Balinėtojų patirtis. Ką verta žinoti būnant Balyje?
būnant Balyje

Keliaudami patys ir su būriu kitais balinėtojais patyrėme begalę nuotykių, sukaupėme nemažai patirties, tad dalinamės tuo, kas padės išvengt nesusipratimų, praradimų, sutaupys laiko ir apsaugos nuo galimos apgaulės, blogos savijautos ar niūrios nuotaikos. Taigi, ką verta žinoti būnant Balyje.

Pinigų keitimas. Nekeiskite valiutos gatvės keityklose, net kai pagunda tam labai didelė. Būnant Balyje stebuklai nevyksta. Viskam sava kaina. Jei nenorite būti apgauti, keiskite pinigus tik autorizuotose valiutos keityklose. Ir nekeiskite visų pinigų iš karto – tik tiek, kiek reikia. Kodėl?

Nes Balyje pinigai skaičiuojami milijonais, gausite lagaminą pinigų, o išsivežti valiutos iš šalies negalima.

Grąža. Atidžiai žiūrėkite, kiek duoda pinigų keitykloje, kiek gaunate grąžos kavinėje ar parduotuvėje – net mūsų vairuotojas sakė, kad yra mėgstančių sukčiauti, o kai gauni kelis milijonus grąžos, suskaičiuoti sunkiau.

Derybos. Turguje derėkitės, derėkitės ir dar sykį derėkitės, kad netektų už norimą prekę kelis sykius permokėti.

Gyvūnai. Nemaitinkite beždžionių, neglostykite gatvės šunų ir kitų gyvūnų.

Vagys. Nenešiokite atvirai brangių daiktų, kad ilgapirščiams jie nebūtų lengvai pasiekiami. Paprastumas gali jums pagelbėti.

Higiena. Valgykite tik šviežiai pagamintą maistą, plaukite rankas prieš valgį ir turėkite su savimi Smektos galimiems virškinimo nesklandumams įveikti. Apie Bali Belly tikiuosi esate girdėję? Na, ne pati maloniausia, vos ne kas antrą turistą ištinkanti bėda. Bali Belly taip pat gydo ir kokoso vanduo, probiotikais praturtintas maistas ir angliukai.

Geriamas vanduo. Negerkite iš krano, venkite ledukų gėrimuose (kai kurios kavinės iš karto įspėja, kad iš geriamo vandens ledukai daryti, tai „ramiau“).

Vaistai. Gali prireikti vaistų, todėl juos (pagrindinius – nuo skausmo, skrandžio, dezinfekavimo priemones – tiek žaizdai, tiek rankoms) visada turėkite su savimi, nes kam jie reikalingi viešbučio kambaryje, kai keliauji visą dieną?

Apranga. Jei keliaujate su Balinėtojais, visomis dienomis rekomenduojame turėti su savimi maudymosi drabužius, rankšluostį ir tradicinį sarong, nes be jo į šventyklas neįleis. Jie labai nebrangūs – pasiderėję už 20.000 IDR nusipirkti galite. Vyrams taip pat reikia apsijuosti sarong!

Nuoširdžiai tikime, kad Jūsų atostogos Balyje bus nuostabios ir mūsų patarimai Jums padės susiruošti kelionei. Nebijokite patys leistis į atradimus ir kartais pasiklysti. Balis pilnas magijos! Jei vis tik besiruošiant kelionei kilo klausimų, parašykite mums žemiau pateiktoje formoje ir mes Jums atsakysime.

Mūsų TOP 5 viešbučiai Balyje:

  1. Adiwana Resort Jembawan Ubude;
  2. InterContinental Bali Resort Jimbarane;
  3. Puri Santrian Sanure;
  4. The Laguna, A Luxury Collection Resort & Spa Nusa Dua;
  5. Mayo Resort Lovinoje.

Susiję straipsniai:

  1. Ruošiatės kelionei į Balio salą? Nesikraukite lagamino neperskaitę šio straipsnio!
  2. Kiek kainuoja gyvenimas Balyje?
  3. 100 Balio tipsų besiruošiantiems į kelionę
  4. Kaip elgtis su pinigais Balyje?
  5. Kada geriausia vykti į Balį?

Svajojate apie atostogas be rūpesčių? Leiskite mums tuo pasirūpinti. Atsižvelgę į Jūsų individualius poreikius, mes suplanuosime visą kelionę nuo A iki Z ir Jūsų svajones paversime realybe! Parašykite mums dėl Individualaus kelionės plano.

Iškilo daugiau klausimų? Parašykite mums ir mes Jums atsakysime.