Koks maistas Balyje?
maistas Balyje

Maistas Balyje skanus, spalvingas, aromatingas, egzotiškas, nebrangus

Tai bene dažniausias klausimas, kurio sulaukiame iš atostogas planuojančių. Maistas Balyje labai įvairus ir be galo skanus. Tradiciniuose balietiško stiliaus restoranėliuose maisto kainos prasidda nuo 20.000 IDR už patiekalą.

Kai už viską moki dešimtimis tūkstančių, atrodo brangu. Kai paverti į eurus, sąskaita susitraukia iki 1.5 Eur. Važinėdami po salą su motoroleriu, dažnai stabtelime prie gatvės stovinčių ratuotų užkandinių.

Paprasto, tavo akyse paruošto maisto skonis dažnai pralenkia prabangiuose restoranuose pašildytas įmantrybes. Už tradicinį Gado Gado sumoki mažiau nei 1 Eur ir palaiminto, šviežio maisto skonis dar ilgai tavo gomurį šildo.

Koks maistas Balyje? Balinėtojai. Atostogos Balyje

Jei Azijos virtuvė sentimentų nekelia, o pagalvojus apie gatvės maistą nupurto, gali išsiruošti į gurmanišką kelionę po viso pasaulio virtuves.

Rodosi, vos ne kiekvienas, kiek savo skonį pralavinęs ir virtuvėje suktis įgudęs ekspertas, atidaro savo šalį reprezentuojantį restoraną. Pamokę vietinius savo šalies virtuvės paslapčių, vėliau ramiu ir sočiu gyvenimo Balyje džiaugiasi. Kainos tokiuose restoranuose kartais būna nepadoriai didelės, bet čia jau klientų teisė rinktis.

Koks maistas Balyje? Balinėtojai. Atostogos Balyje

Kainos restoranuose dažnai nurodytos be mokesčių, tad gavę sąskaitą, nenustebkite dešimtimis priaugusiais procentais.

Kokios sąskaitos tikėtis užsukus Ubude į Mandapa, A Ritz-Carlton Reserve viešbučio restoraną romantiškai vakarienei? Jei neužsisakysite vyno, sumokėsite apie 50 Eur. Su vynu vakarienės kaina išaugs kone dvigubai.

Mūsų mėgiamiausias restoranėlis Ubude – Umah Pizza. Jį rasite Bisma gatvėje. Mūsų mėgiamiausia pica – Margarita su daug daug rukolos.

Koks maistas Balyje? Balinėtojai. Atostogos Balyje

Nuoširdžiai tikime, kad Jūsų atostogos Balyje bus nuostabios ir mūsų patarimai Jums padės susiruošti kelionei. Nebijokite patys leistis į atradimus ir kartais pasiklysti. Balis pilnas magijos! Jei vis tik besiruošiant kelionei kilo klausimų, parašykite mums žemiau pateiktoje formoje ir mes Jums atsakysime.

Mūsų TOP 5 viešbučiai Balyje:

  1. Adiwana Resort Jembawan Ubude;
  2. InterContinental Bali Resort Jimbarane;
  3. Puri Santrian Sanure;
  4. The Laguna, A Luxury Collection Resort & Spa Nusa Dua;
  5. Mayo Resort Lovinoje.

Susiję straipsniai:

  1. Ruošiatės kelionei į Balio salą? Nesikraukite lagamino neperskaitę šio straipsnio!
  2. Kiek kainuoja gyvenimas Balyje?
  3. 100 Balio tipsų besiruošiantiems į kelionę
  4. Kaip elgtis su pinigais Balyje?
  5. Kada geriausia vykti į Balį?

Svajojate apie atostogas be rūpesčių? Leiskite mums tuo pasirūpinti. Atsižvelgę į Jūsų individualius poreikius, mes suplanuosime visą kelionę nuo A iki Z ir Jūsų svajones paversime realybe! Parašykite mums dėl Individualaus kelionės plano.

Iškilo daugiau klausimų? Parašykite mums ir mes Jums atsakysime.