Kada geriausia atvykti į Balį?

To bene dažniausiai mūsų būsimi balinėtojai klausia.

Balis – magiška vieta! Čia vasara trunka 365 dienas per metus, o vidutinė metinė temperatūra tiek oro, tiek vandens yra 28 laipsniai.  Neblogai, kaip gerų orų neišlepintiems lietuviams?

Kada geriausia atvykti į Balį, atsakyti labai paprasta – keliaukite, kada norite, keliaukite kada galite, nes ir lietus Rojuje savo žavesio turi! Kitaip nei žemynuose, saloje lietaus debesį vėjas nupučia greitai. Palyja kokia valandą ir vėl saulė pro debesis išlenda. Kad ištisą dieną lytų vos kartą ar kitą metuose būna. Tokiomis dienomis geriausia atsipalaiduoti SPA procedūrose, masažuose, nueiti Ubude į vienintelį pasaulyje veganišką kino teatrą ar leistis į Tikro Balio pažinimą.

Balio klimatas

Niekada nesibaigianti Balio vasara teoriškai turi du sezonus – sausąjį gegužės – spalio ir lietingą lapkričio – balandžio mėnesiais. Lietaus sezono metu šilto lietaus nebijantys keliautojai gali džiaugtis nuo turistų antplūdžio išlaisvėjusiais paplūdimiais, viliojančiomis skrydžių į Balio salą kainomis ir po gaivinančio nuo karščio lietaus išlendančia tropikų saule. Lietinguoju sezonu ramiam poilsiui geriau apsistoti pietrytinėje pakrantėje Sanure, Nusa Dua ar rytuose Amede, nes vakarinės pakrantės audringos ir srovės suneša daug šiukšlių. Liepą, rugpjūtį ir gruodį verta viešbučius užsisakyti gerokai iš anksto, nes susiruošus paskutinę minutę, galite norimos vietos ir nerasti.

Koks mėnuo palankiausias? 

Kovas, balandis įkaitusius nuo tropikų karščio poilsiautojus vėsina gaiviu lietumi, kurio, patikėkite, nei vienas lietuvis neišsigąsta!  Didelių turistų antplūdžio  išvengsite atostogaudami gegužę, birželį, rugsėjį ir spalį. Jus pasitiks skaidri jūra, maloni šiluma ir saulėtas dangus. Puikus laikas “snorklinti”, nardyti, keliauti po parkus, krioklius ar grožėtis šventyklomis.

Lieparugpjūtis ir gruodis – pats turizmo sezono įkarštis! Pasiruoškite Balio sala dalintis su iš viso pasaulio plūstančiais poilsiautojais!

Lapkritis, vasaris – turbūt idealiausias metas ramybės mėgėjams, neišsigandusiems klaidinančių orų prognozių, gąsdinančių tropikų liūtimis. Jau antri metai iš eilės vasario mėnuo keliautojus pasitinka žydra padange, karšta saule ir kartais smagiai vasaros karštį nuplaunančiu lietumi..
Nuo gruodžio vidurio iki sausio vidurio Balyje ypatingas laikas. Dauguma šeimų į Balį išsiruošia vaikų atostogų metu, tad mažų kainų ir tuščių viešbučių rasti nesitikėkite – juk Kalėdos ir Balyje yra Kalėdos! 🙂 Jos laikomos Balyje pačiu turistų antplūdžio piku.

Jei yra galimybė rinktis, geriausia atvykti į Balį tuo metu, kai nėra DIDELIŲ turistų antplūdžių, nes labiausiai vargina keliautojus ne lietus, o masė turistų..

Nuoširdžiai tikime, kad Jūsų atostogos Balyje bus nuostabios ir mūsų patarimai Jums padės susiruošti kelionei. Nebijokite patys leistis į atradimus ir kartais pasiklysti. Balis pilnas magijos! Jei vis tik besiruošiant kelionei kilo klausimų, parašykite mums žemiau pateiktoje formoje ir mes Jums atsakysime.

Svajojate apie atostogas be rūpesčių ir nenorite galvoti apie orus? Leiskite mums tuo pasirūpinti. Atsižvelgdami į Balio sezoniškumą ir į Jūsų individualius poreikius, mes suplanuosime visą kelionę nuo A iki Z ir Jūsų svajones paversime realybe! Parašykite mums dėl VIP Individualaus kelionės plano.

Mes paruošėme balinėtojų pamiltų programų TOP 5:

  1. Balio sala su Balinėtojais
  2. Moteriškos atostogos kūnui ir sielai
  3. Balio Harmonija pažintinė programa
  4. Tikro Balio pažinimas. Programa grupėms
  5. Draugų programa

Susiję straipsniai:

  1. Ruošiatės kelionei į Balio salą? Nesikraukite lagamino neperskaitę šio straipsnio!
  2. Kiek kainuoja gyvenimas Balyje?
  3. 100 Balio tipsų besiruošiantiems į kelionę
  4. Kaip elgtis su pinigais Balyje?
  5. Dažniausiai užduodami klausimai

Iškilo daugiau klausimų? Parašykite mums ir mes Jums atsakysime.