Svajojate apie gyvenimą, ilgas atostogas Balyje, bet vis neužtenka laiko informacijos paieškai? Atsižvelgus į Jūsų individualius poreikius, jums patarsime kur, kas ir kaip. Atsakysime į visus iškilusius klausimus video konsultacijos metu.

Atostogų be rūpesčių planavimas prasideda čia! 

Jei svarstote apie šeimynines atostogas, Medaus mėnesį, kelionę su draugų grupe, o galbūt net apie ilgesnį gyvenimą Balyje ar keliaujate vienas ir kyla šimtai klausimų.

Kai iš nežinojimo, iš nuogirdų susikuriame klaidingą vaizdą ir besiruošiant kelionei patiriamas stresas.

Esame čia, kad JUMS PADĖTI susiplanuoti kelionę be rūpesčių:

Video konsultacijos metu:

 • Aptarsime labiausiai Jums tinkantį kelionės planą. 
 • Suteiksime konsultaciją apie kelionės ypatumus, Balio salą, atsakysiu į visus Jums rūpimus klausimus, kurių mes žinome visada kyla labai daug!
 • Patarsime Jums kuriuos skrydžio bilietus rinktis, kad būtų patogi skrydžio trukmė, jungtis ir geros avialinijos.
 • Rekomenduosime, kokios Balio lokacijos yra tinkamiausios jūsų atostogoms.
 • Rekomenduosime, kokios apsistojimo vietos  jums labiausiai tinka – dažnai apsistojus netinkamoje vietoje, ar realybės neatitinkančiame viešbutyje pasirinktame iš booking.com. keliautojai susigadina atostogas.

DOVANA! Atmintinė kaip pasiruošti kelionei į Bali, jog kelionė prasidėtų  nuo atsipalaidavimo ir jaustumėtės ramūs.

Jei jums reikalingos konkrečių viešbučių rekomendacijos, konkrečių skrydžių rekomendacijos ir individualaus maršruto sudarymas tuomet jums labiau tiks  VIP individualus kelionės planas :

 

KELIONĖS DATADerinama pagal individualius keliautojų poreikius.
KONSULTACIJOS KAINA100 Eur ( vienakartinis mokestis, nepriklausomai nuo asmenų skaičiau)
MOKĖJIMO SĄLYGOSKonsultacijos laikas pradedamas derinti po paslaugos mokesčio apmokėjimo.
PAPILDOMOS SĄLYGOSUžsisakius Individualų kelionės planą pokalbio metu, mokestis įskaičiuojamas į individualų kelionės planą.
Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA
Kelionės plano aptarimas;

Laisvalaikio rekomendacijos;

Transporto rekomendacijos;

Pasiruošimo kelionei rekomendacijos (vizos, draudimas ir kt.);

Turų ir pažintinių programų rekomendacijos;
Miestų rekomendacijos atsižvelgiant į jūsų pomėgius;

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA
Pagalba rezervuojant laivo bilietus į Gili ar kitas salas;

Visų reikalingų pervežimų  Balyje suplanavimas;

Optimalaus kelionės maršruto ir pažintinės programos parinkimas.

Skrydžio bilietai;

Apgyvendinimo rekomendacijos pagal jūsų biudžetą;

Transportavimo išlaidos; Pasitikimo oro uoste išlaidos;

Turai ir pažintinės programos;

Bilietai persikėlimui į kitas salas.

Programos ir pažintiniai turai.

Išskirtinės programos su Ieva ir Leo

Moteriškos atostogos kūnui ir sielai

Pažintinės programos

Programos kitose salose

Susisiekite jau dabar dėl Individualaus kelionės suplanavimo!  Mūsų keliautojų atsiliepimai

  Didžiąją savo kelionės dalį patikėjome organizuoti Balinėtojams ir esame labai laimingi gavę galimybę pažinti Balį vietinio Baliečio akimis.

  Turėjome nuostabų gidą Sudi Sudiana, kurio dėka per ganėtinai trumpą laiką pažinome tikrąjį nekomercinį Balį, kurio kasdienybė pilna magiško tikėjimo, stiprių ilgaamžių tradicijų bei ceremonijų.

  Balį ir jo savitumą sunku apibūdinti žodžiais – kiekvienas tai turi patirti pats, o tam kad pajusti tikrą Balio sielą ir energiją nuoširdžiai rekomenduojame apsilankyti tradicinėje Baliečių šeimoje ir išdrįsti sudalyvauti sielos apsivalymo ceremonijoje pas Balio šventiką, neišdildomi įspūdžiai ir nepakartojami jausmai garantuoti!

  Kelionė su Balinėtojais, ko gero, buvo pati informatyviausia kelionė, kokią mums iki šiol teko turėti, labai sužavėjo gido pasakojimai apie gilias Baliečių šeimos tradicijas, Bali šventes, ceremonijas bei tradicijas. Rekomenduojame aplankyti Bali tiems, kurie siekia ne tik gražaus kraštovaizdžio, kuriuo taip pat gali pasigirti šis rojaus kampelis, bet tiems, kurie nori pažinti visiškai kitokią kultūrą, kitokį dvasinį gyvenimą, kitokius žmones, kurie moka nuoširdžiai džiaugtis tuo, ką turi, nuoširdžiai ir atsidavusiai tikėti dievais, bendruomene, gamta, stebuklais bei karma.

  TOMAS IR GINTARĖ, 2019 sausis


  Atostogavome Indonezijoj su šeima prieš mėnesį. Nors kelionei ruošėmės, darėm namų darbus naršydami internete, ieškojom informacijos ir patarimų apie šią šalį, likus 5 dienoms iki kelionės nusprendėm parašyti Balinėtojams. Ir nepasigailėjom. Nenorėjom nė dienos praleisti tuščiai, ieškant gido, viešbučio ir t.t. Mums buvo Ubude užsakytas viešbutis, suorganizuotas paėmimas iš oro uosto (atvykom naktį), linksmuolis gidas Wayan ir 5 dienų programa. Patikėkit, sutaupėm ir pinigų, ir laiko. O ir išvykę į kitas salas, visas dienas jautėme Balinėtojų dėmesį ir rūpestį, gavome nemokamų patarimų, kaip ir už kiek persikelti į salas, išsinuomoti kambarius, kiek nusiderėti ir t.t. Tai ir keliavome drąsiai, parsivežėm nepamirštamus įspūdžius. Tai buvo viena iš geriausių mūsų šeimos kelionių! Pamatėm tikrą Bali ir jo nuostabius žmones. Ir būtinai dar sugrįšim 🙂

  Ačiū, #‎Balinėtojai!

