10 mylimiausių viešbučių Ubud Balio saloje
Ubud

Ubud – tai Balio kultūros širdis. Miestas įsikūręs kalnų papėdėje, apsuptas ryžių terasų ir laukų ir vos pusantros valandos nuo Tarptautinio Balio oro uosto. Jeigu atvykote norėdami praleisti ilgesnį laiką Balyje ir jums patinka lėtesnis tempas (ir greičiausiai žemesnės kainos), visai panašu, kad Ubud – kaip tik jums. Nors miesto centre šurmuliuoja turistai ir verda kasdieninis miestelio gyvenimas, kiek paėjus gilyn skersgatviais nuo pagrindinių gatvių rasite ramybę bei tylų poilsį nuostabioje Balio gamtoje. Ubud gausu jaukių kavinukių, be galo mielų dirbinių parduotuvėlių ir toks jausmas, kad geriausi salos muziejai įsikūrę būtent šiame mieste.

Mes daug kur buvome apsistoję ir šiame mieste atrinkome labiausiai patikusias apsistojimo vietas. Tikime, kad kiekvienas atras sau patinkančią vietą!

1. Adiwana Resort Jembawan

 

Vieta. Viešbutis įsikūręs miesto centre visai netoli pagrindinės gatvės, tad lengvai pėsčiomis pasieksite turistų pamėgtas lankytinas vietas, restoranus, kavines.

Baseinas ir SPA centras. Viešbutyje yra du baseinai, nuo kurių atsiveria atogražų miško vaizdas ir girdisi apačioje esančio upelio čiurlenimas. Tikra ramybės oazė mieste. SPA centras geriausias iš tų, kuriuose Ubud lankėmės.

Viešbučio išskirtinimus. Vietinis iš ekologiškų produktų pagamintas maistas Jūsų lauks viešbučio restorane. Pusryčius galite pasirinkti kada valgyti, laikas skirtas nuo ryto iki restorano pabaigos. Taip pat popietės kavos pertraukėlė Jūsų lauks iki 17 val.

Lankytinos vietos šalia: Ubud karališkieji rūmai, Puri Lukisan muziejus, Ubud beždžionių miškas, Arma muziejus, Bali Shell muziejus, Neka Gallery Ubud.

Užsisakiusiems individualų kelionės planą Balinėtojai Jums turi ypatingą kainą šiame viešbutyje.

Kaina už naktį: Ištaigingas dvivietis numeris su pusryčiais – nuo 166 Eur.

Rezervuoti kambarį per booking.com galite paspaudę šią nuorodą Adiwana Resort Jembawan

2. Natya Resort Ubud

 

Vieta. Jeigu norite pabėgti nuo Ubud šurmulio ir pasinerti į ramybės oazę, apsuptą atogražų miškų, ši vieta kaip tik tai ko ieškote. Norėdami nuvykti į Ubud centrą galėsite lengvai pasiekti motoroleriu ar išsikvietę taksi.

Baseinas ir SPA. Viešbutyje yra didelis infinity baseinas ir taip pat yra nuostabios privačios vilos su mažesniais infinity baseinais. O SPA centras ir visos procedūros yra verto sumokamų pinigų. Patariame tik atvykus rezervuoti laikus iš anksto. Jums paprašius galima mėgautis masažais ir kambaryje.

Viešbučio išskirtinumas. Šio viešbučio perliukas tai yra privačios vilos su baseinais, nes Jūs galėsite mėgautis privačiu infinity baseinu, maistą galėsite užsisakyti net neišėję iš kambario. Turėsite paskirtą butlerį, kuris visapusiškai bus pasiruošęs bet kurią minutę Jums padėti ar išpildyti Jūsų pageidavimus.

Lankytinos vietos šalia: Phyramids of Chi. Kiek toliau: Ubud botanikos sodas, Neka Art muziejus.

Kaina už naktį: Vila su baseinu ir nuostabiais pusryčiais – nuo 285 Eur.

Rezervuoti kambarį per booking.com galite paspaudę šią nuorodą Natya Resort Ubud

3. Suarapura Resort & SPA

 

Vieta. Tegalalang ryžių terasų apsuptyje, aukštai ant kalvos įsikūręs viešbutis tinka norintiems pailsėti ir pabėgti nuo turistinių viešbučių. Viloje tėra 7 kambariai.

