Moteriškos kelionės kūnui ir sielai Balio saloje atsiliepimai

Moteriškos kelionės kūnui ir sielai Balio saloje atsiliepimai
Moteriskos atostogos kunui ir sielai

Keliautojos atvėrė širdį ir aprašė savo išgyvenimus Balyje “Moteriškos atostogos kūnui ir sielai” metu.

“Jeigu rojus zemeje egzistuoja tai jo vieta yra Balyje. Si kelione buvo nepakartojama. Kaip sapnas is kurio nesinorejo pabusti. Aciu tau Ieva ir visai Balinetoju komandai kad visos akimirkos buvo nepakartojamos ir nuostabiai suplanuotos. Kad turejau galimybe pamatyti Bali tikru balieciu akimis. Kad jautesi tavo noras ir uzsidegimas perkteiti tikraja sios zemes kampelio dvasia. Patirti daugybe dalyku ir dar daugiau emociju. Tureti laiko pabuti su savimi ar tiesiog grozetis neitiketinomis saulelydzio spalvomis. Aciu tavo komandai uz pozytivuma ir visiska dedikacija. Aciu kad sia kelione padarete neivertinama pinigais nes as grizau tokia turtinga savo viduje ir suprantanti kiek daug mes galetumem ismokti is Balio zmoniu. Tai ypatinga vieta. Su dar ypatingesne energija. Kuria tiesiog jauti. Kuri priverčia tave sypsotis, svajoti, kurti, matyti kokia nepakartojama yra gamta. Atrodo kad Balyje sustoja laikas ir ten viskas imanoma. Zmones visa laika sypsosi ir yra laimingi. Tad aciu dar karta Balinetojai uz visas nuostabias akimirkas. Uz ta ilga sapna kuri sapnavau budama tenai ir uz naujus ikvepimus, planus ir svajones. As dar ten sugrisiu. Tad musu issiskitimas tik laikinas Ir tikrai visiems linkiu tenai apsilankyti. Pajusti ta dvasia ir pamatyti ta grozi”.

LAURA


“Aciu Tau, Ieva!!! Kai pamačiau skelbimą “Moteriškos atostogo kūnui ir sielai” net nenutokiau, kad tai galėtų būti realybę. Kaip įprasta rūpinausi namais, vaikais ir apie važiavimą vienai į kelionę (be vyro, šeimos) anksčiau net minties nebuvo. Tačiau nuolat kirbėjo jausmas, kad sielai reikia tokių pokyčių, nusprendžiau atsiklausti vyro, ką jis mano apie tai…Nuoširdžiai labai nustebau, jis pajautė, kad turiu važiuoti į Balį ir palauždamas savo įsitikinimus ramiu balsu pasakė “tau to reikia, jau iš anksto bandyk planuoti savo laiką ir pailsėk kelionėje”. Tai buvo nuostabiausias įvykis mano gyvenime, kai dar kartą įsitikinau, kad šalia turiu supratinga ir Nuostabų Vyrą. Kelionė į Balį padėjo man suprasti koks glaudus ryšis gali būti su mylimu žmogumi, ir net nesvarbu, kad buvau tolimiausiame taške nuo Lietuvos. Teko perlipti savo komforto zonos ribas, kelionės metu išbandyti surfinimą, snorklinimą, kopimą į ugnikaulį naktyje, raftingą… Bendravimas vien su moterimis atskleidė nuostabų moteriško bendravimo ryšį ir dėka šių moterų suprasti save… o bendravimas Balyje su vietiniais žmonėmis padėjo suprasti dabarties akimirkos svarba. Dauguma žmonių Lietuvoje gyvena nuolat mąstydami apie ateitį, vis tikisi kada nors laimingai gyventi. Iš tikrųjų tokiu būdu jaustis laimingais yra neįmanoma, nes toks žmogus nesugeba įvertinti dabarties momento. Gyventi šia diena reiškia mokėti džiaugtis teigiamais, kasdieniais įvykiais – rytiniu arbatos ar kavos puodeliu, dienos veikla, vakariniu paplepėjimu su artimiausiais ir mylimiausiais žmonėmis – va tai ko tikrai galima pasimokyti Balyje. Dėkoju Ievai Šabanei už nuostabiai suplanuotas Moteriškas atostogas!!! Tu stebuklinga, mistinė Moteris, gera buvo pažinti Tave!!!”

