Moteriškos kelionės kūnui ir sielai Balio saloje atsiliepimai

Keliautojos atvėrė širdį ir aprašė savo išgyvenimus Balyje “Moteriškos atostogos kūnui ir sielai” metu.

Ieva,

Visa savo širdimi, siela ir kūnu dėkoju Tau, kad sutikau Tave savo kelyje!!!!

Esi moteriškumo, ramybės, meilės, gerumo, šilumos ir dvasingumo kvintesencija. Tavo balsas ir tonas ramina mano sielą!!!

Kai pamačiau Tave pirmą kartą, pajutau ramybę ir šiltą energiją. Kelionė po Balį man buvo kelionė gilyn į save, į savo sielą ir širdį.

Tai, ką patyriau Balyje, visada liks mano širdyje ir kūne.

Pirmą kartą turėjau galimybę dalyvauti ceremonijoje ir meditacijoje, man tai buvo labai stipri emocinė patirtis!!!

Paskutinė mūsų meditacija ir intencijų perdavimas bei priėmimas giliai mane sujaudino!

Pajaučiau, kad priėmiau jėgą ir tikėjimą į save!!!

Kaip minėjau per vakarykštę ceremoniją, atsitiesiau ir pakėliau galvą aukštyn!!!

Dėkoju, kad parodei man kitą, naują dvasinę aušrą, kurią įsimylėjau!!!

Myliu Tave, didele ir tvirta meile. Ši meilė lydės mane visada ir visur!!!

Esi mano autoritetas ir amžinai liksi mano širdyje! Visada prieš save regėsiu Tavo akis ir tavo žvilgsnį.

BEATA, 2019 lapkritis


Miela, Ieva,

Pirmiausia dėkoju už galimybę būti kartu, pažinti tave, pamatyti Balį tavo akimis, pajusti jo skonius, energijas, spalvas. Dėkoju už 100% tavo priėmimą, rūpestį, nuoširdumą, profesionalumą, moterišką žavesį, lengvumą, jaunatvišką energiją ir be galo gražų laisvos gilios sielos šalį.

Man ši kelionė kėlė labai dvejopus jausmus. Kartais smalsumą, sumišusį su erzeliu, juoką ir ašaras vienu metu., kantrybės ugdymą ir priėmimą visko, kas vyksta aplink. Mokė paleidimo supratimo, savo ribų pažinimo.

Kartais norėjosi tylos vietoje nesibaigiančio triukšmo, o kartais juoktis iki ryto nepaisant iš kojų verčiančio nuovargio.

Jei atmetus visus trikdžius, man tai buvo gili paleidimo kelionė. Įvykusi pačiu tinkamiausiu metu. Matyt ne veiltui 4 metus audžiau mintį apie tai. Viskas vyksta kaip ir tada, kada ir turi vykti.

Jaučiu, kad grįžtu į LT tikrai šiek tiek kitokia.

Kažkiek stipresnė, viduje tvirtesnė. Jaučiuosi švaresnė. Dar turi praeiti laiko, kol pilnai įsisamoninsiu gautus potyrius, priimsiu tai kas neišvengiama, paleisiu nuoskaudas, skausmus.

Bet, kaip sakoma, : I’m on the right way” J

Pasikartosiu, bet man tai buvo stipru, artima, tikra.

Su dėkingumu priimu viską, kas ateina. Tikrai žinau, kad į čia sugrįšiu.

Ačiū, myliu ir esu dėkinga iki žvaigždžių ir atgal… Būki palaimoje.

INGA J., 2019 lapkritis


Nuostabioji, Ieva,

Apie ką man buvo ši kelionė?

Tai labai asmeniški dalykai.

Atvykau čia atsisveikinti su tuo, kas bivo ir su tuo, kaip gyvenau pastaruosius 20 metų. Taigi vienas iš mano svarbiausių šios kelionės tikslų buvo su pagarba ir dėkingumu paleisti praeitį ir man brangius žmones: Joną, Luką ir visa tai, kas sukūrė mane ir padėjo man tapti tokia, kokia esu. Man ši kelionė buvo apie paleidimą ir savęs priėmimą. Aš visiškai nesitikėjau, kad tokią mano vidinę intensiją lydės tokios stiprios praktikos. Ir esu tau už jas begalo dėkinga. Kad tu buvai šalia.

Kaip jau daug kartų sakiau, žiūrėdama į tave aš jaučiu kažkokį labai stiprų mus siejantį ryšį. Aš nežinau apie ką jis, bet esu tikra, kad mes ne šiaip sau susitikom.

Jei atvirai, esu nustebusi, kad viskas klostėsi taip, tarsi per tą trumpą 10 d. laikotarpį aš sugebėjau atsispirti tam, kam nesugebėjau atsispirti per savo 4-6 – erius metus – norui patikti ir įtikti, tikti kitiems, būti patogi ir prieinama. O šį kartą man tai pavyko. Man buvo daug svarbiau atliepti save, daryti tai, kas svarbu man ir neįsivelti į nesibaigiantį kitų išklausymo ir palaikymo maratoną. Man tai pasiekimas!

Jaučiu, kad įžengiau į naują savo gyvenimo etapą. Žinau, kad galiu savimi pasikliauti ir į save atsiremti. Esu laisva veikti taip, kaip man atrodo teisinga. Ir pagaliau esu laisva nuo to, ką apie mane pasakys ar pamatys kiti. Ir jaučiu, kad pagaliau esu laisva būti savimi. Tokia, kokia esu. Ačiū tau už tai! Ir už šią prasmingą kelionę.

RŪTA, 2019 lapkritis


Mieloji Sielos Sese,

Be galo dėkinga už tą stebuklą kurį sukūrei man ir kitoms Avietėms. Jau tardamasi dėl šios kelionės, intityviai jaučiau, kad manęs laukia suvokimai, kuriuos gausiu tik Balyje ir Tavo dėka., užpildei mano širdies tuštumą jėga, kurią noriu saugoti ir neišbarsytyi. Kiekviena diena su Tavimi man buvo stebuklinga, nepakartojama ir duodanti daug išgyvenimų bei gydanti mano sielą. Aš sus avo siela radau jungtį dėka Tavęs. Vežuosi šį lobį labai laiminga. Stengsiuosi ir toliau mokytis iš tavęs bei augti iki Tavęs. Tu mano pavyzdys ir mano širdis dėl to labai džiaugiasi.

Kaip Maurų patarlė sako – tik keliaujantys žmonės pažįstą tikrą žmogaus vertę, taip ir aš supratau, kokia vertinga yra ši mano patirtis.

Lauksiu ir tolimesnių mūsų susitikimų, bei organizuosiu ir toliau grupes savo draugų pas atve, kad kuo daugiau žmonių dėka tavęs gydytų savo sielas!Iš visos širdies!

RAGAINĖ ŠARLOTĖ, 2019 lapkritis


Kokia man buvo kelionė į Balį?

Tai buvo stebuklas. Ramybė, kurios man labai reikėjo. Savęs atradimas. Draugystė. Sena/ Nauja. Bendravimas, tyla. Ši kelionė įrodė, jog nereikia bijoti svajoti. Jei nepavyko vieną kartą, pavyks kitą kartą. Ir to karto verta sulaukti. Nes tai įvyksta tada kada reikia, su tais žmonėmis su kuriais reikia. Ačiū didelis viesiems. Už įspūdžius, už draugystę, už atradimus, už didelį stebuklą. Ačiū už galimybę būti čia ir dabar!

GINTARĖ, 2019 lapkritis


Ievute, ačiū tau už šią nuostabią kelionę, be tavęs tikrai tiek nepamatyčiau, tiek nesužinočiau. Dėkoju visatai, kad muss u tavimi suvedė. Ši kelionė leido man pažiūrėti į gyvenimą iš kitos pusės, pavyko pristabdyti taip greitai bėgantį laiką. Esu be galo laiminga suradus tiek nuostabių moterų ir praleidus tiek gražių, prasmingų dienų kartu. Niekada nepamiršiu šios kelionės. Tu visada liksi mano širdyje. Buškis. Apkabinu.

OLESIA, 2019 lapkritis


Ieva,

Gyvenimas yra lengvas, kai nustoji pergyventi dėl dalykų, kurių negali pakeisti ir priimti save.

Mylėti save, būti atvira širdimi ir džiaugtis šia akimirka ir stebuklas įvyks.

Tu pati savo esybe ir tuo ką darai esi puikus to patvirtinimas. I ne tik man.

Džiaugiuosi gavusi galimybę tave pažinti ir prisiliesti prie stebuklo kurį kuri. Atveri moterims širdis. Daryk tai kuo tiki, tau tai labai tinka.

INGA N., 2019 lapkritis


Ačiū Ievutei už nuostabiai praleistą laiką kartu. Už gėrrį, šilumą, nuoširdumą. Ši kelionė buvo nepakartojama.

Daug pamatyta per trumpą laiką. Daug sužinojau apie šią šalį. Viskas labai suderinta ir lyg muzikos instrumentai visi sustyguoti. Koncertas pavyko (tau rašiau, lyg būčiau geriausiam koncerte, kuriame nebuvo jokio nukrypimo nuo ritmo). Labai daug davei leisvės ir pasirinkimo klausant širdies. Ačiū už tai. Išvažiuodama palieku visas savo nuoskaudas, kartėlį, skausmą. Tiesiog tavo dėka pradėsiu kitaip matyti ir klausyti savo širdies. Tik ji viską žino ko man reikia. Ačiū už tavo meilę, kuri man suteikė sparnus. Skrisiu sparnus išskleidus, lyg tas paukštis kuris buvo su truputį pažeistais ir šlapiais sparnais. Sparnai išdžiuvo, žaizdos sugijo.

