū už tyrą Jūsų sielą – žavėjausi tuo. Visą kelionę jaučiau ir mačiau, kaip jūs dalinatės su visais, ką esate pats pamatęs, paragavęs, patyręs, kad visi tai pajustų..
  Jūs atvėrėte giliai savo širdį ir mūsų širdys užsipildė Jūsų tyru džiaugsmu ir rūpesčiu mumis. Jūsų matymas kiekvieno mūsų, Jūsų atsidavimas yra Jums energija eiti į priekį! Visada pasikliaukite savo nuojauta – jūs jaučiate viską.
  Balio sala paveikė Jus, o jūs paveikėte mane. Nesutikau tokių žmonių savo kelyje.
  DAIVA


  Kelionės metu patyrėme daug džiaugsmo, šilumos, vėjavaikiškumo, nuoširdžių šypsenų, pagalbos rankos, Jūs savo pavyzdžiu užtvirtinate sentenciją “brangiausių dalykų neįmanoma nusiprikti, juos tenka sukurti pačiam. Dažnai net ne rankomis, o širdim! ” Sėkmės visur ir visada!!!!

  DALIJA


  Ačiū už Zen patirtį, už Lovinos delnų skaitytoją :), už neįkainojamą patyrimą su delfinais. Ačiū už jūsų nuoširdumą, už tą Meilę, kurią skleidėt visos kelionės metu. Labai buvo smagu pasijusti silpnai, turinčiai “vedinėtojus”, buvo miela jausti, kad yra kas manimi rūpinasi. Ačiū už šypseną, kuri atsirado mano veide ir svarbiausia ją pastebėjo mano dukros..Jei Dievai bus maloningi, tikiuosi kad tokių žmonių mano gyvenime dar atsiras šalia manęs..Pačiam linkiu daug Meilės ir patyrimų kelionėje į Save. Lai šviesos jėgos saugo Jus!

  Su meile, VIRGINIJA


  Didelis ačiū už nuostabų, nors ir trumpą, bet labai turiningą ir prasmingą laiką Balyje. Neįmanoma žodžiuose sutalpinti jausmų ir emocijų, patirtų šioje vietoje, bet noriu, kad žinotumei, kad viskas buvo nepakartojama..Dėkoju už dėmesį ir atsidavimą visiems ir kiekvienam, už gerą žodį, padrąsinimą gyvenimo pokyčiams ir už…Baturo kalną. Palinkėsiu Jums ir Ievai kuo didesnės sėkmės, kad atiduota šiluma ir dėmesys žmonėms Jums sugrįžtu su kaupu, Visokeriopos sėkmės prasmingame Jūsų gyvenime. P.S. Balis NUOSTABUS.

  EDITA


  O, Leo, net neįsivaizduoji, kokia esu dėkinga už šį laiką kartu. Džiaugiasi mano širdis matant vėl pražydusią Mamą. Kasdien žiūrėdama į tave didžiavausi, kaip moki būti savimi, kaip džiaugiesi gyvenimu ir įkvėpi tai daryti kitus. Kiekviena diena buvo nuostabi, nekeisčiau nieko. Tu savo žodžiais ir veiksmais pavertei šias atostogas Neįtikėtinomis! Ačiū tau už suburtus žmones, kurie netikėtai tapo Šeima ir kartu su tavimi pripildė mane pozityvumu, noru keliauti ir dalintis. Tu puikus 🙂

  EGLĖ


  Paslaugos užsakymo sąlygos

  1. Šios paslaugos užsakymo sąlygos nustato Užsakovo, įsigyjančio paslaugas per internetinę platformą  www.balinetojai.lt teises ir pareigas, paslaugų įsigijimo ir apmokėjimo už jas sąlygas, Užsakovo ir Konsultanto atsakomybę bei kitas su paslaugų įsigijimu internetinėje platformoje www.balinetojai.lt susijusias nuostatas.

  2. Konsultantas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip MB „Balinėtojai“, juridinio asmens kodas 304438586, registracijos adresas Užupio g. 16-23, Vilnius.

  3. Užsakovas (Klientas) pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip paslaugų Bali sąloje įgijėjas.

  4. Naudos gavėjas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip asmuo, besinaudojantis užsakytomis paslaugomis kartu su jas užsakiusiu asmeniu (Užsakovu).

  5. Konsultantas nėra kelionių organizatorius ir iš anksto organizuotų turistinių kelionių, taip kaip jos suprantamos pagal LR civilinio kodekso 6.474 str. bei LR turizmo įstatymą, neorganizuoja ir nevykdo.

  Konsultantas taip pat neorganizuoja ir nevykdo vežimo ir ar apgyvendinimo paslaugų. Nuvykimo į Bali salą bei apgyvendinimo paslaugomis rūpinasi pats Užsakovas.

  6. Konsultantas pagal Kliento pageidavimą ir jo pasirinktu laikotarpiu užsako paslaugą Bali saloje, o Klientas  įsipareigoja už konsultavimo paslaugas Konsultantui sumokėti po 100 Eur atlygį už Užsakovą ir kiekvieną naudos gavėją, kuriam(-iems) bus teikiama įgyta paslauga.