MARIJA


“Kai tik prisimenu Bali ir akimirka griztu ten, mano kuna apima neapsakoma palaima. Nerimas, ilgesys, troskimas, noras, meile, laime, dziaugsmas, svajones.. jauciu visus siuos jausmus vienu kartu, todel mano kune begaline palaima ir energija. per sia kelione Ismokau jausti save, isiklausyti i gamtovaizdi, ragauti neregeto ir nezinomo skonio, susipazinti su kitokiais zmonemis, SUSTOTI AKIMIRKA del saves. Si kelione neapsakoma zodziais, kad ir kaip stengciausi.. Tai kazkas YPATINGA. ten yra vieta kur tu neegzistuoji, o GYVENI. …. !!!!!! nekantrauju grizti, nes gyventi noriu…. ‪Aaaaciuuuu! Zaviuosi ‪Ieva Sabane organizuotumu, aciu aciu aciu tau ir visom kitom buvusiom. Patyreme labai daug! Tikiuosi tai dar ne pabaiga!”

ŠARŪNĖ


“Ačiū, Ieva, Tau! Atostogos buvo nerealios tik Tavo ir visų merginų dėka! Drąsiai galiu sakyti, kad tai įspūdingiausios mano gyvenimo atostogos!”

VALDONĖ


“Ačiū tūkstantį kartú, ir tau Ieva, šita kelionė kosmosas!!!!”

RASA


“Labai aciu uz nerealia galimybe naujiems potyriams”.

KRISTINA


“Nuosirdziausias aciu tau, Ieva tai nerealiausios atostogos kunui ir sielai pacia tikriausia prasme! aciu uz tiek pirmu kartu!!! Net sunku suvokt, kiek patyrem emociju! Oda siurpsta…
Tai suvoksim tik dar po kazkiek laiko…
ir dar aciu labai paciom nerealiausiom merginom, su kuriomis per sias dvi savaites mes tapom tikra komanda Sekmes visom is sirdies!”

JOLANTA


“Ačiū, tau, Ieva Sabane už tai, kad pasidalinai savo pasauliu kartu su mumis. Jis toks šviesus, stebuklingas, įkvepiantis, gilus, užburiantis, kartais bauginantis ir lemtingas, kartais tviskantis ir visada prasmingas…Tai daugiau nei atostogos, tai kelionė apie tai, kai pradedi regėti toliau už horizonto, skuosti greičiau už bangas, jausti visatos jėga, regėti visaapimantį saulėtekį, ir jausti nepaliaujama nuoširduma…Nuostabu, nepakartojama ir labai labai prasminga! Ačiū Tau!!!”

RENATA


“Šioje kelionėje leidau sau tiesiog buti, stebejau save, viska emiau be nusistatymu ir vertinumu, tiesiog atsidaviau, pasineriau i balio aplinka…
kaip lengva buvo…
zavejausi balieciu paprastumu, kuri sau primenu cia…
balio siluma ir grozis, svetingumas ir jaukumas, keliones lengvumas…tavo, Ieva, energija ir jaunatviskumas, visa tai kelionei suteike zavesio…
svytejo mano akys, kuteno padukus, spinduliavau balio virpesiais grizus ir pasakojant visiems linkejau tokios keliones:)
aciu tau…jei ne tu kelione butu visai kitokia…tu man ten taip tinki, taip puikiai isilieji į ta aplinka, net susimasciau kaip tu cia gyveni:)
stai trumpai apie nuostabia kelione…net rasant jauciu sirdutes virpesius:)”