GIEDRA, 2019 lapkritis


Miela, Ievute,

Linkėti nieko tau nebenoriu, nes manau, kad tavo Dieviškasis Aš ir taip gausiai Tave apdovanojo… Noriu padėkoti Tau už kiekvieną dieną, kiekvieną akimirką…

AUDRA, 2019 lapkritis


Ievute, tik ryte sužinojau, kad reikėjo šį laišką rašyti TAU J Bet manau bus smagu ir paskaityti apie mane 🙂

Aš, Donata, per šiuos metus norėjau pasikeisti ir vis dar keičiuosi. Aš pradėjau dirbti su savimi ir tai man patinka. Aš praradinėjau save ir atradinėjau save. Ir vis dar ieškau. Ir rasiu. Aš pakeičiau darbą, pakeičiau požiūrį į daugelį dalykų. Per kelionę aš atradau savyje jėgų ir perlipus per save įveikiau daug daugiau baimių negu jų turėjau: aukščio, gylio, panikos. Sužinojau apie save daug daugiau negu galvojau ką žinau. Nemėgstu tuščiai prisižadėti, bet pažadėjau sau daug dalykų. Aš pradėjau mylėti save ir duoti sau daug daugiau negu galvojau, kad man reikia. Iš esmės – pamilau save ir atradau save. Ačių tau Ieva už pagalbą.

DONATA, 2019 lapkritis


Ieva!

Nuostabi, nepakartojama, nepamirštama! Ramybės ir kantrybės įsikūnijimas. Tavo nuostabios, žydros, kaip dangaus mėlynė, akys užburia ir jau nebepaleidžia. Šitiek meilės, gerumo, ramybės pilno žmogaus dar nebuvau sutikusi.

Niekada nepamiršiu šios nuostabios kelionės. Balis, tai – Tu!!!

Linkiu tau sėkmės ir sveikatos. Būdama sėkminga, būsi sveika, o sveika džiaugsies gyvenimu, kursi nuostabius dalykus ir darysi pasaulį geresnį.

LINA, 2019 lapkritis


Labas Ievute, Mano sielos sese,

Dėkoju už laiką praleistą kartu. Dėoju, kad Esi mano gyvenimo kelyje, tai buvo nuostabi, nepakartojama kelionė. Ši kelionė man davė dar ramesnę vidinę ramybę, lengvumą, draugystę su sielos sesėm, tai buvo nepakartojama ko niekad gyvenime dar nebuvau patyrus, man tai buvo nauja ir labai prasminga, miela ir gražu visa tai sutikti ir pajausti savo siela ir dušia.

Ievute, tu net neįsivaizduoji, ką man reiškė iškirsti tavo žodžius, kad nori būti mano vaiko krikšto mama. Mane taip palietė giliai. Nemoku net žodžiais apsakyti ir aprašyti ir dabar kaip rašau, net virpa ranka. Ačiū Tau labai labai už tavo rūpestį, dėmesį, švelnumą, meilę, draugystę, kuria apgaubei mane savo plačia ir didele širdele.

INGA, 2019 lapkritis


Ieva, dėkoju už sielos šilumą, atvirą širdį ir nuoširdumą… Daug dar puikių išliks ilgai širdyje, praleistų kartu. Niekada negalvojau, kad gali būti taip gera, kaip niekada!Kiek daug gali duoti vieno žmogaus siela.

Kelionė buvo įstabi. Pilna nuoširdumo, gerumo, patyrimo naujo ir įspūdžių! Nieko nenorėčiau keisti. Jaučiuosi laisva, pradedu mylėti save, nes iki tolei mylėjau tik kitus. Dėkoju už naują patyrimą ir aplamai už viską.

VIOLETA, 2019 spalis-lapkritis


Miela, Ieva,

Gražiausi dalykai negali būti paliečiami ar pamatomi. Jie jaučiami širdimi – kažkur tai perskaičiau. Tau, Ieva, tikrai pavyko. Kelionė nuostabi… Nuo pat pirmo laiško, kurį Jums parašiau – jaučiau rūpestį, nuoširdų rūpestį: į visus klausimus buvo atsakyta, patarta… Tikrai neįsivaizduoju, kad kas nors kitas galėtų sukurti ką nors panašaus. Pajutau Balio dvasią ir nuostabius žmones, kuriuos sutikome. Negaliu ne vieno išimti, nes sukurta aura išsisklaidytų. Visos aplankytos vietos! Viešbutis ir vilos, kuriose gyvenome. Skirtingos ir kiekvienos iš jų kaip rojaus kampelis: vanduo ir spa, džiunglės ir miestelių šurmulys, džiunglės ir ryžių laukai. Baturas – iššūkis, kurį įveikėme ir grožis, kurį matėme, melodija, kuri gal ir netubula, bet nuoširdžiai miela, skaniausi sumuštiniai ir kava ant pačio kalno viršūnės! O žuvys, kokios žuvys… Norėčiau viską išvyventi iš naujo.smulkmenos, smulkmenos – gerą kelionę paverčia fantastiška!

Linkiu gerų atradimų, patarti tikrai neturiu ko, tu pati gerai žinai ko ieškai, ir tai rasi.

Džiaugiuosi, kad gyvenimas suvedė ir man didelė garbė susipažinti su tavimi, Ieva.

VILMA, 2019 spalis-lapkritis


Žmonės kaip medžiai ir žolynai sugeria šviesą, tačiau kiekvienas surenka tuos spindulius, kurie giliausiai sušildo jų širdį…

Šiais J. Marcinkevičiaus žodžiais, miela Ieva, noriu padėkoti už tą šilumą, kuria spinduliuojate. Nežiūrint brandaus anžiaus, nejutau atkirties nuo grupės, puikiai pailsėjau, ko labiausiai trūko išvykstant.

Ieva, pasilikit dar daugiau šilumos savp šeimai. Neperdekit! Eikit per gyvenimą laiminga, nelikdama skolinga už gyvybę, saulę, rasotą rytą ir žiedus. Išlikit tokia paprasta, žavinga ir jaunatviška!

GRAŽINA, 2019 spalis-lapkritis


Miela, Ieva,

Per šias dešimt dienų suvėriau įspūdingus patirčių karolius, kupinus jausmų, spalvų, naujų potyrių, emocijų, džiaugsmo ir pakilimo ašarų. Esu dėkinga Tau už galimybę tuos karolius verti lėtai ir karališkai gyvenant vienai ir galint juos apmąstyti. Tikiu, kad nei nauja suknelė, nei nauji daiktai tų įgytų patirčių neatpirktų – jos lieka mūsų širdyse ir mintyse, padeda mums mokytis ir tobulėti, nesustoti ir netrypčioti vietoje.

Ačiū tau už jausmą, šilumą ir apkabinimus – mums tikrai jų reikia! Ačiū už atvirumą, padrąsinimus ir LILA!

P.S. Viskas tiko ir patiko, o Suarapura tiesiog užbūrė – užburiantis vaizdų ir garsų harmonija. Na galbūt delfinų buvo šiek tiek gaila J

AGNĖ, 2019 spalis-lapkritis


Labas, Ieva,

Čia tau rašo Lina. Šiandien, kai rašiau tau šį laišką buvo paskutinė diena Balyje. Dabar yra 6:15 ryto, aš pasitinku saulę ir kuriu tau laiškelį. Daug jau pasakiau uždarymo vakarą, tačiau dar keletas minčių liko neišsakyta. Pirmiausia nuo to ką išsivežu ir ką Balis man davė/ padovanojo. Jis man padovanojo dar didesnę drąsą nei aš turėjau. Nemeluosiu, sėdint raftingo valty, paleidžiant mane nuo nerealaus aukščio sūpynių, pirmą kartą su vamzdeliu nardinant galvą į vandenį ir dedant drebančią koją ant klibančio akmens lipant į Baturą, širdis suspurdėjo ne kartą. Labai labai ryškiai pajutau tą jausmą, kai bijai, bet labai labai nori J Šis jausmas yra wow! Noriu ir toliau likti drąsi ir drąsinti kitus – ei, Tu gali!!!

Ieva, ačiū tau už nuostabią organizaciją. Labai stipriai matėsi kiek širdies ir darbo į tai įdėta. Mano lūkesčius buvo viršyti daug daug procentų! Galiu drąsiai sakyti, kad tai gyvenimo kelionė, kurios ilgai nepamiršiu!

Ieva, nenustok daryti ką darai. Tu esi žmogus, dalinantis meilę, šilumą ir nuotykius ir Tau tai labai tinka. Linkiu Tau drąsiai eiti savo gyvenimo keliu, o svarbiausia klausyti savo širdies!

LINA, 2019 spalis-lapkritis


Dar kartą noriu padėkoti už begalinį rūpestį ir pozytivumą bei moteriškumą, kurį skleidei visų atostogų metu. Esi tas žmogus, kurį apkabinius nesinori paleisti. Taip ir jaučiausi visų atostogų metu – nenorinti nieko paleisti iš čia – ypač nuostabių atsiminimų. Kaip ir minėjau paskutinio susitikimo metu – džiaugiuosi, kad ši kelionė atnešė ne tik pirmųjų, smagūų kartų, pramogų, nuotykių, bet leido pajausti baliečių dvasią, jų dvasingumą, pabūti su savimi, pajausti save ir apmąstyti savo tiek dabartinius, tiek ateities veiksmus.