  Nurodytas atlygis sumokamas užsakymo metu per internetinę platformą www.balinetojai.lt arba per Užsakovo pasirinktą mokėjimo įstaigą į Konsultanto atsiskaitomąją sąskaitą.

  Paslaugos teikėjui patvirtinus užsakymą, Klientas apie tai yra informuojamas jo nurodytu elektroniniu pašto adresu. Paslaugos teikėjui nepatvirtinus užsakymo, Kliento Konsultantui sumokėti pinigai grąžinami bankiniu pavedimu ne vėliau kaip per 3 darbo dienas.

  7. Kliento užsakytos ir Bali saloje teikiamos paslaugos kainą Klientas sumoka nuvykęs į Bali salą faktiškai paslaugas teiksiančiam asmeniui. Konsultanto atlygis nėra įskaičiuotas į įsigytos paslaugos kainą.

  8. Jei Kliento įsigytos paslaugos užsakyme nenurodyta kitaip, visos įgytos paslaugos teikiamos ne tik paslaugą įgijusiam Klientui, bet ir kitiems tretiesiems asmenims, įsigijusiems analogiškas paslaugas.  (grupinis paslaugų teikimas).

  9. Po Paslaugos teikėjo  užsakymo patvirtinimo, Užsakovas ir/ar kiti Naudos gavėjai gali būti keičiami tik gavus išankstinį Paslaugų teikėjo sutikimą. Apie Paslaugų teikėjo sutikimą arba nesutikimą Konsultantas informuoja Klientą jo nurodytu elektroninio pašto adresu.

  Negavus Paslaugų teikėjo sutikimo, Užsakovas ir/ar Naudos gavėjai negali būti keičiami. Užsakovui ir/ar Naudos gavėjams atsisakius užsakytų ir patvirtintų paslaugų, Užsakovas Konsultantui privalo atlyginti visus tiesioginius ir netiesioginius Konsultanto patirtus nuostolius.

  10. Konsultantas neorganizuoja įsigytų paslaugų ir už jos organizavimo kokybę neatsako, bet kokio pobūdžio pretenzijos dėl paslaugų gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui.

  11. Konsultantas įsipareigoja nedelsiant informuoti Užsakovą, jei pasikeičia įgytų paslaugų sudedamosios dalys arba įgytų paslaugų negalima vykdyti, nedelsiant kai apie tai sužino. Užsakovas tokiu atveju gali atsisakyti nuo įgytų paslaugų, tik tuomet, kai toks pakeitimas padarytų Užsakovui esminę žalą.

  12. Užsakovas prisiima visą riziką dėl dokumentų reikalingų vykti į Bali salą turėjimo, jų neturėjimas ir/ar neatitikimas keliamiems reikalavimas, neužtraukia jokios Konsultanto atsakomybės. Užsakovas įsipareigoja susipažinti su visomis vizų gavimo, valiutų keitimo ir valstybių sienų perėjimo tvarka bei sąlygomis.

  Užsakovui yra žinoma ir suprantama, kad iš Konsultanto įgyja tik šioje Sutartyje nurodytas paslaugas, o nuvykimo į Bali salą bei kitomis paslaugomis rūpinasi Užsakovas savarankiškai arba jo pasitelkti tretieji asmenys.

  13. Užsakovas, pagrindinė šios sutarties šalis, privalo informuoti kitus Naudos gavėjus, kad paslaugos teikiamos tik pagal šias sąlygas ir visi Naudos gavėjai privalo jas vykdyti.

  14. Užsakovas turi teisę bet kuriuo metu atsisakyti patvirtinto užsakymo žemiau nurodytomis sąlygomis. Užsakymo atsisakymas įsigalioja nuo jo pareiškimo momento. Jeigu Užsakovas atsisako patvirtinto užsakymo dėl aplinkybių, už kurias jis atsako (t.y. kai aplinkybės, kurios yra pagrindas atsisakyti užsakymo, atsirado dėl paties Užsakovo ir/ar Naudos gavėjų kaltės, t.y. dėl jo tyčinių veiksmų ar neatsargumo) arba dėl aplinkybių, už kurias jis neatsako (t.y. liga ar pan.), Užsakovui nėra grąžinamas Konsultantui sumokėtas atlygis. Konsultantui sumokėtas atlygis vertinamas kaip minimalūs Konsultanto nuostoliai, kurie papildomai neturi būti įrodinėjami.

  15. Kliento teises gina LR civilinis kodeksas, LR vartotojų teisių apsaugos įstatymas, kiti įstatymai ir poįstatyminiai teisės aktai bei šios sąlygos.

  16. Dėl Konsultanto netinkamai atliktų veiksmų pretenzijos nedelsiant turi būti pareiškiamos Konsultantui raštu per 15 darbo dienų nuo veiksmų atlikimo/neatlikimo. Nepavykus konflikto išspręsti, Konsultantas privalo raštu atsakyti į pretenzijas per 15 darbo dienų nuo pretenzijos gavimo Ginčai sprendžiami derybų būdu, o nepavykus Šalims susitarti, Klientas turi teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba tiesiogiai į teismą Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

  17. Pretenzijos dėl netinkamo užsakytų paslaugų teikimo/neteikimo gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui tiesiogiai.