Baseinas ir SPA. Viešbutyje yra infinity baseinas, nuo kurio atsiveria pasakiškas ryžių terasų ir palmių vaizdas. Šiame viešbutyje yra be galo geras SPA centras.

Viešbučio išskirtinumas. Rami vieta ir užburiantis panoramos vaizdas.

Lankytinos vietos šalia: Sebatu Holy Water, Elephant Safari parkas, Tirta Empul šventykla ir šventieji šaltiniai.

Kaina už naktį: Prabangus dvivietis kambarys su puikiais pusryčiais – nuo 96 Eur.

Rezervuoti kambarį per booking.com galite paspaudę šią nuorodą Suarapura Resort and SPA

4. Nandini Jungle Resort&Spa Bali

 

Vieta. Ant Ajungo upės slėnio šlaitų, džiunglių apsuptyje įsikūręs prabangus viešbutis. Ši vieta labai tinka tiems, kurie nori pabėgti nuo miesto šurmulio ir pasimėgauti prabanga.

Baseinas ir SPA. Viešbutyje yra infinity baseinas ir be galo geras SPA centras. O už papildomą mokestį galima užsisakyti masažą prie upės kranto gamtos apsuptyje.

Viešbučio išskirtinumas. Vaizdai atimantys žadą, ramybė ir viešbučio restorane gaminamas ekologiškas maistas. Dalis produktų užauginama viešbučio teritorijoje.

Lankytinos vietos šalia: Ajung upė.

Kaina už naktį: Dvivietis kambarys su nuostabiu vaizdu ir pusryčiais – nuo 260 Eur.

Rezervuoti kambarį per booking.com galite paspaudę šią nuorodą Nandini Jungle Resort&Spa Bali

5. Komaneka at Bisma Ubud

 

Vieta. Viešbutis įsikūręs pasakiškoje vietoje Ubud mieste stūksančios kalvos pašlaistėje. Atsiveriantis nuostabus Campuhan upės, kokosų plantacijos ir ryžių laukų vaizdas nepaliks abejingų.

Baseinas ir SPA. Viešbutyje yra du baseinai, vienas jų infinity su pasakišku vaizdu. Viešbutyje esantis SPA centras be galo nuostabus.

Viešbučio išskirtinumas. Mažai kada būna daug žmonių, tad galima pasijausti tarytum vieni būtumėte visame viešbutyje.

Lankytinos vietos šalia: Ubud beždžionių miškas, muziejus Puri Lukisan, Ubud karališkieji rūmai, Tjampuhan tiltas, The Blanco Renaissance muziejus, Campuhan upė.

Kaina už naktį: Liukso klasės numeris su labai gerais pusryčiais – nuo 260 Eur.

Rezervuoti kambarį per booking.com galite paspaudę šią nuorodą Komaneka at Bisma Ubud

6. 11 on Kajeng

 

Vieta. Ubud centre įsikūręs vilų kompleksas sužavės savo ypatingu interjeru, privačiomis vilomis su privačiais baseinais ir žaliojo sodo apsuptimi.

Baseinas. Baseinu gali naudotis visi vilos gyventojai, o privačios vilos su baseinu yra tiesiog perliukai ir jeigu yra laisva tokia vila, nedvejodami ir užsisakykite.

Viešbučio išskirtinumas. Įsikūręs ramioje gatvėje, netoli Ubud lankytinų vietų ir pagrindinės gatvės. Bet kas įdomiausia, kad pasijusite lyg apsistoję toliau nuo miesto.

Lankytinos vietos šalia: Muziejus Puri Lukisan, Ubud karališkieji rūmai, Tjampuhan tiltas, The Blanco Renaissance muziejus, Ubud beždžionių miškas.

Kaina už naktį: Vila su labai gerais pusryčiais – nuo 132 Eur.

Rezervuoti kambarį per booking.com galite paspaudę šią nuorodą 11 on Kajeng

7. Kawi Resort A Pramana Experience 

 

Vieta. Viešbučio ir vilų kompleksas įsikūręs ramioje ir atokioje vietoje, todėl ši vieta tinkama tiems, kurie nori pabėgti nuo miesto šurmulio ir klausytis tik medžių ošimo ir paukščiukų čiulbėjimo.

