Keliautojų įspūdžiai. Pakeliui į Balio salą – Singapūras

Sulaukiame nemažai keliautojų klausimų apie Singapūrą… Juk prieš atvykstant į Balio salą dažnas nori aplankyti šį dangoraižių miestą. Dėkojame keliautojams Samantai, Kristinai ir Dariui už pasidalintus įspūdžius ir naudingus patarimus.

 Jau trys mėnesiai praėjo nuo mūsų kelionės tačiau su vyru vis dar apie jį kalbam vos ne kiekvieną dieną. Kas mane pakerėjo, tai Singapūre labai gaiviai kvepia absoliučiai visur, pradedant oro uostu, baigiant botanikos sodu, kuriame tiesiog norisi pasilikti ir kvėpuoti gėlių ir augalų kvapais (mes ten buvom vėlai vakare – žmonių nėra, ramybė).  Singapūras nėra toks brangus kaip įprasta manyti, bent jau maistas ir transportas tikrai ne.  Apsistojome “Marina Sands Bay” viešbutyje pora naktų, iš baseino taip pat nerealūs vaizdai! Dėl valgio nekvaršinom sau galvų ir valgėm “food court'” kurių Singapūre milijonai, ir ne tik “China town” ar “Little India”. Pavalgyt vieną kartą gaunasi apie 30 euru dviems todėl jei be pusryčių (kuriuos turėjom viešbutyje) tai gaunasi maždaug apie 60 eurų dviems per dieną valgiui.  Pramogoms  ir transportui dar kokie 30 eurų prisideda. Iš ties brangu Sentosa parke. Mums gavosi 300 eurų dviems. Buvome viename mokamame lazerių pasirodyme. Su vaikais Sentosa saloje manau ir visi 800 eurų išsileistų . Šiaip Singapūras nerealus tuo, kad daug kur ten galima patekti absoliučiai nemokamai ir nuostabiai praleisti laiką, – savo įspūdžiais pasidalino keliautoja Samanta, kuri Sigapūre, pakeliui į Balio salą, praleido net šešias dienas.

Pirmoji diena

Kristina ir Darius Singpūre praleido dvi dienas ir tris naktis. Viską, ką jie patyrė, su džiaugsmu pasidalino su visais keliautojais.

Dviejų dienų Singapūro programa 

Laiko pilnai užteko aplankyti „must see“ objektus. Net spėjome pasivaikščioti po miestą ir be tikslo. Pirmos dienos rytą papusryčiavę su metro važiavome iki Singapore Flyer. Kadangi turistų beveik nebuvo, gavome privačią kabiną ir dviese 45 minutes grožėjomės Singapūru iš aukštai! Už du bilietus sumokėjome maždaug 41€, bet tai tikrai tų pinigų verta pramoga.. 🙂 Po Singapore Flyer‘io pasivaikščiojome po įlanką, aplankėme kinų kvartalą, vėliau – indų kvartalą. Saulėlydį pasitikome plaukdami laiveliu iš Clarke quay. Kaina dviems apie 30€, pasiplaukiojimas trunka maždaug pusantros valandos, o viso plaukimo metu fone buvo įjungtas audio gidas.

Antroji diena

Kitą rytą važiavome į zoo sodą. Bilietų + traukinuko zoo sode kaina dviems asmenims apie 45€. Ten praleidome apie 4 valandas. Iš pradžių viską apėjome pėsčiomis, vėliau – per 15 minučių dar apvažiavome su traukinuku ir audio gidu. Vakare kilome palydėti saulės į 1-Altitude barą, esantį 63-jame dangoraižio aukšte. Bilieto kaina dviems asmenims – 37€ ir į kainą įskaičiuotas vienas gėrimas viršuje. Mes pakilome apie 18:30, todėl pamatėme Singapūrą dar ir dienos šviesoje, ir saulei besileidžiant, ir jai nusileidus. Palydėjus saulę pasivaikščiojome po naktinį Singapūrą, aplankėme žymiuosius šviečiančius medžius, pasižiūrėjome šokančių fontanų šou ir grįžome į viešbutį krautis daiktų, nes ryte laukė skrydis į Balį.

Transportas Singapūre

Maršrutu viešbutis-centras ir atgal važinėjome metro arba vaikščiojome pėsčiomis. Singapūro turisto kortelės nepirkome, paskaičiavome, kad neapsimoka. Į/iš oro uosto ir į/iš zoo sodo važiavome taksi. Taksi pasirodė ganėtinai pigūs (iš anksto buvome paskaitę, kad reikia rinktis važiuoti mėlynais taksi automobiliais, nes jie pigiausi), kelionė apytiksliai į vieną pusę (apie 20km) kainuodavo 12€.

