Atostogos Balyje. 3 mitai apie Balį.
Mitai apie Bali Bezdzione

Nuraminsime iš karto. Balyje yra ne daugiau pavojinga nei daugelyje kitų vietų visame pasaulyje. Vis gi, kaip ir keliaujant į bet kurią Azijos šalį, atsargumo priemonės ne pro šalį. Iš mūsų patirties 3 mitai apie Balį.

Pirmas mitas. Balyje atostogauti pavojinga

Balinėtojų rekomendacijos (mokėmės iš savo klaidų):

 • nekeiskite valiutos gatvės keityklose, net kai pagunda tam labai didelė. Stebuklų nebūna. Viskam sava kaina. Jei nenorite būti apgauti, keiskite pinigus tik autorizuotose valiutos keityklose.
 • valgykite tik šviežiai pagamintą maistą, plaukite rankas prieš valgį ir turėkite su savimi Smektos galimiems virškinimo nesklandumams įveikti.
 • nemaitinkite beždžionių, neglostykite gatvės šūnų ir kitų gyvūnų. Pasiskiepykite nuo stabligės prieš išvykstant. Niekad nežinai, kur koks padarėlis ne nuotaikoje jus pasitiks.
 • nenešiokite atvirai brangių daiktų, kad ilgapirščiams jie nebūtų lengvai pasiekiami.
 • turguje derėkitės, derėkitės ir dar sykį derėkitės, kad netektų už norimą prekę kelis sykius permokėti.

Antras mitas. Balis per daug turistinis

“Nusipirkau bilietą, užsisakiau internete viešbutį, atvykau į Balį ir nesuprantu, kur tie “bounty” paplūdimiai, kur ta laukinė gamta..?” – skundžiasi keliautojai.

Stop! 🙂 Kurioje Balio dalyje jūs buvote?

Pilnai sutinkame su jumis, jei atostogų vietą pasirinkote Legianą, Seminyaką ar Kutos regioną. Autentišku Baliu čia net nekvepia. “Bet kokia kaina vengčiau apsistoti Kutoje – vietiniai ten gana grubūs, o turistas jiems tik proga užsidirbti. Neįmanoma gatvėj praeiti, o pliaže ramiai pasėdėt, nes visi vis siūlo ką nors pirkt. Balis – tikrai tinkama  atostogų kryptis, bet reikia tam tikrų įgūdžių ir žinių norint išvengti turistinės mėsmalės” – dalinasi patirtimi savarankiškai savo svajonių atostogoms išsiruošę turistai.

Jei jums nepatinka plaukti minioje, traukite į Balio Šiaurę, Rytus ar Vakarus. Stebėkite kasdieninį vietinių gyvenimą, autentiškus kaimelius, šventyklas, ryžių terasas ir ugnikalnių viršūnes. Ir tuomet visai kitokią nuomonę apie Balio sala parsivešite…

Ir net užkopus į turistų pamėgtą Baturo ugnikalnį jūs galite saulėtekį stebėsite vienumoje, jei užkopsite į viršūnę dar gerokai priešaušryje. Tai mažos paslaptys atveriančios Balio grožį ir kuriančios gerus prisiminimus..:)

Trečias mitas. Balyje visą salą juosiantys balto smėlio paplūdimiai…

Nereiktų kaltinti turizmo reklamos, kuri nukreipia turistų dėmesį į romantišką balto smėlio ir mėlynos jūros paplūdimio vaizdelį.

Balyje iš ties tokias, nuo turistų akių gerai užslėptas, “secret” vieteles galima atrasti..Planuojate apsistoti Nusa Dua, Benoa ar Kutoje ir praleisti čia 2 savaites?

Spėju, Balio sala ir jos paplūdimiais nusivilsite. Internetiniai paskutinės minutės pasiūlymai jus būtent čia ir nukreips, nes čia yra didžiausia didelių viešbučių koncentracija. Tik tikru Baliu čia nei iš tolo nekvepia!
Balis – unikalaus kraštovaizdžio sala, su tūkstančiais šventyklų, debesyse kyšančiomis ugnikalnių viršūnėmis, terasiniais ryžių laukais ir srauniomis kalnų upėmis. Visas tas grožis toli nuo turistinio šurmulio, Balio rytuose ar šiaurės vakaruose.

Tik pabuvus ilgėliau mes atradome Balio grožį, tik sukaupus tam tikrų žinių galėjome atsipalaidavę mėgautis nuošaliomis ir jaukiomis Balio vietelėmis…

Na, o jei turėtumėte dar kuo papildyti šį “3 mitai apie Balį” sąrašėlį iš savo patirties, būtinai pasidalinkite su mumis.  Gera mokytis iš svetimų klaidų! 


Nuoširdžiai tikime, kad Jūsų atostogos Balyje bus nuostabios ir mūsų patarimai Jums padės susiruošti kelionei. Nebijokite patys leistis į atradimus ir kartais pasiklysti. Balis pilnas magijos! Jei vis tik besiruošiant kelionei kilo klausimų, parašykite mums žemiau pateiktoje formoje ir mes Jums atsakysime.

Mūsų TOP 5 viešbučiai Balyje, kuriuose apsistojus nenusivilsite:

 1. Adiwana Resort Jembawan Ubude;
 2. InterContinental Bali Resort Jimbarane;
 3. Puri Santrian Sanure;
 4. The Laguna, A Luxury Collection Resort & Spa Nusa Dua;
 5. Mayo Resort Lovinoje.

Norite patirti neturistinį Balį? Keliaukite kartu su Balinėtojais!

 1. Balio sala su Balinėtojais
 2. Moteriškos atostogos kūnui ir sielai Balio saloje
 3. Balio Harmonija pažintinė programa

Svajojate apie atostogas be rūpesčių? Leiskite mums tuo pasirūpinti. Atsižvelgę į Jūsų individualius poreikius, mes suplanuosime visą kelionę nuo A iki Z ir Jūsų svajones paversime realybe! Parašykite mums dėl VIP Individualaus kelionės plano.

Iškilo daugiau klausimų? Parašykite mums ir mes Jums atsakysime.