Dvasinio kelio paieškos veda į Balį
Bali

Mūsų gyvenimo kelyje, mes visi susidūriame su džiaugsmo ir liūdesio laikotarpiais. Kuo daugiau skausmo ir liūdesio patyriame tuo labiau užsidaro mūsų širdis. Ir iš kitos pusės, kuo daugiau mes galime priimti save ir jausti džiaugsmą, tuo plačiau kvėpuojame ir numetame vidinius šarvus, taip atsakingai saugojančius mus nuo pat vaikystės.

Kuo mažiau džiaugiamės, tuo labiau jaučiame poreikį ieškoti laimės eleksyro. Kartais nueiname ilgas distancijas, kol suvokiame, jog laimė nėra tai ką galime nusipirkti, pasiskolinti ar sukurti. Krizių laikotarpiais žmonės dažnai susimąsto apie tikrąsias vertybes, vidinę gerovę ir tai atveda į dvasinio kelio paieškas. Viena sparčiai populiarėjančių dvasinių krypčių yra jogos kelias.

Balis yra vienintelė Hinduistinio tikėjimo sala Indonezijoje. Čia sakoma: „Nėra jogos be hinduizmo ir nėra hinduizmo be jogos“. Balio salos gyventojai yra labai dvasingi ir tuo dvasingumu kvepia visa sala. Hinduistinių dievų statulos, šventyklos, visą parą degantys smilkalai, dangiška ramybė ir nenusakomo grožio gamta tobula aplinka praktikuoti jogą.

Balio saloje, jogos menas yra gyvenimo būdas. Tuo neįmanoma išmokti, greičiausiai tik pajausti ir tapti šios tėkmės dalimi. Čia suvažiuoja naujo amžiaus piligrimai, su skirtingomis patirtimis iš viso Pasaulio. Bendravimas su jais yra kaip gyvos „knygos“ skaitymas, kur istorijos yra tikros ir atradimai įkvepia gilesniam tikėjimui. 

Balis siūlo įvairias programas ir praktikas, tokias kaip: kasdieninės jogos praktikos grupėse, individualios praktikos, jogos mokytojų kursai, atviri seminarai, dėkojimo ritualai. Jogos instruktoriai bei dvasiniai mokytojai suvažiuoja iš viso Pasaulio. Čia galite praktikuoti klasikinę hatha jogą, Vynyasa, Pranayama (kvėpavimo praktikos), Iyengar, ir power jogą. Kiekvieną savaitę jums suteikta galimybė išbandyti daugiau nei 100 įvairių praktikų. Taip pat Jūsų energijos išvalymui siūlomas sveikas ir gyvas maistas, eco-friendly kavinės ir apgyvendinimas.

Dažniausiai sutinkamos jogos praktikų kainos:

1 užsiėmimai – 8 Eur;

6 užsiėmimai – 42 Eur;

12 užsiėmimų – 73 Eur;

Vaikų nuo 10-17 metų – 4 Eur.

Ubud mieste yra didžiausias jogos krypčių užsiėmimų pasirinkimas. Jogos mokytojų kursas, kuris dažniausiai trunka 4 savaites (RYT200), kainuoja nuo 2500 Eur už visą kursą. Kaina yra panaši kaip ir kitose Europos miestuose, tačiau Balyje į bendrą sumą įeina ir apgyvendinimas, maistas, visos dienos užsiėmimai. Kursų gale jus gaunate jogos mokytojo kvalifikaciją patvirtinantį sertifikatą (Yoga Alliance). Jeigu seniai svajojote apie jogos mokytojų kursus galite pradėti nuo šių labiausiai žinomų jogos centrų: Yoga Barn, Kumara Sakti Yoga & Wellness Retreats, Ubud Sari Retreat Center, Ubud Aura Retreat Center, The Sungu Resort, Jiwa Damai Retreat. 

Nuoširdžiai tikime, kad Jūsų dvasinio tobulėjimo atostogos Balyje bus nuostabios ir mūsų patarimai Jums padės susiruošti kelionei bei pravers esant Balyje. Nebijokite patys leistis į atradimus ir kartais paimprovizuoti. Balis pilnas magijos! Jei vis tik besiruošiant kelionei kilo klausimų, parašykite mums žemiau pateiktoje formoje ir mes Jums atsakysime.

Mūsų TOP 5 viešbučiai Balyje, kuriuose galėsite mėgautis jogos užsiėmimais:

  1. The Kayon Jungle Resort Ubude;
  2. Adiwana Resort Jembawan Ubude;
  3. Yoga Searcher Bali Uluwatu;
  4. Puri Santrian Sanure;
  5. Zen Resort Bali Lovinoje.

Susiję straipsniai ir programos:

  1. Moteriškos atostogos kūnui ir sielai;
  2. Ruošiatės kelionei į Balio salą? Nesikraukite lagamino neperskaitę šio straipsnio!
  3. Kada geriausia vykti į Balį?

Svajojate apie atostogas be rūpesčių? Leiskite mums tuo pasirūpinti. Atsižvelgę į Jūsų individualius poreikius, mes suplanuosime visą kelionę nuo A iki Z ir Jūsų svajones paversime realybe! Parašykite mums dėl VIP Individualaus kelionės plano.

Iškilo daugiau klausimų? Parašykite mums ir mes Jums atsakysime.