Balio religija ir 4 gražiausios šventyklos
Balio religija ir mums gražiausios šventyklos

Balis – vienintelė sala musulmoniškoje Indonezijoje, kurioje vyraujanti religija – hinduizmas.

Dievų sala, kurioje priskaičiuojama apie 10 000 šventyklų hindu dievams, nors kai kur teigiama, kad jų yra dar daugiau. Pačios mažiausios šventyklos randamos kiekvienuose namuose, o didžiąsias pamatysite kiekviename kaimelyje.

Visgi Balyje yra kelios šventyklos, turinčios išskirtinę reikšmę vietinių žmonių gyvenime, o ir mus ilgam apžavėjo. Štai 4 mums labiausiai patikusios šventyklos.

Tanah lot šventykla

Ši jūros šventykla yra bene įspūdingiausia visame Balyje. Legendos pasakoja, kad šventikas iš Java nuleido akmenį į jūrą ir pastatė ant jo šventyklą jūros dievams. O kad šventyklą paskyrė sergėti gyvatėms, kurios pavirto iš jo šalių.

Turistams ši šventykla neprieinama, bet aplink ją yra daug kavinių ir terasų iš kur matosi nuostabūs saulėlydžiai, ypač tada kai per potvinį pakyla vanduo. Tada tikrai atrodo, jog ši šventykla tiesiog pastatyta ant bangų.

Brahma Vihara Arama Budistų vienuolynas

Banjar kalnuose yra Budistų vienuolynas ir jis yra bene didžiausias visame Balyje. Intensyvūs užsiėmimai, dvasinės praktikos ir meditacijų ilgos valandos. Šalia yra nuostabaus grožio paplūdimys.

O tiems, kurie nori praleisti ypatingai dieną, esame paruošę programą, kurios metu tik Jūsų draugų grupelei bus suteikta galimybė apsilankyti šioje šventykloje ir jos teritorijoje. Norite sužinoti daugiau? Parašykite mums.

Uluwatu šventykla

Uluwatu šventykla stovi ypatingoje vietoje, aukštai ant skardžio, nuo kurio atsiveria užburiantis vaizdas į Indijos vandenyną. Patariame čia atvykti apie 17 val. Pasivaikščioti su gidu, pasiklausyti istorijos apie šią vietą. O saulę palydėsite žiūrėdami įspūdingą ugnies šokį Kecak.

Besakih šventykla

Pati didžiausia ir švenčiausia Balyje Besakih šventykla, pastatyta prieš tūkstantį metų ugnikalnio Agung šlaite. Balyje ji žinoma kaip “Motina šventykla”. Nuo Besakih šventyklos atsiveria nepamirštami ryžių terasų, kalnų, kalnelių vaizdai.

Nuoširdžiai tikime, kad Jūsų atostogos Balyje bus nuostabios ir mūsų patarimai Jums padės susiruošti kelionei. Nebijokite patys leistis į atradimus ir kartais pasiklysti. Balis pilnas magijos! Jei vis tik besiruošiant kelionei kilo klausimų, parašykite mums žemiau pateiktoje formoje ir mes Jums atsakysime.

Mūsų TOP 5 viešbučiai Balyje:

  1. Adiwana Resort Jembawan Ubude;
  2. InterContinental Bali Resort Jimbarane;
  3. Puri Santrian Sanure;
  4. The Laguna, A Luxury Collection Resort & Spa Nusa Dua;
  5. Mayo Resort Lovinoje.

Susiję straipsniai:

  1. Ruošiatės kelionei į Balio salą? Nesikraukite lagamino neperskaitę šio straipsnio!
  2. Kiek kainuoja gyvenimas Balyje?
  3. 100 Balio tipsų besiruošiantiems į kelionę
  4. Kaip elgtis su pinigais Balyje?
  5. Kada geriausia vykti į Balį?

Svajojate apie atostogas be rūpesčių? Leiskite mums tuo pasirūpinti. Atsižvelgę į Jūsų individualius poreikius, mes suplanuosime visą kelionę nuo A iki Z ir Jūsų svajones paversime realybe! Parašykite mums dėl VIP Individualaus kelionės plano.

Iškilo daugiau klausimų? Parašykite mums ir mes Jums atsakysime.