  KRISTINA SU ŠEIMA, 2018 lapkritis


  Sveiki,

  jau rašau iš namų. Noriu padėkoti už programą. Wayan’as – pats nuostabiausias mūsų sutiktas gidas! Ačiū, kad jis buvo su mumis tas keturias dienas. Gražus savo mąstymu žmogus, pilnas aistros keliauti, atsakinėjo į mūsų keisčiausius klausimus, supažindino su augalais, religija, Balio žmonių filosofija. Apie kiekvieną aplankytą objektą sužinojome daug daugiau nei rašo Lonely Planet ar kitos keliautojų knygos. Wayan’o dėka mes pamatėme kaip vyksta aukojimai vandenynui, ką jie reiškia, ką reiškia statulos šventyklose, ant kokių medžių auga papajos ar cinamono žievė. Jos tokios pilnos įspūdžių, pasakojimų, vaizdų, garsų, kad atrodė kur kas ilgesnės nei keturios dienos 🙂 Sunku būtų išskirti kurią nors dieną. Net ir dviračių diena (dėl kurios labai abejojau) buvo smagi, nes įveikiau savo demonus (nenukritau nuo dviračio :)) ir pamatėme kaip gyvena baliečiai kaimuose, nuima ryžius, juos džiovina, organizuoja gaidžių peštynes ir t.t.

  Viešbutis Gili T buvo nuostabus ir tikrai pasiteisino baseinas beveik kambaryje. Pasinaudojome rekomendacijomis: aspilankėme naktiniame turguje, snorkelindami apžiūrėjome vėžlius. Labai rekmenduočiau Pituq kavinę. Ten lankėmės daug kartų 🙂 Pats GIli T pasirodė labai nešvarus ir vakarais erzino deginamos plastmasės kvapas. Vieną dieną nuplaukėme i Meno, kuri sužavėjo puikiu paplūdimiu, tvarka ir ramybe. Galbūt visgi kitą kartą rinktumėmės šią salą. Šįkartą buvo taip kaip turėjo būti 🙂 Grįžome pilni įspūdžių, pirmų kartų, pailsėję. Apie kelionę svajojom seniai. Ačiū, kad ji buvo nuostabi ir sklandi. Atrodo, kad dalį savęs dar palikome Balyje ir sapnuose dar ten vis pasibūname 🙂 Sėkmės Jums ir kitiems keliautojams!

  AGNĖ


  Sveiki, Balinėtojai,

  Prieš porą dienų grįžome namo ir dar vis gyvename kelionės įspūdžiais. Vienareikšmiškai – tai buvo geriausios, turiningiausios mūsų atostogos. Labai džiaugiamės, kad kreipėmės į jus. Didelis ačiū už puikias atostogas! Pačius geriausius linkėjimus siunčiame gidui Agus, tokio gero, įdomaus gido neteko sutikti.

  Gera kelionė, kai norisi į tą šalį sugrįžti.

  GIEDRĖ IR TADAS, 2017 rugsėjis


  Labai senai svajojau aplankyti Balį. Ir taip jau nutiko, kad darbo reikalais keliavau į Aziją ir būtų buvę nuodėmė neužsukti į išsvajotąją salą. Besiruošdama kelionei sugalvojau parašyti Balinėtojams. Galvoju, pasiklausinėsiu, kas ir kaip, ką galima būtų pamatyti, aplankyti. Susisiekiau su Balinėtojais ir tobulai man pasisekė, kad būtent tą savaitę, kai turėjau viešėti Balyje, turėjo vykti programa „Balio harmonija“. Į Balį vykau viena, todėl man buvo labai gera žinoti, kad manim visas 5 dienas kažkas pasirūpins. Man visiškai niekuo nereikėjo rūpintis: Balinėtojai man pasiūlė ir užrezervavo kambarį jaukiame šeimyniniame viešbutuke ir 5 dienas manęs į viešbutį kas rytą pasiimti atvažiuodavo vairuotojas-gidas, kuris visur suvežiodavo, papasakodavo ir saugiai parveždavo į viešbutuką. Buvau tokia laiminga, kad turiu savo, praktiškai asmeninį, vairuotoją-gidą, nes po derybų dėl kainos su taksistu, kurį pasigavau, kad parvežtų iš oro uosto, daugiau nebenorėjau matyti nei vieno taksisto. Programa buvo labai įdomi ir įvairi. Pirmą dieną lankėm šventyklas ir ryžių terasas. Neapsakomą įspūdį paliko ryžių terasų grožis. Antrą dieną man buvo suplanuotas raftingas. Va čia tai keikiau Balinėtojus. Galvoju, nu kokio velnio čia į tą programą reikia įtraukti tokias ekstremalias ir pavojingas pramogas. Kol vežė į raftingą, pykau ant savęs, kad neatsisakiau šios „nesąmonės“. Bet nebuvo taip baisu, kai tikėjausi. Buvo visai smagu. Ir pamačiau labai gražią gamtą plaukiant upe. Trečią dieną vėl lankėme šventyklas. Šventyklų programoje labai daug, bet jos visos labai skirtingos ir gražios. O ketvirta diena – balietiško maisto ruošimas tikroje baliečių šeimoje. Iki tos dienos baliečių maistas man nekėlė didelio susižavėjimo, bet po tos dienos supratau, ką reiškia šviežias, natūralus, beprotiškai daug skonių turintis, balietiškas maistas. Buvo labai gera ir jauku, nes šalia mūsų įvairius namų buities darbus dirbo visa gido šeima, aplinkui lakstė linksmi vaikučiai. O kaip buvo gera ir skanu valgyti ką tik nuo medžio gido tėčio nuskintą sultingą papają. Na ir 5 diena buvo ne ką mažiau įspūdinga. Mes naktį kopėme į 1,7 km aukščio ugnikalnį pasitikti saulės. Mus 3 valandą nakties su šviestuvėliais į kalną vedė pati linksmiausia ir šmaikščiausia gidė. Mes ėjome slaptu taku, kuriuo neina virtinės turistų (nes kitu keliu matėsi žibintuvėlių gyvatėlė). Vaizdas ant kalno buvo įspūdingas. Man kaip vienišai keliautojai ši programa „Balio harmonija“ buvo tikras stebuklas. Per 5 dienas aš spėjau pamatyti labai daug ir įvairaus Balio, spėjau pajausti jų autentišką gyvenimą, mano akys spėjo pasimėgauti įvairiausiais gamtos kraštovaizdžiais ir architektūros įvairove, mano ausys spėjo išgirsti daug įdomių baliečių gyvenimo ypatumų (gidai, kurių turėjau net du, labai nuostabūs, linksmi, daug pasakojantys ir paslaugūs), mano siela spėjo pajusti ir pasidžiaugti Balio salos laimės ir džiugesio atmosfera.