Balinėtojai rekomenduoja

Su taksi galima iki centro per 20 minučių atvažiuoti iš oro uosto ir kainuos apie 25-30 SGD. Jei su metro važiuoti, tai užtrunka apie 40 minučių ir kaina apie 2 SGD. Abu variantai yra labai patogūs ir efektyvūs. Taksi oro uoste galima gauti atsistojus į bendrą eilę. Jokių sukčiavimų Singapūre nebūna. Uber ar Grab galima išsikviesti prie Drop-off. Oro uoste yra nemokamas wifi tai nebus problemų dėl interneto.

Viešbutis Singapūre

V Hotel Lavender yra įsikūręs apie 50 metrų nuo metro stotelės, kas mums buvo labai patogu. Iki centro važiuoja tiesioginis metro (2-3 stotelės), kelionė užtrukdavo apie 5-10 minučių. Booking.com viešbutis skelbiamas esąs 4*, aš jam duočiau 2-3*, kadangi kambarys buvo mažokas. Tačiau labai švarus, su vaizdu į Singapūro miestą! Viešbutyje buvo ir baseinas, tačiau iki jo taip ir nenuėjome, daugiausia laiko leidome mieste. Pusryčių nebuvome užsisakę (turėjome galimybę už 14 Singapūro dolerių žmogui), tačiau mes pasirinkome vietines kavines, kurių prie viešbučio buvo visa galybė – tik spėk rinktis. Apytiksliai už pusryčius dviems žmonėms mokėdavome 4-6€.

Balinėtojai rekomenduoja

Neįsivaizduojame Singapūro be “Marina Bay Sands” viešbučio infinity baseino. Mums tai kaip tikras Singapūro simbolis! Į jį gali patekti tik viešbučio svečiai, o naktis jame mums kainavo apie 300 – 400 eurų, bet… Plauki, rodosi, bekraščiame baseine, matai miestą visu gražumu… Patikėkit mumis, tikrai verta! Jeigu turite tik vieną ar dvi naktis Singapūre, tuomet rezervuoti kambarį šiame viešbutyje būtina.

Tiems, kurie keliauja su mažesniu biudžetu, rekomenduojame rezervuoti kambarį viešbutyje Wangz Hotel.

Galiausiai Singapūras paliko be proto tvarkingo miesto įspūdį. Tvarkingo tiek tvarkos prasme, jog per dvi dienas nematėme nė vienos šiukšlės, tiek savo baudų prasme, tiek žmonių elgesio prasme: visi žmonės elgiasi kaip robotukai ir tik pagal taisykles. Visi pasitempę, vyrai su kostiumais, viskas pagal nerašytas taisykles, visi be proto mandagūs “nes taip reikia”, visi viską žino ir yra paslaugūs “nes taip reikia”.

Žinoma, jog dangoraižiai taip pat paliko didelį įspūdį – ypač centre jų begalybė. Tikros betoninės džiunglės.

Trumpai galiu pasakyti, kad šitame mieste galėčiau gyventi, jis mane sužavėjo savo tvarka ir taisyklėmis, savo dangoraižiais ir urbanizmu. Ateities miestas, kitaip nepavadinsi!

Nuotraukų galerija

Singapūras
Singapūras
Singapūras
Singapūras
Singapūras
Singapūras
Singapūras
Singapūras
Singapūras
Singapūras
Singapūras
Singapūras
Singapūras
Singapūras
Singapūras

Nuoširdžiai tikime, kad Jūsų atostogos Balyje ir Singapūre bus nuostabios ir mūsų keliautojų įspūdžiai bei patarimai Jums padės susiruošti kelionei bei pravers keliaujant. Nebijokite patys leistis į atradimus ir kartais pasiklysti. Balis ir Singapūras pilnas magijos ir malonių netikėtumų! Jei vis tik besiruošiant kelionei kilo klausimų, parašykite mums žemiau pateiktoje formoje ir mes Jums atsakysime.

Mūsų TOP 5 viešbučiai Singapūre:

  1. Marina Bay Sands;
  2. D’Hotel Singapore managed by The Ascott Limited;
  3. Mandarin Oriental;
  4. W Singapore – Sentosa Cove;
  5. The Fullerton Bay Hotel Singapore.

Susiję straipsniai:

  1. Ruošiatės kelionei į Balio salą? Nesikraukite lagamino neperskaitę šio straipsnio!
  2. Dažniausiai užduodami klausimai
  3. 100 Balio tipsų besiruošiantiems į kelionę
  4. Kaip elgtis su pinigais Balyje?
  5. Kada geriausia vykti į Balį?

Svajojate ir Jūs apie atostogas be rūpesčių? Leiskite mums tuo pasirūpinti. Atsižvelgę į Jūsų individualius poreikius, mes suplanuosime visą kelionę nuo A iki Z ir Jūsų svajones paversime realybe! Parašykite mums dėl VIP Individualaus kelionės plano.

Iškilo daugiau klausimų? Parašykite mums ir mes Jums atsakysime.