Turbūt pats nuostabiausias potyrus man buvo lipimas į Baturą. Šios kelionės metu perlipau per save. Saulėtekis buvo pats gražiausias ir įspūdingiausias kurį esu mačiusi per savo gyvenimą. Dėkui, kad skleidei bendrystės jausmą, visos moterys susibendravo, jautėsi draugiškumas, gera aura. Nors prieš vykstant čia bijojau, tačiau visą laiką atvykusi jaučiausi savimi ir laisvu žmogumi.

Labai patiko aspektas, kad buvo ne visos dienos efektyvios, kad galėjome ne tik keliauti ir patirti įspūdžių, tačiau ir pailsėti, atsipalaiduoti ir pasikrauti naujai dienai.

Labai gaila, kad kelionė baigiasi, tačiau šios emocijos ir jų prisiminimai nesibaigs niekada.

Atėjai atsisveikinti prie baseino, apsikabinome. Nuėjus norėjosi dar kartą pribėgti ir šiltai apkabinti. Tačiau, pasiliksiu šį apkabinimą kitam kartui J

Sėkmės, Ieva – tiek darbe, ties asmeniniame gyvenime.

MONIKA, 2019 spalis-lapkritis


Ievute,

Man patiko viskas. Kartočiau dar ne kartą. Visi mūsų ritualai buvo tiesiog nuostabūs. Visi pasimatymai buvo tokir jautrūs ir užburiantys. Labai patiko mergaitė, kuri skaito iš delno. Tiek gražių dalykų išgirdau, kurie paskatins mane grįžus padėti žmonėms ir sau dar stipriau. Įgavau labai daug ramybės, pamačiau kaip atrodo tikras, tyras moteriškumas ir švelnumas. Taip pat nardymas, raftingas labai sužavėjo.

Viskas buvo nepakartojama. Visos šventyklos ir visi šventinimai mane taip pat labai stipriai palietė. Tiek stiprių ir gražių emocijų sukėlė. Tikiu, kad visa šita kelionė labai pakeitė mano gyvenimą, nuraminau savo protą ir pagaliau išmokau ilsėtis nuo darbo.

Dėkoju už tavo meilę ir ramybę.

SANDRA, 2019 spalis-lapkritis


Rašau tau su tokia meile, klausausi Mantros ir vis galvoju, už ką man suteikta tokia malonė, tokia dovana, kad sutikau tave. Tai toks stebuklas, tokia Visatos siųsta dovana man. Tu esi begalinis geris, kuris neša tokią didelę meilę aplinkiniams, toks ramybės ir gėrio įsikūnijimas. Man buvo nerealiai gera ten sėdėti šalia tavęs, jausti tą šilumą, ramybę, meilę. Tu mane labai stiriai paveikei gerąja prasme, įkvėpei ieškoti ir atrasti ramybės sau, nuraminti savo sielą, paleisti mintis, paleisti pyktį, blogį. Ieškoti saves. Tu esi pats nuostabiausias žmogus, sutiktas mano gyvenimo kelyje. Mano sielos sese.

Tai buvo mano pati turtingiausia ši kelionė, jos neina net apibūdinti žodžiais. Neįkainojamas išgyvenimų, patyrimų, paleidimų, džiaugsmo, laimės, meilės laikas. Bali. Ieva. Aš.

Ačiū tau už tą patyrimą, mano širdies gelmių atradimą, mano sielos gyjimą ir atradimą meilę sau. Tu esi nuostabi.

Labai lauksiu mūsų susitikimo, tikiu tuom. Būk draugiškas su žmonėmis, gamta, dievybe.

VAIDA, 2019 spalis-lapkritis


Tau, mano Sielos sese Ieva,

Tariu begalinį ačiū už priėmimą į savo širdį, už pasitikėjimą ir nuolatinį dėmesį bei meilę kiekvieną akimirką ir kai labiausiai reikia.

Šis gyvenimo etapas ir ši mano gyvenimo kelionė į išsvajotą Balį nuo pat pradžių vyko tarytum stebuklas; nuo tada kai pirmą kartą sutikau tave ir kai aplankei mane per sapnus, pakvietei… nes iki to laiko tiesiog tai buvo svajonė, nešanti mane ir ieškanti.

Turi tu savyje tokią energiją, kad šalia tavęs tiesiog ištirpsta visi sunkumai, klausimai ir baimės. Kiekvieną kartą gera tavęs klausytis, kaip tu viską sklandžiai ir nuoširdžiai pasakoji, dėlioji su meilės energija mintis, žodžius ir jausmus. Ir nelieka jokių abejonių…

Dėkinga savo Angelui, kad leido sutikti tave ir būti šalia tavęs, mokytis ir pažinti, jausti ir mylėti… Mylėti kitą, nevertinti ir neteisti. Wau, kaip tau tai pavyksta: taip lengvai ir be jokių pastangų.

Stebuklai vyksta ir lydi nuolat, nuo pirmos atvykimo dienos. Gera buvo pažinti nuostabius žmones,-Wayaną ir kitus baliečius, moteris su visomis spalvomis ir atspalviais. Kiekvieną vis kitokią, bet tuo pačiu panašią ir labai artimą, nepakartojamą ir šdomią. Vis siekiančią to paties, būti laimingai, prisipildžiusiai ir jausti mylimai. Kaip mums tai reikalinga… buvimo moterų draugijoje, bendrauti, juoktis ir atsipalaiduoti, o kai sunku apkabinti ir pabūti šalia. Dėkoju joms visoms: kambariokei linksmuolei Ritai, ramybę ir šilumą skleidžiančioms nerealioms Ingai, Rasai ir Vaidai, visada nuotaikingom ir neišskiriamom Rimutei ir Neringai, turinčiai šlepetes su kailiuku 🙂 ; išmintingai ir švelniai Linutei, vis abejojančiai ir norinčiai žinių Eglutei, ir visoms kitoms nuostabioms Deivėms, kurios kiekviena atnešė naują žinią ir žinojimą, suvokimą ir priminimą apie save, kad tik mes kuriame savo istoriją ir kokia ji bus priklauso tik nuo manęs pačios, o šalia esantis žmogus yra tik pagalba ir kaip tiltas eiti link savos esybės…

Dėkoju tau už besąlyginę meilę ir parodymą to, kad yra viskas savalaikiškai tobula, tereikia tik atmerkti akis ir pažvelgti ten kur kviečia tave širdis.

Ačiū Tau Mieloji sese. Myliu tave… Tu esi ir liksi mano širdyje kaip saulės spindulys.

ANDŽELIKA, 2019 spalis


Miela, Ieva,

Noriu tau padėkoti už nuostabiai praleistą laiką, labai gerai sudėliotą maršrutą, apgalvota viskas iki smulkmenų. Smagu buvo tave matyti linksmą, laimingą, visur skleidei savo gerą energiją. Kas nepatiko, nežinau ką parašyti, viskas buvo nuostabu, gal tik gal tik norėjosi ilgiau pabūti 🙂

RITA, 2019 spalis


Miela, Ieva,

Labai dėkoju už atostogas! Maloniai nustebino jų kūrybingumas, kuris tvyrojo ore visą laiką!

Labai jaukiai visos jautėmės atostogų metu, jautėme globą, kuri lyg ir tvyrojo ore, labai lengvai, neįkyriai.

Labai įspūdinga buvo matyti, kaip su kiekvienu žmogumi bendraudama, perduodi lašelį savo širdies, kurį turi grąžinti atgal pripildytą meilės, padėkos. Ačiū, kad leidai prisiliesti prie moteriškos Balio auros, parodydama gražiausius akcentus, kitonišką šio krašto kultūrą.

Labai ačiū už komfortą, kokybę, programą, už galimybę atsitraukti, jeigu buvo toks poreikis.

Tai buvo vertingiau už patirį, ką teko patirti!

DEIVĖ, 2019 spalis


Miela Ieva, noriu padėkoti tau už nuostabiai praleistas atostogas. Tavo nuoširdus rūpestis buvo tarsi angelo prisilietimas, nematomas bet stipriai juntamas. Susitikti su tavimi ir “Balinėtojų” komanda man buvo didelis džiaugsmas ir atradimas. Jūs visi puikūs, švarių sielų žmonės, nepraraskite šito. Pirmą kartą mano gyvenime atsitiko taip, kad atostogoms pritrūko dar kelių dienų.

Dar kartą nuoširdžiai dėkoju ir linkiu didelės sėkmės.

EGLĖ, 2019 spalis


Ieva, rašau vardą ir stabteliu – koks jis gražus. Ypatingas. Jūs ir tokia esate. Bet labai paprasta kartu. Išmintinga moteris, kuri dalinasi viskuo nuoširdžiai su mumis,

Ačiū Ieva už saves atidavimą 100 % šioje stovykloje, gautas žinias, patirtį, suvokimą.

Rašau laišką, širdis pilna meilės, ta kuria ir Jūs pilna, dalinamos…, pasidalinote su mumis. Be mažiausio…, be sąlybų, be pasilikimo mažiausio sau! Tai jaučiu, labai gera… Lengva, plastiška ir atpalaiduojančiai minkšta, nes ir Jūs tokia pati. Patiko stovykla, tad didelis ačiū. Šis momentas pats tobuliausias, padėjote giliau dar nerti, tobulesnio nėra, jis toks koks turi būti.

