Gili salos. Baltų paplūdimių rojus
Gili salos

Norite jūros vaizdų iš Google? Keliaukite į Gili salas!

Baltas smėlis, supynės vandenyje, palmės… Viskas, ko reikia svajonių poilsiui paplūdimyje…

Jei į Balio atostogų planą norite įtraukti balto smėlio paplūdimius ir galite šiam malonumui skirti bent kelias dienas, rekomenduojame Jums atvykti į šį rojaus kampelį. Nors rojus kiekvienam skirtingas, bet abejingų saloms tikrai neliks. Gili salos yra trys: Gili Trawangan, Gili Air ir Gili Meno. Visos jos tokios skirtingos, kad tikrai atrasite savo širdžiai artimesnę.

Po pirmos pažinties su Balio sala, rekomenduojame poilsio laikui rinktis Gili salas. Kurią iš trijų salų pasirinkti?

Gili Trawangan skirta aktyviai laiką leisti ir ilgai vakaroti mėgstantiems keliautojams. Ji niekada nemiega! Gili Air renkasi šeimos su vaikais, ar ieškantys ramesnio poilsio. Čia rasite ir gyvos muzikos vakarėlių ir visišką ramybę. Gili Meno saloje jausitės lyg Robinzonai, apsupti tik balto smėlio ir mėlynos jūros. Vakarais sala paskęsta tamsoje ir tyloje. Tik iš Gili Trawangan salos pusės švyturėliai šviečia ir muzikos aidas atsklinda…

Ką veikti Gili salose?

Apsistojus Gili salose saloje pirmiausia ką padarykit, tai išsinuomokite dviračius, nes salose jokio motorozuoto transporto nėra. Takais važinėja tik kinkyti arkliukais vežimaičiai  -“keturkojai” taksi  ir dviračiai. Tų keturkojų taksi pilna sala, kainuoja kelionė nepigiai  7-10 Eur, bet atplaukus su laivu į uostą, tai vienintelis būdas pasiekti savo viešbutį. Nebent atvykote į salą be lagaminų.

Visose salose galima išsinuomoti dviračius valandai ir daugiau. Kai apvažinėsite dviračiu salų pakrantes, galite pasidaryti po vandeniu. visų salų Iš visų salų vyksta paviršinio nardymo turai ir juos galite įsigyti pagrindinėse gatvėse.

Kur akys užmato akis traukia paplūdimio kavinės, restoranai, barai ir klubai. Prisėsti galite bet kur, ant sėdmaišio, o gal tiesiog paplūdimyje ir mėgaujatės jūros vaizdu, ar saulėlydžiu. Visose salose jie kas vakarą gražesni ir gražesni…

Gili paplūdimiai yra begalo gražūs, baltų koralų ir smėlio, tačiau vandens lygis dienos metu keičiasi, todėl verta žinoti, kurioje salos pusėje apsistoti, kur yra geriau maudytis.  Ir dar, labai labai patogu turėti specialius guminius batus skirtus vaikščioti po aštrių koralų ir kriauklyčiųdugną, kad kojų nesusižeisti ir mėgautis žydra ir šilta jūra!

Maži patarimai – Gili Trawangan maudykitės krante į Gili Meno pusę.  Po vandeniu pamatysite milžiniškus jūros vėžlius ir koralus. Vandens lygis žemėja dažniausiai po pietų, tad geriausia maudytis pirmoje dienos pusėje

Ką dar veikti salose..?

 • Įsiamžinkite ant supynių esančių vandenyje ir su saulėlydžiu horizonte.
 • Išbandykite jogą, kai norėsis aktyvaus ryto.. ( Gili T – Gili Yoga ; Gili Air – H20 Yoga;  Gili Meno – Seri Resort Amber Yoga Center)
 • Vakarėlius Gili Trawangan ir Gili Air paplūdimiuose  – jie patiks net didžiausiam rimtuoliui.. nuo gyvos muzikos vakarų iki trankios muzikos ir daug šviesų.
 • Gili T – pajodinėkite arkliais paplūdimyje saulei leidžiantis.
 • Išbandykite irstymąsi lentomis ant vandens (paddling), kanojas, free diving, scuba diving.
 • Nusipirkite apyrankių, nes čia jos gražiausios. 🙂
 • Šiose salose auga haliucinogeniniai grybai, tad nenustebkite, kai juos pasiūlys jums gatvėje..
 • Aplankykite vėžliukų sanatoriją Gili Meno saloje.
 • Gili Trawangan saloje aplankykite naktinį jūros gėrybių turgų.
 • Pažiūrėkite vakaro filmą paplūdimio kino teatre.
 • Spa paslaugas ir masažus, kad poilsio laikas būtų 100 procentinis.

Žinoma, nepabijokite nusukti nuo pagrindinės gatvės, kuri eina šalia paplūdimio. Nuklyskite į salos gilumą, susipažinkite su vietiniais, pamatykite jų šiltas šypsenas..Lėtai ir neskubėdami pajuskite Tikrą salų gyvenimą..

Kur apsistoti?

Gili Trawangan

Jei norite apsistoti ant jūros kranto, kiekvieną vakarą stebėti saulėlydį ir turite biudžetą siekantį 140 Eur nakčiai, net neabejodami rekomenduojame paplūdimio vilos tipo nedidelį viešbutį Villa Gili Bali Beach.

Kiti balinėtojų pamėgti viešbučiai:

Hotel Lumi Gili Trawangan (cottage)

Pearl of Trawangan

Gili Eco Villas

Kuno Villas

Gili Air

Vienas iš geriausių variantų apsistoti saloje Sunrise Resort, šioje vietoje puikūs jūros gėrybių restoranai ir paplūdimyje geras vandens lygis.

O jei norite pasijausti lyg atvirutėje už prieinamą kainą, rekomenduojame šią nuostabią vietą kuri pavaizduota nuotraukoje. Jei domina, parašykite mums.

Gili Meno

Karma reef tiems, kurie nori pabusti nuo jūros bangų ošimo ir saulę pasitikti iš savo tersasos.

Seri resort Gili Meno nuostabūs namukai ir restoranas, kuriame visada rasite draugų.

Mūsų TOP 5 Gili salų viešbučiai:

 1. Villa Gili Bali Beach Gili Trawangan;
 2. Pearl of Trawangan Gili Trawangan;
 3. Sunrise Resort Gili Air;
 4. Gili Meno Escape Gili Meno;
 5. Seri Resort Gili Meno.

Susiję straipsniai:

 1. Ruošiatės kelionei į Balio salą? Nesikraukite lagamino neperskaitę šio straipsnio!
 2. Dažniausiai užduodami klausimai
 3. 100 Balio tipsų besiruošiantiems į kelionę
 4. Pirma keliautojų pažintis su Balio sala
 5. Kada geriausia vykti į Balį?

Svajojate apie atostogas be rūpesčių? Leiskite mums tuo pasirūpinti. Atsižvelgę į Jūsų individualius poreikius, mes suplanuosime visą kelionę nuo A iki Z ir Jūsų svajones paversime realybe! Parašykite mums dėl Individualaus kelionės plano.

Iškilo daugiau klausimų? Parašykite mums ir mes Jums atsakysime.