ALINA


“Man ši kelione – į kitą pasaulio kraštą, kitą kultūrą, rojų. Kartu tai kelionė gilyn į save, savęs pažinimą per kitas moteris, savo ribų pajautimą, praplėtimą, moteriškos bendrystes pojūtis, mokymasis leisti sau jausti kylančius visus jausmus, daug pirmų kartų, sakymas Taip, ką siūlė Balis. Palikus buitį ir rutiną Lietuvoje, atsiveriant naujom spalvom, pojūčiams, bendravimui, gamtos stichijoms, nuoširdumui. Ir visa tai tereikia sugerti, isileisti, priimti.
Susigundziau į šią kelionę iš dalies dar ir dėl to, kad viskas suorganizuota ir nereikia atlikti jokių namų darbų dėl to, kaip nuvykti, ką pamatyti, kur apsistoti. Balinetoja Ieva viskuo pasirūpino: pradedant nuostabiomis vilomis su baldakimais, baigiant neturistinių salos vietų aprodymu. Daug šypsenų, geros nuotaikos, energijos, kantrybės, įsiklausimo i nuolat kintančius moteriškus norus ir pageidavimus. Man ši kelionė buvo dovana sau..”

EDITA


“Noriu padėkoti už nepaprastą laiką praleistą Balyje. Viskas buvo puikiai suorganizuota, kelionės programa 100 % atitiko mano poreikius, Vilos buvo UAAAAUUU, bet svarbiausia – tavo energija, drąsa, optimizmas ir kantrybė mane labai įkvėpė didesniems darbams grįžus į Lietuvą. Ta ypatingoji Balio atmosfera, puiki moterų kompanija ir tavo rūpestis bei kompanija buvo labai šiltas, malonus ir nuoširdus nuotykis. Žinau, kad aplankėmė apie 70 % salos, bet planuoju dar grįžti aplankyti likusią salos dalį. Taigi iki susitikimo, ir dar kartą ačiū Ievut už viską. (Už kaprizus mūsų, kuriuos taip ramiai toleravau irgi labai ačiū :)))))”

AURELIJA


“Balis yra vadinamas „Dievų sala“. Vietiniai nuoširdžiai tiki kažkuo didesniu už save, karma ir balanso dėsniu, bei gyvena vadovaudamiesi šiais principais. Neišvengiamai būdama ten to persisėmiau ir aš, o kartu – ir mano kelionės draugės. Ačiū Ieva Sabane – ne už tai, ką mums parodei (nes tai – lyg ir darbas), bet už tai, kaip – su meile, energija ir grožiu – tai padarei ir ilgam įkvėpei. Kas važiuosit į Balį, važiuokit su Balinėtojais!”

LINA


“Viskas labai patiko, kai tik ką įdomaus ar naujo suplanuosit norėčiau gauti info būtinai, gal tik pasiūlymas – galėtų būti vieną diena Singapūre apžvalga, skrendant kokį ilga kelią,
Jums sėkmės darbuose ir poilsyje , pavydžiu saulės ir to natūralumo. Iki malonaus siusitikimo”.

IRENA, 2017


“Ieva, tu buvai ir esi visiskai teisi del emociju aplankius Balio sala. Tai yra ramybes, nuosirdumo, savo vietos po saule supratimas. Nustoji ieskoti ko nepametes ir yra be galo gera isgerti puodeli kavos rojuje 😍
Rasau ir trinu, rasau ir vel trinu… 😊 tiek daug man dave sios atostogos, kad nezinau ar iseis perkelti jausmus rasytiniu budu 😄 labiausiai noriu padekoti uz galimybe sugryzti i gyvenimo nuostabiausia etapa – vaikyste 🤗 kai nerupejo kokia siandien diena ir kiek valandu, galejai megautis akimirka cia ir dabar. Kai pietus budavo patiekti tuo paciu metu ir tereikedavo juos su pasimegavimu suvalgyti. Kai nereikedavo «skenuoti» zmoniu, nes Balyje yra nuostabus zmones! As ju sypsenas ir akis, pilnas nuosirdumo prisiminsiu dar ilgai. Labiausiai istrigo ju sirdziu atvirumas, jie prieme mus kaip tolimus draugus, jie parode kaip myli ir brangina savo tikejima, tradicijas, kultura. Ir visu tuo dalinosi is sirdies, maciau kaip ziba ju akys pasakojant Balio istorija. Man tai buvo kazkas tobulo 😍
Be galinis aciu tau, Ieva uz rupesti, uz suteikta proga pazinti Bali taip kaip mes ir pamateme! Taip pat dekoju visai Balinetoju komandai. Jus nerealus, linkiu Jums kuo daugiau keliautoju ne tik is Lietuvos, bet ir is viso pasaulio 👍
Jusu pagalba ruosiantis kelionei buvo neikainojama 🙏
Mergaitems is musu grupes Aciu uz gerai praleista laika 🤗
Tikiuosi dar iseis susitikti kur nors siame pasaulyje 😋
Linkejimai nuo Juditos 😘😘😘
P.S. Aciu uz visus pirmus kartus 🤗 miegas princeses lovoje Lovinoje tikrai buvo saldesnis ✨💫

