20 nuotraukų įkvėpiančių kelionei į Bali
Bali

Kad ir kiek keliaujame po pasaulį, Bali mūsų numylėta vieta. Čia atsigauna mūsų sielos ir nutyla mūsų protai. Jau nekalbant, kad tai pats žaliausias mūsų matytas kraštas ir talpinantis savyje tiek įvairovės! Beždžionių miškai, ugnikalniais, ryžių terasos, kurios atrodo lyg iš atvirutės, nuostabaus grožio paplūdimiai bei spalvingi koraliniai rifai. 

Tiek daug priežasčių aplankyti Bali!

Visa aplinka saloje pulsuoja gyvybe – nuo čiurlenančių upių, paukščių čiulbėjimo ar lietaus kapsėjimo ant palmių lapų iki nesibaigiančių šventinių ceremonijų ir pilno chaotiško šurmulio miestelių gatvėse. Be šių garsų ir kvapų Bali nebūtų Bali. Tai išties unikali vieta patirti darnoje gyvenantį gėrį ir blogį, gyvenimo harmoniją ir balansą. Mums tai viena iš geriausių vietų “nuleisti garą”, atsipalaiduoti ir skirti laiko sau.

Ar jau minėjau maistą? O, taip.. MAISTAS…

Įsivaizduok ekologišką šviežių vaisių ar daržovių kokteilį ir dar dubenėlį vaisių kiekvieną rytą.  Poilsis paplūdimyje gurkšnojant tik ką nuskintą nuo palmės kokosą ir užkandžiaujant grilintu, kvepiančiu sojos padažu kukurūzu. Ar gali būti kas geriau?

O ieškantiems kitų potyrių gurmaniško maisto restoranai,  jaukios kavinukės ir veiksmo pilni barai tiesiai ant paplūdimio kranto. Net kojas į vandenį, Jimbarano paplūdimio restoranėlyje sėdint ir keptą omarą valgant, gali įmerkti.

Tai pat gera žinia, jog Bali yra įperkamas daugeliui. Net jei apsistosi prabangioje ir jaukioje Gili Trawangan salos viloje “Gili Villa Bali Beach”, lepintis masažu galėsi vos už 6 Eur.  

Dėl nepakartojamų saulėlydžių Tanah Lot, ką tik nuskinto kokoso gėrimo, pasakiškai gražaus dangaus Canggu paplūdimyje, Ubudo beždžionėlių ir nepakartojamų ryžių terasų panoraminių vaizdų, galiu sakyti, jog mūsų pamilta sala tai tikras rojus žemėje.

Nuoširdžiai tikime, kad Jūsų atostogos Balyje bus nuostabios ir mūsų patarimai Jums padės susiruošti kelionei. Nebijokite patys leistis į atradimus ir kartais pasiklysti. Balis pilnas magijos! Jei vis tik besiruošiant kelionei kilo klausimų, parašykite mums žemiau pateiktoje formoje ir mes Jums atsakysime.

Mūsų TOP 5 viešbučiai Balyje:

  1. Adiwana Resort Jembawan Ubude;
  2. InterContinental Bali Resort Jimbarane;
  3. Puri Santrian Sanure;
  4. The Laguna, A Luxury Collection Resort & Spa Nusa Dua;
  5. Mayo Resort Lovinoje.

Susiję straipsniai:

  1. Ruošiatės kelionei į Balio salą? Nesikraukite lagamino neperskaitę šio straipsnio!
  2. Kiek kainuoja gyvenimas Balyje?
  3. 100 Balio tipsų besiruošiantiems į kelionę
  4. Kaip elgtis su pinigais Balyje?
  5. Kada geriausia vykti į Balį?

Svajojate apie atostogas be rūpesčių? Leiskite mums tuo pasirūpinti. Atsižvelgę į Jūsų individualius poreikius, mes suplanuosime visą kelionę nuo A iki Z ir Jūsų svajones paversime realybe! Parašykite mums dėl VIP Individualaus kelionės plano.

Iškilo daugiau klausimų? Parašykite mums ir mes Jums atsakysime.