Kiek kainuoja gyvenimas Balyje?
gyvenimas Balyje

Atsakymas labai paprastas. Tiek kiek galite išleisti, tiek kiek norite laiko Balyje praleisti. Čia galioja taisyklė, kuo ilgiau gyveni, tuo mažiau už viską moki.

Namai

Atsiverti www.booking.com, www.airbnb.com ar bet kokį kitą paieškos puslapį ir širdis džiaugiasi pasiūlymų gausa.

Kai nežinai kas brangu, o kas ne, tik atvykęs į Balį supranti, kad kainos internete užkeltos.

Patys savo kailiu tai patyrėme. Suradę kambarį internete už 20€ nakčiai, atvykę į Balį išsinuomavome jaukius, vieno miegamojo namus su bendru baseinu už 370€ per mėnesį (2015 m.). Aišku, mes nesame pavyzdys tiems, kurie atvyksta tik mėnesiui. Kam norėtųsi trumpų atostogų metu gaišti savaitę laiko namo paieškoms? Juk atostogų laikas brangesnis už pinigus.

Transportas

Balyje visuomeninio transporto nėra.Tą mes sužinojome tik atvykę. Jei važiuojate į Balį ilgam ir esate bebaimis vairuotojas, galite išsinuomoti motorolerį.

Mėnesio nuoma tik 40€. Tai net pigiau nei vienos dienos automobilio su vairuotoju nuoma. O įsipylę benzino už 3€ pusę salos aplakstome!

Maistas

Skanus, spalvingas, aromatingas, egzotiškas, nebrangus. Mūsų pamėgtuose warungėliuose (Indonezietiško stiliaus restoranėliai), patiekalų kainos svyruoja nuo 1€ iki 4€.

Tad bendroje sumoje mėnesio pragyvenimas Balyje yra lygus mūsų išnuomoto buto Vilniuje nuomos sumai. O svarbiausia – patys vertingiausi dalykai pinigais neskaičiuojami. Tai buvimas gamtoje, su mylimais žmonėmis ir laikas sau.

Kaip susiplanuoti kelionę į Balį?

Išsiruošti į Balį ilgam visai paprasta – perki bilietą ir kitą dieną jau čia. O tada diena iš dienos, mėnesis iš mėnesio sau rojaus salą balinėdamas atrandi.

Visgi, mes nesame Jums pavyzdys, jei atostogauti išsiruošėte tik savaitei ar dviems.

Kuo trumpesnė kelionė, tuo didesnio planavimo ir pasiruošimo jai reikia. Svarbu pasirinkti tinkamą atostogų laiką, trukmę, patogų skrydį, susiplanuoti maršrutą pagal individualius poreikius, numatyti biudžetą, pasirinkti tinkamus viešbučius, susiorganizuoti reikalingus pervežimus, įvertinti kultūrinius, laiko, piniginius skirtumus, adaptaciją, saugumą, keliavimo su mažais vaikais ypatumus ir dar daugelį kitų kelionės planavimo niuansų, kuriuos reikia įvertinti ruošiantis tiek trumpai tiek ir ilgai kelionei, kad atostogos Balyje būtų sklandžios ir turiningos.

Nuoširdžiai tikime, kad Jūsų atostogos Balyje bus nuostabios ir mūsų patarimai Jums padės susiruošti kelionei. Nebijokite patys leistis į atradimus ir kartais pasiklysti. Balis pilnas magijos! Jei vis tik besiruošiant kelionei kilo klausimų, parašykite mums žemiau pateiktoje formoje ir mes Jums atsakysime.

Mūsų TOP 5 viešbučiai Balyje:

  1. Adiwana Resort Jembawan Ubude;
  2. InterContinental Bali Resort Jimbarane;
  3. Puri Santrian Sanure;
  4. The Laguna, A Luxury Collection Resort & Spa Nusa Dua;
  5. Mayo Resort Lovinoje.

Susiję straipsniai:

  1. Ruošiatės kelionei į Balio salą? Nesikraukite lagamino neperskaitę šio straipsnio!
  2. Dažniausiai užduodami klausimai
  3. 100 Balio tipsų besiruošiantiems į kelionę
  4. Kaip elgtis su pinigais Balyje?
  5. Kada geriausia vykti į Balį?

Svajojate apie atostogas be rūpesčių? Leiskite mums tuo pasirūpinti. Atsižvelgę į Jūsų individualius poreikius, mes suplanuosime visą kelionę nuo A iki Z ir Jūsų svajones paversime realybe! Parašykite mums dėl Individualaus kelionės plano.

Linkime visiems svajotojams išdrįsti aplankyti šią Rojaus salą!  Iki susitikimo Balio saloje!

Iškilo daugiau klausimų? Parašykite mums ir mes Jums atsakysime.