JUDITA


“Aciu, Ieva Sabane, kad taip svelniai mus vis isjudini is savu kiautu 😉😊🤗
As dar dabar negaliu sugrizt i realybe, nes laikas magiskame Balyje tarsi uzbure, itrauke. Ta subtili energija tvyranti visur ir viskame labai atpalaidavo, pazadino vaizduote ir kazka labai giliai paliko, pakeite manyje. Laikas viska sudelios 😃
Gera buvo pazint tiek daug nuostabiu moteru ir isiliet i visa atostogu ritma su surmuliu, juoku, moteriskais pokalbiais, kuno lepinimais, nuostabiais vaizdais ir Dievisku maistu 🙏❤
Su svelnumu visas dar ilgai prisiminsiu ir sirdyje nesiosiuos, o su kitom gal dar ir pavyks pasimatyt?
Aciu visoms uz draugyste ❤🤗🌊

AISTĖ


“Kasdien mintyse dėlioji sakinius po kelionės ir tikiesi, jog ryt jau bus lengviau sudėti mintis į viską aprėpiantį tekstą. Neįmanoma, nes pasakoti reikėtų valandų valandas. Kaip viskuo pasirūpinta, apie viską pagalvota, viskas pastebėta ir kiek daug nuoširdumo tame laike su Balinėtojais. Pati sala nuostabi, taip, bet ji gali ir likti.. tiesiog graži sala. Didysis džiaugmas įvyksta, kai tu visiškoje geros energijos/emocijos apsuptyje imi pažinti, pamatyti, patirti. Ir visa tai sukuria jie – BALINĖTOJAI. Kokia milžiniška žmonių armija liko už mūsų atostogų nugaros. Kiekvienas aptarnaujančio personalo žmogus, kaip dovana. Jie kūrė mūsų pasakiškas atostogas ir leido jaustis savais. Žinoma, viskas prasideda nuo pačių mūsų ir mūsų noro pastebėti, būti dėkingiems ir nuolankiems tame laike. Todėl aš nerandu žodžių kurie apibūdintų jausmus, patirtis ir emocija. Jei klausite ar verta? Ar noriu ten grįžti? Ar “apsimoka”? ŽINOMA! Balinėtojai žino ką daro, tiesiog patikėk jais! Jei leistų kas laiką atsukti… pasistengčiau dar lėčiau ir atidžiau mėgautis. Prisiminimai verčia šypsotis nuolatos. Ačiū Ievai, Leo, Wayanui ir jo šeimai, vairuotojui Putu ir t.t. Kiekvienam sutiktam ten!”

AUGA


“Nuo pat pirmojo prašymo paskutinės vakarienės metu iki šiandien labai daug galvojau ką reikės parašyti šitame laiške. Bet ne todėl,kad nežinau ką rašyti, bet todėl, kad yra tiek daug minčių ir emocijų, kad tikslingai laukiau kol praeis šiek tiek laiko kol jos susigulės. Šiandien jau lygiai savaitė kai grįžome į realybę iš neaužmirštamos salos, gaila, nes tos 10 dienų praėjo kaip viena neužmirštama akimirka. Visų atostogų metu supo įvairiausi išgyvenimai, mintys, emocijos ir nuotaikos. Nuo užstrigimo oro uostose skrendant į Balį iki įlipant į lėktuvą atgal namo. Ieva, esu dėkinga Tau ir visai komandai už nepamirštamą nuotikį. Ačiū už rūpestį, kantrybę, gerą nuotaiką, nuoširdumą ir visad besišypsančias akis 🙂 Kiekviena diena buvo pilna įspūdžių, naujų potyrių ir išbandymų, už kuriuos sakau AČIŪ visai komandai. Taip pat didelis ačiū Wayan, tai nuostabiausias mano sutiktas gidas 🙂 Taip pat ačiū vairuotojams, su kuriais jautėmės saugios visų kelionių metu 🙂 Po atostogų grįžau labiau susidėliojusi savo mintis, ramesnė vidumi, labiau pasitikinti savimi. Tikiuosi, kad tos teigiamos emocijos išsilaikys dar ilgą laiką 🙂 Tikiuosi, kad tai nebuvo pirmas ir paskutinis mano apsilankymas Balyje 🙂 Linkėjimai 😉