Suvokti save, stipriau viską…, mylėti save ir kitus. Juk taip paprasta, gražu,. Esame vienis. Priimti save, savo netobulumus, t.y. unikalumą, kaip ir kiekvieno kito, netobulumą, t.y. kartu ir tobulumą. Dievo kūrinį. Stebuklą. Ir visus kitus stebuklus. Rašymą laiško terasoje su vaizdu giraitės…Rojaus! Rojaus paukštukų čiulbėjimą ir gaidį :0 primenantis – būk čia ir dabar!

Tikrai širdies namai pilni Jūsų dėka, ačiū. Žodžiai išrikšti ne visada reikalingi. Neįmanoma jais išreikšti 🙂 Sunku apibūdinti… Tobilumą, išeis žodis bus jau netiesa, jau mano vertinimas. Linkėjimai… didžiausios sėkmės, sveikatos! Nesustokite…

RASA S., 2019 spalis


Ieva

Man ši kelionė buvo apie moteriškumą, kurį savyje iki šiol tarsi saugojau. Atrodė, kad lepinti save nėra būtina, kad pasidovanoti valandėlę sau ir pasilepinti masažu visai nėra reikalo, kad ir be to jaučiuosi gerai, esu mylima, myliu ir priimu save tokią, kokia esu. Jau kuris laikas prieš kelionę gaudavau ženklus, kad turiu atsigręžti į šio materialaus gyvenimo pagrindą – fizinį kūną. Per pilnaties ceremoniją gavau raudoną sarongą ir supratau, kad turiu lepinti save, priimti man per šią kelionę atėjusią prabangą, kurios ir kokios sau iki šiol neleidau, gal net atrodė, jog tai teisybė…. Juk aplinka – tai dekoracija, kurią patys pasirenkame, tad kodėl jos nepasirinkus būtent tokios.

Dar teko priimti aplinkos, vyravusios tarp tokių skirtingų moterų, vibracijas. Seniai jau taip ilgai nebuvau tarp tiek skirtingų, visas gyvenimo spalvas atspindinčių moterų ir supratau, kad kita stovykla, į kurią vyksiu, bus tarp bendraminčių, sąmoningų moterų. Ši patirtis buvo labai labai įdomi.

Aplankytos vietos, vykusios ceremonijos buvo nuostabios, supratau, kodėl taip myli Balį, ši vieta turi kažką, ko nusakyti žodžiais turbūt neįmanoma. Jei bus lemta, aš čia tikrai sugrįšiu.

Per šią kelionę labai jaučiau savo dukrą, kuriai man grįžus, spalio 30 d., sukaks 16 metų. Aš taip noriu perteikti ir kaip Balio dovaną jai perduoti moteriškumo energiją. Jau žinau, kad turėsime moterišką dieną su masažais, savęs palepinimu ir prabanga būti moterimis šiame gyvenime. Mano mažoji skorpioniukė užaugo ir aš turiu ją palydėti į šį naują etapą. Šiuo metu rašydama sėdžiu terasoje ir matau ryžių laukais einančią balietę moterį, jaučiu, kad mano prieš metus išėjusios mama ir močiutė yra kažkur čia, šalia. Aš sakau moteriškumui TAIP 🙂

Apie organizacinius dalykus: viskas tikrai labai super, lankytinos vietos ir objektai kito, nespėjau net visko užfiksuoti, reikės laiko viską susidėlioti… Viešbučiai – superiniai. Šiek tiek pritrūko konkretumo dėl dienotvarkės. Noriu palinkėti nebijoti pasakyti visą info garsiai, aiškiai, visoms esant vienoje vietoje, čia kaip mama, turinti daug vaikų – myli, bet ir turi būti griežta 🙂

Linkėjimai gidui Wayanui – tai toks žmogus, kurį prisiminsiu visą gyvenimą, man Balis visada asocijuosis su juo ir jo akimis.

Ačiū Tau ir labai linkiu, kad Balinėtojai išlaikytų ir gilintų to Balio, kurį galima jausti, koncepciją.

LAURA, 2019 spalis


Brangiausieji Balinėtojai,

Ačiū už nuostabią kelionę! Ačiū už suorganizuotas smulkmenas, kurių pagalba kelionės visuma buvo lengva ir maloni. Puikios organizacijos dėka, galėjau kelionės metu visiškai paleisti kontrolę ir pasiduoti tėkmei, nes suorganizuota viskas taip gerai, lyg pati būčiau darius. Balio dvasia jautėsi kiekviename žingsnyje. Ačiū už pažintį su nuostabiais žmonėmis, kurie įkvėpė. Ypatingą padėką siunčiu nuostabiąm gidui Jonui 😀 – Wayanui, kurio pagalba, rūpestingumas ir žinios pripildė kelionę. Ačiū Jam už visas žinias apie Balį, už pagalbą prisiliesti prie Balio kultūros ir žmonių, už nuolatinė šypseną ir gerą energiją, už išmintingas ir gilias mintis. Taip pat ypatinga padėka Ievai už visą rūpestingumą, buvimą šalia, dalinimąsį Baliu, gera energija, emocijomis ir laime. Ačiū už įkvėpimą, už nuostabių dalykų parodymą. Ačiū tam likimui, kad susitikote ir sukūrėte Balinėtojus. Jau laukiu, kuomet suorganizuosite keliones ir kitose šalyse ir su didžiausiu noru, galėsiu keliauti su Jumis ir vėl, su pilnu pasitikėjimo jausmu.

Ačiū už nuostabias Balio vietas, puikiai parinktus viešbučius ir prabangą, kurią galėjau patirti kelionės metu.

Nenustokite daryti ką darote, nes tai yra gėris ir meilė.

Didžiausia padėka, meilė ir bučiniai,

MILDA, 2019 spalis


Brangūs Balinėtojai,

Noriu nuoširdžiai padėkoti už puikias atostogas, komfortą ir rūpestį.

Šios atostogos buvo tikra atgaila kūnui ir sielai.

Puikus organizavimas ir įdomiai sudėliota programa leidos ne tik pajusti Balio grožį ir iššūkį, bet ir patirti neveikimo malonumą.

Puiki komanda ir aptarnavimas leido pasijusti svarbiai ir mylimai.

Ieva tu tobula. Linkiu nepamesti vaikiško nustebimo ir džiaugsmo kiekviena smulkmena. Ačiū.

VITA, 2019 spalis


Ieva,

Ačiū. Meilė, šviesa, gera energija. Gyvenimo tikslas, svajonės.

GIEDRĖ, 2019 spalis


Atostogas patyriau neapsakomais žodžiais, bet kad vistiek reikia įvardinti tai vardinu:

Man labai patiko visas repertuaras, pradžia, vidurys ir užbaigimas. Vietos ir vilos nuostabios. Pirmą kartą leidau sau mėgautis viskuo kas buvo pateikta. Pats Balis, sala, jos šiluma man taip artima ir trokštama.

Pirmos dienos buvo puikios, nusiraminau, atsipalaidavau, masažai, maistas buvo tobuli. Delfinų paieška, kad ir nedaug matėm, bet vien jų ieškojimas, išplaukimas į jūrą buvo nuostabu. Bangų garsai išplukdė į nepasiektus vandenis. Plaukimas upe parodė kaip save ištaškau J Šventykloje save surinkau, nuraminau, nuploviau J Ryžių laukai paliko didelio jaukaus kambario pajūtį. Pažintis su gidu Wayanu ir jo šeima paliko labai šiltus ir jaukius pojūčius. Smagu buvo gaminti balietiškus patiekalus. Jų ceremonijos tokios jaukios, tikros. Ačiū Andželikai už jogą ir dalinimąsi žiniomis. Merginos susirinko įdomios, daug atspindėjo ir mane, gavau ir pamokų ir naudingos informacijos.

Ačiū Ievute už sukurtą rojų žemėje, ačiū, kad parodei kaip tai daroma, kad įpūtei laisvumo, pasitikėjimo, meilės, džiaugsmo, ramybės… Tai ką tu darai padeda gyventi…džiaugtis, mėgautis… Ačiū! Ačiū! Ačiū!

INGA, 2019 spalis


Miela, Ieva,

Ačiū už Balį! Net gal už “Balinėtojus”, kai žvilgsnis užkliūva, kad ir f.b. platybėse, bet išsirutuloja į kelionę į patį Balį. Ačių, u- atvirą ir nuoširdų priėmimą be perdėto rūpesčio ir prisirišimo.

Patiko jaustis saugiai. Žinoti, ad viskas sudėliota ir viskas tiesiog BUS. Ačiū už puikią baliečių komandą: Wayaną, Sudi, vairuotoją tą jauną vyruką ir visus kitus.

Labai ppatiko, kad keitėsi vietos ir viešbučiai. Viešbučių prabanga gal ir stebina, bet ir džiugina, kad jautiesi kaip Karalienė 🙂

Labai smagu buvo susipažinti su Andželika, superinė moteris.

Su Tavim, Ieva, važiuočiau į bet kurią pasaulio šalį, be padlaižiavimo. Su Andželika važiuočiau. Programa patiko, akiratį tikrai prapletė. Ne visur ėjau, bet čia organiškai jauti, reikia to ar ne.