  RAMUNĖ


  Taigi mūsų kelionė į Balio salą…visų pirma, labai didelis ačiū visai Balinėtojų komandai už visą suorganizuotą mūsų kelionę, manau be jūsų neturėtume tokio didelio įspūdžių bagažo ir tiek daug ivairiaspalvių emocijų! Buvo visko ir ašarų ir juoko ir nuostabos ir negalavimų,   daug iššukių (asmeniškai man ), nepamirštamų vaizdų!

  Keliavome labai daug, pamatėme labai daug, tiek nuostabių vaizdų tiek gal ir nelabai, kalba eina apie šiūkšles, skurdą ir valkataujačius šunis, kai kuriose vietovėse. Sutikome nuostabių žmonių ir visi jie laimingi, atsipalaidavę, ramūs, besišypsantys!

  Mūsų kelionė Balyje truko 13 dienu, daugiau nei pusė jų truko Ubude ir aplink jį, gyvenome Adiwana resort jembawan, visiems rekomeduojame, nuostabus viešbutis su moderniais kambariais, baseinais ir autentišku restoranu. Ubudas ir aplink esančios džiunglės paliko labai daug įspūdžių! Likusias dienas praleidome Nusa Dua, INAYA putri bali viešbutyje, gyvenome viloje, viskas buvo puiku, vila fantastiška, išskyrus driežus ant lubų ir vonios kambaryje. Kas nebijo labai rekomenduoju, kas bijo (kaip aš ) rekomenduočiau rinktis kambarį viešbutyje. Galiu pagirti viešbučio personalą, jie labai stengėsi padėti išvaikyti driežus visas dienas! Nusa Dua nustebino savo paplūdimiais, manau pats geriausias ir buvo šalia mūsų viešbučio. Pats centras labai tvarkingas ir pilnas restoranu ir parduotuvių!

  Apibendrinant kelionė buvo puiki! Didelis ačiū mūsų gidui Sudiana!!! Puikus žmogus, labai draugiškas ir rūpestingas! Taip pat ačiū Wayan ir jo šeimai už labai šiltą sutikimą jų namuose, kulinarijos pamokos labai patiko!

  Jei kelionė į Bali, tai tik su Balinėtojais!

  JUDITA IR RIMANTAS, 2018 liepa


  Labas Ieva.Tik vakar grįžom į Lietuvą.Ačiū dar kartą už pagalbą organizuojant atostogas Balyje.Gidas Agus labai patiko.Pamatėm viską ką planavom,dar papildomai ką siūlė gidas.Matėm,kad labai nusimimė,kad nevalgėm kiaulės,bet juk ten vien riebalai ir kepta oda — ko tai nesusižavėjom….

  JOLITA SABAITĖ


  Atostogos baigėsi, o įspūdžiai liko visam gyvenimui (neperdedu). Ačiū Ievai už puikiai suorganizuotą kelionę!:) Gidai buvo informatyvūs, labai lankstūs, draugiški, smagūs ir šilti. Puikiai sudėliotų ekskursijų metu, spėjome ir susipažinti su lankytinais objektais ir atsipalaiduoti. Ievos rekomenduoti viešbutukai leido pajusti Balietišką dvasią:) Kadangi laiko neatsuksi – teks vėl keliauti:) Teri makasi ir iki kitų susitikimų:)

  RŪTA STANKEVIČIŪTĖ


  Isvaikeme duzgesy galvose, nurimome, isimylejome, daug ka atradom ir daug ka pamirsom! Ir visa tai Balyje su Balinetojais! Ne paslaptis, kad Balyje kas antras Wayanas, bet mes gavome pacius geriausius! Gidas Wayanas nustebino nuo pirmuju akimirku orouoste, atpazindamas mus is didziausios minios atvykusiuju iki paskutiniu akimirku Balyje, apglebdamas mus savo Balinietiska aura, neissemiamu demesiu ir rupesciu. Galima labai lengvai islepti… 🙂 Nuostabioji Wayan, kas ryta pasitikdavo su sypsena, dalijosi savo dienos ispudziais ir darbais, bei su dideliu susidomejimu seke musu programa. Dziaugemes ir visada kiseneje, telefone, budincia Ieva 🙂 kuri ne tik “nuo-iki” vede mus per Bali, viska organizuodama, bet ir seke, kaip kas pildosi 🙂 Aciu ir dar daug kartu Aciu <3 Kai pasidziaugeme zmonems savo busima kelione Balyje su Balinėtojai, nemazai sulaukem nusistebejimu, na kam gi mums si turistine programa, kai internetas luzta nuo informacijos, knygynu lentynose ilsisi pilna kelioniu gidu. Na, niekur neradau tokios informacijos, kurios pasisemiau keliones metu nuo tasko A iki tasko B vesioje Wayano masinoje. Nei vienoj knygoj neiskaitem, kada palankiausia aplankyti tam tikra objekta. Stai, uzsiminus Wayanui, kad as su dukrele, noretume pajodineti drambliais, jisai mus maloniai pasisiule tenais nuvezti ir nors sirdis spurdejo is noro vaziuoti tuoj pat, gavome patarima vaziuoti pries pat darbo pabaiga (Drambliu parko), kadangi tuomet darbuotojai neskuba ir suteikia papildomo laiko pasidziaugti drambliais. Su dukrele ne tik gavom nemokama fotosesija, bet ir vyrui teko nemokamas prasijojimas! Tokie dalykai ir sukuria nepamirstama patirti ir dziugesy 🙂 Iki kito pasimatymo Balyje

  KLEA VLADA


  Ačiū Balinėtojams už nuostabiai suplanuotą laiką, puikų gidą Wayan. Tai buvo gerų emocijų užtaisas.

