20 vietų, kurias aplankyti būtina atvykus į Bali salą su vaikais || Atostogos su šeima
Atostogos su vaikais

Mūsų pačių ir kitų balinėjusių keliautojų patirtis rodo, kad atostogos Balyje su šeima gali būti turiningos ir kupinos įspūdžių.

Kad netektų atostogų metu Jums ir vaikui nuobodžiauti, mes atrinkome 20 patikrintų vietų, kuriose būnant laikas ištirps, o įspūdžių ir prisiminimų bus pilnos kišenės.

Bali Zoo parkas (Sukawati)

Palmių apsuptyje įsikūręs pirmasis Balyje zoologijos sodas, kuriame rekomenduojame praleisti pusę dienos. Susipažinsite su daugiau nei 500 rūšių nuostabių egzotinių gyvūnų iš visos Indonezijos, o kur dar tokios pramogos, kaip pusryčiai su orangutangais, pasivaikščiojimas su drambliais, jodinėjimas ant ponių… Mažųjų laukia vandens pramogų aikštelė. Išalkusių zoologijos lankytojų laukia net kelios kavinės. Nereikės sukti galvos dėl maisto, apie viską pagalvota!

Bilietus su nuolaida galite įsigyti internetu ir nereikės stovėti ilgoje eilėje.

Kulinarinė pamoka pas vietinius šeimoje (Bangli)

Ši diena ypatinga. Jūs lankysitės palmių apsuptoje vietoje, kur Jūsų lauks vietinių baliečių šeima. Jus supažindins su tradicinės virtuvės subtilybėmis, parodys kaip gaunamas kokoso aliejus. Kartu pietums pagaminsite 7 tradicinius patiekalus. O Jūsų vaikui nebus kada nuobodžiauti. Kol Jūs būsite pasinėrę į maisto gaminimą, jis žais su baliečių šeimos vaikais. Norint patirti šią dieną, susisiekite su mumis.

Green School Bali (Badung)

Apsilankymas šioje mokykloje neįkainojamas. Pamatyti, pajausti ir išgirsti kokiu principu ji veikia. Nuostabą kelianti mokyklos pastatų konstrukcija, savas daržas, mini zoologijos sodas. Viskuo rūpinasi mokytojai, mokiniai ir jų tėvai. Įdomiausia tai, kad viskas kas supa aplinkui yra naudojama mokslui, ne tik vadovėliai, skaičiai, raidės, bet ir viskas ką matai aplinkui. Ekskursija po vienintelę Balio žaliąją mokyklą trunka apie 2 valandas. Apsilankymą reikia planuotis iš anksto, nes būtina išankstinė rezervacija https://www.greenschool.org/bali/green-school-experience/

Bali Safari & Marine Park (Gianyar)

Rekomenduojame šiame parke praleisti visą dieną – tikrai nepasigailėsite! Balio kultūra persipina su Afrikos savana, todėl šiame parke pamatysite 50 rūšių įvairių gyvūnų, įskaitant kai kurias retas ir nykstančias rūšis. Mažųjų taip pat laukia vandens pramogų, interaktyvių nuotraukų zonos, beždžionės besikarstančios medžiais ir žinoma skaniausi ledai karštą dieną. Bilietus su nuolaida į šį parką galite įsigyti internetu ir neteks stovėti ilgose eilėse.

Plaukimas plaustais kalnų upe Ajung

Nesvarbu Jums 5-eri ar 65-eri, nes raftingą Ajung upe gali išbandyti kiekvienas. Šis plaukimas kalnų upe yra saugus, paprastas, linksmas ir kupinas patyrimų. Nusiteikite pusės dienos išvykai! Norite ir Jūs patirti, susisiekite su mumis.