Baseinas ir SPA. Baseinas nors ir mažas, bet nuo jo atsiveria atogražų miškas. O kiekvienoje privačioje viloje yra privatus baseinas. Viešbutyje yra be galo geras Spa centras.

Viešbučio išskirtinumas. Ramybės oazė, nuostabus vaizdas ir be galo skanus maistas.

Lankytinos vietos netoliese: Tirta Empul šventykla ir šventieji šaltiniai, Ceking ryžių terasos, Tirta Sudamala šventykla, Ubud botanikos sodas, Penglipuran tradicinis Balio kaimas.

Kaina už naktį: Vieno miegamojo vila su nuostabiais pusryčiais – nuo 125 Eur.

Rezervuoti kambarį per booking.com galite paspaudę šią nuorodą Kawi Resort A Pramana Experience

8. Ayung Resort Ubud

 

Vieta. Viešbučio ir vilų kompleksas įsikūręs atogrąžų miške ant kalno. Iš aukštai matyti kaip teka Ayung upė. Norintiems pabėgti nuo Ubud miesto šurmulio rekomenduojame apsistoti šiame rojaus kampelyje.

Baseinas ir SPA. Baseinu gali naudotis visi viešbučio gyventojai, o apsistoję viloje mėgausis privačiu baseinu. Spa centras yra nuostabus, kad kaip ir vaizdas iš infinity baseino!

Viešbučio išskirtinumas. Vieta atimanti žadą. Trip Advisor šis viešbutis pateko į TOP 25, kaip  vienas iš lankomiausių viešbučių Indonezijoje 2017 metais.

Lankytinos vietos netoliese: Sangeh beždžionių miškas, Neka Art muziejus, Ceking ryžių terasos.

Kaina už naktį: Geriausias kambarys su baseino vaizdu ir nuostabiais pusryčiais – nuo 106 Eur.

Rezervuoti kambarį per booking.com galite paspaudę šią nuorodą Ayung Resort Ubud

9. The Udaya Resorts and Spa

 

Vieta. Atogrąžų miško ir ryžių laukų apsuptyje, toliau nuo miesto įsikūręs nedidelis viešbutis pasitiks Jus visiška ramybe.

Baseinas ir SPA. Kokį apsistojimo varinatą bepasirinksite, visur bus baseinas: privatus, didelis ar infinity su vaizdu į mišką. Taip pat yra nuostabus SPA centras, sporto bei jogos salės.

Viešbučio išskirtinumas. Nuo pat pasitikimo oro uoste iki pat išvykimo iš viešbučio Jumis rūpinsis nuostabus personalas, tad pasijusite kaip pasakoje. Visas pilnas dėmesys tik Jums.

Lankytinos vietos netoliese: Ubud botanikos sodas, Neka Art muziejus, Puri Lukisan muziejus, Ubud karališkieji rūmai, Ubudo beždžionių miškas.

Kaina už naktį: Baseino liukso klasės kambarys su puikiais pusryčiais – nuo 190 Eur.

Rezervuoti kambarį per booking.com galite paspaudę šią nuorodą The Udaya Resorts and Spa

10. Bisma Eight

 

Vieta. Vos dešimt minučių pėsčiomis nuo Ubud centro Jūsų laukia šiuolaikiškai įrengtas prabangus viešbutis, kuris pasitiks su begaline ramybe.

Baseinas ir SPA. Viešbutyje nuostabūs bekraščiai baseinai, kurių vandens temperatūra reguliuojama, tad galėsite mėgautis vėsesniu vandeniu karštą dieną. SPA centras labai geras.

Viešbučio išskirtinumas. Šalia miesto, lengvai pėsčiomis pasieksite visas turistų lankomiausias vietas. Maistas neapsakomai skanus, o bibliotekoje ne vienas atras ką paskaityti.

Lankytinos vietos netoliese: Puri Lukisan muziejus, Ubud karališkienji rūmai, Ubud beždžionių miškas, Tjampuhan tiltas, The Blanco Renaissance muziejus,

Kaina už naktį: Liukso klasės kambarys su sodu ir nuostabiais pusryčiais – nuo 210 Eur.

Rezervuoti kambarį per booking.com galite paspaudę šią nuorodą Bisma Eight

 

Jeigu neradote sau tinkamo viešbučio, rašykite mums, atsižvelgdami į Jūsų individualius poreikius rekomenduosime tik Jums tinkamus viešbučius.