  SONATA MILIAUSKAITĖ


  Mes esame labai dėkingi už pagalbą organizuojant savo medutį Balyje. Nuolat girdėjome, jog medaus mėnuo balyje yra sunkiai įsivaizduojames, nes ten nėra bounty papludimių, tačiau balinėtojų pagalba, sutiktų gidų dėka, mums tapo pati įsimintiniausia. Patariame pasinaudoti proga, apsilankyti Gilio salose (ypač Villa Gili Bali beach), kur manager Rudi ir visa komanda, pavers jūsų medaus mėnesiu (ar ne tik) pačiu įsimintiniausiu. Kelatas nuotraukų iš mūsų kelionės ir iš Balinėtojų rekomenduojamų svečių namų Ubude ir Gili Bali beach vilos prisegtuke.

  TOMA MATEIKIENĖ


  Mieli Balinetojai, nuosirdus aciu jums uz pagalba organizuojant kelione, naudingus patarimus ir geranoriskuma! Visiems galim rekomenduoti puikiai suplanuota 2 dienu programa ,,Harmony of Bali,, su nuostabiu gidu Wayan. Jos metu aplankem graziausias Balio vietas, pajutom vietinio gyvenimo kolorita ir tikraja Balio dvasia. Liko daug graziu prisiminimu! 🙂

  RASA LAURINAVIČIENĖ


  Ačiū Balinėtojams už Jūsų rūpestį mumis, pagalba ir norų išpildymą! Nepamirštamos ekskursijos, pamatėme tikrąjį Balį- gamtos grožį, žmonių draugiškumą, gilų tikėjimą… Mūsų gidas Agus- tikras savo srities žinovas, o taip pat nuoširdus, draugiškas! Išpildė mūsų viziją! Grįšime!:))))

  GABRIELĖ GRUSAUSKĖ


  Mieli Balinetojai, esam labai dėkingi už kelionę po rojų be rūpesčių. Nors jau visa vasara prabėgo po kelionės, bet ji liko nepamirštama, o įspūdžiai liks visam gyvenimui. Ačiū už jūsų draugiškumą, nuoširdumą ir organizuotumą, taip ir toliau ir Karma jums nusišypsos 😉

  PETRAS IR MONIKA


  Mieli Balinetojai, pries 2 savaites grįžome iš “rojaus”.Norime Jums padėkoti už puikiai sudėliotą maršrutą, nuostabų gidą Agus. Atsiminimai manau ilgai neišblės.Jeigu klaustumėte kas paliko didžiausią įspūdį: gamtos grožis, gyventojų tikėjimas, kuris jaučiasi kalbant su jais, šventyklų gausa, nuotykiai kalnų upėje, dramblių aplankymas.O taip pat jausmas- jautiesi ramus, atsipalaidavęs…Puikus maistas, geras oras, šiltas vanduo…

  Ačiū Jums nuoširdžiai!

  Ypatingai norime padėkoti gidui Agus, kuris suvažėjo paslaugumu, visapusiškomis žiniomis ir sugebėjumu būti tikru savo šalies ambasadoriumi.

  AUDRONĖ ZASIMAUSKIENĖ


  Balinetojai,aciu!!!!!su jusu pagalba,patarimais musu kelione buvo viena is geriausiu!!!!!

  TANYA COLE


  Ačiū Balinėtojams už pažintį su dievų sala, už puikų ir labai savą gidą Sudi, kuris ne tik su kaupu išpildė dviejų dienų programą, bet ir supažindino su Balio augalėliais, vaisiais, gėlėmis ir medžiais 🙂 Tiesiog norėjosi pasilikti Ubude jaukiuose, smilkalais kvepiančiuose svečių namuose pas Wayan, kuri buvo rūpestinga kaip mama 🙂 Na, o didžiausią įspūdį paliko Tegalalang ir Jati Luwih ryžių terasos, Tirta Empul (visiems rekomenduoju pasinerti po tais šaltinėliais) ir Tanah Lot šventyklos, bei plačios Balio gyventojų šypsenos ir gyvenimo būdas.

  KRISTINA STRASEVIČIŪTĖ


  Septinta diena Balyje, o man vis dar sunku rinkti zodzius, apibudinancius mano savijauta. Zinau tik viena dalyka, 100% be Balinetoju, mes nebutume patyre/pamate/suzinoje tiek kiek , kiek patiriame siuo metu! Musu Gidas Wayan (Jonas Kapitonas) turbut geriausia jusu dovana! Tai zmogus, pilnas gerio, ramybes, tikejimo, is jo veido niekada nedingsta sypsena, ir jeigu jau atrodo sunku atgauti kvapa nuo vakaryksciu potyriu, ir kai tau atrodo, kad graziau ir negali buti, Jonas nustebins tave kita diena vel 🤩 Norime is visos sirdies padekoti Balinetoju komandai! Aciu, kad esate ❤️
  Sunku sudeti savo jausmus i zodzius, nes man atrodo tai neimanoma, noreciau, kad turetumete galimybe isgirsti mano vidu!