Dabar jau susimąsčiau ar keliauti vienai yra pati geriausia mintis. Aš su savimi jaučiuosi be galo gerai, bet kai nerandi šalia kelionės metu artimesnio žmogaus, nesijauti gerai.

Tai dar kartą Ačiū. Traukite žmones prie savęs, supažindinkite su Baliu, daryite žmones laimingesniais, sveikesniais ir geresniais 🙂 Ačiū, Ieva, buvo labai gerai! Yra dalykų, kuriuos reikia surasti. Yra dalykų, kuriuos užtenka tik suprasti. Bus dalykų, kuriuos dar teks atrasti! Bučkis!

DEIVĖ, 2019 spalis


Ieva,

Kelionė su tavimi buvo puiki. Mano lūkesčius patenkino su kaupu. Viskas vyko organiškai. Visi viešbučiai buvo puikūs. Maistas labai skanus (P.S. po kelių dienų norėjosi mėsytės). Pačios geriausios emocijos užplūdo: šventykloje, kurioje lipome į baseiną ir kišome galvas po vandeniu. Taip pat nuostabi diena buvo kopimas į Baturą ir po to baseinai.

Balinėtojams linkiu kuo keresnių metų. Tau ir Leo linkiu, kad ir toliau ši veikla Jums neštų pasitenkinimą.

DEIVĖ, 2019 spalis


Grįžusi po kelionių dar kurį laiką gyvenu tais įspūdžiais, žiūriu nuotraukas ir išgyvenu visas patirtas emocijas. Balis mano širdyje liks ilgam, o taip visi ten sutikti žmonės. Jaučiuosi be galo dėkinga visiems. Gerda už pagalbą ir nuoširdų rūpestį sprendžiant organizacinius klausimus; Ieva Sabane už tai, kad parodė Bali salą pačiais gražiausiais būdais, už padovanotą dėmesį ir šilumą kiekvienai dalyvei, už lepinimą ir staigmenas, už širdies pamokas ir už tai, kad laikei už rankos, kai kovojau su savo baimėmis, už prijaukintą bedugnę ir gylį; Ačiū gražiosioms deivėms, sesėms už pačias puikiausias emocijas ir nuotaiką kelionės metu, už Jūsų kiekvienos nuoširdumą ir gerumą, ačiū Ale ir Sandra už skambų juoką, Rasa už trykštančią energiją ir už Pakmaną, Lolita už moteriškumo pamokas ir fotosesijas, Daiva ir Gustė už draugiškumą; Jone už plaukų kaukių suokalbį, Gabija už nerealias nuotraukas, “už brangiai” ir moteriškos išminties perlus; Vilma už širdies šilumą ir jautrumą; Ačiū Ramintai, Violetai ir Vaivai už moteriškus plepesius ir gerą laiką. Ačiū Aušrytei mūsų jogos mokytojai, už jos nuoširdumą, pamokėles ir šypseną. Ačiū Leo Pobedonoscevas už nepamirštamą kelionę motoroleriu triauškiant riešutus po plastikiniais lietpalčiais ir įdomius pokalbius.

Thank you Wayan for being our guardian and guide during all the trip! Thank you for your care and showing us the best places in Bali, thank you for introducing us to Bali culture and telling so many interesting stories. Thank you for having us at your home for cooking class and for all your family: Janik, your mom who taught us to make coconut oil, your girls who danced so nicely and all the others who contributed to our wonderful experience.

Thank you Anshu for the amazing cacao ceremony with so much love and magic. Thank you for sharing all your love with us. I’m so happy to have your book and currently reading it with a great interest and pleasure ❤️

Thank you all Balinese people who showed their kindness and effort to make our Bali experience unforgettable: girls in Lovina villa who cooked us delicious food everyday, girls who made us massages and beauty treatments, our drivers and instructors, those who guided us in blessing rituals and many others who smiled and showed their kindness.

May they all be happy, healthy and loved ❤️

DOVILĖ, 2019 kovas


Tris metus iš eilės Bali sala mane kvietė, pradžioje net nesupratau kodėl ši sala, nes į Aziją keliauti nesiruošiau, tačiau šis šauksmas buvo vis stipresnis kol peraugo į spontanišką sprendimą susirasti Balinėtojus bei vykti ČIA ir DABAR. Kas įdomiausia vietų Balinėtojų grupėje jau nebuvo, tačiau Visata sudėliojo taip kaip turi būti. Vykau su nepažįstama merginų grupe – 13 Deivių, kurios diena po dienos tapo mano pačios savasties dalimi. Visos skirtingos ir kartu panašios. Dalinomės, keitėmės moteriška energija, juokėmės, verkėme apsikabinę, buvome gilios kaip Jūra ir tuo pačiu lengvos kaip Vėjas, globėjiškos ir draugiškos kaip Žemė ir aistringos nuotykiams bei potyriams kaip Ugnis. Visos stichijos persipynė į nuostabų Balansą ir Pusiausvyrą, kurios ašimi tapo Ieva Sabane. Intuityvus pojūtis ir buvimas nuolatinėje Tėkmėje sukūrė Nuotykį, būseną, kurioje jaučiausi Laiminga, jaučiausi Čia ir Dabar. Gerda Bakėjytė – ačiū už puikią organizaciją ir draugiškumą. Ieva Sabane – apkabinu Tave Sese, už tai, kad gera kartu Tylėti, gera kartu džiaugtis, gera kartu juoktis, gera kartu jausti, už tai, kad Gera… jausti Harmoniją ir būti Tėkmėje, už tai, kad geriau už žodžius kalba Širdis. Ačiū, už Širdies muziką, kuri buvo visaapimanti.
SANDRA, 2019 kovas

Taip, ši kelionė buvo kitokia nei mano ankstesnės kelionės. Net
nežinau, kaip tai vertinti, kaip apsakyti. Tiesiog tai buvo ne
kelionė, o reiškinys…Negaliu suprasti kas mane, racionalią moterį,
sunkiai patikinčią tuo, ko protas negali paaiškinti, taip paveikė.
Šiandien man atrodo, kad buvau lyg sapne. Ievos, kuriai esu be galo be
galo dėkinga, sukurta nuotaika panardino į kažkokią man nepažįstamą
būseną. Nuolatinis rūpinimasis kaip savo artimu, nuolatinis dėkojimas,
džiaugimasis viskuo, taip stipriai veikė, kad  jaučiausi lyg būčiau
kažkokioje šventėje.
Protas dažnai klausė „kas tai “?
Kas čia per verslas?
Juk čia būna daug grupių.
Iš kur pas Ievą tiek galėjimo dalinti, iš kur tokia galia suburti
svetimas moteris į vieną? Iš kur tiek nuoširdumo? Ar čia taip visada?
Ar nesunku?
Patapome lyg seserimis. Man rodos, kad su kiekviena diena mūsų
nuoširdumas augo. Gėris dalinosi…
Atsakymo neturiu į daugybę mano proto keliamų klausimų, bet žinau tai
buvo kažkas tokio. Taip visiems ir sakau.
Tiek daug gėrio per 10 dienų nesu patyrusi. Per 10 dienų tik gera
nuotaika aplinkui, jokios įtampos nei tarp mūsų nei aplinkui. Čia jau
ir Balis prisidėjo. Nerealu! Sapnas!
Ir atsibusti sunku…
AČIŪ!

VIOLETA, 2019 kovas


Labas rytas. Kelionė iš tikrųjų prabėgo be galo greitai , bet įspūdžiai išliko patys nuostabiausi ir manau dar ilgai grįšiu mintimis , o gal ne tik , į šią nuostabią šalį. 🏝🌋🏖  Dar ir dabar matau – Vilniaus oro uosto salėje  besišypsančią Gerdą ❣️su užrašu “ Balinetojai”, kuri mus išlydėjo mus į šią nuostabią kelionę. Ačiū Tau už kantrybę , atsakinėjant į visus iškilusius klausimus , besiruošiant kelionei  .  Tikrai užbūrė Balio gamta , visada besišypsantys ir padeti pasiruošę vietiniai gyventojai . Be galo didelis AČIŪ Ievai už Jos nuoširdumą , šiltumą ir žinoma be galo nuostabiai suorganizuotą laiką , kurį teko praleisti kartu. Taip pat ir Leo , kuris dalinosi savo patirtim ir įspūdžiais .
AČIŪ Jums visiem , kurių dėka tiek pamačiau ir patyriau Balyje. Dideles sėkmės ir kantrybes Jums ir toliau darant tai ką darot ..
AČIŪ , Jūs NUOSTABŪS ❤️❤️❤️❤️

ALĖ, 2019 kovas

Begalinis ačiū už kiekvieną patirtą akimirką keliaujant po Balį. Tobulai suorganizuota kelionė kupina atradimų, kurie praturtina gyvenimą. Tai ne turistinė kelionė, tai dvasinė kelionė. Rekomenduoju visiems atrasti, tai kas neatrasta, patirti ir džiaugtis kiekviena akimirka praleidžiama Balyje su balinėtojais. Leiskitės užvaldomi Balio dvasios.

