TOP 10. Gražiausi Balio paplūdimiai
Balio paplūdimiai

Dauguma keliautojų dėl paplūdimių apsistoja Sanur, Kutoje, Nusa Dua. Tačiau Balio krantai turi daug daugiau spalvų! Nuo balto iki juodo smėlio, nuo laukinių uolose pasislėpusių iki paplūdimio barais nusėtų pakrančių.

Planuojant kelionę į salą vertėtų įtraukti bent vieną iš šio dešimtuko. Sužinokite kokie Balio paplūdimiai Jums labiausiai tinka.

1. Balangan paplūdimys

Numylėta banglentininkų vieta. Bangos skirtos nebe pradinukams, tačiau ir likus krante galima mėgautis natūraliais jacuzzi rytais ar palydėti saulę vakarais. Paplūdimys pasislėpęs uoloje, tačiau jau nebe laukinis ir išalkus rasite jaukių kavinukių.

2. Suluban paplūdimys

Dar žinomas kaip “Blue Point Beach”. Saulės vonioms šis paplūdimys ne pats geriausias pasirinkimas. Tai vieta kur jautiesi lyg filme, kai kelias veda per uolos viduje sugulusius laiptelius, kur galiausiai atsiveria nuostabaus grožio pakrantė. Dar viena nuostabi vieta palydėti saulę.

3. Mėlynoji lagūna

slapta vietelė, į kurią retas užklysta. Puiki proga apsilankyti, jei pavėlavote į keltą ir turite naktį praleisti Padangbai miestelyje. Laukinis paplūdimys į kurį veda slaptas takelis. Viena geriausių vietų ramiam poilsiui Balyje…

4. Dreamland paplūdimys

Nebe slapta vietelė, tačiau dar vis džiuginanti širdis daugeliui keliautojų. Mėlynuojantis Indijos vandenynas ir baltas smėlis. Saulės voniomis čia gali džiaugtis kiekvienas.

5. Padang Padang paplūdimys

Kai kompanijoje vieni nori surfinti, o kiti gulėti ant gultų – geriausias pasirinkimas Padang Padang. Puikios bangos ir šviežios jūros gėrybės krante. Kiekvienas ras sau tinkančią vietą.

6. Karma paplūdimys

Jei norite išvengti daugybės laiptelių vedančių š Balio paplūdimius, rinkitės Karma arba kitaip žinomą kaip Nammos paplūdimį. Privatus paplūdimys, kurį pasieksite nusileidę liftu. Penkių žvaigždučių aptarnavimas ir tobulas iš tropikų svajonės vaizdas.

7. Bingin ir Fins paplūdimiai

Tiems, kam baras neatsiejama paplūdimio dalis. Kam ramybės poreikis nekankina ir mėgstate būti apsupti žmonių ir geros nuotaikos.

8. Green Bowl paplūdimys

Jauki ir labai rami vieta pasimėgauti Balio paplūdimio. Iki pakrantės lydint beždžionėmis ir dar daugybei šikšnosparnių veda 200 laiptelių takas, todėl lipant atgal gali būti ne menkas iššūkis.

9. Amed paplūdimys

Tradicinis žvejų miestelis apdovanotas juodojo smėlio nusėta pakrante ir viena geriausių vietų paviršiniam nardymui. Čia pamatysite ne tik koralų su spalvotomis žuvytėmis, bet ir vėžlių.

10. Perasi paplūdimys arba Pasir Putih

Vieta turinti begale daug pavadinimų: “White Sand Beach”, “Virgin Beach” arba “Hidden Beach”, kaip besakytumėt vietiniai Jus tikri supras. Šis paplūdimys tikra ramybės oazė.

Nuoširdžiai tikime, kad Jūsų atostogos Balyje bus nuostabios ir mūsų patarimai Jums padės susiruošti kelionei. Nebijokite patys leistis į atradimus ir kartais pasiklysti. Balis pilnas magijos! Jei vis tik besiruošiant kelionei kilo klausimų, parašykite mums žemiau pateiktoje formoje ir mes Jums atsakysime.

Mūsų TOP 5 paplūdimio viešbučiai :

  1. InterContinental Bali Resort Jimbarane;
  2. La Cabane Jimbarane;
  3. Puri Santrian Sanure;
  4. Karmagali Boutique Suites Sanure;
  5. Ayana Resort and Spa Bali Jimbarane.

Susiję straipsniai:

  1. Ruošiatės kelionei į Balio salą? Nesikraukite lagamino neperskaitę šio straipsnio!
  2. Laukinis rojus Nusa Penida
  3. 100 Balio tipsų besiruošiantiems į kelionę
  4. Gili salos. Baltų paplūdimių rojus
  5. Kada geriausia vykti į Balį?

Svajojate apie atostogas be rūpesčių? Leiskite mums tuo pasirūpinti. Atsižvelgę į Jūsų individualius poreikius, mes suplanuosime visą kelionę nuo A iki Z ir Jūsų svajones paversime realybe! Parašykite mums dėl Individualaus kelionės plano.

 

Iškilo daugiau klausimų? Parašykite mums ir mes Jums atsakysime.