  ŽANETA SU ŠEIMA, 2018 liepa


  Medaus mėnuo buvo TOBULAS! Ačiū! Atradome kitą pasaulį, nepaprasto grožio vaizdus, ypatingus žmones, tarp jų ir mūsų gidą Agus, kuriam esame neapsakomai dėkingi už viską! Buvo nuostabu! 🙏🏼

  MONIKA IR IGNAS


  http://bit.ly/2PihZo2

  LAURITOS IR ARNO BALINĖJIMO ISTORIJA, 2018 birželis


  Balis – ypatingas savo aura, dvasia ir tais nematomais, neapčiuopiamais dalykais, jausmu, ir dauguma keliauja ten su būtent tokiais lūkesčiais.. bet turbut ne visi ta jausma “pajaucia”. Šioj vietoj balinėtoju vaidmuo ir yra didelis. Pasiūlyti, nuoširdžiai išsiaiškinus klientu poreikius ir norus, miesteliai, viesbuciai, ekskursijos, planas, eiga, gidai, vietos… leido pajusti ta dvasia, daug pamatyti ir suzinoti, pailseti, pasimegauti, patirti, isbandyti, ismokti… bent jau mums viskas tobulai susideliojo su balinetoju pagalba… kaip kazkas jau rase, gidas Wayan, tikrai vertas atskiro atsiliepimo, nes jis buvo kazkas tokio, del ko verta net i Bali vykti:) po keliones is oro uosto i viesbuti su juo, mes jau jautemes pasiseme pacios geriausios energijos. Aciu uz pagalba, patarimus, pasiulymus, o labiausiai už tai, kad išsiaiškinate ir atsižvelgiate i tai, ko nori klientas. Medaus mėnuo Balyje buvo tobulas, pamateme, sužinojome ir patyrėme dar daugiau nei tikėjomes.. sekmes jums, jusu komanda puiki.

  SANDRA IR MARTYNAS, 2018 liepa


  Nuostabios, įspūdingos atostogos! Ačiū “Balinėtojų” komandai ir puikiam gidui Sudi už nuoširdų rūpestį ir pagalbą, kai gamta rodė savo nagučius. Tiesiog įsimylėjome Nusa Penidą ir tas gigantiškas bangas, besidaužančias į uolas… Esame labai laimingi, kad spėjome pasidžiaugti Gili Air ramybe. Stiprybės nukentėjusiems nuo drebėjimo. Gamta nepaprastai graži, bet ir negailestinga.

  EGLĖ IR DARIUS


  Apskritai apie kelionę atsiliepiame tik gerai. Džiaugiamės, kad rinkomės Jūsų ekskursijas, gido, pervežimo paslaugas, nes tai mums suteikė tokio užtikrintumo, sutaupė galvos skausmo ir nerimo organizuojantis patiems. Manome, kad patys pasirinkome perdaug intensyvią programą pradžioje, tad tiktai ateityje keliautojams rekomenduotume, jei tik yra galimybė pradines keliones dienas neapsirkauti, pailsėti, gal tiesiog ramiai pasivaikščioti, pasideginti, pasimaudyti, leisti kūnui priprasti prie karščio, laiko skirtumo, pajusti savo savijautą kitoje klimato zonoje ir tuomet mėgautis ekskursijomis. Labai patiko Nusa Penida, gražiausi krantai kokius esame matę. Gili salos leidžia pajusti visai kitokį gyvenimo ritmą. O pati Balio sala yra tokia daugialypė, kad net sunku apsakyti kiek įvairių minčių, pojūčių mums sukėlė.

  KELIAUTOJAI


  Sveiki, balinėtojai. Jau prabėgo 2 savaitės, kai mūsų smagi kompanija grįžo į savo namus, o darbai greitai įsuko į įprasto gyvenimo rutiną, bet mintys, kelionės įspūdžių pasakojimai, net sapnai dar dažnai nukelia į Balį. Ačiū jums už nuostabias atostogas. Reikėjo laiko, kad galėtume išreikšti, ką pamatėme, ką pajutome, ką suvokėme ir kas rado jaukią vietelę mūsų širdyse ir prisiminimuose. Kelionė buvo puiki, sklandi, galima net sakyti, kad kažkas aukštesnio mus globojo ir linkėjo mums sėkmės . Pamatėme ir patyrėme daugiau nei tikėjomės. Jūsų pasiūlyta kelionės programa, lankytinos vietos ir viešbučių rekomendacijos visiškai atititiko mūsų lūkesčius, o kartais juos net viršijo. Kiekvieną kart keliaujant į naują vietą būdavo gaila palikti senąją, norėjosi tose vietose užsibūti ilgiau ir pasimėgauti. Kiekviena kelionės diena su gidu ir aktyvia programa ar be jo buvo kupina įspūdžių, patirčių, pažinčių. Turėjome galimybę iš labai arti pamatyti net tokius įvykius kaip laidotuvių (kremacijos) ceremonija, kuri vyksta kartą į kelis metus ar gaidžių kautynės, mėnulio užtemimas, kuris vyko kaip tik tuo metu, kai gyvenom viloje su teleskopu . Beje ši vila Lovinoje viršijo net pačius didžiausius lūkesčius , merginoms, kurios mumis rūpinosi viloje reikėtų atskiro pagyrimo ir padėkos (iš visos širdies rekomenduojam). Kiekviena kelionės diena teikė vis naujų patirčių ir įspūdžių ir tie įspūdžiai su kiekviena diena tik stipėjo ir gilėjo, atrodydavo, kad jau niekas taip nenustebins, bet tik kol išaušdavo nauja diena… Netgi kelionės programos eiliškumas buvo puikiai apgalvotas, dėl ko kiekvienos dienos įspūdžiai tik augo. Visos kelionės metu žavėjomės gamta, gyvūnija, džiunglių garsais, kvapais, skoniais, potvyniais ir atoslūgiais, saulėtekiais ir saulėlydžiais, bet jei kasnors paklausia, tai kas ta “Balio magija” – atsakymas – žmonės, jų nuoširdumas, atvirumas, paslaugumas (nieko už tai nesitikint), pasaulėjauta, vertybės, kultūra ir religija, ritualai (ir kiek dėmesio jie tam skiria), kuklumas, dėkojimas už tai ką turi ir ką dovanoja kiekviena diena.
  Kuo šilčiausius linkėjimus ir padėką siunčiame mūsų gidui Agusui, kuris praturtino mūsų kelionę ne tik savo žiniomis, pasakojimais, gera ir aiškia anglų kalba ir ne tik (rusų ir net
  lietuvių) bet ir draugyste. Jis ne tik puikiai valdė situaciją, bet ir iš pusės lūpų jautė mūsų poreikius ir lūkesčius, gal net geriau už mus pačius . Išsiskyrėm lyg būtume tapę geriausiais draugais.
  Taip pat norim padėkoti Vajanai ir jo šeimai už šiltą ir jaukų priėmimą savo namuose, ypač mergaitėms, kurios padovanojo mums 2 nuostabius šokius. Tai buvo dar viena miela pažintis. Linkim jam kuo didžiausios sėkmės, net neabejojam kad jis taip pat puikus gidas.
  Visi mūsų kelionės metu sutikti žmonės verti padėkos – vairuotojas, gidas, kuris lydėjo prie krioklių, laivo, kuris plukdė pas delfinus, šeimininkas, merginos, kurios rūpinosi mumis viloje Lovinoje, Katutas, kuris vedžiojo po ryžių terasas Sidemane, raftingo instruktoriai, suvenyrų pardavėja Džimbarane, kuri rekomendavo dvi nuostabias vietas pavalgyti, šventikai kurie mus palaimino, ajurvedos gydytojas, masažistės Ubude, parduotuvėlės savininkas už motorolerį pakeliui prie krioklių ir dar galima vardinti. Štai jie visi ir yra tikroji Balio MAGIJA.
  Labai gaila, kad mums išvykus Lamboke prasidėjo žemės drebėjimai ir žuvo daug žmonių, sugriuvo namai, daug žmonių teko palikti savo namus ir išsikelti į stovyklas, tačiau tikiu, kad vietiniai tai priima ramiai, kaip kad mes priimam mūsų kraštams būdingas gamtos stichijas. Reikės laiko, kol viskas stos į savo vietas, bet Balio MAGIJA liks tokia pati dėl savo žmonių ir jų pasaulėjautos.
  Ačiū jums visiems.