JONĖ, 2019 kovas

Griztu namo begalo laiminga. Atradus daug nuostabiu dalyku, susipažinus su savo vidinia jėga ir susidraugavusi su savim ir supančia aplinka. Dabar galiu drąsiai sakyti esu begalo laimingas žmogus!!! Ačiū Jums kad buvot iki susitikimo LT❤

RASA, 2019 kovas

“Jeigu rojus zemeje egzistuoja tai jo vieta yra Balyje. Si kelione buvo nepakartojama. Kaip sapnas is kurio nesinorejo pabusti. Aciu tau Ieva ir visai Balinetoju komandai kad visos akimirkos buvo nepakartojamos ir nuostabiai suplanuotos. Kad turejau galimybe pamatyti Bali tikru balieciu akimis. Kad jautesi tavo noras ir uzsidegimas perkteiti tikraja sios zemes kampelio dvasia. Patirti daugybe dalyku ir dar daugiau emociju. Tureti laiko pabuti su savimi ar tiesiog grozetis neitiketinomis saulelydzio spalvomis. Aciu tavo komandai uz pozytivuma ir visiska dedikacija. Aciu kad sia kelione padarete neivertinama pinigais nes as grizau tokia turtinga savo viduje ir suprantanti kiek daug mes galetumem ismokti is Balio zmoniu. Tai ypatinga vieta. Su dar ypatingesne energija. Kuria tiesiog jauti. Kuri priverčia tave sypsotis, svajoti, kurti, matyti kokia nepakartojama yra gamta. Atrodo kad Balyje sustoja laikas ir ten viskas imanoma. Zmones visa laika sypsosi ir yra laimingi. Tad aciu dar karta Balinetojai uz visas nuostabias akimirkas. Uz ta ilga sapna kuri sapnavau budama tenai ir uz naujus ikvepimus, planus ir svajones. As dar ten sugrisiu. Tad musu issiskitimas tik laikinas Ir tikrai visiems linkiu tenai apsilankyti. Pajusti ta dvasia ir pamatyti ta grozi”.

LAURA


“Aciu Tau, Ieva!!! Kai pamačiau skelbimą “Moteriškos atostogo kūnui ir sielai” net nenutokiau, kad tai galėtų būti realybę. Kaip įprasta rūpinausi namais, vaikais ir apie važiavimą vienai į kelionę (be vyro, šeimos) anksčiau net minties nebuvo. Tačiau nuolat kirbėjo jausmas, kad sielai reikia tokių pokyčių, nusprendžiau atsiklausti vyro, ką jis mano apie tai…Nuoširdžiai labai nustebau, jis pajautė, kad turiu važiuoti į Balį ir palauždamas savo įsitikinimus ramiu balsu pasakė “tau to reikia, jau iš anksto bandyk planuoti savo laiką ir pailsėk kelionėje”. Tai buvo nuostabiausias įvykis mano gyvenime, kai dar kartą įsitikinau, kad šalia turiu supratinga ir Nuostabų Vyrą. Kelionė į Balį padėjo man suprasti koks glaudus ryšis gali būti su mylimu žmogumi, ir net nesvarbu, kad buvau tolimiausiame taške nuo Lietuvos. Teko perlipti savo komforto zonos ribas, kelionės metu išbandyti surfinimą, snorklinimą, kopimą į ugnikaulį naktyje, raftingą… Bendravimas vien su moterimis atskleidė nuostabų moteriško bendravimo ryšį ir dėka šių moterų suprasti save… o bendravimas Balyje su vietiniais žmonėmis padėjo suprasti dabarties akimirkos svarba. Dauguma žmonių Lietuvoje gyvena nuolat mąstydami apie ateitį, vis tikisi kada nors laimingai gyventi. Iš tikrųjų tokiu būdu jaustis laimingais yra neįmanoma, nes toks žmogus nesugeba įvertinti dabarties momento. Gyventi šia diena reiškia mokėti džiaugtis teigiamais, kasdieniais įvykiais – rytiniu arbatos ar kavos puodeliu, dienos veikla, vakariniu paplepėjimu su artimiausiais ir mylimiausiais žmonėmis – va tai ko tikrai galima pasimokyti Balyje. Dėkoju Ievai Šabanei už nuostabiai suplanuotas Moteriškas atostogas!!! Tu stebuklinga, mistinė Moteris, gera buvo pažinti Tave!!!”

MARIJA


“Kai tik prisimenu Bali ir akimirka griztu ten, mano kuna apima neapsakoma palaima. Nerimas, ilgesys, troskimas, noras, meile, laime, dziaugsmas, svajones.. jauciu visus siuos jausmus vienu kartu, todel mano kune begaline palaima ir energija. per sia kelione Ismokau jausti save, isiklausyti i gamtovaizdi, ragauti neregeto ir nezinomo skonio, susipazinti su kitokiais zmonemis, SUSTOTI AKIMIRKA del saves. Si kelione neapsakoma zodziais, kad ir kaip stengciausi.. Tai kazkas YPATINGA. ten yra vieta kur tu neegzistuoji, o GYVENI. …. !!!!!! nekantrauju grizti, nes gyventi noriu…. ‪Aaaaciuuuu! Zaviuosi ‪Ieva Sabane organizuotumu, aciu aciu aciu tau ir visom kitom buvusiom. Patyreme labai daug! Tikiuosi tai dar ne pabaiga!”

ŠARŪNĖ


“Ačiū, Ieva, Tau! Atostogos buvo nerealios tik Tavo ir visų merginų dėka! Drąsiai galiu sakyti, kad tai įspūdingiausios mano gyvenimo atostogos!”

VALDONĖ


“Ačiū tūkstantį kartú, ir tau Ieva, šita kelionė kosmosas!!!!”

RASA


“Labai aciu uz nerealia galimybe naujiems potyriams”.

KRISTINA


“Nuosirdziausias aciu tau, Ieva tai nerealiausios atostogos kunui ir sielai pacia tikriausia prasme! aciu uz tiek pirmu kartu!!! Net sunku suvokt, kiek patyrem emociju! Oda siurpsta…
Tai suvoksim tik dar po kazkiek laiko…
ir dar aciu labai paciom nerealiausiom merginom, su kuriomis per sias dvi savaites mes tapom tikra komanda Sekmes visom is sirdies!”

JOLANTA


“Ačiū, tau, Ieva Sabane už tai, kad pasidalinai savo pasauliu kartu su mumis. Jis toks šviesus, stebuklingas, įkvepiantis, gilus, užburiantis, kartais bauginantis ir lemtingas, kartais tviskantis ir visada prasmingas…Tai daugiau nei atostogos, tai kelionė apie tai, kai pradedi regėti toliau už horizonto, skuosti greičiau už bangas, jausti visatos jėga, regėti visaapimantį saulėtekį, ir jausti nepaliaujama nuoširduma…Nuostabu, nepakartojama ir labai labai prasminga! Ačiū Tau!!!”

RENATA


“Šioje kelionėje leidau sau tiesiog buti, stebejau save, viska emiau be nusistatymu ir vertinumu, tiesiog atsidaviau, pasineriau i balio aplinka…
kaip lengva buvo…
zavejausi balieciu paprastumu, kuri sau primenu cia…
balio siluma ir grozis, svetingumas ir jaukumas, keliones lengvumas…tavo, Ieva, energija ir jaunatviskumas, visa tai kelionei suteike zavesio…
svytejo mano akys, kuteno padukus, spinduliavau balio virpesiais grizus ir pasakojant visiems linkejau tokios keliones:)
aciu tau…jei ne tu kelione butu visai kitokia…tu man ten taip tinki, taip puikiai isilieji į ta aplinka, net susimasciau kaip tu cia gyveni:)
stai trumpai apie nuostabia kelione…net rasant jauciu sirdutes virpesius:)”

ALINA


“Man ši kelione – į kitą pasaulio kraštą, kitą kultūrą, rojų. Kartu tai kelionė gilyn į save, savęs pažinimą per kitas moteris, savo ribų pajautimą, praplėtimą, moteriškos bendrystes pojūtis, mokymasis leisti sau jausti kylančius visus jausmus, daug pirmų kartų, sakymas Taip, ką siūlė Balis. Palikus buitį ir rutiną Lietuvoje, atsiveriant naujom spalvom, pojūčiams, bendravimui, gamtos stichijoms, nuoširdumui. Ir visa tai tereikia sugerti, isileisti, priimti.
Susigundziau į šią kelionę iš dalies dar ir dėl to, kad viskas suorganizuota ir nereikia atlikti jokių namų darbų dėl to, kaip nuvykti, ką pamatyti, kur apsistoti. Balinetoja Ieva viskuo pasirūpino: pradedant nuostabiomis vilomis su baldakimais, baigiant neturistinių salos vietų aprodymu. Daug šypsenų, geros nuotaikos, energijos, kantrybės, įsiklausimo i nuolat kintančius moteriškus norus ir pageidavimus. Man ši kelionė buvo dovana sau..”

EDITA


“Noriu padėkoti už nepaprastą laiką praleistą Balyje. Viskas buvo puikiai suorganizuota, kelionės programa 100 % atitiko mano poreikius, Vilos buvo UAAAAUUU, bet svarbiausia – tavo energija, drąsa, optimizmas ir kantrybė mane labai įkvėpė didesniems darbams grįžus į Lietuvą. Ta ypatingoji Balio atmosfera, puiki moterų kompanija ir tavo rūpestis bei kompanija buvo labai šiltas, malonus ir nuoširdus nuotykis. Žinau, kad aplankėmė apie 70 % salos, bet planuoju dar grįžti aplankyti likusią salos dalį. Taigi iki susitikimo, ir dar kartą ačiū Ievut už viską. (Už kaprizus mūsų, kuriuos taip ramiai toleravau irgi labai ačiū :)))))”

AURELIJA


“Balis yra vadinamas „Dievų sala“. Vietiniai nuoširdžiai tiki kažkuo didesniu už save, karma ir balanso dėsniu, bei gyvena vadovaudamiesi šiais principais. Neišvengiamai būdama ten to persisėmiau ir aš, o kartu – ir mano kelionės draugės. Ačiū Ieva Sabane – ne už tai, ką mums parodei (nes tai – lyg ir darbas), bet už tai, kaip – su meile, energija ir grožiu – tai padarei ir ilgam įkvėpei. Kas važiuosit į Balį, važiuokit su Balinėtojais!”