RAIMONDA


“Kartais mums idėjos ateina iš aukščiau, aš labai džiaugiuosi, kad jūs esat. Šita kelionė mane privertė atsisukti į save, pajusti tai ką jaučia širdis ir pleisti vaiką iš savo vidaus. Aš manau, kad šioje kelionėje aš radau save. Didžiausią įspūdį paliko Baturas (toks jausmas, kad ten mano lopšys, aš ten jaučiausi laisva, saugi, laiminga. Labai patiko nardymas Menjangane, baimės nugalėjimas nardymui ir tas grožis kuris tave įtraukia. Nors kartais ateina mintis, kad viso to nebūčiau pajutus, jei nebūčiau sutikus ajurvedinio daktaro. Turbūt ten pasiliko viskas ką aš norėjau paleisti. Taiką aš patyriau per šias atostogas neįmanoma nupirkti už jokius pinigus. Prieš šią kelionę mano kredo buvo kuo daugiau pažystu žmones, tuo labiau myliu gyvūnus. Dabar galiu drąsiai rėkti, ne AŠ MYLIU VISUS.

Ačiū Jums ir Jūsų stipriai komandai už visas akimirkas. Myliu Jus.

P.S. Ievute, neįmanoma surašyti ant lapo tai ką jaučiu aš. Apie tuos jausmus galima išsakyti. Aš nesu rašytoja. Bet tai ką pajutau Balyje tai yra nuostabu. Ir manau, kad pajutau Balio dvasią. Ačiū”

DEIVĖ, 2018 spalis


“Miela Ieva,

Ačiū tau!!! Ačiū tau už Balį – ne už šalį, ne už salą, bet už tą Balį, kurį atradau savyje…už moteriškumą, už gėrį, už grožį, už ramybę, aistrą, meilę. Ši kelionė, tai buvo kažkas nerealaus – jos metu aš tiek išmokau, tiek daug supratau, kad nežinau kaip tą visą jausmą išsivežti su savimi į savo kasdienį gyvenimą. Vieną dalyką žinau tikrai, kad šioje kelionėje prasidėjo labai didelė ir labai tikra mano transformacija, mano kelionė į tikrąjį gyvenimą, į savojo “Balio” atradimą. Taip pat, ačiū tau už inspiraciją būti laisvai – tu esi toks laisvas žmogus, tokia dvasiškai graži moteris, kad tikiu ir aš vieną dieną tokia tasiu ir išskrisiu į savąjį “kosmosą”…toli, toli, kur visus supa meilė, ramybė, gerumas. Linkiu tau toliau dalinti savo gerumą ir grožį žmonėms ir organizuoti dar daugiau tokių nerealių kelionių – aš su tavim nors ir į pasaulio kraštą važiuosiu!

Mano Balio įsimintiniausios akimirkos: Kai mus pasitikot Sanur viešbutyje, vakarienė resorte, diena pas Wayaną, pirmas įspūdis atvykus į Ubudo viešbutį, filmas kartu su merginom, pokalbiai po žvaigždėtu dangum, Baturas, kakavos ceremonija, snorklingas, pasivaikščiojimai po ryžių terasas, juokas, Wayano rūpestis ir juokeliai, vandens ceremonija ir tavo, Ieva, begalinis gerumas ir rūpestiskiekvieną šios kelionės minutę!

Ačiū! Myliu! Šypsausi visa širdimi!”