  NERIJUS IR DRAUGAI, 2018 liepa


  Mieli, Balinėtojai, jūs ir Balis esate mūsų atradimas! 🙏💚Ilgai ieškojome ką su vyru pasirinkti medaus mėnesiui, tačiau pasitarę su jumis iškart suvokėme ko norime, per 10 dienų įveikėme be galo įdomią ir aktyvią programą, įspūdžiai liejasi per kraštus! ❤️Ačiū už taip nuostabiai sudeliotą laiką, nuoširdžius patarimus ir šilumą! Daugiau nei rekomenduoju! 🤗🌷 Ir už tobulą gidą Sudi! ❤️

  RITA IR MINDAUGAS


  Siandien paskutine musu dienele Balyje ir jauciame begalini dekinguma 😊🙏 uz galimybe pamatyti siltuosius krastus, 🏖egzotika,🌴🐒🍹visalaik svieciancia saule ☀️😍 na tiesa buvo pora valandu tokio lengvo lietucio  🌦😜
  Ispudziu sukaupeme nemazai, bet labiausiai istrigo naktinis kopimas i ugnikalni 🌋Lengva nebuvo, nes naktis ir nieko nematyti 🔦zmoniu daug. Sakiau koks cia medaus menuo jei tiek man reikia vargti 😂😂😂 Bet del vaizdelio verta 😻🌄 Dar vienas ekstremalus issukis🙈 tai giluminis nardymas 🐠 prie Menjagan salos. Tikrai idomi patirtis, panerti su visa nardymo iranga, o apie vaizdelius jau nekalbu 🦈😲
  Busimiems keliatojams rekomenduoju rytini delfinu🐬 🌅pasitikima Lovinoje 😍 Vien jau su valtele smagu paplaukti juroje o dar delfinai salia ir net kartais pasoka i virsu kaip delfinariume 🤗👏 Raftingas upe – labai grazus vaizdai plaukiant upe ❤️ Virgin beach super vietele 😍🏝 🌊
  Labai dekojame musu gidui Wayanui 🙏 Draugiskas, nuosirdus ir paslaugus zmogus 👌 Visada stengiasi paaiskinti, papasakoti kuo daugiau ir issamiau. Mokino valgyti savo salies vaisiu 😂 nes tikrai pirma karta maciau snake skin fruit, tai kaip zinot kaip valgyti? 😂🍒 Smagu, kad turejome pagalbininka svetimoj saly ir viskas Balinetoju deka 😊👌Aciu jums labai uz patarimus ir rupinimasi 👏🙏🤗

  KAROLINA IR GIEDRIUS


  Sveiki, Noriu tikrai padekoti uz superini laika, kuri mums sukurete Balyje!! Viskas buvo nuostabu. Tikrai nuostabus ir geri prisiminimai mums lydes visa gyvenima, del sios keliones.

  Jusu gidas Agus buvo fantastiskas patarejas ir visos balio kulturos ir istorijos guru 😉 labai daug suzinojome ir pasisememe gerosios praktikos nuo paciu smulkmenu iki karaliu ir dinastiju istoriju.

  Nenusakomas jausmas kada atvyksti po ilgos keliones į viesbuti kur tave pasitinka su sypsenomis ir visi pasiruose viska padaryti kad tik tau butu gera. Mes su zmona matome dar iki dabar ta balio dvasia, kai eini ir sypsais nepazystamiems ir norisi skleisti geras emocijas. Tikrai dekuj nes jums kad labai sklandziai ir greitai viska susiderinome ir nekilo jokiu force major per visa laika Balyje 🙂 butinai jus rekomenduosime visiems kas tik nores keliauti į si roju zemeje.

  VAIDOTAS IR VIKTORIJA


  Balinėjimas……. oooo taip, tai buvo kažkas nuostabaus, neįtikinamo, įspūdingo, svaiginančio, užburiančio ir dar visokiais išsireiškimais galiu pasakyti. Net sunku parinkti žodžius, kad tinkamai atskleisti tai, ką pajautėme ten..

  Pirmiausia tai norisi padėkoti jūsų komandai už visą palaikymą, rūpestį, patarimus, konsultacijas, padrąsinimus ne tik kelionės planavimo, bet ir visos kelionės metu. Ačiū Jums už nuoširdumą ir rūpestį!

  Pabandysiu gal nors kažkiek apibendrinti patirtus įspūdžius, patirimus, emocijas ir išgyvenimus.

