Balio sala lietaus sezonu – atraskite paslėptą salos žavesį!

Kai pagalvoji apie Balio salą, pirma mintis galvoje būna balti paplūdimiai, žydros spalvos vanduo ir saulėtas dangus?

Tačiau šioje nuostabioje saloje yra ne tik sausojo sezono žavesys..

Balyje lietaus sezonas tęsiasi nuo spalio iki kovo, tačiau tropinių potyrių ieškantiems keliautojams, šis metas yra nepastebimas.

Šis sezonas žada daug potyrių nuotykių trokštančiam keliautojui. Šiame straipsnyje panagrinėkime, kodėl verta vykti į Balį lietaus sezono metu ir atrasti netikėtumų, kuriuos gali pasiūlyti šis metų laikas. 

1. Pabėgimas nuo minios

Viena iš patraukliausių priežasčių apsilankyti Balyje lietaus sezono metu – sumažėjęs turistų skaičius. Drėgnam orui atgrasant daugelį keliautojų, pastebėsite, kad populiariose lankytinose vietose ir viešose vietose yra mažiau žmonių, todėl galėsite tyrinėti salą ir mėgautis ja laisviau. Trumpesnės eilės ir mažiau trukdžių reiškia, kad galite visiškai pasinerti į Balio kultūros ir gamtos stebuklus neskubėdami ir išvengdami sezono šurmulio. 

2. Vėsesnė temperatūra

Lietaus sezonas atneša atokvėpį nuo svilinančio atogrąžų karščio. Vėsesnė temperatūra sukuria malonią atmosferą tyrinėjimams ir veiklai lauke. Pasivaikščiojimas po vešlius Balio kraštovaizdžius, tyrinėjant vaizdingas ryžių terasas ir lankytis ramiose šventyklose tampa malonesnis be kaitrios saulės. Vakarai puikiai tinka vakarienei paplūdimyje, grožėtis žvaigždėmis giedrame nakties danguje ar jaukiai pailsėti su knyga ir karšta kakava rankoje. 

3. Neatrastas Balio gamtos grožis

Priešingai populiariems įsitikinimams, lietaus sezonas sustiprina Balio žavesį. Sala virsta vešliu, žaliu rojumi su ryškia lapija ir žydinčiomis gėlėmis. Lietus įkvepia peizažams gyvybės, sukurdamas atviruko vertas scenas fotografijos entuziastams. Pasigrožėkite kaskadinių Balio krioklių grožiu, lietus atgaivina ir ryžių terasas, stebėkite magišką salos gamtos stebuklų transformaciją šiuo gausos laikotarpiu. 

4. Nuotykiai banglentėmis 

Banglenčių entuziastamas lietaus sezonas suteikią puikią galimybę skrosti bangomis rytinėje pakrantėje. Nors vakarinėje pakrantėje šiuo metu metu gali būti ne tokios palankios sąlygos gaudyti bangas, rytiniuose krantuose yra puikios banglenčių vietos tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems banglentininkams. Nesvarbu, ar esate patyręs banglentininkas ar pradedantysis, norintis pirmą kartą pagauti bangą, lietaus sezonas atveria naujas “surfinimo” galimybes vandens sporto entuziastams. 

5. Metas apmąstymams ir atsipalaidavimui

Nors retkarčiais lyjantis lietus gali paskatinti būti patalpose, tai taip pat suteikia galimybę atsipalaiduoti ir atsinaujinti. Pasilepinkite Spa paslaugomis, pasinerkite į jogos ir meditacijos užsiėmimus arba tiesiog pasimėgaukite nepaprastais salos kulinariniais malonumais. Balio lietingasis sezonas suteikia puikią galimybę susitelkti į save ir atrasti vidinę ramybę ramioje atmosferoje. 

Apibendrinant galima pasakyti, kad Balio lietaus sezonas yra paslėptas perlas, kuris laukia, kol bus atrastas. Mėgaukitės tylesne atmosfera, vėsesniu oru ir gyvybingais kraštovaizdžiais, kuriuos atneša drėgnasis sezonas. Pasinerkite į turtingą salos kultūros paveldą, tyrinėkite jos gamtos stebuklus ir pasimėgaukite savistabos bei atsipalaidavimo prabanga. Jei ieškote kitokios ir intymesnės Balio patirties, lietaus sezonas neabejotinai vertas apsilankymo. Taigi, pasiimkite skėtį, nuotykių jausmą ir pasiruoškite atskleisti paslėptus salos žavesius šiuo mažiau atrastu, bet kerinčiu metų laiku. Linksmų kelionių! 

Po šio dirbtinio intelekto straipsnio, net mažai ir ką galime pridurti 🙂 

Balio lietus yra šiltas, jo bijot tikrai nereikia. Dažniausiai nulyja valandėlę ir vėl saulė šviečia, tai tik atgaiva karštą dieną. Jei keisite lokacijas, galite lietaus net ir visai nesutikti, o didžiausia lietaus tikimybė būna aplink Ubudą.

Primename:

 •  Skrydžių bilietai pigesni yra lietaus sezonu metu ( apart šventinio laikotarpio tarp gruodžio vidurio ir sausio vidurio). 
 • Viešbučių kainos taip pat yra mažesnės.  Tik svarbu viską planuotis iš anksto, 3-6 mėn. iki kelionės.

 

Lietaus sezonu kriokliai atsiskleidžia visu grožiu, gamta žaliuoja, karštis nevargina. Mums tai mylimiausi mėnesiai saloje, tikimės šį grožį atrasite ir Jūs. 🙂

Nuoširdžiai tikime, kad Jūsų atostogos Balyje bus nuostabios ir mūsų patarimai Jums padės susiruošti kelionei. Nebijokite patys leistis į atradimus ir kartais pasiklysti. Balis pilnas magijos! Jei vis tik besiruošiant kelionei kilo klausimų, siūlome jums įsigyti BALI GIDĄ, kuriame rasite visus atsakymus kaip pasiruošti kelionei, rekomenduojamas vietas, individualaus kelionės plano pavizdį bei daug tipsų, kaip išvengti kultūrinių ir finansinių nesusipratimų.

Mūsų TOP 5 viešbučiai Balyje:

 1. Adiwana Resort Jembawan Ubude;
 2. InterContinental Bali Resort Jimbarane;
 3. Puri Santrian Sanure;
 4. The Laguna, A Luxury Collection Resort & Spa Nusa Dua;
 5. Mayo Resort Lovinoje.

Susiję straipsniai:

 1. Ruošiatės kelionei į Balio salą? Nesikraukite lagamino neperskaitę šio straipsnio!
 2. Laukinis rojus Nusa Penida
 3. 100 Balio tipsų besiruošiantiems į kelionę
 4. Gili salos. Baltų paplūdimių rojus
 5. Kada geriausia vykti į Balį?

Svajojate apie atostogas be rūpesčių? Leiskite mums tuo pasirūpinti. Atsižvelgę į Jūsų individualius poreikius, mes suplanuosime visą kelionę nuo A iki Z ir Jūsų svajones paversime realybe! Parašykite mums dėl VIP Individualaus kelionės plano.

Iškilo daugiau klausimų? Parašykite mums ir mes Jums atsakysime.