Gili salos. Baltų paplūdimių rojus

Gili salos. Baltų paplūdimių rojus
Gili salos

Norite vaizdų iš Google? Keliaukite į Gili!

Baltas smėlis, supynės vandenyje, palmės… Viskas, ko reikia svajonių poilsiui paplūdimyje…

Jei kelionės į Balį planuose turite įsirašę balto smėlio paplūdimį ir galite šiam malonumui skirti bent kelias dienas, mes rekomenduojame Jums atvykti į šį rojaus kampelį. Gili salos yra trys: Gili Trawangan, Gili Air ir Gili Meno. Visos jos tokios skirtingos, kad tikrai atrasite savo širdžiai atrimesnę.

Po pirmos pažinties su Balio sala rekomenduojame poilsio laikui rinktis Gili salas. Kurią salą pasirinkti?

Gili Trawangan skirta aktyviai laiką leisti ir ilgai vakaroti mėgstantiems keliautojams. Ji niekada nemiega! Gili Air renkasi šeimos su vaikais ar ieškantys ramesnio poilsio. Čia rasite ir gyvos muzikos vakarėlių ir visišką ramybę. Gili Meno saloje jausitės kaip vieni, apsupti tik balto smėlio ir mėlynos jūros. Vakarais sala paskęsta tamsoje ir ramybėje. Tik iš Gili Trawangan salos pusės švyturėliai šviečia ir muzikos garsai atsklinda…

Ką čia veikti?

– Apsistojus Gili salose saloje pirmiausia ką padarykit, tai išsinuomokite dviračius, nes salose automobiliai ir motoroleriai nevažinėja.

– Apvažiavus salas greičiausiai jūsų akis patrauks ne viena kavinė, sėdmaišis, o gal tiesiog paplūdimys, kur galite stebėti saulėlydį. Visose salose jie kas vakarą gražesni ir gražesni…

– Kai apvažinėsite pakrantes.. . iš visų salų vyksta paviršinio nardymo turai ir juos galite įsigyti visose pagrindinėse gatvėse.

– Iš Gili salų galima patyrinėti ir Lombok salą, užkopti į Rinjani kalną, aplankyti krioklius.

– Paplūdimiai yra begalo gražūs, tačiau vandens lygis kas dieną keičiasi, todėl atvykę klauskite vietinių, kurioje pusėje yra geriau maudytis (ryte ir vakare gali skirtis) ir mėgaukitės žydra jūra!

– Gili Trawangan maudykitės krante į Gili Meno pusę.  Po vandeniu pamatysite milžiniškus jūros vėžlius ir koralus. Vandens lygis žemėja dažniausiai po pietų, tad geriausia maudytis pirmoje dienos pusėje

– Įsiamžinkite ant supynių esančių vandenyje ir su saulėlydžiu horizonte.

– Išbandykite jogą, kai norėsis kitokio ryto.. ( Gili T – Gili Yoga ; Gili Air – H20 Yoga;  Gili Meno – Seri Resort Amber Yoga Center)

– Vakarėliai Gili Trawangan ir Gili Air paplūdimiuose  – jie patiks net didžiausiam rimtuoliui.. Jų galite rasti įvairių, nuo gyvos muzikos vakarų iki trankios muzikos ir daug šviesų.

– Pajodinėkite arkliukais paplūdimyje saulei leidžiantis.

– Nusipirkite apyrankių, nes čia jos gražiausios. 🙂

– Aplankykite vėžliukų sanatoriją Gili Meno saloje.

– Gili Trawangan saloje aplankykite naktinį jūros gėrybių turgų.

– Pažiūrėkite filmų paplūdimio kino teatre.

– Ramioje jūroje išbandykite kanojas.

– Spa paslaugos ir balietiški masažai, kad poilsio laikas būtų 100 procentinis.

Žinoma, nepabijokite nusukti nuo pagrindinės gatvės kuri eina šalia paplūdimio. Nuklyskite į salos gilumą, susipažinkite su vietiniais, pamatykite jų šiltas šypsenas.

!! Šiose salose labai populiaru haliucinogeniniai grybai, tad nenustebkite, kai juos įkyriai siūlys jums gatvėje.

Kaip nuvykti į Gili?

Užsisakant Individualų kelionės planą galite išvengti varginančio laivo bilietų pirkimo ir visus kelionės planavimo rūpesčius patikėti Balinėtojams. Mūsų partneriai Balyje pasirūpins jūsų persikėlimu bei transportu.

Bilieto kaina tik 500 000 idr asmeniui į abi puses.

Laivai plaukia iš Padang Bay uosto, o laivo kompanijos autobusiukas gali paimti beveik iš visų Balio pietuose esančių kurortinių miestelių ir nuo pat viešbučio! Pora valandų kelyje ir Jūs jau uoste.

Kur apsistoti?

Gili Trawangan

Jei norite tubulo poilsio ir turite biudžetą siekantį 140 Eur nakčiai, net neabejodami rekomenduojame Villa Gili Bali Beach rojaus kampelyje. Geras poilsis garantuotas.

Kitas, šiek tiek maženio biudžeto keliautojams, jaukus variantas Le Pirates. Jaukūs namukai ir nuostabi aplinka. Bet dažniausiai būna užimti, todėl verta rezervuotis iš anksto.

Gili Air

Vienas iš geriausių variantų apsistoti saloje Sunrise Resort, šioje vietoje puikūs jūros gėrybių restoranai ir paplūdimyje geras vandens lygis.

O jei norite pasijausti lyg atvirutėje už prieinamą kainą, rekomenduojame šią nuostabią vietą kuri pavaizduota nuotraukoje. Jei domina, parašykite mums.

Gili Meno

Karma reef tiems, kurie nori pabusti nuo jūros bangų ošimo ir saulę pasitikti iš savo tersasos.

Seri resort Gili Meno nuostabūs namukai ir restoranas, kuriame visada rasite draugų.

Nuoširdžiai tikime, kad Jūsų atostogos bus nuostabios ir mūsų patarimai Jums padės susiruošti kelionei. Nebijokite patys leistis į atradimus ir kartais pasiklysti. Balis pilnas magijos! Jei vis tik besiruošiant kelionei kilo klausimų, parašykite mums žemiau pateiktoje formoje ir mes Jums atsakysime.

TOP 5 Gili salų viešbučiai:

  1. Villa Gili Bali Beach Gili Trawangan;
  2. Le Pirate Gili Trawangan;
  3. Sunrise Resort Gili Air;
  4. Karma Reef Gili Meno;
  5. Seri Resort Gili Meno.

Susiję straipsniai:

  1. Ruošiatės kelionei į Balio salą? Nesikraukite lagamino neperskaitę šio straipsnio!
  2. Dažniausiai užduodami klausimai
  3. 100 Balio tipsų besiruošiantiems į kelionę
  4. Pirma keliautojų pažintis su Balio sala
  5. Kada geriausia vykti į Balį?

Svajojate apie atostogas be rūpesčių? Leiskite mums tuo pasirūpinti. Atsižvelgę į Jūsų individualius poreikius, mes suplanuosime visą kelionę nuo A iki Z ir Jūsų svajones paversime realybe! Parašykite mums dėl Individualaus kelionės plano.

Iškilo daugiau klausimų? Parašykite mums ir mes Jums atsakysime.