Kemenuh Butterfly Park (Gianyar)

Ryžių laukų ir tropikų miškų apsuptyje įsikūręs nuostabus parkas, kuriame sutiksite mažus ir didelius įvairiaspalvius drugelius. Vienus galėsite pamaitinti, kitus pamatysite beskraidančius aplink. O besiilsinčius drugelius ant augalų lapų galėsite įamžinti savo telefonu. Prieš išeinant iš parko, būtinai nepraeikite pro kokonų kambarį. Jeigu Jums pasiseks, galėsite stebėti kaip iš kokono išlenda jau užaugęs drugelis. Neįkainojamai stebuklingas momentas!

Maha Restaurant (Ubud)

Netoli beždžionių miško įsikūręs restoranas laukia mažųjų smalsuolių, kuriems labai patinka mieli ir pūkuoti triušiukai. Čia ne tik skaniai pavalgysite, bet dar ir pažaisite su mielais teritorijoje šuoliuojančiais triušiukais. Kartu su vaikais galėsite juos ir pamaitinti.

Bali Bird Park (Batubulan)

Atogražų sodų apsuptyje, įsikūręs nuostabus paukščių parkas, kuris yra suskirstytas net į 7 regionus pagal čia gyvenančių paukščių rūšis. Taip pat yra sukurta jiems taip reikalinga augmenija. Šiame parke rekomenduojame praleisti ne mažiau kaip tris valandas. Taip pat šiame parke yra ir roplių teritorija, tad jeigu bus įdomu pamatyti garsiuosius varanus, būtinai apsilankykite.

Bilietus su nuolaida galite nusipirkti internetu.

Bounce Bali Trampoline Centre (Canggu)

Ši kondicionuojama pramogų vieta įsikūrusi populiariame Finns Recreation Club. Čia laukiami visi! Vaikams iki trijų metu apsilankymas nieko nekainuoja, o nuo trijų iki dvylikos metų vaikams suteikiama nuolaida. Patikėkite, po kelių valandų šėlionių energija tiesiog išgaruos!

Cubby House Kids Club (Canggu)

Nuostabi ir vaikams saugi vieta įsikūrusi populiariame Finns Recreation Club. Laukiami visi vaikai nuo 2 iki 12 metų. Kol Jūsų vaikus prižiūrės klubo darbuotojai, Jūs galėsite ramiai leisti susiplanuotą laiką. Vaikai iki 2 metų taip pat laukiami su aukle arba vienu iš tėvų. Vaikai kaipmat susiranda draugų ir smagiai leidžia laiką drauge žaisdami. Kiekvieną darbo dieną čia vyksta vis skirtingi užsiėmimai, rankdarbių būreliai, filmų seansai, karaokė. Ši vieta ypač puikiai tiks lietingą dieną.

The Ultimate Seawalker Experience (Sanur)

Nemėgstate nardyti, o gal bijote? Niekada nevaikščiojote jūros dugnu? Ši pramoga tikrai skirta Jums! Su specialia įranga Jūs galėsite vaikščioti jūros dugnu ir mėgautis povandeniniu pasauliu. Kas įdomiausia, kad nereikia jokių nardymo licenzijų, deguonies įrangos, Jūs net plaukų nesušlapsite ir galėsite nerti su akiniais ar kontaktiniais akių lęšiais. Nepamirštama pramoga skirta visiems nuo 9 iki 70 metų.

Balio Harmonija

Waterbom Bali vandens parkas (Kuta)

Didžiulėje teritorijoje įsikūręs vienas iš 5 pasaulyje geriausių vandens parkų. Tai tikra Kutos oazė, kur smagiai laiką praleis visi ir maži ir dideli. Šiame parke įrengti net 13 įspūdingų nusileidimo kalnelių. O praalkusių laukia keli restoranai, greito maisto užkandinės, šviežių sulčių baras. Taip pat moterys galės pasilepinti SPA ir grožio procedūromis.

Nestovėkite eilėje prie kasos, užsisakykite bilietą internetu su nuolaida.