  Kalbant apskritai apie įspūdžius, kas užbūrė Balyje, tai labiausiai išskirčiau:

  1) gamtą, tas neįtikėtinai išstypusias palmes, gėlių žiedus, žalią lapiją
  2) architektūrą, tos neįtikėtinos gatvelės, kiemai.. visas Balis kaip viena didelė šventykla
  3) Balio kvapas, tas smilkalų kvapas, nors nesu labai didelė smilkalų mėgėja, ten visur tvyrantis jų kvapas mane laaaabai apsvaigino. Na ir aišku tų pasiutusių beždžionėlių negaliu nepaminėti, Monkey forest galėjome praleisti visą dieną jas stebint:).

  Tačiau, manau, svarbu ne tik mūsų patirti įspūdžiai bet ir programos bei gido įvertinimas. Labai džiaugėmės pasirinkę būtent tokį pažintinį turą, nes tikrai pajutome Balį “iš visų pusių”, o programos intensyvumui, lankytinoms vietoms skiriu 100 balų.

  Aš išsirinkau savo tobuliausią stotelę – tai į Unesco įtrauktos Jatiluwih ryžių terasos, net šiurpas ima prisiminus tas skaisčiai žalios spalvos terasas, vaikščiojau netekusi amo, su nuolatiniu išsikreipusiu iš nuostabos veidu:).

  Vyras negalėjo išsirinkti jam labiausiai patikusios vietos, visos savaip įspūdingos, bet po ilgo pagalvojimo gal labiausiai išskyrė švento vandens šventyklą Tirta Empul, nors yra pakvaišęs žvejys, tad visur kur buvo žuvys paliko didžiausią įspūdį:).

  Kopimas į Baturo ugnikalnį, bent mums asmeniškai paliko didžiulį įspūdį. Pats kopimas, tikrai įsimintina patirtis, tačiau, gal dėl to kad gyvename Klaipėdoje ir mylime jūrą ir saulėlydžius, o gal ir dėl to kad viršuje tikrai labai buvo šalta, nors ir tinkamai apsirengę, saulėtekis nublanko prieš kopimą:)).

  Beje, patarimas ruošiantiems lipti į ugnikalnį, ypač jaunavedžiams, siūlau prieš kopiant nusiimti žiedus, nes kopiant vis tekdavo laikytis į aštrius tos lavos akmenis, ir tikrai laaaabai stipriai susibraižė žiedai, tačiau mes ne jaunavedžiai, mūsų žiedai jau matę visko dėl to nesijaudinome, tik pagalvojau, kad kas ruošiasi kopinėti medų su šviežiais žiedais ir juk norisi juos išlaikyti kuo ilgiau blizgančius, galima ir palikti juos viešbutyje. Taip pat galbūt patartume kopimo ekskursiją perkelti į ketvirtą dieną, nes mums buvo antrą dieną, tai jautėmės nelabai dar adaptavęsi po kelionės, laiko skirtumo ir antrą dieną keltis 1 val , buvo organizmui sunkokas uždavinys, bet čia tik smulkmena:).

  Dar gal dar šiek tiek apie poilsį Gili saloje. Kažkur buvau skaičiusi, kad kartais būna, tai mums ir panašus jausmas buvo, jog atvykus ten norėjosi klausti kaaaaa mes čia veikiam?!!! Grąžinkite mus į Balį!! Iš tikro ta savijauta gal buvo dėl to, kad žemės drebėjimo padariniai buvo akivaizdūs, žmonių ypatingai mažai, aplink beveik niekas neveikė, na pavienės kavinukės tik ir aibė griuvėsių, statybinių šiukšlių, cemento maišų, statybinių atliekų ir šiaip dar visokių šiukšlių ir tas jausmas, o kas būtų jeigu būtų..juk ne taip senai buvo.. Na, bet va esame čia ir reikia bandyti atsipalaiduoti. Aplink mus buvo graži teritorija ir dienomis bandėme relaksuotis. Ir mums tai pavyko:).

  Nejaukumą gal dar kiek pastiprino ypač stiprus vėjas naktimis iki 18/20 km/s. Tai nelabai ilsingos naktys buvo:). Beje labai gaila saloje esančių sulaužytų nuo laivų koralų. Tiek sulaužytu koralų neteko matyt nei vienoje šalyje, gaila kad patys nesaugo žmonės, bet pavyko pasigrožėti žuvytemis ir paplaukioti su vėžliais.

  Na ir dar šiek tiek apie viešbučius. Jūsų rekomenduotas viešbutis Ubude tikrai nuostabus, aplinka labai graži, labai labai jaukus ir priimtina kaina. Viešbučiui 10 balų!! Ypač nustebino Sanure jūsų parekomenduoti svečių namai už neįtikėtina kaina ir tokie puikus apartamentai!!!! Nerealu.

  O štai Gili meno saloje mano pačios padarytas pasirinkimas šiek tiek mane nuvylė.. Avia vila, aplinka ir servisas viskas tvarkoje, tačiau viešutis turi dvi didelės neissprendžiamas problemas 1. Tikrai laaaabai girdisi muzika iš Trawangan. Nors ši faktą man minėjote, nemaniau, kad taip girdisi.. Ir antra problema viešbutis įsikūręs salos pusėje, kur vėjas ypatingai stiprus, o nuėjus į kitą salos puse jo net nesijaučia! Tai jūsų rekomenduotas Seri manau būtų buvęs geresnis pasirinkimas, ten vėjo ir muzikos visai nesijautė. Va, ir bus neklausyti jūsų rekomendacijų:).

  Na va štai ir viskas lygtai, tikiuosi buvo įdomūs mano pasidalinimai. Visai komandai dar kartėlį dėkojame ir linkime neišsenkamo entuziazmo, neišblėstančios meilės Baliui ir kuo supratingesnių turistų:).

  TADAS IR GRETA


  Suarapura labai nuostabi vieta!! Vaizdas balkone neapsakomas zodziais!!! Kiekviena vieta stebina vis labiau ir labiau…
Vakarykstis turas buvo smagus ir idomus, linksmas musu gidas kaip ir mes, tai su gerom nuotaikom keliaujam :D
 Vakar valgeme pietus Warung Dadari, papraseme gido kad nuveztu i sia vieta! Nerealiai grazus restoranas, ir geras maistas uz gera kaina 🙏

  Adiwana paliko dideli ispudi, visai kitas aptarnavimo lygis ir labai grazus kambarys 🙂

  Apskritai Ubudas (bent tiek kiek spejome susipazinti per si vakara) nuostabus, isimylejom :)))

  Aciu uz patarimus!