LINA


“Viskas labai patiko, kai tik ką įdomaus ar naujo suplanuosit norėčiau gauti info būtinai, gal tik pasiūlymas – galėtų būti vieną diena Singapūre apžvalga, skrendant kokį ilga kelią,
Jums sėkmės darbuose ir poilsyje , pavydžiu saulės ir to natūralumo. Iki malonaus siusitikimo”.

IRENA, 2017


“Ieva, tu buvai ir esi visiskai teisi del emociju aplankius Balio sala. Tai yra ramybes, nuosirdumo, savo vietos po saule supratimas. Nustoji ieskoti ko nepametes ir yra be galo gera isgerti puodeli kavos rojuje.
Rasau ir trinu, rasau ir vel trinu… Tiek daug man dave sios atostogos, kad nezinau ar iseis perkelti jausmus rasytiniu budu. Labiausiai noriu padekoti uz galimybe sugryzti i gyvenimo nuostabiausia etapa – vaikyste. Kai nerupejo kokia siandien diena ir kiek valandu, galejai megautis akimirka cia ir dabar. Kai pietus budavo patiekti tuo paciu metu ir tereikedavo juos su pasimegavimu suvalgyti. Kai nereikedavo «skenuoti» zmoniu, nes Balyje yra nuostabus zmones! As ju sypsenas ir akis, pilnas nuosirdumo prisiminsiu dar ilgai. Labiausiai istrigo ju sirdziu atvirumas, jie prieme mus kaip tolimus draugus, jie parode kaip myli ir brangina savo tikejima, tradicijas, kultura. Ir visu tuo dalinosi is sirdies, maciau kaip ziba ju akys pasakojant Balio istorija. Man tai buvo kazkas tobulo.
Be galinis aciu tau, Ieva uz rupesti, uz suteikta proga pazinti Bali taip kaip mes ir pamateme! Taip pat dekoju visai Balinetoju komandai. Jus nerealus, linkiu Jums kuo daugiau keliautoju ne tik is Lietuvos, bet ir is viso pasaulio.
Jusu pagalba ruosiantis kelionei buvo neikainojama.
Mergaitems is musu grupes Aciu uz gerai praleista laika.
Tikiuosi dar iseis susitikti kur nors siame pasaulyje.
Linkejimai nuo Juditos.
P.S. Aciu uz visus pirmus kartus. Miegas princeses lovoje Lovinoje tikrai buvo saldesnis”

JUDITA


“Aciu, Ieva Sabane, kad taip svelniai mus vis isjudini is savu kiautu.
As dar dabar negaliu sugrizt i realybe, nes laikas magiskame Balyje tarsi uzbure, itrauke. Ta subtili energija tvyranti visur ir viskame labai atpalaidavo, pazadino vaizduote ir kazka labai giliai paliko, pakeite manyje. Laikas viska sudelios.
Gera buvo pazint tiek daug nuostabiu moteru ir isiliet i visa atostogu ritma su surmuliu, juoku, moteriskais pokalbiais, kuno lepinimais, nuostabiais vaizdais ir Dievisku maistu.
Su svelnumu visas dar ilgai prisiminsiu ir sirdyje nesiosiuos, o su kitom gal dar ir pavyks pasimatyt?
Aciu visoms uz draugyste.”

AISTĖ


“Kasdien mintyse dėlioji sakinius po kelionės ir tikiesi, jog ryt jau bus lengviau sudėti mintis į viską aprėpiantį tekstą. Neįmanoma, nes pasakoti reikėtų valandų valandas. Kaip viskuo pasirūpinta, apie viską pagalvota, viskas pastebėta ir kiek daug nuoširdumo tame laike su Balinėtojais. Pati sala nuostabi, taip, bet ji gali ir likti.. tiesiog graži sala. Didysis džiaugmas įvyksta, kai tu visiškoje geros energijos/emocijos apsuptyje imi pažinti, pamatyti, patirti. Ir visa tai sukuria jie – BALINĖTOJAI. Kokia milžiniška žmonių armija liko už mūsų atostogų nugaros. Kiekvienas aptarnaujančio personalo žmogus, kaip dovana. Jie kūrė mūsų pasakiškas atostogas ir leido jaustis savais. Žinoma, viskas prasideda nuo pačių mūsų ir mūsų noro pastebėti, būti dėkingiems ir nuolankiems tame laike. Todėl aš nerandu žodžių kurie apibūdintų jausmus, patirtis ir emocija. Jei klausite ar verta? Ar noriu ten grįžti? Ar “apsimoka”? ŽINOMA! Balinėtojai žino ką daro, tiesiog patikėk jais! Jei leistų kas laiką atsukti… pasistengčiau dar lėčiau ir atidžiau mėgautis. Prisiminimai verčia šypsotis nuolatos. Ačiū Ievai, Leo, Wayanui ir jo šeimai, vairuotojui Putu ir t.t. Kiekvienam sutiktam ten!”

AUGA


“Nuo pat pirmojo prašymo paskutinės vakarienės metu iki šiandien labai daug galvojau ką reikės parašyti šitame laiške. Bet ne todėl,kad nežinau ką rašyti, bet todėl, kad yra tiek daug minčių ir emocijų, kad tikslingai laukiau kol praeis šiek tiek laiko kol jos susigulės. Šiandien jau lygiai savaitė kai grįžome į realybę iš neaužmirštamos salos, gaila, nes tos 10 dienų praėjo kaip viena neužmirštama akimirka. Visų atostogų metu supo įvairiausi išgyvenimai, mintys, emocijos ir nuotaikos. Nuo užstrigimo oro uostose skrendant į Balį iki įlipant į lėktuvą atgal namo. Ieva, esu dėkinga Tau ir visai komandai už nepamirštamą nuotikį. Ačiū už rūpestį, kantrybę, gerą nuotaiką, nuoširdumą ir visad besišypsančias akis 🙂 Kiekviena diena buvo pilna įspūdžių, naujų potyrių ir išbandymų, už kuriuos sakau AČIŪ visai komandai. Taip pat didelis ačiū Wayan, tai nuostabiausias mano sutiktas gidas 🙂 Taip pat ačiū vairuotojams, su kuriais jautėmės saugios visų kelionių metu 🙂 Po atostogų grįžau labiau susidėliojusi savo mintis, ramesnė vidumi, labiau pasitikinti savimi. Tikiuosi, kad tos teigiamos emocijos išsilaikys dar ilgą laiką 🙂 Tikiuosi, kad tai nebuvo pirmas ir paskutinis mano apsilankymas Balyje 🙂 Linkėjimai 😉

RAIMONDA


“Kartais mums idėjos ateina iš aukščiau, aš labai džiaugiuosi, kad jūs esat. Šita kelionė mane privertė atsisukti į save, pajusti tai ką jaučia širdis ir pleisti vaiką iš savo vidaus. Aš manau, kad šioje kelionėje aš radau save. Didžiausią įspūdį paliko Baturas (toks jausmas, kad ten mano lopšys, aš ten jaučiausi laisva, saugi, laiminga. Labai patiko nardymas Menjangane, baimės nugalėjimas nardymui ir tas grožis kuris tave įtraukia. Nors kartais ateina mintis, kad viso to nebūčiau pajutus, jei nebūčiau sutikus ajurvedinio daktaro. Turbūt ten pasiliko viskas ką aš norėjau paleisti. Taiką aš patyriau per šias atostogas neįmanoma nupirkti už jokius pinigus. Prieš šią kelionę mano kredo buvo kuo daugiau pažystu žmones, tuo labiau myliu gyvūnus. Dabar galiu drąsiai rėkti, ne AŠ MYLIU VISUS.

Ačiū Jums ir Jūsų stipriai komandai už visas akimirkas. Myliu Jus.

P.S. Ievute, neįmanoma surašyti ant lapo tai ką jaučiu aš. Apie tuos jausmus galima išsakyti. Aš nesu rašytoja. Bet tai ką pajutau Balyje tai yra nuostabu. Ir manau, kad pajutau Balio dvasią. Ačiū”

DEIVĖ, 2018 spalis


“Miela Ieva,

Ačiū tau!!! Ačiū tau už Balį – ne už šalį, ne už salą, bet už tą Balį, kurį atradau savyje…už moteriškumą, už gėrį, už grožį, už ramybę, aistrą, meilę. Ši kelionė, tai buvo kažkas nerealaus – jos metu aš tiek išmokau, tiek daug supratau, kad nežinau kaip tą visą jausmą išsivežti su savimi į savo kasdienį gyvenimą. Vieną dalyką žinau tikrai, kad šioje kelionėje prasidėjo labai didelė ir labai tikra mano transformacija, mano kelionė į tikrąjį gyvenimą, į savojo “Balio” atradimą. Taip pat, ačiū tau už inspiraciją būti laisvai – tu esi toks laisvas žmogus, tokia dvasiškai graži moteris, kad tikiu ir aš vieną dieną tokia tasiu ir išskrisiu į savąjį “kosmosą”…toli, toli, kur visus supa meilė, ramybė, gerumas. Linkiu tau toliau dalinti savo gerumą ir grožį žmonėms ir organizuoti dar daugiau tokių nerealių kelionių – aš su tavim nors ir į pasaulio kraštą važiuosiu!