Balio Harmonija
Balio Harmonija

Charly’s Chocolate Factory (Near Candidasa)

Smaližių mylimiausia vieta! Paplūdimyje įsikūrusi šokolado gamyklėlė pasitiks su neįprastos formos namukais pagamintais iš bambuko. Mažųjų lauks piratų perlūžęs laivas. O užsilipusį vaiką galėsite įamžinti nuotraukoje smagiam prisiminimui. Būdami šioje įstabioje vietoje pamatysite ir išgirsite kaip gaminamas šokoladas. Taip pat turėsite galimybę paragauti ir nusipirkti jau pagamintų rankų darbo šokoladų. Taip pat labai rekomenduojame namo parsivežti kokosų sirupo, juo galėsite pagardinti blynus, ledus ir kitus saldžuosius patiekalus. Laukiami visi smaližiai!

Upside Down World Bali (Denpasar)

Neįprastai įrengti septyni kambariai, kurie sukels nuostabą Jūsų veide. O jeigu norite tikrai įspūdingų ir išskirtinų nuotraukų, leiskite sau išreikšti emocijas ir įsijausti į vaidmenį, jog iš tiesų esate apverstame aukštyn kojomis kambaryje. Peržiūrint nuotraukas juokas garantuotas! Čia laukiami bet kokio amžiaus vaikai ir suaugusieji.

Balio Harmonija
Balio Harmonija

Bali Sea Turtle Society (Kuta)

Kutoje įsikūrusi asociacija kviečia lankytojus daugiau sužinoti apie vėžlių išsaugojimą, prisidėti prie šios nuostabios veiklos. Balio pakrantėse sutinkama net 6 rūšys vėžlių iš 7 esamų pasaulio rūšių. Didžiausia problema yra žvejų tinklai. Vėžliai plaukdami į krantą per juos negali jų pasiekti, kad palikti smėlyje kiaušinėlių. Taip pat reikalinga apsauga ir patiems kiaušinėliams, kad saugiai išsiristų vėžliukai. Asociacija juos visus surenka ir specialioje aplinkoje saugiai išaugina, o išsiritusius mažuosius kuo skubiau nugabena į paplūdimį iš kurio buvo paimti ir paleidžia juos ant kranto, kad šie instinkto vedami nušliaužtų iki jūros, kur jų laukia mama.

Balio Harmonija

Rip Curl School of Surf (Sanur)

Ši mokykla įsikūrusi Sanur ir Legian paplūdimiuose siūlo lengvas banglenčių pamokas pradžiamoksliams (Sanur tik lietaus sezonu). Pamokos galimos ir vaikams. Visiems nuo 6 iki 13 metų yra speciali programa Little Ripper. Nepraleiskite progos visi kartu išmokti skrosti banga. Pramoga ne iš lengvųjų, bet pagauta pirmoji banga ir plaukimas nenukritus suteiks tikrai didelį džiaugsmą.

Balio Harmonija

Bali Wake Park and Aqua Land (Benoa)

Jeigu esate aktyvaus vandens sporto mėgėjų šeimyna, tuomet karštą dieną rekomenduojame praleisti būtent šiame vandens pramogų parke. Įspūdžiai ir nuovargis garantuoti! Jūsų laukia batutų trąsa ant vandens ir vandenlentės pramogos. Šiame nuotykių parke galėsite praleisti ne vieną valandą, juk teritorijoje taip pat yra kavinė, restoranas ir baras baseine, tad pailsėdami galėsite toliau pramogauti! Ant vandens batutų drąsiai galite pramogauti su vaikais nuo 5 metų (visiems išdalinami šalmai, gelbėjimosi liemenės bei pravedamas saugos instruktažas), o su vandenlientėmis pramogauti gali tik suaugusieji.

The Pirate’s Bay (Nusa Dua)

Nuostabiame kurorto miestelio paplūdimyje įsikūrusi kavinė, leis Jums pasijusti bent dienai tikrais piratais. Čia Jūs ne tik skaniai pavalgysite, bet ir leisitės į tikrą lobių ieškojimo nuotykį! Gera nuotaika ir prisiminimai garantuoti!