ŠARŪNĖ, 2018 spalis


“Mieloj, Ieva,

Noriu padėjoti už pačią nuostabiausią kelionę, už patirtis, už begalę pirmų kartų. Tiek daug pirmų kartų per tokį trumpą laiką aš dar neturėjau 🙂

Iš šios kelionės tikėjausi pasisemti ramybės sau ir pasikrauti moteriškos energijos. Visą tai ir gavau, bet nesitikėjau, kad gausiu su kaupu. Ačiū tau ir merginoms už tai. Nesitikėjau, kad viskas bus taip puikiai suorganizuotair aukščiausios klasės. Nebuvo nė vienos akimirkos , kad kažkas nepatiktų ar suerzintų. Pamačiau ir dar kartą įsitikinau, kad kai viskas daroma iš širdies, žmonės pasikrauna tik pozityvu. Net jei ir būna trūkumų, jie nepastebimi, nes meilė ir gėris perspjauna. Linkiu tau klestėti, plėstis ir dovanoti dar daugiau žmonių tiek gėrio ir laimės. Ačiū tau”

GABRIELA, 2018 spalis


“DĖKUI BALIUI! DĖKUI TAU

Atsiprašau! Nes labai nemėgstu rašyti 🙂 Bandau…Dėkui už stebuklus, kurie vyko čia! Juk kartais tereikia atsimerkti, pajausti, norėti ir pamatyti juos aplink save ir savyje. Dėkui už ramybę, tikrumą ir meilę! Tai ypatinga vieta būti sau ir su savimi. Čia sunku pamiršti kas tu esi. Tu tiesiog esi! Esi gamtos ir visatos dalis. TU ESI VISKS ir VISKAS ESI TU!

Dėkui, Ieva, už supratimą ir pajautimą, kad mes moterys – deivės. Esame ypatingos. Mūsų meilės energija gali padaryti pasaulį geresniu, gražesniu…Taip gera mylėti!!!

Dėkui už kelionę link didesnės meilės SAU! IEVA, Tu tas žmogus, kuris padėrė mus laimingas Myliu! Dėkui!”

RŪTA S., 2018 spalis


“Ši kelionė man dar kartą įrodė, kad galiu būti kantri ir prisitaikanti 🙂 Labai patiko nedidelė grupė, kelios artimos sielos, nuostabūs viešbučiai, tobulas maistas, tobulas oras, mieli vietiniai gventojai, Wayanas!!!

Patiko pažintis su vietine kultūra, tradicijomis, gyvenimo būdu. Pirmą kartą išbandžiau snorkelingą ir raftingą – žinau, kad atradau naujus pomėgius. O svarbiausia pamatyti save tarp kitų ir suvokti, kad ramybę su savimi esu jau seniai atradusi!!! 🙂 AČIŪ!!!”

DEIVĖ, 2018 spalis


“Miela Ievute,

Noriu padėkoti tau tik už vieną, bet man labai svarbų dalyką – atsiradusį, t.y. sugrįžusį norą gyventi. Du metai kaip kūnas išgijo, bet siela ne! Kiekvieną dieną kankinu ir graužiu save. Netikėjau ateitim, nekenčiau savo kūno (vaistai subjaurojo). Bet vakar šventykloje supratau, kad viskas išsiplovė, išėjo iš mano kūno ir sielos. Po to teliko tik atsiverti – mazgelių terapija! Nuostabus dalykas. Labai tau ačiū už viską. Tai buvo tikra kelionė į save. Su meile ir pagarba”

TIESIOG RITA, 2018 spalis


“Mieloji Ieva,

Parašysiu tau vieną istoriją iš vienos daugiausia man davusių knygų, parašytą moters, įkvepiančios mane kiekvieną dieną.

“I was walking into the forest with my grndmother one morning. It was so beautiful and peaceful. I was only four years old, a tiny little one. And I saw something very strange – a straight line across the road. I was so curious when I went over it; I just wanted to touch it. Then my grandmother screamed so loud. I remember it so strongly. It was a huge snake.

That was the first moment in my life that I really felt fear, but I had no idea what I should be affraid of. Actually, it was my grandmother’s voice that frightened nme. And then the snake slightered away, fast.

It is incredible how fear is built into you, by your parents and others surrounding you. You’re so innocent in the beggining; you don’t know.”

Marina Abromovic “Walk through walls”.