  VIKTORIJA IR ŽILVINAS


  Paslaugos užsakymo sąlygos

  1. Šios paslaugos užsakymo sąlygos nustato Užsakovo, įsigyjančio paslaugas per internetinę platformą  www.balinetojai.lt teises ir pareigas, paslaugų įsigijimo ir apmokėjimo už jas sąlygas, Užsakovo ir Konsultanto atsakomybę bei kitas su paslaugų įsigijimu internetinėje platformoje www.balinetojai.lt susijusias nuostatas.

  2. Konsultantas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip MB „Balinėtojai“, juridinio asmens kodas 304438586, registracijos adresas Užupio g. 16-23, Vilnius.

  3. Užsakovas (Klientas) pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip Konsultanto maršruto planavimo(sudarymo) paslaugų- individualaus kelionės plano įgijėjas. , 

  4. Naudos gavėjas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip asmuo, besinaudojantis užsakytomis paslaugomis kartu su jas užsakiusiu asmeniu (Užsakovu).

  5. Paslaugų teikėjas pagal šias užsakymo sąlygas yra suprantamas kaip vietinis paslaugų teikėjas Bali saloje. 

  6. Konsultantas nėra kelionių organizatorius ir organizuotų turistinių kelionių, taip kaip jos suprantamos pagal LR civilinio kodekso 6.747 str. bei LR turizmo įstatymą, neorganizuoja ir nevykdo.

  Konsultantas taip pat neorganizuoja ir nevykdo skrydžio bei apgyvendinimo paslaugų. Nuvykimo į Bali salą bei apgyvendinimo paslaugomis rūpinasi pats Užsakovas.

  7. Konsultantas parengia individualų kelionės maršrutą (planą) po Bali salą, o Klientas  įsipareigoja už konsultavimo paslaugas Konsultantui sumokėti pagal pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą. 

  Nurodytas atlygis sumokamas užsakymo metu per internetinę platformą www.balinetojai.lt arba per Užsakovo pasirinktą mokėjimo įstaigą į Konsultanto atsiskaitomąją sąskaitą.

  8. Kliento įgytos paslaugos vertė yra nurodoma maršruto aprašyme bei Konsultanto išrašomoje sąskaitoje, kurią Klientas privalo apmokėti sąskaitos gavimo dieną arba kitu sąskaitoje nurodytu terminu.  Kliento pageidavimu užsakius vietinių Paslaugų teikėjų teikiamas paslaugas, Klientas už jas sumoka vietiniams Paslaugų teikėjams nuvykus į Bali salą. Jei vietiniai paslaugų teikėjai Balyje numato tokią galimybę, vietinių paslaugų teikėjų išankstinės sąskaitos gali būti apmokamos pavedimu. Konsultanto atlygis nėra įskaičiuotas į vietinių paslaugų teikėjų teikiamų paslaugų kainą.

  9. Konsultantas nevykdo Bali saloje įsigytų paslaugų ir už jų įgyvendinimo kokybę neatsako, bet kokio pobūdžio pretenzijos dėl paslaugų teikiamų Paslaugų teikėjo kokybės,  gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui.

  10. Konsultantas įsipareigoja nedelsiant informuoti Užsakovą, jei pasikeičia suplanuoto maršruto sudedamosios dalys arba jų negalima vykdyti, nedelsiant kai apie tai sužino. Užsakovas tokiu atveju gali atsisakyti nuo įgytų paslaugų, tik tuomet, kai toks pakeitimas padarytų Užsakovui esminę žalą.

  11. Užsakovas prisiima visą riziką dėl dokumentų reikalingų vykti į Bali salą turėjimo, jų neturėjimas ir/ar neatitikimas keliamiems reikalavimas, neužtraukia jokios Konsultanto atsakomybės. Užsakovas įsipareigoja susipažinti su visomis vizų gavimo, valiutų keitimo ir valstybių sienų perėjimo tvarka bei sąlygomis.

  12. Užsakovui yra žinoma ir suprantama, kad iš Konsultanto įgyja tik šioje Sutartyje nurodytas paslaugas, o nuvykimo į Bali salą bei apgyvendinimo paslaugomis rūpinasi Užsakovas savarankiškai arba jo pasitelkti tretieji asmenys.

  13. Užsakovas, pagrindinė šios sutarties šalis, privalo informuoti kitus Naudos gavėjus, kad paslaugos teikiamos tik pagal šias sąlygas ir visi Naudos gavėjai privalo jas vykdyti.

  14. Užsakovui nusprendus nepasinaudoti suplanuotu maršrutu, Užsakovui nėra grąžinamas Konsultantui sumokėtas atlygis. Užsakovui atsisakius užsakymo, jis atlygina visus vietinių Paslaugų teikėjų Balyje nuostolius, jei tokie būtų patirti.

  16. Kliento teises gina LR civilinis kodeksas, LR vartotojų teisių apsaugos įstatymas, kiti įstatymai ir poįstatyminiai teisės aktai bei šios sąlygos.

  17. Dėl Konsultanto netinkamai atliktų paslaugų, pretenzijos nedelsiant turi būti pareiškiamos Konsultantui. Nepavykus konflikto išspręsti, Konsultantas privalo raštu atsakyti į pretenzijas per 14 kalendorinių dienų nuo pretenzijos gavimo. Ginčai sprendžiami derybų būdu, o nepavykus Šalims susitarti, Klientas turi teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt, el. paštas: [email protected], tel. Nr. +370 5 262 67 51) arba tiesiogiai į teismą Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka. Elektroniniu būdu prašymą galima pateikti per EGS platformą http://ec.europa.eu/odr/.

  18. Pretenzijos dėl netinkamo paslaugų Bali saloje teikimo/neteikimo gali būti teikiamos išimtinai Paslaugų teikėjui tiesiogiai.