Keletas svarbių patarimų keliaujant su vaikais

– Kelionė iki Balio salos tikrai ilga, todėl turėkite vaiko mėgstamą žaislą, knygelių, pieštukų. Taip pat pasirūpinkite užkandžiais prieš lipant į lėktuvą. Į telefoną ar plančetinį įsirašykite mėgstamų animacinių filmukų ir muzikos. Pasirūpinkite keliais būtiniausiais vaistais, jeigu pakiltų temperatūra ar vaikas susirgtų. Taip pat kreipkitės į personalą, jeigu pajusite, kad vaikui reikia pagalbos.

– Balyje yra prekybos centrų, kur rasite pagrindinius higienos ir kitas reikalingiausias prekes kūdikiams ir vaikams.

– Saugokite vaiką nuo gatvės šunų ir laukinių beždžionių. Jeigu labai nori vaikas pažaisti su šuniukais, galite nueiti ir praleisti dieną Ubudo šunų prieglaudoje. Taip pat būkite atidūs, tikrai pasitaiko atvejų, jog apsistojus netoli miško ar ryžių laukų per kiemą prašliaužia gyvatėlė, nuropoja didelis voras ar mažas skorpionas.

– Auklių paslauga populiari, todėl vaiką galite drąsiai palikti kelioms valandoms išties mieloms ir be galo rūpestingoms balietėms. Viešbutyje pasiteiraukite ar gali Jums padėti užsakyti gerą ir patikimą auklę, kuri pasirūpins Jūsų mažuoju.

– Oro sąlygos kartais pasikeičia akimirksniu, tad būnant paplūdimyje saugokite vaiką ir nepalikite be priežiūros.

– Saulės spinduliai itin stiprūs Balyje, todėl turėkite su savimi kuprinėje kremą nuo saulės spindulių ir nuolatos tepkite juo save ir vaiką. Balyje tokie kremai labai brangūs, tad atsivežkite iš savo šalies.

– Balyje veikia keletą ligoninių, tad jeigu atsitiks nelaimė ar susirgs vaikas, bus suteikta pagalba. Svarbiausia turėkite draudimą.

Atostogos su vaikais Balyje

Nuoširdžiai tikime, kad Jūsų atostogos Balyje bus nuostabios ir mūsų patarimai Jums padės susiruošti kelionei. Nebijokite patys leistis į atradimus ir kartais pasiklysti. Balis pilnas magijos! Jei vis tik besiruošiant kelionei kilo klausimų, parašykite mums žemiau pateiktoje formoje ir mes Jums atsakysime.

Mūsų TOP 5 viešbučiai Balyje tinkami apsistoti su vaikais:

 1. The Laguna, A Luxury Collection Resort & Spa Nusa Dua;
 2. W Bali Seminyak;
 3. Adiwana Resort Jembawan Ubude;
 4. The Lovina Lovinoje;
 5. InterContinental Bali Resort Jimbarane

Susiję straipsniai ir programos:

 1. Balis su vaikais. Programa šeimoms;
 2. Balio sala su Balinėtojais;
 3. Ruošiatės kelionei į Balio salą? Nesikraukite lagamino neperskaitę šio straipsnio!
 4. 100 Balio tipsų besiruošiantiems į kelionę
 5. Kaip elgtis su pinigais Balyje?
 6. Kada geriausia vykti į Balį?

Svajojate apie atostogas be rūpesčių? Leiskite mums tuo pasirūpinti. Atsižvelgę į Jūsų individualius poreikius, mes suplanuosime visą kelionę nuo A iki Z ir Jūsų svajones paversime realybe! Parašykite mums dėl VIP Individualaus kelionės plano.

Iškilo daugiau klausimų? Parašykite mums ir mes Jums atsakysime.