Pasaulis man dažnai liepia būti atsargiai, per daug nepasitikėti žmonėmis, nebūti tokia atvira, mąstyti kritiškai, žodžiu – bijoti. Aš visad noriu protestuoti prieš šitą mums įdiegiamą baimę ir nepamiršt, kad visas pasaulis yra man atviras, jeigu aš esu jam atvira. Šita kelionė man buvo milžiniškas mano protestavimo pateisinimas, liepimas nebijoti, net jei bijoti liepia kiekvienas aplink esantis. Tu kuri stebuklus – ačiū. Su meile.”

MELITA, 2018 spalis


“Ieva, miela, fantastiška, nereali!

Labai norėčiau parašyti patį gražiausią savo laišką, bet neišmokau popieriuje išlieti tai ką jaučiu. Susitikimas su tavimi man stipriai priminė, kad gyvenimas šiame pasaulyje gali būti toks gražus, dovaojant aplink geras emocijas, supratimą, nuoširdų bendravimą, džiaugsmą ir grožį. Esi kaip fėja 🙂 tarp palmių, tarp besišypsančių baliečių ir visos šios nuostabios salos skleidžiančios magijas. Čiū tau už šį nuostabų laiką šalia tavęs. Linkiu būti visada tokia laiminga šio pasaulio gyventoja kai tave pažinau. Stipriai stipriai apkabinu, nuoširdžiai tikiuosi dar pasidžiaugti tavo bendrija. Su meile.”

LAIMĖ, 2018 spalis


“Miela, Ievute,

Prieš važiuodama į Balį tave pamačiau ir įsivaizdavau besidžiaugiančia gyvenimu, mylinčia save, spinduliuojančia energija, atradusią save 🙂 Tačiau tikrai nė neįsivaizdavau, tai, kad žmogu gali taip giliai”išeiti į kosmosą” 🙂 Nuoširdžiai pavydžiu ir tikiuosi kada nors pati taip “išeiti į kosmosą” 🙂 P.S. Dėkoju už karalienės titulą. Be galo nuoširdu ir malonu 🙂

Iki kitų susitikimų :)”

HENRETA, 2018 spalis


“Kelionė į Balį man davė daug patyrimų pačiai sau… Esu dėkinga už tai, jog supratau, kaip reikia rūpintis savimi, mylėti save ir džiaugtis, jog turi save, mylimą šeimą, turi viską, tik reikia išmokti pradėti tą matyti ir nukreipti negatyvias mintis šalin, kuo toliau. AČIŪ!”

DEIVĖ, 2018 spalis


“Miela Ieva,

Ačiū Tau 🙂 Už rūpestį, lengvumą, atradimus ir potyrius. Labai buvo gera matyti nesuvaidintą atsipalaidavimą ir didelį rūpesti kieviena iš mūsų. Mokėjimą džiaugtis tuo, ką matai ir jauti ne pirmą kartą. Atrodė, kad atkeliavai kartu su mumis ir taip pat nieko nesi patyrusi 🙂 Buvo labai gera stebėti tave, mokytis iš tavęs pajausti.

Atostogos nurovė stogą 🙂 Nėra buvę taip gerai niekados, patyriau tai, ko nesu patyrusi niekada ir niekur kitur. Myliu mus visas ir kiekvieną atskirai. Tikiu, kad Balio patyrimai keis mano gyvenimą ir leis pajusti bent kruopelę to lengvumo kasdienėje rutinoje. Kaip gera būti moterimi 🙂 Esu dėkinga sau, kad atvykau, kad ryžausi. Šiandien rami skrendu namo mylėti gyvenimo. Ačiū, Ievute. Ačiū, Bali. Ačiū, Deivės. MYLIU”

SONATA, 2018 spalis


Nepamirštama 10 naktų moteriška kelionė į Balio salą su Balinėtoja Ieva tik 1190 € !

Kelionės datos:

2019 m. kovo 7 – 17 d. Liko 4 laisvos vietos http://bit.ly/2RBT5vZ

2019 m. spalio 28 – lapkričio 7 d. REGISTRACIJA PRASIDĖJO http://bit.ly/2Bf2Afh

Leiskitės pažinti tropinės Balio salos, kruopščiai Balinėtojų komandos suplanuotu maršrutu!