Mano Balio įsimintiniausios akimirkos: Kai mus pasitikot Sanur viešbutyje, vakarienė resorte, diena pas Wayaną, pirmas įspūdis atvykus į Ubudo viešbutį, filmas kartu su merginom, pokalbiai po žvaigždėtu dangum, Baturas, kakavos ceremonija, snorklingas, pasivaikščiojimai po ryžių terasas, juokas, Wayano rūpestis ir juokeliai, vandens ceremonija ir tavo, Ieva, begalinis gerumas ir rūpestiskiekvieną šios kelionės minutę!

Ačiū! Myliu! Šypsausi visa širdimi!”

ŠARŪNĖ, 2018 spalis


“Mieloj, Ieva,

Noriu padėjoti už pačią nuostabiausią kelionę, už patirtis, už begalę pirmų kartų. Tiek daug pirmų kartų per tokį trumpą laiką aš dar neturėjau 🙂

Iš šios kelionės tikėjausi pasisemti ramybės sau ir pasikrauti moteriškos energijos. Visą tai ir gavau, bet nesitikėjau, kad gausiu su kaupu. Ačiū tau ir merginoms už tai. Nesitikėjau, kad viskas bus taip puikiai suorganizuotair aukščiausios klasės. Nebuvo nė vienos akimirkos , kad kažkas nepatiktų ar suerzintų. Pamačiau ir dar kartą įsitikinau, kad kai viskas daroma iš širdies, žmonės pasikrauna tik pozityvu. Net jei ir būna trūkumų, jie nepastebimi, nes meilė ir gėris perspjauna. Linkiu tau klestėti, plėstis ir dovanoti dar daugiau žmonių tiek gėrio ir laimės. Ačiū tau”

GABRIELA, 2018 spalis


“DĖKUI BALIUI! DĖKUI TAU

Atsiprašau! Nes labai nemėgstu rašyti 🙂 Bandau…Dėkui už stebuklus, kurie vyko čia! Juk kartais tereikia atsimerkti, pajausti, norėti ir pamatyti juos aplink save ir savyje. Dėkui už ramybę, tikrumą ir meilę! Tai ypatinga vieta būti sau ir su savimi. Čia sunku pamiršti kas tu esi. Tu tiesiog esi! Esi gamtos ir visatos dalis. TU ESI VISKS ir VISKAS ESI TU!

Dėkui, Ieva, už supratimą ir pajautimą, kad mes moterys – deivės. Esame ypatingos. Mūsų meilės energija gali padaryti pasaulį geresniu, gražesniu…Taip gera mylėti!!!

Dėkui už kelionę link didesnės meilės SAU! IEVA, Tu tas žmogus, kuris padėrė mus laimingas Myliu! Dėkui!”

RŪTA S., 2018 spalis


“Ši kelionė man dar kartą įrodė, kad galiu būti kantri ir prisitaikanti 🙂 Labai patiko nedidelė grupė, kelios artimos sielos, nuostabūs viešbučiai, tobulas maistas, tobulas oras, mieli vietiniai gventojai, Wayanas!!!

Patiko pažintis su vietine kultūra, tradicijomis, gyvenimo būdu. Pirmą kartą išbandžiau snorkelingą ir raftingą – žinau, kad atradau naujus pomėgius. O svarbiausia pamatyti save tarp kitų ir suvokti, kad ramybę su savimi esu jau seniai atradusi!!! 🙂 AČIŪ!!!”

DEIVĖ, 2018 spalis


“Miela Ievute,

Noriu padėkoti tau tik už vieną, bet man labai svarbų dalyką – atsiradusį, t.y. sugrįžusį norą gyventi. Du metai kaip kūnas išgijo, bet siela ne! Kiekvieną dieną kankinu ir graužiu save. Netikėjau ateitim, nekenčiau savo kūno (vaistai subjaurojo). Bet vakar šventykloje supratau, kad viskas išsiplovė, išėjo iš mano kūno ir sielos. Po to teliko tik atsiverti – mazgelių terapija! Nuostabus dalykas. Labai tau ačiū už viską. Tai buvo tikra kelionė į save. Su meile ir pagarba”

TIESIOG RITA, 2018 spalis


“Mieloji Ieva,

Parašysiu tau vieną istoriją iš vienos daugiausia man davusių knygų, parašytą moters, įkvepiančios mane kiekvieną dieną.

“I was walking into the forest with my grndmother one morning. It was so beautiful and peaceful. I was only four years old, a tiny little one. And I saw something very strange – a straight line across the road. I was so curious when I went over it; I just wanted to touch it. Then my grandmother screamed so loud. I remember it so strongly. It was a huge snake.

That was the first moment in my life that I really felt fear, but I had no idea what I should be affraid of. Actually, it was my grandmother’s voice that frightened nme. And then the snake slightered away, fast.

It is incredible how fear is built into you, by your parents and others surrounding you. You’re so innocent in the beggining; you don’t know.”

Marina Abromovic “Walk through walls”.

Pasaulis man dažnai liepia būti atsargiai, per daug nepasitikėti žmonėmis, nebūti tokia atvira, mąstyti kritiškai, žodžiu – bijoti. Aš visad noriu protestuoti prieš šitą mums įdiegiamą baimę ir nepamiršt, kad visas pasaulis yra man atviras, jeigu aš esu jam atvira. Šita kelionė man buvo milžiniškas mano protestavimo pateisinimas, liepimas nebijoti, net jei bijoti liepia kiekvienas aplink esantis. Tu kuri stebuklus – ačiū. Su meile.”

MELITA, 2018 spalis


“Ieva, miela, fantastiška, nereali!

Labai norėčiau parašyti patį gražiausią savo laišką, bet neišmokau popieriuje išlieti tai ką jaučiu. Susitikimas su tavimi man stipriai priminė, kad gyvenimas šiame pasaulyje gali būti toks gražus, dovaojant aplink geras emocijas, supratimą, nuoširdų bendravimą, džiaugsmą ir grožį. Esi kaip fėja 🙂 tarp palmių, tarp besišypsančių baliečių ir visos šios nuostabios salos skleidžiančios magijas. Čiū tau už šį nuostabų laiką šalia tavęs. Linkiu būti visada tokia laiminga šio pasaulio gyventoja kai tave pažinau. Stipriai stipriai apkabinu, nuoširdžiai tikiuosi dar pasidžiaugti tavo bendrija. Su meile.”

LAIMĖ, 2018 spalis


“Miela, Ievute,

Prieš važiuodama į Balį tave pamačiau ir įsivaizdavau besidžiaugiančia gyvenimu, mylinčia save, spinduliuojančia energija, atradusią save 🙂 Tačiau tikrai nė neįsivaizdavau, tai, kad žmogu gali taip giliai”išeiti į kosmosą” 🙂 Nuoširdžiai pavydžiu ir tikiuosi kada nors pati taip “išeiti į kosmosą” 🙂 P.S. Dėkoju už karalienės titulą. Be galo nuoširdu ir malonu 🙂

Iki kitų susitikimų :)”

HENRETA, 2018 spalis


“Kelionė į Balį man davė daug patyrimų pačiai sau… Esu dėkinga už tai, jog supratau, kaip reikia rūpintis savimi, mylėti save ir džiaugtis, jog turi save, mylimą šeimą, turi viską, tik reikia išmokti pradėti tą matyti ir nukreipti negatyvias mintis šalin, kuo toliau. AČIŪ!”

DEIVĖ, 2018 spalis


“Miela Ieva,

Ačiū Tau 🙂 Už rūpestį, lengvumą, atradimus ir potyrius. Labai buvo gera matyti nesuvaidintą atsipalaidavimą ir didelį rūpesti kieviena iš mūsų. Mokėjimą džiaugtis tuo, ką matai ir jauti ne pirmą kartą. Atrodė, kad atkeliavai kartu su mumis ir taip pat nieko nesi patyrusi 🙂 Buvo labai gera stebėti tave, mokytis iš tavęs pajausti.

Atostogos nurovė stogą 🙂 Nėra buvę taip gerai niekados, patyriau tai, ko nesu patyrusi niekada ir niekur kitur. Myliu mus visas ir kiekvieną atskirai. Tikiu, kad Balio patyrimai keis mano gyvenimą ir leis pajusti bent kruopelę to lengvumo kasdienėje rutinoje. Kaip gera būti moterimi 🙂 Esu dėkinga sau, kad atvykau, kad ryžausi. Šiandien rami skrendu namo mylėti gyvenimo. Ačiū, Ievute. Ačiū, Bali. Ačiū, Deivės. MYLIU”

SONATA, 2018 spalis


Nepamirštama 10 dienų moteriška kelionė į Balio salą su Balinėtoja Ieva tik 1310 € !

Kelionės datos:

Lapkričio 3-12 d., 2023 m. Rezervacija

Kovo 17-26 d.2024 m. Rezervacija

Leiskitės pažinti tropinės Balio salos, kruopščiai Balinėtojų komandos suplanuotu maršrutu!

Daugiau informacijos [email protected]